Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
else_if
else_if

else_if

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3603
  • Znaleziska 2975
  • Mikroblog 628
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 9

2305

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Lekarz milioner z PiS przyspawany do stołka dyrektora od 18 lat

Jest dyrektorem szpitala, ale jeździ też na karetce i dorabia w innym szpitalu, mimo że ma zakaz. W ten sposób zarobił w

aiksto
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.06.2026, 10:12:38
  • 125
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz100k
  • #
    polityka
else_if
else_if
else_if 22.06.2026, 11:32:15 via Wykop
  • 32
Patologiczny kraj w którym taka aferta dopiero doprowadza do czystek i porządków.

Zastanawiam się, gdzie są struktury szpitala które pozwoliły sobie wychodować takiego wrzoda?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

372

Polski system podatkowy zupełnie się wynaturzył

Polski system podatkowy zupełnie się wynaturzył

O to, czy obciążenia podatkowe i składkowe w Polsce są za wysokie, można się spierać w nieskończoność. Prawdziwym problemem jest zróżnicowanie tych obciążeń, które straciło wszelki związek ze zróżnicowaniem dochodów. Źródłem tej patologii jest nadmiar przywilejów dla samozatrudnionych.

ukojenie
z
money.pl
dodany: 18.06.2026, 23:23:56
  • 81
  • #
    antykapitalizm
  • #
    kapitalizm
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
else_if
else_if
else_if 19.06.2026, 17:59:52 via Wykop
  • 55
O czyli zaczęło się. Wcale bym się nie zdziwił gdyby ta cała heca z doktorkiem była po to żeby dobrać je do JDG.
Kto ci broni iść na JDG człowieku i "optymalizować" swoje podatki? Jak to taka wspaniała forma dla wszystkich to śmiało zakładaj działalność.
Większość ciemniaków nie ma pojęcia co znaczy prowadzenie firmy - nawet tej "śmiesznej" JDG.
Zero przywilejów pracowniczych - pierwszy lecisz w momencie cięcia kosztów u klienta. Brak na przykład okresu
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

else_if
else_if
else_if 22.06.2026, 11:24:00 via Wykop
  • 0
@voldi: A nie możesz poprostu dobrowolnie wpłacać na rzecz państwa 50% swoich dochodów i dać spokój innym ze swoimi "hojnymi" propozycjami które chyba nikogo nie obchodzą?

Naprawdę uważasz, że komukolwiek - prócz polityków i ich zaplecza - będzie lepiej jak zaczniemy płacić większe podatki?

Zamiast napisać - jestem za tym, żeby WSZYSTCY byli na podatku ryczałtowym i płacili jeden wspólny podatek to piszesz jakieś bzdury o liniówkach które razem ze zdrowotną to
else_if
else_if
else_if 22.06.2026, 11:28:02 via Wykop
  • 0
@euc-rider: Dokładnie o tym mowa - w inwestowaniu to się nazywa "premia za ryzyko"

Ale nie wytłumaczysz tego socjalistom którzy większość tego co mają dostali i najlepiej się czują jak ktoś za nich myśli - ot takie skrzywienie z którym się rodzą.

Przy JDG o WSZYSTKIM musisz myśleć sam. Często bierzesz ubezpieczenie które warte jest kupe kasy - chyba nikt nie sądzi, że coś takiego odbywa się za darmo?
W normalnym państwie

3027

Lekarz - człowiek bez wstydu

Lekarz - człowiek bez wstydu

Trzymajcie się bo tego się chyba nie spodziewaliśmy. Okazuje się, że pogorszyliśmy stan psychiczny p. lekarza Kacprzyka - ale spokojnie ORL wysyła mu kogoś do pomocy. Ciekawe ile musiał czekać na wizytę...

else_if
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 18.06.2026, 18:52:13
  • 211
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    afera

25

800+ rozleniwiło Polaków? Po 10 latach eksperci nie mają wątpliwości

800+ rozleniwiło Polaków? Po 10 latach eksperci nie mają wątpliwości

Wprowadzenie programu 500+ w pierwszej fazie rzeczywiście wywołało spadek aktywności zawodowej kobiet

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 30.03.2026, 12:01:20
  • 14
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    rozowepaski
else_if
else_if
else_if 31.03.2026, 12:02:29 via Wykop
  • 0
Tak, bo przecież to 800 zł to góra kasy. Więszkosć ludzi na wykopie nie ma bladego pojęcia ile "kosztuję" utrzymanie dziecka i ile z tego zostaje na koniec miesiąca.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

else_if
else_if
else_if 02.04.2026, 07:57:29 via Wykop
  • 0
@Anakee: Sam sobie zaprzeczasz. Skoro tyle ludzi zarabia 5400 netto i to jest mało, to jakim cudem u licha ktoś miałby się zadowolić 800 zł? Czy 1600? czy nawet 2400? Pomijam o ile wzrastają wydatki przy większej ilości dzieci. Totalną bzdurę piszesz
else_if
else_if
else_if 02.04.2026, 16:33:09 via Wykop
  • 0
@Anakee: jakie to ma znaczenie czy dużo czy nie dla kogoś co dobrze zarabia? To są pieniądze które musi sam wyłożyć jeśli nie miałby tych 800 zł. Zresztą co to za segregacja? Czemu dzieci rodziców którzy ciężko pracują i dużo zarabiają mają nie dostać tej kasy, a dzieci leniow już tak?? Lewackie podejście promujące bylejakość

420

Nadciąga demograficzne piekło kobiet

Nadciąga demograficzne piekło kobiet

W nadchodzących dwóch dekadach kobiety jako pierwsze odczują skutki kurczącej się demografii i ekspansji sztucznej inteligencji. Przemiany te uderzą w najbardziej sfeminizowane sektory rynku pracy, zmuszając setki tysięcy kobiet do zmiany zawodu.

VoxClamantisInDeserto
z
zero.pl
dodany: 29.03.2026, 08:00:25
  • 349
  • #
    demografia
  • #
    swiat
  • #
    praca
  • #
    rozowepaski
  • #
    gospodarka
  • #
    pieklokobiet
else_if
else_if
else_if 30.03.2026, 11:57:17 via Wykop
  • 1
ale się dajecie podpuścić jakiemuś nędznemu trolowi który z programowaniem ma tyle wspólnego co pracownik pralni...eh

651

Lekarz użył ChatGPT do wypisu z SOR

Lekarz użył ChatGPT do wypisu z SOR

Autentyczność dokumentu potwierdza Wojewódzki Szpital Dziecięcy w Bydgoszczy, do którego wysłaliśmy nasze zapytanie. W o

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 20.03.2026, 06:54:51
  • 129
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    chatgpt
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
else_if
else_if
else_if 20.03.2026, 12:38:34 via Wykop
  • 14
Czemu nie ma jeszcze podanego Imienia i Nazwiska tego konowała który nie czyta tego co piszę? Skoro nie robi nawet tak prostej rzeczy to stawia to pod wielkim znakiem zapytania czy umie cokolwiek "odczytać" z objawów chorobowych.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

734

Plan Marshalla stracona okazja na rozwój Polski, powtórka z historii

Pokaż treści 18+

Plan Marshalla stracona okazja na rozwój Polski, powtórka z historii

O tym jak 80 lat temu Bierut załatwił nasz kraj.

barman84
z
facetpo40.pl
dodany: 12.03.2026, 21:02:01
  • 194
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    polityka
else_if
else_if
else_if 13.03.2026, 12:58:47 via Wykop
  • 8
Przepraszam, która to już łaska od eurokratów która miała nas uratować?
Przykro mi, ale niezależnie od tego ile nam przeleją, na ile się zakredycimy na niewiadomo-ile-lat to przy tych ludziach u władzy, takich zarządach spółek państwowych te pieniądze trafią z pewnościa nie tam gdzie trzeba.

Przypomnijmy ile tej z kasy KPO poszło na szumowiny które je poupychały w księgowości na różne pierdoły - uważacie że z tą kasą SAFE będzie inaczej?
Nie macie pojęcia jak
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

573

Dziwne spotkania amerykańskiego ambasadora z prezesem NBP

Dziwne spotkania amerykańskiego ambasadora z prezesem NBP

Przecież to normalne, że ambasador USA i przedstawiciele tego kraju odpowiedzialni za jego interesy spotykają się z prezesem NBP na chwilę przed aferą polityczną z SAFE i normalne, że niczego nie można dowiedzieć się z notatki z tego spotkania. Pamiętacie działania moskiewskiego posła Repnina?

BlogoslawionyTwarozyc
z
wyborcza.pl
dodany: 13.03.2026, 09:41:36
  • 94
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    4konserwy
  • #
    usa
else_if
else_if
else_if 13.03.2026, 12:53:20 via Wykop
  • -2
Ta sprawa w ogóle śmierdzi.
Śmierdzi to jak Tusk kolanem przycha tę ustawę w której w sumie nie wiadomo do końca ile ostatecznie zapłacimy za ten kredycik.
Śmierdzi Nawrocki z tym dziwnym spotkaniem jastSZOMBA i pejsatego ambasadora z USA...

Jedni pewnie na rachunku USA, a drudzy eurokratów. A kraj nasz jak był bez broni tak bez niej zostanie.

Czas chyba się pakować.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

453

Ósma salwa Iranu przebiła Żelazną Kopułę. Tel Awiw w ogniu.

Pokaż treści 18+

Ósma salwa Iranu przebiła Żelazną Kopułę. Tel Awiw w ogniu.

W czwartek wieczorem Iran wystrzelił kolejną salwę pocisków w kierunku Izraela. Według mediów jedna z rakiet miała przełamać system obrony Żelazna Kopuła, który zwykle przechwytuje ok. 8590% zagrożeń.

Pan_od_Internetu
z
cryps.pl
dodany: 06.03.2026, 09:03:43
  • 100
  • #
    izrael
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
else_if
else_if
else_if 06.03.2026, 10:47:00 via Wykop
  • 2
@Pan_od_Internetu Stary, czy Ty masz problem z pisaniem cyfr? Kolejna twoja wrzutka i piszesz jakieś bzdury, ogarnij się, albo poproś mamę, żeby Ci sprawdziła zanim coś wrzucisz.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

66

Khorramshahr-4 w akcji. Iran użył swojej najcięższej rakiety.

Pokaż treści 18+

Khorramshahr-4 w akcji. Iran użył swojej najcięższej rakiety.

Khorramshahr-4 ma zasięg ok. 15002000 km, głowicę do 1,8 tony i napęd na paliwo ciekłe. Rakieta może przenosić amunicję kasetową w ostatnim ataku nad Izraelem wypuściła dziesiątki subpocisków.

Pan_od_Internetu
z
geekweek.interia.pl
dodany: 06.03.2026, 09:59:31
  • 45
  • #
    izrael
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    militaria
  • #
    bron
  • #
    swiat
else_if
else_if
else_if 06.03.2026, 10:42:24 via Wykop
  • 11
"Khorramszahr, nazwany na cześć miasta Khorramszahr w Iranie, to rakieta balistyczna średniego zasięgu przetestowana przez Iran w styczniu 2017 r. Ma zasięg od 1000 do 2000 km, może przenosić głowicę bojową o masie 1800 kg i ma 13 m długości ."

Z tym zasięgiem to Cie trochę poniosło.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

793

GODZINA ZERO: KRZYSZTOF STANOWSKI I WOJCIECH SZEWKO

Pokaż treści 18+

Krzysztof Stanowski zaprasza na Godzinę Zero. Gościem jest Wojciech Szewko.

PixelNomad
z
youtube.com
dodany: 04.03.2026, 21:57:33
  • 136
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    izrael
  • #
    usa
else_if
else_if
else_if 05.03.2026, 14:01:32 via Wykop
  • 6
@ericflat: rzuć jakiś peło-ski to też nie będę oglądał
else_if
else_if
else_if 03.03.2026, 14:54:47
  • 0
#fotowoltaika

Byli u mnie dziś goście z Astro Energy - dosyć nachalni więc kazałem im spadać zanim nie dowiem czym jest ta firma.
Oferują przyłączenie do spółdzielni energetycznych - ktoś z nimi miał coś wspólnego?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

else_if
else_if
else_if
Autor
03.03.2026, 15:46:55 via Wykop
  • 1
@Wiskoler_double: o właśnie nie wiem. Ale wygląda to zbyt pięknie na ich stronie. Mało informacji o nich od ludzi więc chyba świeży temat
  • Odpowiedz

6

Altman i Musk nie rozumieją, czemu ludzie nienawidzą AI

Altman i Musk nie rozumieją, czemu ludzie nienawidzą AI

Sztuczna inteligencja miała być symbolem postępu, a coraz częściej staje się źródłem lęku i irytacji. Okazuje się, że AI

android_com_pl
z
android.com.pl
dodany: 26.02.2026, 10:30:44
  • 13
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    elonmusk
  • #
    ciekawostki
else_if
else_if
else_if 26.02.2026, 11:15:38 via Wykop
  • 0
Dodaj do tej dwójki jeszcze tego oszołoma z antropika
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

261

ChatGPT Health nie rozpoznał ponad połowy nagłych przypadków

ChatGPT Health nie rozpoznał ponad połowy nagłych przypadków

Badanie opublikowane w Nature Medicine przetestowało narzędzie ChatGPT Health firmy OpenAI na 960 scenariuszach klinicznych i stwierdziło, że w ponad połowie poważnych przypadków nie skierowało ono użytkowników na opiekę doraźną.

CocoaGrower
z
nature.com
dodany: 24.02.2026, 18:30:14
  • 110
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
else_if
else_if
else_if 25.02.2026, 12:43:49 via Wykop
  • -1
Ale połowę rozpoznał, tak?
Czyli to i tak lepsza średnia niż nasi lekarze pierwszego kontaktu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

320

Z Polski do światowej czołówki AI. Kardiolog na podium prestiżowego hackathonu

Z Polski do światowej czołówki AI. Kardiolog na podium prestiżowego hackathonu

3 miejsce na hackathon w USA! Gratulacje Dr Nedoszytko!

Zza_Oceanu
z
zzaoceanu.com
dodany: 20.02.2026, 17:23:01
  • 51
  • #
    technologia
  • #
    informatyka
  • #
    programowanie
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    medycyna
else_if
else_if
else_if 20.02.2026, 21:03:50 via Wykop
  • 156
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

else_if
else_if
else_if 18.02.2026, 22:40:04
  • 0
Czołem - ta gra jest martwa czy to ja nie potrafię znaleść żadnej akcji gdzie graliby ludzie? Po paru latach wróciłem do GTA zobaczyć co tam - kupiłem nowego kompa huehue - zaglądam, a zero gierek gdzie mogę dołączyć - ciągle tylko "nie znaleziono akcji" - co co chodzi?

#gtaonline
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

else_if
else_if
else_if
Autor
18.02.2026, 22:47:38 via Wykop
  • 0
to już jest inne online niż po premierze.

Teraz to RPG i żeby spotkać realnych graczy musisz poogarniać początkową fabułę.


@I-____-I: Kurde czyli teraz nie można odpalić jakiegoś deathmatcha czy innego napadu?
  • Odpowiedz
else_if
else_if
else_if
Autor
18.02.2026, 22:51:19 via Wykop
  • 0
@Barthlomez: No też byłem zdziwiony właśnie - ale co w takim razie robię żlę? Telefon -> Szybkie dołączanie -> np. Napady i szukam akcji - 0 akcji. Potem jak daję "losowa akcja" to czasem znajdzie mi jakiś wyścig...Pamiętam że parę lat temu nie było z tym problemów, ale może coś się zmieniło :/
  • Odpowiedz

459

Rodzice wydają pieniądze z 800+ na co chcą. Bony to lepsze rozwiązanie?

Pokaż treści 18+

Rodzice wydają pieniądze z 800+ na co chcą. Bony to lepsze rozwiązanie?

Rodzice 800 plus coraz częściej wydają świadczenie nie tylko na dzieci, ale także na własne potrzeby. Z analiz wynika, że bezpośrednio na najmłodszych trafia jedynie część środków, co wywołało dyskusję o zmianach w programie Rodzina 800 plus.

gerwazy-oko
z
mamadu.pl
dodany: 16.02.2026, 10:19:09
  • 485
  • #
    800plus
  • #
    rodzina
  • #
    dzieci
  • #
    rodzice
  • #
    p0lka
  • #
    polska
else_if
else_if
else_if 17.02.2026, 08:52:04 via Wykop
  • 3
Cieżko się przebić z jakimś argumentem ZA wypłacaniem tego socjalu na portalu, gdzie więkość to bezdzietni dorobkiewicze, ale dzieciaki na garnuszku starych.
Dlatego chciałem tylko napisać, że zabranie tych pieniędzy ludziom którzy lepiej zarabiają, a zostawienie tym najbiedniejszym to dopiero jest fikołek.
Bowiem prawda jest taka, że właśnie Ci najlepiej zarabiający całe te pieniądze pakują na dzieci - dokładnie tak. Im nie brakuje na fajki, nowy telefon czy cokolwiek tam innego się
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

394

Doktor od OpenAI

Doktor od OpenAI

W ChatGPT pojawiła się nowa opcja - "Health"... Studenci medycyny powinni sobie dokładnie obejrzeć co dzieje się na rynku IT... Zanim skończą studia i specjalizacje będą mieli mega konkurencję. Zaczęło się to szybciej niż się spodziewałem...

kwanty
z
openai.com
dodany: 08.02.2026, 10:52:21
  • 276
  • #
    openai
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    nauka
else_if
else_if
else_if 08.02.2026, 11:42:16 via Wykop
  • 146
"obejrzeć co dzieje się na rynku IT"

A cóż takiego dzieje się na rynku IT, powiesz mi?
"Przewietrzenie" branży którą napompował covid, nagrodzamdzenie po-bootcampowych juniorów którzy dla kasy weszli w coś na czym się nie znają + globalny kryzys, niepewność na rynkach etc/itc - to wszystko to jest coś nienormalnego dla ciebie?
A może zaraz wyjedziesz z tekstem, żę "AI zastępuję programistów" - przygotuj od razu jakieś firmy + statystyki firm które
  • 26
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

422

Koniec eldorado. Rynek pracy w IT się kurczy

Koniec eldorado. Rynek pracy w IT się kurczy

Zwolnienia grupowe na stałe wpisały się w krajobraz branży IT, a niepewność utrzymuje się od kilku lat. Firmy ograniczają zatrudnienie, rośnie konkurencja o projekty, a próg wejścia do zawodu jest coraz wyższy. Eksperci mówią wprost: rynek zmienił się nie do poznania.

Anakee
z
money.pl
dodany: 03.02.2026, 10:40:10
  • 345
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    it
  • #
    programista25k
else_if
else_if
else_if 03.02.2026, 13:42:59 via Wykop
  • 93
Gazeta wyborcza piszę o IT. Ludzie, szanujcie się.
Bardziej wiarygodne źródło stanowi kolejka emerytów do lekarza.

Ci ludzie mają cykliczne incydenty kałowe jak tylko jakiś wskaźnik spadnie. A i tak potem wszystko przekłamują - to nie są dziennikarze. To są clickbaitowe hieny.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

else_if
else_if
else_if 03.02.2026, 13:56:21 via Wykop
  • 19
@Wolowinka: Wystarczyła chwilą, żeby z grubsza ogarnąć twój profil osobowościowy i na tej podstawie stwierdzić, że należysz do tej smutnej grupy osób których zawsze ściskała d*pa, gdy mówiono o dobrych zarobkach w IT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I teraz rodzi się pytanie - pewnie też dałoby się to wyczytać z twoch komentarzy, ale nie mam na to szczerze mówiąc czasu :D - czemu tobie się nie
else_if
else_if
else_if 04.02.2026, 15:51:05 via Wykop
  • -1
@Wolowinka: nie schlebiaj sobie :D:D:D

1264

Kontrowersje wokół poradnika bezpieczeństwa. Tak wyglądał przetarg.

Kontrowersje wokół poradnika bezpieczeństwa. Tak wyglądał przetarg.

Rządowy Poradnik Bezpieczeństwa kosztował nas 50% więcej (15 mln. zł), ponieważ rządzący robią wały.

ile-prawdy-jest-w-jednym-slowie
z
wnet.fm
dodany: 03.02.2026, 12:51:33
  • 286
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    polityka
else_if
else_if
else_if 03.02.2026, 14:53:18 via Wykop
  • 0
Ja pier*dole... i znów to samo.
Człowiek dostaje to g*wno do domu i sobie myśli - w sumie spoko sprawa mieć takie coś w szufladzie , bo może coś ciekawego tam jest napisane?
W sumie nie ważne, że prawie każdy ma dostęp do internetu...
Jest ta cała aplikacja mObywatel gdzie mogłoby to być osobną zakładką...

Nie ważne - olać to.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Maniek

  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.07.2022

    Komentator
  • Złotousty
    od 28.02.2022

    Złotousty
  • Rocznica
    od 19.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking