Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
eMWu12

eMWu12

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13015
  • Znaleziska 8299
  • Mikroblog 4716
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 9
LebronAntetokounmpo
LebronAntetokounmpo
19 godz. i 7 min temu
  • 628
Nikt nie pytał, nie prosił, nie chciał. Jednak się pojawił. Wątek z despotami pluskającymi się w wodzie.

Mussolini

#plywanie #fotohistoria #historia #ciekawostki
LebronAntetokounmpo - Nikt nie pytał, nie prosił, nie chciał. Jednak się pojawił. Wąt...

źródło: 715254497_1030279396233070_6710600164240834143_n

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 14 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 1
@LebronAntetokounmpo: jak to możliwe że jeszcze nie pojawił się Leszke
  • Odpowiedz

758

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet/Newsweek: Bycie grubą kobietą jest dobre, chudnięcie to narzędzie opresji

Onet jak zwykle w formie. Bycie grubą kobietą jest czymś zupełnie normalnym, nie warto się odchudzać i mniej jeść. Za to bycie szczupłym to poważne zagrożenie i narzędzie opresji XD

Miguelos
z
onet.pl
dodany: przedwczoraj, 14:32:03
  • 192
  • #
    polska
  • #
    odchudzanie
  • #
    zdrowie
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    rozowepaski
eMWu12
eMWu12 15 godz. i 31 min temu via Wykop
  • -2
Przykład jak lewica ma coś z mózgiem i zawsze na siłę musi za wszystko obwiniać konserwatyzm xD migranci palą Paryż? To źle, bo konserwatyści alarmują o tym xD migrant dźgał białego, który potem zmarł przez instytucjonalny rasizm? Źle, bo konserwatyści będą o tym mówić. Teraz nawet chudość przypisali konserwatystom, choć od zawsze sfera mody była skrajnie lewacka
W leadzie.czytamy:
"Renesans mody na bardzo szczupłą sylwetkę jest faktem. W mediach społecznościowych bywa ona
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
wczoraj, 05:25:29
  • 93
I takimi właśnie "artystami" otacza się tfusk

#polityka
vZGLSjkzfn - I takimi właśnie "artystami" otacza się tfusk

#polityka

źródło: isvabLPqi1Bpp30SnPunduFglmlrAF27

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 22 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@vZGLSjkzfn: zawsze i ci sami zaprzańcy przy każdej okazji by być przeciwko Polsce. Frasyniuk już dał popis przy ataku z białorusi.
Każdy żałosny, każdy mały, każdy zakompleksiony i na atakowaniu Polski myśli, że będzie inny, że będzie zachodni
  • Odpowiedz
MackaCthulhu
MackaCthulhu
wczoraj, 05:43:10
  • 815
Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
MackaCthulhu - Dylemat onucy
#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi

źródło: 1000111033

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 23 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 0
@MackaCthulhu: i ci się we łbie nie klika, że nie mają historii dlatego odwołują się teraz do dziedzictwa nazistowskich zbrodniarzy
Po prostu nie lubisz Polski, a jesteś Polakiem i tak cię to strasznie boli zakompleksieńcu
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
przedwczoraj, 12:43:02
  • 173
JaNieGejJaPapiesz

źródło: 1000005384

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 przedwczoraj, 20:19:28 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: ktoś nasrał i ziemią obrzucił
  • Odpowiedz

525

Bezczelność ministry. Zrezygnowała z dużej publicznej kasy dla partii

Bezczelność ministry. Zrezygnowała z dużej publicznej kasy dla partii

Cienkowska w rozmowie przyznaje, że wyciągnęła kasę od państwa za spacery po lesie. Potem zabrzmiała jakbyśmy mieli docenić, że zrezygnowała z tych naszych pieniędzy i poszła w politykę.

eMWu12
z
x.com
dodany: 02.06.2026, 10:59:09
  • 73
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    polityka
  • #
    kultura
eMWu12
eMWu12
Autor
02.06.2026, 12:06:32 via Wykop
  • 228
"Dobrze prosperujący biznes" - czyli byłam dogadana z politykami i ciągnęłam publiczne miliony na bzdury
  • 13
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2297

Polska firma wyrzucona z inwestycji we Lwowie. "To kradzież w biały dzień"

Miasto Lwów wyrzuciło polskiego wykonawcę Control Process z budowy, choć ten robił wszystko zgodnie z kontraktem i wygrał wszystkie sprawy przed międzynarodowymi sądami. Miasto nie dopuszcza go nawet do pozostawionego na terenie budowy sprzętu o wartości prawie 10 mln euro

ScypioAfricanus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.06.2026, 20:45:31
  • 287
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
eMWu12
eMWu12 02.06.2026, 08:09:21 via Wykop
  • 6
Świeży news z płomieniami i wywalony z hitów dnia
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1296

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Pokaż treści 18+

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plotek.pl
dodany: 01.06.2026, 06:47:57
  • 151
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
eMWu12
eMWu12 01.06.2026, 20:38:54 via Wykop
  • 4
@chmiels: niech wysoko opłacani aktorzy z suoerprodukcji i g---o seriali odkładają 15% tym młodszym i mniej popularnym aby zachować ciągłąść kulturotwórczą
( ͡° ͜ʖ ͡°)
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
01.06.2026, 06:29:21
  • 537
Powiem krótko. Przywykliśmy do nakrętek, systemu kaucyjnego, przywykniemy do nie trzymania psów na łańcuchu, oraz sprzątania kup po psach, do ślubów par jednej płci, przywykniemy do aborcji i eutanazji, przywykniemy do obecności imigrantów. Może nawet przywykniemy do respektowania praw pracowniczych i BHP w miejscu pracy.

Powiem wam prawaki śmierdzące - to się nazywa ucywilizowanie. Oszołomy lewackie znowu miały rację.

#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkatoli
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 01.06.2026, 17:24:36 via Wykop
  • 0
@Hrjk: chodzenie z butelkami i stanie z nimi przy butelkomacie, na sranie potrzebne zakrętki wyznacznikiem postępu xD nie wytrybię
Wam się lewaki styki palą i każdą głupotę akceptujecie byle wam wmówić, że ekologis i zachodnie, bo niemcy
Zakompleksione miernoty z niewolniczym mentalem
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
01.06.2026, 04:46:46
  • 654
Gdyby to było w drugą stronę to bliźniaki Karnowskie, Rachonie, Klęczki, Jadczaki i inne presstytutki pisowskie klepaliby ten temat miesiącami. Rachoń z Cenckiewiczem, by książke napisali. A jak wyszło, że to znany adwokat powiązany ze środowiskiem PiS to cicho sza nie wolno o tym mówić, bo to niedobra jest xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
Bonzolog11 - Gdyby to było w drugą stronę to bliźniaki Karnowskie, Rachonie, Klęczki,...

źródło: 1000009846

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 01.06.2026, 08:19:32 via Wykop
  • 0
@dziedzicpruski: wam się te spiski łatwiej klikają w głowie niż korwinowi
Poziom waszego odklejenia to Piński i Kontek
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
30.05.2026, 01:36:18
  • 182
A pamietacie ta gownoburze kiedy rosja zlapala Polaka na Ukrainie, wziela go w niewole a potem go zakatowali tam na smierc za to, ze nie mowil po rosyjsku? Pamietacie to oburzenie mariuszy z brighton i innych zakletych zolnierzy i patriotow?
No ja tez nie pamietam, bo nikt nie dawal o to najmniejszego j-----a.
Ale suwerenny kraj nazywajacy jedna jednostke z setki tysiecy imieniem oun to juz jest miedzynarodowy skandal xD

Polactwo to
KIaudik - A pamietacie ta gownoburze kiedy rosja zlapala Polaka na Ukrainie, wziela g...

źródło: image

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 30.05.2026, 12:23:31 via Wykop
  • 0
@KIaudik: dobra weź się tam japa obrońco ukraińskich morderców dzieci i ich wyznawców
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
30.05.2026, 03:41:02
  • 438
#ukraina
Widzę wielką radość na patoprawicy, dostaliście dzisiaj to co najważniejsze w waszym życiu i właściwie jedyne co macie, czyli nowego wroga, teraz będziecie mogli sobie walczyć z wymyślonym wrogiem i czuć się potrzebni
jutro max pojutrze dostaniecie nowego wroga pewnie znów niemca i tak do śmierci
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 30.05.2026, 11:53:07 via Wykop
  • 3
@Kroledyp: co za odklejka. Hahaha
Normalna reakcja na hańbienie ofiar prymitywnego szowinizmu. Ale ofiarami byli Polacy, a wy zawsze będzie wspierać i bronić tych co Polskę atakują
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.05.2026, 08:33:58
  • 321
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - #polityka #bekazprawakow

źródło: 1000028856

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 29.05.2026, 19:22:45 via Wykop
  • 0
@splinter96: czemu on ma buty Ronalda McDonalda?
  • Odpowiedz
szychun
szychun
29.05.2026, 09:53:00
  • 412
#polityka #bekazpisu #ukraina w wojnie z ruskimi wiadomo kto jest zły i kogo trzeba bić. Decyzja Ukrainy o nadaniu jednemu oddziałowi nazwy związanej z UPA to dla nas policzek i skandal. Mam nadzieję, że jakoś tę sprawę załatwimy bez populistycznych zagrywek w stylu Nawrockiego.
szychun - #polityka #bekazpisu #ukraina w wojnie z ruskimi wiadomo kto jest zły i kog...

źródło: 1000018966

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 29.05.2026, 19:17:36 via Wykop
  • 1
@szychun: tusk jak tępa nauczycielka:
Nie obchodzi mnie kto zaczął, macie sobie podać rękę.
Jak można tak nie cierpieć swojego kraju i być jego premierem. Przecież to żełenski od dłuższego czasu pluje na Polskę. Wystarczy nie wspierać zbrodniarzy
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
28.05.2026, 19:36:02
  • 196
nowa jakość dziennikarstwa
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #kanalzero
splinter96 - nowa jakość dziennikarstwa
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #kanalzer...

źródło: 1000028804

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 29.05.2026, 06:27:44 via Wykop
  • 1
@splinter96: wy już tu na mirko całkiem oszaleliście i po dnie szuracie jeżeli tego czopka cytujecie
Typ niszczyl ludziom biznesy bo nie byli za jego platformą
  • Odpowiedz

1710

Emerytury dla "artystów": Wotum nieufności dla minister kultury.

Emerytury dla "artystów": Wotum nieufności dla minister kultury.

Wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak poinformował 27 maja, że rozpoczęła się zbiórka podpisów pod wnioskiem o wotum nieufności wobec minister kultury Marty Cienkowskiej.

haston
z
fakt.pl
dodany: 27.05.2026, 17:03:27
  • 195
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
eMWu12
eMWu12 27.05.2026, 17:59:52 via Wykop
  • 464
Nie ma pieniędzy na leczenie, zamykają szpitale i porodówki, ale trzeba wciskać kasę nierobom i ćpunom pokroju Kasia Japeli
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

60

Skandal! Zelenski nazwał oddział imieniem "Bohaterów UPA"

Skandal! Zelenski nazwał oddział imieniem "Bohaterów UPA"

Skandaliczna decyzja prezydenta Ukraina. Zełenski nadał jednej z jednostek ukraińskich Sił Zbrojnych imię "Bohaterów UPA"

eMWu12
z
polsatnews.pl
dodany: 27.05.2026, 17:54:12
  • 13
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    ciekawostki
Turin89
Turin89
25.05.2026, 09:31:16
  • 437
Jeżeli obecnie mamy dyktaturę, to jakim cudem opozycji udało się odwołać niechcianego prezydenta miasta powiązanego z obecną władzą?

Czyżby kolejny raz się potwierdziło, że dyktatura jest wtedy, gdy prawica nie może kraść?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 25.05.2026, 18:03:43 via Wykop
  • 1
@Turin89: dyktatura była za pisu, dlatego macierewicz wyprowadził swoje wojsko, które dozbroił przeciw opozycji i nie oddali władzy po wyborach jak to na dyktaturę przystało

Ej weź coś jeszcze o ruskich powiedz jak to nazywano każdego, kto miał dość nieudacznika z po jako prezydenta Krakowa
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
25.05.2026, 11:08:54
  • 273
Dlaczego prawakoidów tak bardzo boli określenie „skrajna prawica”?

Przecież od jakichś 10 lat na prawicy trwa prześciganie się, kto jest bardziej skrajny, bardziej prawicowy. Najbardziej skrajny i najbardziej prawicowy jest aktualną PRAWDZIWĄ PRAWICĄ, a tamci mniej zradykalizowani to lewactwo. I tak aż do powstania jeszcze bardziej skrajnej, jeszcze bardziej prawicowej, jeszcze bardziej zradykalizowanej kolejnej prawicy, tym razem najprawdziwszej.

Kiedyś prawdziwą prawicą byli złodzieje z PiS, potem analfabeci ekonomiczni z Konfuni, teraz szurostwo
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 25.05.2026, 16:48:22 via Wykop
  • 0
@czerwonykomuch: razem umiarkowana socjaldemokracja xD skisnę
Giertych wam chyba płaci w przeterminowanych kwasach
  • Odpowiedz
znikam5
znikam5
25.05.2026, 08:15:43
  • 1791
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eMWu12
eMWu12 25.05.2026, 10:57:26 via Wykop
  • 5
@znikam5: ale odklejka xD coraz głupsze te trolle giertychowe
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 35
  • Strona 1 z 35
  • >
  • Wyspy Przyzwoitego Rozsądku

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 12.09.2023

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 06.03.2026

    Komentator
  • Złotousty
    od 30.06.2020

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 21.04.2021

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 02.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.08.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 24.04.2026

    Władca Ognia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking