Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CezaryAtp
CezaryAtp

CezaryAtp

Dołączył 1 rok i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 396
  • Znaleziska 385
  • Mikroblog 11
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 7

2712

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, że więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka

tomasztomasz1234
z
tokfm.pl
dodany: wczoraj, 16:53:49
  • 189
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    heheszki
  • #
    medycyna
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 7 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 2
@Detharon: najlepszy argument dlaczego muszą pracowac prywatnie to ten że mają ograniczoną ilość godzin na umowach. Jakoś nigdy k---a nie widziałem by te chujki protestowały że chcą pracować tak jak każdy po 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu lub 6. Wniosek nasuwa się jeden. P------ą głupoty aż uszy więdną

2293

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Nano recepta inwestycyjna oferta specjalna dla środowiska medycznego. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy ofertę inwestycyjną, która w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród lekarzy. W minionym miesiącu aż 90% nabywców Nano Apartamentów to osoby związane z branżą medyczną

airaG
z
tppi.pl
dodany: wczoraj, 11:43:25
  • 111
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    nfz
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 11 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 2
@Macuga_: bo to debile z wypranymi mózgami którym za dobrze ale przez choroby psychiczne mają załamany pogląd na ekonomię i problemy spolecznestwa warstw niższych. Nie mówiąc już o klasie średniej gdzie dostają największy w------l
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 11 godz. i 51 min temu via Wykop
  • -1
@Cogres: pracowali tyle samo albo i mniej. Skąd ta różnica w wypłatach? Można się domyślać jedynie
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 11 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 3
@Me_Not: a jak słyszę argument że oni muszą prywatnie bo państwo ogranicza ilość godzin pracy na umowach to mnie c--j strzela. To na co oni czekają, niech z----------ą protesty robić że za mało godzin na normalnych umowach i biedaczki muszą prywatnie po godzinach za skromne 300 złoty za 5 minut wizyty

927

Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]

Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]

Afera dotycząca zarobków części lekarzy ilustruje znacznie głębszy problem: obciążenia podatkowe są w Polsce luźno związ

starnak
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 05:17:47
  • 165
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    samozatrudnienie
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 21.06.2026, 17:10:32 via Wykop
  • 2
Będę od zawsze powtarzał, politycy i służba zdrowia powinna brać odpowiedzialność życiem za swoje czyny. Publiczna egzekucja byłaby niezłym batem na takich k----------w
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

485

Podatek katastralny wprowadzą od 2027 r.

Podatek katastralny wprowadzą od 2027 r.

Artykuł z 18 czerwca. Będziecie płacić podatki już od pierwszego mieszkania ale za to odwrócono waszą uwagę sprawą zarobków i nagonką na lekarzy.

Anomalocaracid
z
infor.pl
dodany: 20.06.2026, 08:10:55
  • 210
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    medycyna
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konowalposting
  • #
    polityka
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 20.06.2026, 11:10:20 via Wykop
  • 0
@Kuklak: tylko pytanie na jakiej zasadzie działa ten podatek ?

612

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Moskwa znalazła się w nocy pod kolejnym atakiem dronów. W sieci zaroiło się od nagrań pokazujących skutki uderzeń. Rosja wstaje z kolan, blyat ( º ʖº)

Pepperami
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.06.2026, 05:23:45
  • 169
  • #
    rosja
  • #
    rosjaplonie
  • #
    wiadomosci
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    ruskimir
  • #
    wojna
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 18.06.2026, 20:07:35 via Wykop
  • 0
@Commodore_64: wystarczyło by rzucić kilka atomówek i nawet nie zdążyli by zareagować

786

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

Ostatni świadek w procesie Łukasza Żaka: mówił, że weźmie nóż i zaraz nas *****

"Odj***ałem typa. Zdjąłem mu łeb". Bandyta Łukasz Żak nie zasługuje na bycie członkiem społeczeństwa. Bezczelny gnojek.

Buckshot_00
z
brd24.pl
dodany: 17.06.2026, 17:38:13
  • 70
  • #
    lukaszzak
  • #
    stopcham
  • #
    bandytadrogowy
  • #
    polskiedrogi
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 18.06.2026, 10:07:27 via Wykop
  • 0
@kubson93: jak już piszesz o "nielegalnych" czynnościach to ja bym go po prostu pozbawił życia w brutalny i w c--j bolesny sposób.
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 18.06.2026, 12:42:01 via Wykop
  • 3
@kubson93: o to jest to, przydali by się ludzkości. W ten sposób mogli by chociaż trochę odkupić swoje winy

380

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

EA uruchamia platformę EA Advertising i wpycha banery do największych hitów, by spłacić gigantyczny dług. Sprawdź, co to oznacza dla graczy.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 17.06.2026, 12:38:45
  • 123
  • #
    gry
  • #
    ea
  • #
    reklamy
  • #
    kontrowersje
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 18.06.2026, 09:56:59 via Wykop
  • 6
Dobrze że bf1 nie tykają bo to byłby absurd widząc reklamy podczas wojny światowej na cepelinie xdddd
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

636

Problemy psychiczne

Problemy psychiczne

Blisko dwudziestoletnia tradycja jeżdżenia po chodniku i parkowania w kilku rzędach przy ul. Okrzei w Warszawie skutkuje tym, że nawet podczas przebudowy drogi i zmiany oznakowania kierowcy nie mogą się powstrzymać od łamania przepisów. Kolejna dawka głupich tłumaczeń i lekceważenia potrzeb pieszych

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 07:00:50
  • 123
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 15.06.2026, 08:07:30 via Wykop
  • 0
@FREDIxZIELONKA: zawsze słyszę porszę dzwonić bo jesteśmy zajęci... Czym? Staniem w korku bo jakby byli zajęci to powinni na b-----h jechać a nie robić sobie majówkę między samochodami ...

862

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Bajońskie zarobki 28-letniego lekarza

Wychodzi na to, że ten lekarz właściwie w ogóle nie śpi - uznała Joanna Wicha z Nowej Lewicy. Mowa o 28-letnim Dawidzie Kacprzyku z Warszawy, który w rok zarobił 1,6 mln zł.

starnak
z
polsatnews.pl
dodany: 14.06.2026, 09:50:38
  • 93
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    sor
  • #
    zarobki
  • #
    praca
  • #
    polityka
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 15.06.2026, 08:04:30 via Wykop
  • 1
@Kismeth: a kuriozum jest takie że podczas pandemii gdzie szalały teoretycznie choroby to oni powinni najwięcej zarobić, a niektórzy stwierdzili że przez pandemię te biedaki nie mają co do garnka włożyć xd

1057

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przeprosiny dla Viki Gabor!

Przepraszam Viki Gabor w imieniu wykopowej społeczności za osoby które dokonały niewybrednych i złośliwych komentarzy po opublikowaniu wyników głosowania polskiego jury na konkursie Eurowizja 2026.

Ommadawn
z
wykop.pl
dodany: 12.06.2026, 10:05:22
  • 203
  • #
    eurowizja
  • #
    vikigabor
  • #
    rigcz
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 13.06.2026, 16:35:28 via Wykop
  • 1
@UczesanyPedryl: jakby possała ci zawora to myślę że przynajmniej miało by to jakiś sens i uwierzył bym że komuś może się spodobać to co ona robi a tak to nie wiem czym pseudo piosenkarze się tak propsują bo nie wierzę że można docenić współczesne piosenki bardziej niż ssanie zawora
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 13.06.2026, 16:36:58 via Wykop
  • 3
Won kukoldzie, mnie nie wrzucaj do twojego worka przegrywu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4677

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 550
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 10.06.2026, 17:54:50 via Wykop
  • 0
@Washi: a najlepsze jest to że większość z tych osób które ukończą studia albo nie dostaje pracy w tym kierunku albo uciekają zagranicę albo nawet nie kończą studiów rezygnując z nich xd czyli wszystko stabilnie może z dwóch przyjdzie konkurować na całą Polskę xd

751

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 192
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 10.06.2026, 17:41:25 via Wykop
  • -1
Masz samochód z klimatyzacją na której ci zależało. Serwisy nie ogarniały jak naprawić więc ją wyłączyli. Brzmi tak samo absurdalnie jak z tymi słuchawkami xd c--j siedź w puszce i się smaż bo samochód na ogół działa xd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3295

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.

Ostatnio sprowadzono do Polski 24-letnią Klaudię, która utknęła w szpitalu w Pekinie. To nie jedyny taki przypadek. Piotr Moczulski przebywa w ciężkim stanie w jednym z filipińskich szpitali od dwóch lat. Rodzinie, pomimo intensywnych starań, nie udało się go sprowadzić do Polski.

MagicznyMariusz
z
portal.abczdrowie.pl
dodany: 09.06.2026, 07:10:51
  • 428
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    zdrowie
  • #
    pieklokobiet
  • #
    pieklomezczyzn
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 09.06.2026, 18:45:04 via Wykop
  • 6
Chciał jechać za granicę to niech tam siedzi o co ty problemów ? Ludziom trzeba ulotkę przyczepiać do czoła że wyjazd za granicę to luksus a nie obowiązek ? Ja za czyjeś luksusy nie będę bulił z kieszeni chyba że rodzinka na własny koszt chce to wtedy popieram decyzję
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 10.06.2026, 17:33:22 via Wykop
  • 0
@marek_s80: ZUS to c--j a nie ubezpieczenie przy takich eskapadach . Tak jak napisałeś są ograniczenia związane z ubezpieczeniami. Nie da się wszystkiego opłacić tak jak np zwykle OC w samochodzie. Też masz do pewnej kwoty a potem sądzisz się z chłopem o hajs czy tam z kim trzeba

952

Bosak: Zablokować Ukrainie wejście do UE za kult UPA i brak ekshumacji

Bosak: Zablokować Ukrainie wejście do UE za kult UPA i brak ekshumacji

Decyzja Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu jednej z jednostek wojskowych imienia Bohaterów UPA wywołała oburzenie w Polsce. Karol Nawrocki apeluje o odebranie ukraińskiemu prezydentowi Orderu Orła Białego. Z kolei wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak domaga się przejścia do realnych nacisków

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 08.06.2026, 07:41:17
  • 220
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
  • #
    polityka
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 08.06.2026, 17:11:12 via Wykop
  • 7
@Aleale2: ja bym całkowicie ich zablokował nawet w wjazdami. Ci co uciekli to uciekli, reszta niech tam gnije u siebie skoro nie widzieli powodu do ucieczki. Zablokować handel i całą resztę na stałe by tam sobie szachrajstwa swoje robili bo wystarczy że już u siebie swoich geniuszy mamy
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 09.06.2026, 18:43:09 via Wykop
  • 1
@Aleale2: osobiście też bym wolał, wszystkich, kobiety dzieci, majątki ich wyprzedać które już zakupili w Polsce w gratisie kopa w dupę ale nie mogę tak pisać bo zaraz się rzucą że to nie ludzkie itd

1033

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Sebastian M. narzekał na warunki w areszcie. Chleb, margaryna, herbata

Ubogie wyżywienie, brak książek, brak zajęć rekreacyjnych i sportowych, ograniczony dostęp do prysznica, brak ciepłej wody, uciążliwe oświetlenie. Napisał do RPO skargę

zawisza
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 04.06.2026, 10:53:30
  • 227
  • #
    majtczak
  • #
    patologiaz
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    patologia
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 05.06.2026, 13:18:36 via Wykop
  • -1
Niech się k---a cieszy że z naszych podatków ma takie wygody bo gdyby miał opłacać samemu pobyt tam to by zdechł z głodu
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 05.06.2026, 13:50:31 via Wykop
  • 0
@bighatlogan: wiesz ile kosztuje tygodniowe utrzymanie odpadu ? On tyle w rok czasu z podatków nie wpłacił nie wspominając już o tym że te bananowiec nawet 40tki nie dożył a jego staż pracy wynosi z pewnością mniej niż 10 lat
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 05.06.2026, 22:32:50 via Wykop
  • 0
@bighatlogan: pamiętaj że mówimy o odpadach do utylizacji a nie czy jesteś chory czy nie... Na cholerę pprownujesz kogoś cierpiącego np na raka z tymi z-----i z za krat ?

679

ONZ alarmuje: AI zużyje tyle wody co 1,3 miliarda ludzi do 2030 roku

ONZ alarmuje: AI zużyje tyle wody co 1,3 miliarda ludzi do 2030 roku

W 2025 r. centra danych zużyły 448 TWh energii, to więcej niż Arabia Saudyjska. Raport podkreśla, że skupianie się wyłącznie na emisjach CO2 jest błędem - chłodzenie serwerów i produkcja energii generuje ogromny ślad wodny i gruntowy.

matixrr
z
time.com
dodany: 04.06.2026, 22:19:34
  • 254
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    przyroda
  • #
    natura
  • #
    swiat
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 05.06.2026, 22:31:28 via Wykop
  • 0
Wynajmę studnie z wodą dla serwerowni z AI. 2500ZL MIESIECZNIE
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

924

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Bezos głosi erę dobrobytu przez AI. Pytanie: skąd te 16 000 zwolnień w Amazonie?

Jeff Bezos w wywiadzie dla CNBC ogłosił, że AI sprawi, że domy i jedzenie będą tańsze, a bezrobocia nie ma się co bać. W tym samym czasie Amazon zwalnia 16 000 pracowników, a Bezos prowadzi własny startup AI wart już 10 miliardów dolarów.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:20:54
  • 256
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    amazon
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    biznes
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 01.06.2026, 10:07:37 via Wykop
  • 1
No dobrobyt dla osób upośledzonych co wklepują formułki by ai coś im wypluło, reszta niech szuka pracy gdzie indziej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2134

Skandal w krakowskim liceum

Pokaż treści 18+

Skandal w krakowskim liceum

17-letnia uczennica przy użyciu sztucznej inteligencji miała stworzyć materiały pornograficzne z udziałem młodszej koleżanki ze szkoły. Sprawa jest poważna. Jednak to właśnie 17-latka i jej mama czują się poszkodowane. Zarzucają policji, że podczas interwencji ich prawa zostały złamane.

duperele
z
krakow.tvp.pl
dodany: 31.05.2026, 17:15:41
  • 307
  • #
    krakow
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    afera
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 31.05.2026, 20:40:18 via Wykop
  • -15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

417

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Mieli kupić dom. Od trzech lat nie chcą się z niego wyprowadzić

Pani Bożena chciała sprzedać dom wart 720 tysięcy złotych. Zaufała agentce nieruchomości i zgodziła się, by przyszli kupcy najpierw w nim zamieszkali. Od tamtej pory minęły trzy lata. Do sprzedaży nie doszło, lokatorzy nie chcą się wyprowadzić

Kolekcjoner_dusz
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 27.05.2026, 14:23:05
  • 163
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    bekazpodludzi
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 29.05.2026, 04:37:57 via Wykop
  • 1
Jestem ciekaw jak rzeczywiście wyglądają ci egzekutorzy z prywatnych firm co "negocjują" z pasożytami. Skoro nie chcieli się wyprowadzić tyle lat i nagle zmienili zdanie przez same rozmowy? Gdzieś już oglądałem urywek że to co robią nie jest zgodne z naszym połamanym prawem ale pytanie brzmi, jak sie tego nauczyć by policja nie wjechała ci na kwadrat za w-----------e pasożytów na własnych zasadach .
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1271

[Heheszki] List otwarty programistów RP do Ministra Cyfryzacji oraz Rady Ministrów

[Heheszki] List otwarty programistów RP do Ministra Cyfryzacji oraz Rady Ministrów

Dotyczy: Pilnego uruchomienia Rządowego Programu Interwencyjnego Skupu Niesprzedanych Linijek Kodu (RPISNLK) oraz dopłat do licencji JetBrains dla programistów w trudnej sytuacji życiowej. My, zrzeszeni w Polskim Związku Klepaczy Kodu (PZKK) oraz Wolnym Związku Zawodowym Copy-Paste ze StackOverflow,

RandomBits
z
wykop.pl
dodany: 27.05.2026, 13:08:44
  • 110
  • #
    satyra
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    pasta
  • #
    programowanie
  • #
    pracait
CezaryAtp
CezaryAtp
CezaryAtp 29.05.2026, 04:34:11 via Wykop
  • 1
Jestem totalnym laikiem w tej dziedzi ale jak słyszę "nie umiesz podawać ai odpowiednich promptów" (czy jak to się zwie) otwiera mi się nóż w kieszeni. To tak jakbym uczył kogoś nic nie robić ... K---a jakich czasów dozylem by nic nie robić 3/4 swojej kariery trzeba się chwilę poduczyć jakiś gównianych tipów na to by ai się nie pogubiło w zeznaniach
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Cezary

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking