Lekarze zarabiają za dużo". Poseł bez ogródek o opiece zdrowotnej

Osiem miesięcy temu powiedziałem w jednym z programów, że lekarze zarabiają za dużo, że to jest żerowanie na systemie, że to jest żerowanie na obywatelu, na pacjencie - mówił Michał Kołodziejczak
z- 24
- #
- #
- #






![[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"](https://wykop.pl/cdn/c0834752/f576910f56bd1b5bb0a58a38082a89dc9bb5811f0ca7bd799c740d59ef0a5af1,w220h142.jpg)











