kupilem gravela, pierwsze wrazenie ok, ale po 20 min wszystko mnie zaczelo bolec w krzyzu
troche zmienilem pozycje i chyba jest lepiej
czy moge wstawic takie siodelko?
mam te pantsy z poduszkami, ale ciagle mi sie to przesuwa i tak nie czuje w 100% komfortu, a te siodelko mam kilka lat i mi sie bardzo wygodnie jezdzilo bez tych poduszek
#rower #gravel
troche zmienilem pozycje i chyba jest lepiej
czy moge wstawic takie siodelko?
mam te pantsy z poduszkami, ale ciagle mi sie to przesuwa i tak nie czuje w 100% komfortu, a te siodelko mam kilka lat i mi sie bardzo wygodnie jezdzilo bez tych poduszek
#rower #gravel










warto w cos wiecej inwestowac?
mam takie za 30 zl, typowo pod lidla jak wchodze, zeby nie zajumali, a tez mi sie nie chce jakiegos grubego i wielkiego 1 kg wozic
wiadomo takie za 30 zl to idzie pewnie po prostu przeciac, ale czy takie za 200 zl nie jest czasami tak samo latwo rozbroic
cos polecicie?
#rower