Kto ci broni iść na JDG człowieku i "optymalizować" swoje podatki? Jak to taka wspaniała forma dla wszystkich to śmiało zakładaj działalność.
Większość ciemniaków nie ma pojęcia co znaczy prowadzenie firmy - nawet tej "śmiesznej" JDG.
Zero przywilejów pracowniczych - pierwszy lecisz w momencie cięcia kosztów u klienta. Brak na przykład okresu

















Zastanawiam się, gdzie są struktury szpitala które pozwoliły sobie wychodować takiego wrzoda?