Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"

"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - stwierdził prof. Tadeusz Zielonka. "Będzie tym gorzej, że więcej lekarzy będzie wystawiało więcej badań" - podsumował prof. Zielonka
z- 189
- #
- #
- #
- #
- #
- #

![Kto utrzymuje polskie państwo? Podatki spadają na biednych [ANALIZA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/95c681aebc262228a4e5c2c8ae04577df7df903e416a7817194af6cb41731b30,w220h142.jpg)







![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c0834752/f576910f56bd1b5bb0a58a38082a89dc9bb5811f0ca7bd799c740d59ef0a5af1,w220h142.jpg)








![[Heheszki] List otwarty programistów RP do Ministra Cyfryzacji oraz Rady Ministrów](https://wykop.pl/cdn/c3397993/945694e99ce5e6cb048da37cd23ecba58b59781f7f9bd41cf669d6c50f4f82b3,w220h142.jpg)