Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bad_karma

bad_karma

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 37528
  • Znaleziska 10920
  • Mikroblog 26608
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 24

2097

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Gliwicki onkolog zarobił ponad 1 mln zł w rok

Zbigniew Wygoda - lekarz, radny miasta Gliwice. Łączny dochod z działalności lekarskiej ~ 1,024,636 PN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 19:44:50
  • 176
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
bad_karma
bad_karma 18 godz. i 34 min temu via iOS
  • 1
@jegertilbake: @dr_Batman: pokażcie pita cwaniaczki to pogadamy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
bad_karma
bad_karma 18 godz. i 26 min temu via iOS
  • 0
@93michu93: „ powiedzialem ci, ze specjalista we Wro pracujac czesc etatu w szpitalu publicznym, potem prywatnie i biorac pojedyncze dyzury poza Wroclawiem moze dobic do 50k ale to wychodzi zdecydowanie wiecej niz jeden caly etat. Mniej wiecej kolo 2 etatow bo dyzury robisz 24h.”

Ale wiesz, ze nikt oprócz was, konowałow, nie jest wstanie robić dwóch etatów? To jest fizycznie niemożliwe i to są zawsze jakieś przewały. No ewentualnie ci
bad_karma
bad_karma 18 godz. i 20 min temu via iOS
  • 5
@przeciwko78: dla nich wyrzucenie z partii = przyznanie się do winy i nie przyznawanie się do typa xD w pisie jest motto „ani kroku wstecz” więc zwykle udają że nic się nie stało albo krzyczą że fejk a z parti nie wyrzucą*(nie dotyczy mejzy bo się we freekfighty chciał bawić xD). I jeszcze ci będą coś krzyczeć o doktrynie Neumanna
bad_karma
bad_karma 18 godz. i 18 min temu via iOS
  • -1
@Copperhead: o lekarzu radnym z KO PiS nie zapomni do wyborów, więc jest jakaś szansa że rząd będzie musiał coś zrobić z tym gorącym kartoflem, jeśli chcą mieć jakąkolwiek szansę na utrzymanie władzy
bad_karma
bad_karma 11 godz. i 12 min temu via iOS
  • 0
@aa-aa: co? xD

1885

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Zarobki lekarzy na poziomie światowych liderów

Lekarze zarabiający ponad 1mln na NFZ doganiają czołówkę światowych przywódców pod względem zarobków. Niektórzy mogliby zająć w tym rankingu całkiem zaszczytne miejsce,np. lekarz zarabiający 1,6mln, czyli więcej niż Donald Trump

boboliwo
z
politicalsalaries.com
dodany: przedwczoraj, 14:16:08
  • 204
  • #
    polska
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    pieniadze
bad_karma
bad_karma 21 godz. i 48 min temu via iOS
  • 1
@Grzesiok: każdy jeden ci napisze, że już miał nie raz do czynienia z prokuratorem! I ich ci prokuratorzy ciemiężą wzywając co jakiś czas na złożenie zeznań czy coś. Oczywiście skazany żaden nie został xd
bad_karma
bad_karma 21 godz. i 44 min temu via iOS
  • 0
@kiupik: jakie k---a „bez zmian”? składka zdrowotna jest podnoszona a w NFZ dziura coraz większa xD
bad_karma
bad_karma 21 godz. i 39 min temu via iOS
  • 0
@ocynkowanyodpornynahejt: jakby był z PiSu to by było wałkowane przez miesiąc, a że jest z KO to będzie wałkowane do wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to akurat dobrze. KO ma okazję pokazać, że nie pozwala na takie patologie i pociągnąć gościa do odpowiedzialności albo ośmieszą się już do końca

3910

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: przedwczoraj, 06:43:11
  • 411
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
bad_karma
bad_karma przedwczoraj, 13:47:03 via iOS
  • 1
@matixrr: ja to bym chciał zobaczyć statystyki godzin lekarzy. Wcale by się nie zdziwił jak te konowały wyrabiały mniej godziny w czasie covidu niż przed i po bo musieli być faktycznie w danym miejscu a nie wpisywać się w grafik w 3 przychodniach i siedzieć na prywacie xD
bad_karma
bad_karma przedwczoraj, 13:49:57 via iOS
  • 2
@dr_Batman: „ Fikcyjne posady i nieobecność w miejscach pracy jest właściwością polityczną.” to raczej właściwość większości lekarzy ;)
bad_karma
bad_karma przedwczoraj, 13:53:38 via iOS
  • 1
@cienki137: cito* czyli 3-6 miesięcy, chyba że masz plecy( ͡~ ͜ʖ ͡°)
bad_karma
bad_karma przedwczoraj, 14:59:11 via iOS
  • 0
@cienki137: no wiadomo, zwykle jest szybciej ale coraz częściej to nie jest jednak od ręki
bad_karma
bad_karma przedwczoraj, 15:01:40 via iOS
  • 2
@dr_Batman: może z takiej d--y, że jak lekarz ma być w przychodni od 7 to często pojawia się pare godzin później? A często pojawia się tylko na 1-2h gdzie powinien być pół dnia.
badreligion66
badreligion66
przedwczoraj, 05:10:27
  • 684
#polityka Mattias De Bur króciutko z pisowskim funkcjonariuszem.
badreligion66 - #polityka Mattias De Bur króciutko z pisowskim funkcjonariuszem.

źródło: 1000053728

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bad_karma
bad_karma przedwczoraj, 07:48:49 via iOS
  • 0
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: gdzie straszą? Poka
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
13.06.2026, 08:01:26
  • 41
Wiecie co się wczoraj stało?

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bad_karma
bad_karma 13.06.2026, 09:56:41 via iOS
  • 4
@Mezomorfix: odczłowieczanie kogokolwiek jest złe. Oprócz kacapów* masz poprawiłem ci
  • Odpowiedz
GrimoaldStarszy
GrimoaldStarszy
12.06.2026, 10:46:56
  • 193
Dzisiaj jest duża szansa na to że pierwszy w historii człowiek a dokładnie Elon Piżmo zostanie bilionerem (ang. trillionaire)
#spacex #gielda
GrimoaldStarszy - Dzisiaj jest duża szansa na to że pierwszy w historii człowiek a do...

źródło: image

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bad_karma
bad_karma 12.06.2026, 11:28:19 via iOS
  • 7
@rafimazi: i ten milion zł to będzie ekwiwalent malego domu z małą działką albo trochę mniejszego mieszkania w mieście wojewódzkim ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

2020

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

To nie Paryż, a już Katowice! Migranci gotują na otwartym ogniu w centrum

Mieszkańców najbardziej wzburza drastyczna nierówność wobec prawa. Prawo jest jakie jest, ale dlaczego jednych kara się za najechanie na trawnik, wyrzucenie śmiecia nie do tego pojemnika i wylicza mu się ilość "zużytego" deszczu do opłaty, a innym ich skrajne przewiny są darowane.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 10.06.2026, 11:36:32
  • 295
  • #
    polska
  • #
    wydarzenie
  • #
    katowice
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    imigranci
  • #
    prawo
bad_karma
bad_karma 11.06.2026, 10:50:11 via iOS
  • 0
@ggs-hg: a ty byś się nie obsrał? xD

2359

Polska firma wyrzucona z inwestycji we Lwowie. "To kradzież w biały dzień"

Miasto Lwów wyrzuciło polskiego wykonawcę Control Process z budowy, choć ten robił wszystko zgodnie z kontraktem i wygrał wszystkie sprawy przed międzynarodowymi sądami. Miasto nie dopuszcza go nawet do pozostawionego na terenie budowy sprzętu o wartości prawie 10 mln euro

ScypioAfricanus
z
businessinsider.com.pl
dodany: 01.06.2026, 20:45:31
  • 288
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    afera
bad_karma
bad_karma 02.06.2026, 07:08:30 via iOS
  • 1
@H100: jaki początek? Chyba początek golenia frajerow. Jak wiesz że kradną to nie jedziesz robić tam interesów.
prostymirek
prostymirek
28.05.2026, 12:50:32
  • 292
Słabi ludzie stworzyli nam ciężkie czasy w których o jedną kobietę trzeba konkurować z tysiącami mężczyzn, o mieszkanie z landlordami i flipperami, a o pracę z hindusami i innymi imigrantami.

#takaprawda #demografia #praca #zwiazki #nieruchomosci
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bad_karma
bad_karma 28.05.2026, 14:50:53 via iOS
  • 18
te "ciężkie czasy" to najlżejsze czasy w historii naszego gatunku.
@Trampoliniusz-Pompka: tia, gadka w stylu - skoro istnieją głodujące dzieci w Afryce i dzieci chore na raka to twoje problemy się nie liczą i nie masz prawa narzekać xD
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
26.05.2026, 07:00:08
  • 607
Maj to najlepszy miesiąc, wszystko kwitnie, jest zielono, super pogoda, jeszcze nie ma takiego skwaru co sprawia, ze sie odechciewa żyć. Nawet z tym nie handlujcie.

Szkoda ze juz się konczy.
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bad_karma
bad_karma 26.05.2026, 09:55:08 via iOS
  • 0
@JaNieGejJaPapiesz: *marzec i maj. Kwietniowi c--j w dupe bo zawsze jest beznadziejny
  • Odpowiedz

3718

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet

28-letnia Dorota zginęła, bo siedząca za kierownicą prokurator patrzyła na telefon komórkowy. Mija półtora roku od wypadku, a kobietę nadal chroni immunitet, zwolnienie lekarskie i chaos w Sądzie Najwyższym. - Dla nich ta sprawa to paragrafy i procedury. Dla mnie to śmierć córki - mówi Małgorzata.

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.05.2026, 08:17:52
  • 182
  • #
    olkusz
bad_karma
bad_karma 20.05.2026, 14:50:20 via iOS
  • 16
@mlekoag: w Polsce 4.7% nie ma kibla w domu/mieszkaniu a u was to może 4.7% ma kibel w chałupie xd

322

Sondaż nie pozostawia złudzeń. Krakowianie ocenili prezydenta miasta

Sondaż nie pozostawia złudzeń. Krakowianie ocenili prezydenta miasta

W referendum, które ma rozstrzygnąć, czy Aleksander Miszalski pozostanie na stanowisku prezydenta Krakowa, udział deklaruje blisko 63 proc. respondentów - wynika z sondażu OGB. Spośród osób, które planują wziąć udział w głosowaniu, 92 proc. zapowiada, że będzie za odwołaniem Miszalskiego.

VoxClamantisInDeserto
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 17.05.2026, 07:18:12
  • 86
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    wydarzenia
  • #
    sondaz
  • #
    spoleczenstwo
bad_karma
bad_karma 18.05.2026, 15:03:25 via iOS
  • -5
@Lardor: zniechęcanie do pójścia na głosowanie vs przejmowanie prokuratury, sądów, trybunału konstytucyjnego, robienie szczujni z tv itd. No tak, to to samo
bad_karma
bad_karma 19.05.2026, 08:51:55 via iOS
  • 0
@Lardor: no to chyba Miszalski sieje propagandę? Czy mnie coś ominęło i w głównym wydaniu wiadomości TVP i TVN tłumaczyli jaki to Miszalski jest wspaniały i jak PiS próbuje go obalić? xD

380

Koniec "wojen o leżaki". Głośny wyrok zmienia zasady w hotelach

Koniec "wojen o leżaki". Głośny wyrok zmienia zasady w hotelach

Turysta otrzymał ponad 900 euro odszkodowania za brak możliwości korzystania z leżaków przy hotelowym basenie mimo wykupienia kosztownego pobytu all inclusive. Głośny wyrok niemieckiego sądu może wpłynąć na funkcjonowanie hoteli w całej Europie.

PortalSpozywczy
z
horecatrends.pl
dodany: 12.05.2026, 10:02:14
  • 98
  • #
    wakacje
  • #
    turystyka
  • #
    ciekawostki
bad_karma
bad_karma 13.05.2026, 14:34:36 via iOS
  • 0
„ byłem 2x na all-in za namową znajomych 15 i 10 lat temu to było ostatnie 2x..... nie wiem co ludzie widzą wtym żarciu co 2h, piciu nonstop i siedzeniu przed bazenem 6-7dni.... masakra jakaś”
@sirdam: bo widzisz, niektórzy jadą na wakacje a inni jadą odpocząć ¯\(ツ)/¯
Ja tam wolę się poruszać niż gnić na leżaku cały dzien. Ale z drugiej strony ja gnije codziennie wiele godzin przy biurku a

265

Ukraina ma już broń podobną do pocisków Taurus? Nowe zdolności Kijowa

Ukraina ma już broń podobną do pocisków Taurus? Nowe zdolności Kijowa

Ukraina rzekomo dysponuje już pociskami rakietowymi produkcji krajowej, których charakterystyka jest zbliżona do niemieckich pocisków manewrujących Taurus. Tę informację przekazał wicepremier i minister transformacji cyfrowej Ukrainy, Fiodorow, dodał, że ukraińskie siły atakowały cele na 1500 km

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 12.05.2026, 08:33:48
  • 112
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    militaria
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
bad_karma
bad_karma 13.05.2026, 14:01:15 via iOS
  • 0
„moźe dla tego, że u nich toczy się właśnie współczesna wojna? Od kogo powinniśmy się uczyć wg. Ciebie?”

@Tien: jak najbardziej od nich, tylko kolega źle to ujął, powinno być „(…) dzisiaj to nasza armia obserwuje i nie uczymy się niczego i nie wyciąga żadnych wniosków”. I to k---a nie jest śmieszne nic a nic( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mikuuuus
Mikuuuus
06.05.2026, 11:41:34
  • 124
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bad_karma
bad_karma 06.05.2026, 13:44:01 via iOS
  • 3
@CopyM: wypad ruski bocie, nikt cię tu nie chce. A zapomniałem, że wy się pchacie wszędzie gdzie was nie chcą xd
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
05.05.2026, 07:29:30
  • 99
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bad_karma
bad_karma 05.05.2026, 09:38:56 via iOS
  • 5
„ Trafienie w blok mieszkalny. Gdyby to było na Ukrainie to byście zażądali pala dla Putina i wszystkich Rosjan” @maciusuper: tak a o co chodzi? Natomiast r0sjan w ogóle nie szkoda. Za to szkoda pocisku, lepiej jakby walnął w jakąś rafinerię czy bazę wojskową¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz

1819

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

względem średniej. W Polsce pracownicy ochrony zdrowia zarabiają średnio 2,9x przeciętnego wynagrodzenia, co plasuje ich wśród najwyżej wynagradzanych w Europie w relacji do średniej krajowej. Co istotne, dane dotyczą etatów a >70% lekarzy pracuje na kontraktach, gdzie stawki są jeszcze wyższe.

kastrator2
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 09:25:18
  • 270
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
bad_karma
bad_karma 28.04.2026, 09:34:08 via iOS
  • 1
@93michu93: żaden programista nie jest wstanie ciągnąć 2.5 czy więcej etatu xD są oczywiście cwaniaczki ale tak się nie da jechać na dłuższą metę. Za to lekarze cisną te 2.5 i więcej etatów cały czas i bez problemu xd
bad_karma
bad_karma 28.04.2026, 10:25:34 via iOS
  • 0
@93michu93: tak tak 400h xD niezła inflacja, niedawno było 300h xD oczywiście wyrabiacie te 400h będąc w 3-4 przychodniach na dyżurze przez cały dzień a fizycznie to jesteście w każdej po 1-2h xD j----i złodzieje

2944

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek

10 marca 2026 Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek Srebrnym Krzyżem Zasługi. Na jakiej podstawie odznaczenie to zostało przyznane nastolatce, której "dorobek naukowy" jest mocno wątpliwy? Być może należałoby skierować w tej sprawie zapytanie do Kancelarii Prezydenta?

Nigarun
z
gdynia.pl
dodany: 16.04.2026, 08:47:05
  • 411
  • #
    polska
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
  • #
    afera
  • #
    csiwykop
bad_karma
bad_karma 16.04.2026, 18:34:50 via iOS
  • 3
@rdlsv: aplikacje? To ona jest w końcu naukowczynią czy programistką?( ͡° ͜ʖ ͡°)

383

Francja zabrała złoto z USA. Niemcy chcą zrobić to samo?

Francja zabrała złoto z USA. Niemcy chcą zrobić to samo?

Francja zakończyła operację, która trwała dekady. Po niemal stu latach część francuskiego złota zza oceanu wróciła pod pełną kontrolę Paryża. Operacja przyniosła gigantyczny zysk - ok. 13 mld euro. Sprawę obserwują Niemcy, które posiadają ponad 3300 ton złota. To jedne z największych rezerw świata.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 13.04.2026, 06:12:02
  • 42
  • #
    francja
  • #
    zloto
  • #
    niemcy
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
bad_karma
bad_karma 13.04.2026, 11:02:39 via iOS
  • 6
@1dar2sie3: wszystko to może nie, ale przynajmniej połowę
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.06.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking