Hey,
Jak wygląda faktyczna kwestia rozmiarówki w Krossie dla Eskerów? Mam na oku model 6.0 i przy 172cm wzrostu według Krossa wpasowuję się trochę powyżej dolnej granicy rozmiaru M. Będzie to mój drugi rower zaraz po agresywnej szosie i służący do dłuższych godzin w siodle ze spokojnym tempem. Stąd zastanawiam się jeszcze nad rozmiarem S, chociaż mam delikatną wątpliwość czy nie będzie jednak za mały. Co sądzicie?
#rower #szosa
Jak wygląda faktyczna kwestia rozmiarówki w Krossie dla Eskerów? Mam na oku model 6.0 i przy 172cm wzrostu według Krossa wpasowuję się trochę powyżej dolnej granicy rozmiaru M. Będzie to mój drugi rower zaraz po agresywnej szosie i służący do dłuższych godzin w siodle ze spokojnym tempem. Stąd zastanawiam się jeszcze nad rozmiarem S, chociaż mam delikatną wątpliwość czy nie będzie jednak za mały. Co sądzicie?
#rower #szosa
























źródło: 393033694_746636443976279_5886861809632763920_n
Pobierz