Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mahuka
Mahuka

Mahuka

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 190
  • Znaleziska 107
  • Mikroblog 83
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3

395

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił pieniądze szpitalowi. "Skorygował 33 faktury"

Dawid Kacprzyk zwrócił szpitalowi znaczną część wypłaconych mu środków poinformował stołeczny ratusz. Młody lekarz w 2025 roku zarobił 1,6 mln zł. Rada Nadzorcza jeszcze w czwartek podejmie decyzję o zmianach w zarządzie szpitala.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 6 godz. i 26 min temu
  • 139
  • #
    warszawa
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
Mahuka
Mahuka
Mahuka 3 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 2
Szpital 5 lat temu dopiero powstał a tu takie szwindle. Co dopiero jak są już zabetonowane
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
wczoraj, 11:12:23
  • 701
#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - #lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programo...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahuka
Mahuka
Mahuka wczoraj, 13:35:34 via Wykop
  • 1
@fidelio-fidelio: mamy 22 specjalizacje deficytowe, o czym Ty mówisz?
  • Odpowiedz

1993

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin.

Absolutny rekordzista. Lekarz z Sosnowca przepracował w rok aż 4881 godzin. Wychodzi ponad 13 godzin dziennie, codziennie bez urlopów i świąt ;D A to bez prywatnego gabinetu gdzie może bez kasy fiskalnej działa i jeszcze więcej ciągnie...

yetix
z
facebook.com
dodany: 15.06.2026, 19:20:51
  • 130
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
Mahuka
Mahuka
Mahuka przedwczoraj, 18:00:30 via Wykop
  • 4
@statystyczny_yt: wprowadzili to w jednym szpitalu to stażyści wychodzą o 11, tylko później jeden przyjeżdża odbić na koniec:) ale ruch w dobrą stronę
franc_herbatka
franc_herbatka
12.06.2026, 20:42:10
  • 282
#mecz
franc_herbatka - #mecz

źródło: Screenshot_2

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahuka
Mahuka
Mahuka 12.06.2026, 21:36:23 via Wykop
  • 0
@franc_herbatka: drop that ball
  • Odpowiedz

242

Śmierć na kółkach? UOKiK odkrył wady konstrukcyjne w rowerkach dla dzieci

Śmierć na kółkach? UOKiK odkrył wady konstrukcyjne w rowerkach dla dzieci

Najnowszy raport UOKiK obnaża brutalną prawdę o jakości produktów na polskich półkach sklepów sportowych. Ponad połowa przetestowanych hulajnóg i rowerków oblała testy bezpieczeństwa.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 12.06.2026, 09:48:01
  • 61
  • #
    wiadomosci
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wykop
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
Mahuka
Mahuka
Mahuka 12.06.2026, 16:21:16 via Wykop
  • 2
Słabo, że jakiś g---o portal, a nie UOKIK podlinkowany, który robi jak zazwyczaj dobrą robotę w raportach
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mahuka
Mahuka
Mahuka 12.06.2026, 16:38:00 via Wykop
  • 1
rowerze jednokołowym z ostrym kołem


@Wolnyityle:
Mahuka - > rowerze jednokołowym z ostrym kołem

@Wolnyityle:

źródło: image

Pobierz
Mahuka
Mahuka
Mahuka 12.06.2026, 16:41:11 via Wykop
  • 1
@Mahuka: Szkoda, że nie badali głębiej jak np. tabletek do zmywarki. Mogliby spróbować policzyć poziom amortyzacji kasków etc.
Lolenson1888
Lolenson1888
12.06.2026, 13:50:03
  • 858
Mam kumpla pracującego w Meta w Dolinie Krzemowej.
Sytuacja jest tragiczna. To najprawdopodobniej koniec Facebooka - w jego miejsce szykuje się wielki powrót forów phpBB by Przemo.
#facebook #messenger #phpbb
Lolenson1888 - Mam kumpla pracującego w Meta w Dolinie Krzemowej.
Sytuacja jest tragi...

źródło: image_picker_1E271291-B326-4CA7-8355-CC23FE78A28C-22005-0000076300A24514

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahuka
Mahuka
Mahuka 12.06.2026, 15:05:29 via Wykop
  • 1
@Lolenson1888: #gielda shortujemy?
Mahuka - @Lolenson1888: #gielda shortujemy?

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
sztywny_misza
sztywny_misza
12.06.2026, 03:04:56
  • 350
Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju
#pracbaza #praca
sztywny_misza - Juz potrafią Polaka wydymac we własnym kraju 
#pracbaza #praca

źródło: Screenshot_20260612-050357_Facebook

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahuka
Mahuka
Mahuka 12.06.2026, 15:02:20 via Wykop
  • 0
@sztywny_misza: mi za rozmowy rekrutacyjne, gdzie przez X czasu odpowiadam na pytania i programuje nie płacą. Kobieta proponuje jej płatną pracę od pierwszego dnia, a jaycś ludzie się burzą o to XDDD a możliwość przyjścia na próbę daje jej extra. Tylko oby wszystko było od pierwszego dnia na papierze
  • Odpowiedz

4665

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: 10.06.2026, 13:13:06
  • 546
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Mahuka
Mahuka
Mahuka 11.06.2026, 07:27:28 via Wykop
  • 4
@Mmmat: akurat kolejki w nfz wynikają z limitów świadczeń po których NFZ już nie płaci. Problemem jest nierównomierny rozkład lekarzy w regionach co można interpretować jako brak lekarzy. Nie wykorzystanie potencjału stażystów I rezydentów w dużych szpitalach, bo jest ich tam za dużo, mogą się obijać i wyjść stamtąd myślą nieskalani
Rainmaker97
Rainmaker97
01.06.2026, 12:19:43
  • 1152
To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działalności gospodarczej przez co państwo traci grube miliony rocznie i ludzie nie dostaną emerytury ani nie pójdą na L4, ale przekazujesz 0.01% tej kwoty na cele charytatywne, więc ludzie traktują cię jak Boga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#antykapitalizm #januszebiznesu #inpost
Rainmaker97 - To uczucie gdy walisz w ch*ja zatrudniając kurierów na fikcyjnej działa...

źródło: IMG_7825

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahuka
Mahuka
Mahuka 01.06.2026, 14:10:30 via Wykop
  • 2
@andbatros: IDZD?
  • Odpowiedz

1547

Polak konał po ataku nożownika. Policja założyła kajdanki jemu, a nie mordercy

Kolor skóry mordercy przypadkowy, miejsce: UK też. Hindus powiedział policji, że ofiara była rasistowska, i policja mu uwierzyła. Nie zareagowała za to na słowa konającego, rannego Henry'ego Nowaka: Nie mogę oddychać. Dziwna sprawa, jakbym gdzieś już o podobnej słyszał, tylko o tej jakoś cicho.

uh29
z
bbc.com
dodany: 30.05.2026, 08:29:09
  • 197
  • #
    uk
Mahuka
Mahuka
Mahuka 30.05.2026, 11:55:58 via Wykop
  • 6
@OskarDeveloperski:
Mahuka - @OskarDeveloperski:

źródło: Screenshot_20260530-135431_Chrome

Pobierz

564

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Lekarz 25k pielęgniarka 16k

Od 1 lipca 2026 r. wzrosną nie tylko ustawowe minima w ochronie zdrowia. Nowe wyliczenia przedstawione przez AOTMiT

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 28.05.2026, 06:37:56
  • 234
  • #
    zdrowie
  • #
    zarobki
  • #
    pieniadze
Mahuka
Mahuka
Mahuka 28.05.2026, 13:23:25 via Wykop
  • 3
@93michu93: ze stażu możesz wyjść nieskalany myślą jak chcesz. Jak jesteś w dużym szpitalu to siedzisz w kantorku dla stażystów i wychodzisz po 2/4h. W szpitalu we Wro, gdzie wprowadzili karty na ewidencję stażyści zbierają karty i po południu wraca jeden typ odbić wszystkim xddd jeszcze podajesz pensje w netto UoP i narzekasz. Ludzie po prawie, duża część informatyków chciałaby mieć takie pensje
Nighthuntero
Nighthuntero
14.05.2026, 09:57:24
  • 2123
Lekarze zrobią wszystko byle tylko lud się nie dowiedział ile władcy życia i śmierci zarabiają

#polska #praca #zdrowie #lekarz100k #szpital
Nighthuntero - Lekarze zrobią wszystko byle tylko lud się nie dowiedział ile władcy ż...

źródło: image

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahuka
Mahuka
Mahuka 15.05.2026, 07:45:31 via Wykop
  • 3
@Desire22: maturki koło 80 z hakiem i się dostajesz więc wystarczy się uczyć w liceum. Nie wspomnę o płatnych/angielskich, gdzie jeszcze łatwiej i Cię przepuszczają. Po studiach na stażu od razu zarabiasz średnią krajową, więc nieprawdziwe jest wliczanie tego w nauke. Tak samo specjalizacja. A studia ciężkie, bo uczelnie medyczne to Akademie Pana Kleksa. Organizacja 2/10, snoby profesory, toksyczne szóstki i dwunastki, jeżdżenie po całym mieście, bo następne zajęcia po
  • Odpowiedz
Mahuka
Mahuka
Mahuka 15.05.2026, 07:59:59 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

572

Antyterrorystyczne słupki za 6 milionów vs toczący się dostawczak

Antyterrorystyczne słupki za 6 milionów vs toczący się dostawczak

Gospodarność po łódzku odc. 999 - słupki blokujące ruch przy ulicy Piotrkowskiej, które rzekomo miały być najwyższej klasy, rzekomo w stanie zatrzymać każdy klasyczny pojazd kołowy zostały upokorzone w starciu z toczącym się dostawczakiem. Czy Łodzianie będą wybierać Zdanowską w nieskończoność?

asenjo
z
lodz.tvp.pl
dodany: 12.05.2026, 21:42:52
  • 139
  • #
    lodz
  • #
    zdanowska
  • #
    niegospodarnosc
  • #
    ustawioneprzetargipubliczne
Mahuka
Mahuka
Mahuka 13.05.2026, 09:21:37 via Wykop
  • 3
@AlbertWesker: a czy są badania pokazujące jak stres wywołany tym słupkiem nie przyczynił się do innych wypadów?

560

Szwecja sobie nie radzi z gangami. Opaski śledzące u dzieci od 13. roku życia

Szwedzki rząd chce umożliwić zakładanie elektronicznych urządzeń śledzących dzieciom już od 13. roku życia. Nie potrzeba nawet zgody sądu, tylko opinia opieki społecznej, że dziecko jest zagrożone rekrutacją przez gangi przestępcze. Obecny rząd chce ograniczenia imigracji i przestępczości.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 12.05.2026, 07:38:56
  • 78
  • #
    szwecja
  • #
    wiadomosci
  • #
    europa
Mahuka
Mahuka
Mahuka 12.05.2026, 13:04:59 via Wykop
  • -3
@giorgioborgio: wcale nie chcieliśmy im się chwilę wcześniej w----ć z królem i nawrócić na jedyną słuszną wiarę
Mahuka
Mahuka
Mahuka 12.05.2026, 13:25:18 via Wykop
  • -3
Złodziej też nic nie ukradnie jak spotka za wysoki mur, ale mam to uznać za jego zasługę? a my to grzeczni byliśmy i w Kijowie i w Moskwie? Dodatkowo przy potopie szlachta sama na siebie nasyłała Szwedów, żeby tylko coś wpadło od sąsiada
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
10.05.2026, 07:40:27
  • 412
#gielda Wyobrażacie sobie strajk w orlenie? 93% pracowników stacji irafinerii mówi zarządowi że kurs urósł znacząco ostatnio i należy im się część tych zysków, bo w sumie to dzięki pracownikom też jest zysk. Chcą powiedzmy 15% tego co firma zarobi w tym roku.

Ja też sobie nie wyobrażam, dlatego jestem całym sercem z pracownikami samsunga, którzy mają rozpocząć strajk 21 maja, bo domagają się części od rosnących zysków firmy.

#
jatutylkonamoment - #gielda Wyobrażacie sobie strajk w orlenie? 93% pracowników stacj...

źródło: image

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahuka
Mahuka
Mahuka 10.05.2026, 08:16:39 via Wykop
  • 19
@pepedros: to zostaną zwolnieni, wymuszą na nich crunch, nie będą wyrówywać inflacji podwyżkami etc
  • Odpowiedz
dominges08
dominges08
08.05.2026, 11:59:42
  • 131
Jak @Pan_Szeryf pokazał metamorfoze swojego podopiecznego (siebie) to ja też pokażę mojego (mnie)
Te dwa zdjęcia dzieli około 6,5 roku i 38 kg wagi (na lewym 61 kg, na prawym 99 kg) wzrost 182 cm
Na moment dzisiejszy jeszcze pozostaje naturalem.


#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #pokazforme
dominges08 - Jak @Pan_Szeryf pokazał metamorfoze swojego podopiecznego (siebie) to ja...

źródło: miniintruder

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahuka
Mahuka
Mahuka 08.05.2026, 13:56:56 via Wykop
  • 0
@dominges08: poka noge
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.05.2026, 06:12:20
  • 19
✨️ Problemy w związku z matką narzeczonej przed ślubem Ⓘ
Spotykam się z dziewczyną okolo 3 lat, jesteśmy zaręczeni i obecnie planujemy wesele.
Narzeczona mieszka z Matką, razem pracują w swojej firmie, dojeżdżają do pracy i ogólnie spędzają bardzo duzo czasu razem.
My spotykamy sie czasami po pracy, weekendy, wspólne urlopy.
Nie jest to sytuacja idealna dla mnie ponieważ wolałbym mieszkać razem ale ok, zdecydowaliśmy sie ze do ślubu bedziemy w takim związku.
Od
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahuka
Mahuka
Mahuka 08.05.2026, 08:46:53 via Wykop
  • 2
ja jestem wdzięczny rodziocm i teściom za doradztwo przy ślubie, bo oni chociaż mają doświadczenie w braniu ślubu( ͡° ͜ʖ ͡°). W małżeństwie najważniejsi są partnerzy, a nie rodzina, czy nawet dzieci. Jak wiesz że oboje się z tym stwierdzeniem zgadzacie to spoko. Zastanów się też czy nie jesteś zbyt kontrolujący, bo piszesz przykłady IMO mało przekonujące. Jakby powiedziała, że po ślubie oprócz wspólnej pracy będzie mamę odwiedzać
  • Odpowiedz

715

Fentanyl wycieka od lekarzy do internetu

Fentanyl wycieka od lekarzy do internetu

Trzeba dorobić na fentanylu bo wypłata nie starcza do pierwszego.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.05.2026, 06:23:11
  • 135
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    leki
Mahuka
Mahuka
Mahuka 06.05.2026, 15:06:32 via Wykop
  • 1
@chmiels: jak to pisała poetka, że z tą wiarą lżej ci będzie i żyć, i umierać
Dentoray
Dentoray
Dentoray
03.05.2026, 14:34:34
  • 231
Po 2 latach bawienia się w bukmacherkę i obstawiania meczów za drobne, wyciągnąłem saldo z konta ile przelewów poszło do sts oraz superbet, oraz ile wpływów otrzymałem od tych dwóch bukmacherskich firm z powodu wygranych:

na STS oraz SuperBet wpłaciłem łącznie przez dwa lata - 18400 złotych
Przelewy przychodzące jakie uzyskałem z wygranych to 6200 złotych

Jestem na minus 12k przez 2 lata gry - i to nie grania na pałę, ale po analizach,
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahuka
Mahuka
Mahuka 04.05.2026, 08:47:48 via Wykop
  • 0
@Dentoray: buchmacherzy zatrudniają całe zespoły psychologów, matematyków, big data, mogą odwołać zakłady po pretekstem, a ludzie dalej się zastanawiają czemu po analizie tabeli i nazwisk przegrywają
  • Odpowiedz

818

"Podatek od smartfonów" zatwierdzony.

"Podatek od smartfonów" zatwierdzony.

Minister Marta Cienkowska podpisała rozporządzenie dotyczące opłaty reprograficznej, potocznie nazywanej "podatkiem od smartfonów". Jest to rekompensata dla twórców za kopiowanie ich dzieł na własny użytek przez użytkowników urządzeń takich jak smartfony czy tablety. Konsumenci jej nie odczują.

epicentrum_chaosu
z
onet.pl
dodany: 30.04.2026, 18:43:34
  • 162
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ekonomia
Mahuka
Mahuka
Mahuka 30.04.2026, 21:59:32 via Wykop
  • 0
Ciekawe, czy ktoś zacznie przez to piracić? Kolega już coś mówił o archiwum Anny, czy revanced( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking