Wpis z mikrobloga

@Wilson2231: co ty gadasz xD nie zauważyłem xD, kurła w końcu coś pozytywnego w tym całym #!$%@? roku :D

@klefonafide cuda się nie zdarzają, bardziej prawdopodobne że wygram kumulacje w euromilionos czy innym lotku i po prostu "kupił" sobie taką różową xD w końcu są pewne pieniądze dla których różowa zrobi wszystko xD

@sylwke3100 nic nowego los lubi kopać martwego

@Qardius ehh gdybyś ten czas przeznaczyła na pedałowanie, a nie marnowanie
@klefonafide: też miałem farta ale moje #!$%@? #!$%@?ło wszystko, raz z laska byłem ze 3 razy na całodziennych tripach ale jak na pożegnanie za 3 razem też przybiliśmy żółwika już nie odpisała - widzę na stravie że szybko sobie kolejnego znalazła, kolejna mnie skreśliła jak jej odpowiedziałem że na 70km roweru nie opłaca się wyciągać, a z ostatnią cóż próbowałem po kilku tygodniach próbowałem zaprosić 2 razy do kina powiedziała nie
@Desmosedici: a co mam innego do roboty? wstań zrób ćwiczenia, przeczekaj pół dnia do wieczora żeby zrobić godzinę na trenażerze, wróć do mirko i idź spać. Przez pół roku takiej wegetacji nie zwariowałbyś?
@mati1990: #!$%@?, a myślałem, że tylko ja jestem jakiś #!$%@?, że najbardziej jarają mnie szosiary. Ulubione zajęcie? Zrobić trening-ustawkę na zwifcie, na stravie wysłać kudosy do całej grupy i obcinać konta szosiar, które odesłały mi kudosa xD