Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wujekwichura
wujekwichura

wujekwichura

Dołączył 17 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3861
  • Znaleziska 856
  • Mikroblog 3005
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 21
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
wczoraj, 09:22:46
  • 0
kupilem rower i teraz nad zabezpieczeniem sie zastanawiam
warto w cos wiecej inwestowac?
mam takie za 30 zl, typowo pod lidla jak wchodze, zeby nie zajumali, a tez mi sie nie chce jakiegos grubego i wielkiego 1 kg wozic
wiadomo takie za 30 zl to idzie pewnie po prostu przeciac, ale czy takie za 200 zl nie jest czasami tak samo latwo rozbroic
cos polecicie?

#rower
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura wczoraj, 09:47:09 via Wykop
  • 1
@Milegodniawszystkim: każde da się rozbroić, ale złodziej patrzy na dwie rzeczy: wartość roweru i upierdliwość zabezpieczenia. Te za 200 zł na pewno jest dużo lepsze od linki za 30.
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
23.05.2026, 07:37:19
  • 1
kupilem gravela, pierwsze wrazenie ok, ale po 20 min wszystko mnie zaczelo bolec w krzyzu
troche zmienilem pozycje i chyba jest lepiej
czy moge wstawic takie siodelko?
mam te pantsy z poduszkami, ale ciagle mi sie to przesuwa i tak nie czuje w 100% komfortu, a te siodelko mam kilka lat i mi sie bardzo wygodnie jezdzilo bez tych poduszek

#rower #gravel
Milegodniawszystkim - kupilem gravela, pierwsze wrazenie ok, ale po 20 min wszystko m...

źródło: SIODLO-RESPIRO-RELAXED-5132-UNISEX

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 23.05.2026, 08:27:32 via Wykop
  • 0
@Milegodniawszystkim: możesz, tylko uważaj na kontrolę. Zmierz sobie rozstaw kości kulszowych poprzez siedzenie gołym tyłkiem na tekturze falistej, wtedy będziesz miał rozmiar siodełka jak chcesz szukać. A jak spodenki ci się ruszają, to weź z szelkami i bardziej obcisłe, bo to nie jest normalne
  • Odpowiedz
TrudnyMinus
TrudnyMinus
TrudnyMinus
20.05.2026, 16:40:12
  • 1
#praca #gielda #bogactwo #bieda #grodzka #stonoga #pudzian #jezushistoryczny

Ile zarabiacie netto miesięcznie?

  • Mniej niż 3000PLN 6.0% (23)
  • 3000-5000 PLN 6.3% (24)
  • 5001 - 7000 PLN 13.9% (53)
  • 7001 - 10 000PLN 18.3% (70)
  • 10 001 - 15 000 PLN 15.7% (60)
  • 15 001 - 30 000 PLN 16.5% (63)
  • 30 001 - 100 000PLN 5.8% (22)
  • 100 001 - 500 000PLN 0.5% (2)
  • 500 001 - 5 000 000 PLN 1.0% (4)
  • Ponad 5 000 000 PLN 16.0% (61)

Oddanych głosów: 382

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 20.05.2026, 18:01:48 via Wykop
  • 0
@UsmiechnietyAnon: co tam?
  • Odpowiedz
opiateterrorist
opiateterrorist
20.05.2026, 17:54:58
  • 3
#gielda pierwszy raz kupilem akcje, siedze na nvidi 400 pln ;d
będzie boleć? czy może dołożyć
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 20.05.2026, 17:58:14 via Wykop
  • 24
@opiateterrorist: będzie boleć, ale dołóż
  • Odpowiedz
TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
17.05.2026, 09:26:19
  • 3
Lol ludzie się zabijają o te gówna
#zegarki
TajnyPortfelBuffeta - Lol ludzie się zabijają o te gówna
#zegarki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 17.05.2026, 10:03:42 via Wykop
  • 2
@TajnyPortfelBuffeta: pewnie takie samo g---o jak z omegą, a ludzie myślą że system oszukaja i będą mieć ap za 400 euro
  • Odpowiedz
dzikischab
dzikischab
dzikischab
12.05.2026, 16:34:38
  • 0
Cześć,

Jutro wracam ze stanów do polski, mam jeszcze trochę miejsca w walizce i chciałbym sobie ją dopakować jakimiś fajnymi produktami spożywczymi, których nie ma w Polsce. W grę wchodzi wszystko. Jakieś sugestie?
Pozdro

#usa #stanyzjednoczone #zakupy #jedzenie71 #jedzenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 12.05.2026, 16:48:53 via Wykop
  • 1
@dzikischab: Beef jerky
  • Odpowiedz
zmarnowany_czas
zmarnowany_czas
zmarnowany_czas
11.05.2026, 09:43:56
  • 9
82 537 + 55 = 82 592

Co zakładacie pod kask w pogodę jak teraz i latem? Drugi raz poszedłem na rower w mocno słoneczny dzień i drugi raz mam na łysinie kratkę, bo słońce opaliło mi głowę gdzie kask ma dziury xD

#rowerowyrownik #rower #gravel #szosa

Skrypt | Statystyki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 11.05.2026, 09:50:28 via Wykop
  • 2
@zmarnowany_czas: buffa z deca za 15 zl
  • Odpowiedz
Sajki9
Sajki9
Sajki9
29.04.2026, 20:06:44
  • 0
Siema, mógłby mi ktoś polecić jakiś model/firmę od której najlepiej kupić rower? Taki na każde warunki, asfalt jak i las. Wzrost 180 a waga 83, do 3k (。◕‿‿◕。)

#rower
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 29.04.2026, 20:24:22 via Wykop
  • 1
@Sajki9: decathlon
  • Odpowiedz
Polejmnie
Polejmnie
29.04.2026, 14:07:01
  • 4
Poseł Litewka dostawał niezliczoną ilość gróźb karalnych w tym gróźb pozbawienia życia i nie dostał żadnej ochrony i pomocy. Osobnik, który go zabił, dostaje ochronę policyjną z powodu serii wpisów w mediach społecznościowych. I tak się żyje w tym państwie z patyków...
#polska #policja #rower
Polejmnie - Poseł Litewka dostawał niezliczoną ilość gróźb karalnych w tym gróźb pozb...

źródło: 1000080253

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 29.04.2026, 14:14:14 via Wykop
  • 4
@Polejmnie: uważam że ten gość powinien być zgodnie z prawem srogo ukarany, ale nie może stać się to za sprawą ludzi podjudzanych przez piosenkarkę z twarzą napięta jak plandeka do żuka.
  • Odpowiedz
wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 29.04.2026, 14:49:02 via Wykop
  • 3
@czwartafaza: nie wiem czy jest w stanie to udowodnić, bo już coś kręcił w zeznaniach. Mimo wszystko od tego jest prokurator i sądy, a nie rozemocjonowani ludzie. Każdy ma prawo do uczciwego procesu.
  • Odpowiedz
Moc90
Moc90
06.04.2026, 19:23:37
  • 0
#gielda Te XTB jest strasznie c-----e, jeszcze nikt mnie na tyle kasy nie skasowal co ta aplikacja. Jaka jest najlepsza apka do grania na gieldzie?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 06.04.2026, 19:24:26 via Wykop
  • 1
@Moc90: steam
  • Odpowiedz
mateo2111
mateo2111
mateo2111
03.04.2026, 16:21:35
  • 0
Czy może ktoś polecić jakiś fajny zestawik ubrań i kasku dla początkującego? Nie chcę przepłacać na początek, bo nie wiem jak bardzo się wkręcę w jazdę. Póki co nie planuje większych tras niż 50 kilometrów. Jeździć będę głównie po szutrach i asfalcie jeśli ma to jakieś znaczenie xd
#rower
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 03.04.2026, 18:53:56 via Wykop
  • 2
@mateo2111: Decathlon jest spoko. Na początek skup się na spodenkach i kasku. Koszulka może być jakakolwiek, nie musi być rowerowa. Spodenki koniecznie z szelkami.
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
28.03.2026, 12:51:48
  • 1
ktora wersje sawaza brac na poczatek? Bo jeremy fragrance jego zdaniem najlepsza to edt bodajze xd

#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 28.03.2026, 13:43:55 via Wykop
  • 10
@pomelobezkaca2: na jeremiasza nie patrz. U niego wszytko się zmienia w zależności od tego która dziura dzisiaj wciągnął.
  • Odpowiedz
euklides
euklides
20.03.2026, 19:01:39
  • 0
Hej, szukam sobie szosy. Myślcie że warto się przejechać? Mam jakieś 120km do niego. Na co zwrócić uwagę przy takim rowerze? Przesiadam się z gravela ;) (esker 2 z 2021 roku- sprzedałem go bo miałem dość już hamulców czy tam spowalniaczy ...)

https://www.olx.pl/d/oferta/canyon-endurace-cf-shimano-ultegra-di2-full-carbon-rower-szosowy-54-m-CID767-ID19QmiA.html

#rower #szosa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 20.03.2026, 19:08:37 via Wykop
  • 1
@euklides: za tysiąc mniej z tymi kołami to byłby dobry deal za tego staruszka
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
28.02.2026, 18:43:34
  • 1
O co chodzi z ciuchami PAS Normal Studios? To jakiś znak rozpoznawczy? Udzielajcie szczerych odpowiedzi. #rower #szosa #moda
SendMeAnAngel - O co chodzi z ciuchami PAS Normal Studios? To jakiś znak rozpoznawczy...

źródło: WomensPASMechanismProJersey_Black_3

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 01.03.2026, 10:11:13 via Wykop
  • 1
@AVOIDME: średnie bibsy i fajne koszulki - to chyba odpowiada na wszystkie pytania. To przecież bibsy są kluczowe i najtrudniejsze do zrobienia, jeśli marka tego nie potrafi to nie mamy o czym mówić.
  • Odpowiedz
eric2kretek
eric2kretek
eric2kretek
26.02.2026, 06:21:29
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 26.02.2026, 11:18:57 via Wykop
  • 5
@eric2kretek: ilość pudru na tym rolku sprawia, że jak cię na lotnisku z psem sprawdza, to trafisz do więzienia
  • Odpowiedz
lizak21
lizak21
lizak21
21.02.2026, 09:24:02
  • 0
#rower #shimano #bike #sramnashimano

Witam, będę zmieniał swój rower bo juz ma 10 lat.( ͡° ͜ʖ ͡°)
I będę celował w jakiegoś endurance.
mam pytanie o przerzutki które wybrać nigdy nie jeździłem na takich elektornicznych jedyne wymaganie mam ze rower może być transportowany ale to chyba nie trzeba ściągać przerzutki wcześniejszym to tylko przednie kolo ściągałem ale może kiedyś wrzucę go do samolotu :) no i
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 21.02.2026, 09:29:55 via Wykop
  • 0
@lizak21: jak cię stać to bierz. Na pewno przerzutki nie są priorytetem w ulepszaniu roweru, lepiej pomyśleć np o oponach lub kołach. Ale bajer fajny, działa bez regulacji, ładuje się kilka razy w sezonie.
  • Odpowiedz
KwasneJablko
KwasneJablko
19.02.2026, 22:47:32
  • 5
#perfumy
KwasneJablko - #perfumy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujekwichura
wujekwichura
wujekwichura 20.02.2026, 15:16:40 via Wykop
  • 3
@KwasneJablko: kids, drugs are bad
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.12.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.11.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking