Wpis z mikrobloga

@bladybezczel: jeżeli masz korbę pod HT2 to kup jakąś używkę po taniości (tylko rozmiar dopasuj), działają fajnie, a jak ci się nie spodoba to sprzedasz to w sezonie z zyskiem.
  • Odpowiedz
do kalorii kup sobie pulsometr,


@wujekwichura: Pomiar HR na rowerze nijak się ma do podania realnej wartości spalonych kcal. Podczas jazdy rowerem liczy się TYLKO włożona praca w pedały - więc pomiar jak najbardziej do tego celu będzie odpowiedni.
  • Odpowiedz
Mordeczki uzwa ktoś pomiaru mocy w lewej korbie?

@bladybezczel: używam.

Zastanawiam się czy nie kupić, ale jeżdżę na trekkingu i to zdecydowanie bardziej turystycznie i nie wiem czy to nie przerost formy nad treścią

@bladybezczel: może być przerost formy nad treścią. Zawsze pierwszym pytaniem jest do czego on ma Ci służyć. Jeśli znajdziesz sensowne odpowiedzi - warto.
Fajne to jest, dużo szybciej widzisz co za parę chwil będzie się działo
  • Odpowiedz
  • 0
@jagodowy_krol:

Jednak jeśli masz na to kasę, jeśli taka myśl wpadła już do głowy - to kupić trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Lepiej sam bym tego nie napisał. Decyzja zostało podjęta na długo przed napisaniem pierwszego posta. Po prostu szukałem tutaj kogoś kto napisze: nie no, bez pomiaru mocy to nie ma sensu na rower wsiadać:)

Mam korbę HT i też myślę o Stagesie, a gdzie kupiłeś
  • Odpowiedz
@bladybezczel: to pomogę: nie no, bez pomiaru mocy to nie ma sensu na rower wsiadać, całkowicie bezsensowna jazda jest bez pomiaru. Pomiar nadaje sens moim jazdom ;)

Mam korbę HT i też myślę o Stagesie, a gdzie kupiłeś swojego?

OLX, obserwuję "pomiar mocy" i przeglądam co dzień czy co ileś, co się pojawi nowego. W grudniu były 2 sztuki 170mm za 500zł. Jedną ja zgarnąłem. Drugą ktoś - bo odbiór tylko
  • Odpowiedz