✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki spod tagów #rower #szosa, mam pytanie dotyczące działania klamkomanetki. Dla mnie to absolutna nowość, bo wcześniej jeździłem na trekkingu z grupą dobrą Acerą. Mam w rowerze manetki shimano z technologią dual control lever. Bawiłem się trochę tymi zmianami przełożeń, mając rower postawiony kołami do góry i nie wiem, czy już coś zepsułem, czy to po prostu ma tak działać.

Do rzeczy. Mając
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kupiłem nowy rower z gwarancją lifetime. W domu okazało się, że na karcie gwarancyjnej jest pieczątka sklepu, ale nie zostały wpisane tam takie szczegóły, jak nr ramy, data zakupu, model roweru itp.. Mam samodzielnie sobie to wypełnić, czy muszę znowu jechac do sklepu, aby to tam ogarnęli?

#rower #szosa

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem nowy rower z gwarancją lifetime.


@mirko_anonim: nie fatyguj się, twoja gwarancja ma pewnie tyle wykluczeń i warunków, że jak zacznie ci się coś psuć to albo to będzie nie podlegało naprawie bo tyczy się to części eksploatacyjnych naturalnie ulegającymi zużyciu albo stwierdzą, że to uszkodzenie mechaniczne niepodlegające gwarancji lub uszkodzenie z winy użytkownika bo np. rower górski był tylko z nazwy a naprawdę to był rower miejski ( ͡
  • Odpowiedz
Mireczki z tagów #trenazer #szosa #rower czy ktoś spotkał się z takim problemem, że po treningu w mieszkaniu czuć zapach upalonej opony? xD Zacząłem teraz jeździć i faktycznie jak się wejdzie do mieszkania albo z innego pokoju to jest ten dziwny zapach. Ktoś ma pomysł o co biega? Trenażer to Deuter mt04 a opona to schwalbe insider.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bb-8 będzie jeszcze gorzej, będzie Ci się uślizgiwała opona i smród będzie jeszcze większy. Do tego będzie Ci się ścierała opona. Po prostu trenażer rolkowy tak ma.
  • Odpowiedz
@bb-8: Mam to samo i kilka dni temu pod moim wątkiem doradzono mi , aby zwiększyć docisk do opony. Możesz też sprawdzić, czy jest dopompowana i nie zaszkodzi odtłuścić rolki i opony. Niestety wciąż nie sprawdziłem, bo przychorowałem :(
  • Odpowiedz
ej tak serio nie wiem skąd takie negatywne podejście do zwifta i trenażerów?
słuchawki do uszu, zamykasz oczy mózg odpływa i po chwili otwierasz tam jeb 250w i 20min minęło ( ͡º ͜ʖ͡º) przecież tak można latać i 2 dni
taka godzina to czysta przyjemność na rozkręcenie się :D
#szosa #zwift
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym numerze ekspertem jest sam Klejnot Nilu - Testoviron. Polsko-żydowski sportowiec, filozof i matematyk - autor równania F(x) = S - works. Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, oto jest ciało jego. Nigdy nie miał lepszego.

#rower #szosa #heheszki #tygodnikwielkichlop #tygodnikwielkichlopedycjakolarska (tag do zablokowania) #testoviron
beastofmisery - W tym numerze ekspertem jest sam Klejnot Nilu - Testoviron. Polsko-ży...

źródło: final_2023_46

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej!

Ostatnio prosiłem Was o pomoc w wycenie #szosa #rower
3k jak na te pore roku to chyba jednak zaporowa cena. Zaktualizowalem na 2.6k do negocjacji. Do urwania jeszcze 100 na smary i batoniki.

Moze ktos z #trojmiasto zrobi sobie fajny prezent na swieta? Na olx i fb nie mam juz sily, za duzo dziwnych propozycji i scamu.
palomin_o - Hej!

Ostatnio prosiłem Was o pomoc w wycenie #szosa #rower
3k jak na te ...

źródło: temp_file3749492474990385085

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś używa albo jest gdzieś w necie jakakolwiek recenzja tego sprzętu? https://www.decathlon.pl/p/trenazer-interaktywny-van-rysel-in-ride-direct-100/_/R-p-338332?mc=8830224
Cena wydaje się bardzo uczciwa, szczególnie, że trenażer to nie jest dla mnie rzecz pierwszej potrzeby - ale w necie - poza opiniami na stronie decathlonu nie widzę kompletnie nic.
600W w moim przypadku wydaje się całkiem wystarczające, a naprawdę mam już dość smrodu palonej gumy :)
#szosa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@macabrankov: zależy jakie masz kopyto i ile W/kg, do kręcenia treningów typu endurance jest ok. Przy krótkich interwałach to koło 3,2kg raczej nagłych zmian obciążania nie uciągnie. Do aplikacji typu Rouvy czy zwift dyskwalifikuje go np symulacja podjazdów: 6%. Wracając do treningów to tylko jakaś apka PC lub Android. Garmin chyba nie łączy się po BT z innymi urządzeniami niż telefon więc nie puścisz sobie treningu lub jazdy po gpx.
lukglo86 - @macabrankov: zależy jakie masz kopyto i ile W/kg, do kręcenia treningów  ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-12-09 121128

Pobierz
  • Odpowiedz
Siema koledzy. Może znacie jakieś godne polecenia trwałe potówki bez rękawków? Mam z Decathlona od roku ale już porobiły się w niej dziury, a użytkuje ją intensywnie, bo i na dworze i w domu na chomiku. Może coś z merino?

#szosa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no to się pochwalę mordownią która powstała dzięki @guru8
najlepszy prezent na święta jaki można sobie wymarzyć!
mało miejsca? da się wszystko z głową ogarnąć, nawet wszedł dodatkowy monitor na filmy 22 cale, jeszcze głośniki 5.1 może 2.0 i będę w pełni gotowy na przyszłoroczne albo za 2 lata ultra ( ͡º ͜ʖ͡º)
no i tak wogóle to człowiek w sumie teraz dopiero uczy się jeździć
mati1990 - no to się pochwalę mordownią która powstała dzięki @guru8
najlepszy prezen...

źródło: 406410427_341971665248078_3370994830643513103_n

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mati1990: Mieszkając w bloku masz nie jesteś jedyną osobą, która tam mieszka. Równie dobrze można powiedzieć, że jak patus chce n---------ć muzyką na całą dzielnicę przez całą noc, to też możemy mu ograniczać jedyną rzecz którą kocha. Nie jesteś jedyną osobą która chce mieć jakąś przyjemność w mieszkaniu i nie jesteś jedyną osobą, która ma jakieś problemy.A cywilizowany człowiek jak ma problemy psychiczne to zgłasza się o pomoc do odpowiednich lekarzy.
  • Odpowiedz
#szosa: 1x12, 40T 11-34. Chyba będzie dobrze wyglądać nawet na tak niskich obręczach. Powinny wejść opony 28mm. Cel poniżej 6kg i dosyć budżetowo czyli mniej jak tysiąc zeta za kilogram. Taki tam do jazdy przy niedzieli. :)
4x80 - #szosa: 1x12, 40T 11-34. Chyba będzie dobrze wyglądać nawet na tak niskich obr...

źródło: 20231208_165825

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mati1990: Ja mam podobne ustawienie jak ty i mam go z prawej strony pod kątem i wiatrak nachylony w górę. Generalnie wolę jak mi pizga powietrzem w bok, a nie prosto w papę, bo łatwo u mnie o ból gardła. Te wiatraki wbrew pozorom robią niezłą wichurę, a do tego w sezonie grzewczym powietrze mocno suche, więc gardło jest narażone na podrażnienia.
  • Odpowiedz
@intenson200: Będzie działać ale to jest rozwiązanie które da Ci tak z 25% możliwości zwifta. Będzie miał niską moc maksymalną (690W), niską precyzję, brak trybu ERG, będzie głośny i będzie zużywał oponę (rozrzucał pył gumowy po domu).
I mówię jako właściciel zarówno takiego trenażera jak i direct drive.
  • Odpowiedz
Mireczki jaki polecacie klucz dynamometryczny do #rower ? #szosa karbonowa, grubszych zmian jak kroba czy kaseta nie planuję. Bardziej chodzi o sztycę, licznik itp.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem zielonym i nowym użytkownikiem szosy, kupiłem Wahoo Kickr Core, udało mi się go rozłożyć tylko problem powstał w miejscu, gdzie trzeba ściągnąć łańcuch który nie ma spinki, jutro jadę do Decathlonu kupić:

- skuwacz do łańcucha (obecny łańcuch nie ma spinki)
- łańcuch, bo grupowicze polecali kupić nowy do nowej kasety

I tu się pojawia problem:
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach