Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ninja_xtb5

Ninja_xtb5

Dołączył 1 rok i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12844
  • Znaleziska 135
  • Mikroblog 12709
  • Obserwujący 28
  • Obserwowane 30
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 12 min temu
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kondonowiczwojciech
kondonowiczwojciech
10 min temu via Wykop
  • 1
@Ninja_xtb5: mam dezodorant 72h i nie trzeba się myć 3 dni
  • Odpowiedz
czud
czud
10 min temu via Wykop
  • 1
@Ninja_xtb5: mi nie dali
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 14 min temu
  • 0
#mecz kadra Niemiec ma twarz Leroya Sane
Fajtłapy i jeźdźcy bez głowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qoop
qoop
24 min temu
  • 2
Żałuję, że mnie nie abortowano #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 22 min temu via Wykop
  • 0
@qoop: wejdź w jakąś ciemną alejkę, może ci pomogą
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 30 min temu
  • 0
#przegryw ten tag to kolesie i ich poklepywacze
Zwykły trukel nie ma tu czego szukać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eaxata
eaxata
25 min temu via Android
  • 0
@Ninja_xtb5: to chyba takie lore tutejsze po prostu, nie ma obowiązku uczestniczenia w tym chyba, można se pisać rzeczy i mieć wysrane na kółeczko wzajemnej adoracji
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
48 min temu
  • 0
✨️ Przejadł się mi #blackpill – co dalej? Ⓘ
Czy komuś tutaj też przejadł się #blackpill? Śledzę tag od lat i wszystko już zostało powiedziane, generalnie nic nowego już nikt nie wnosi i tylko najbardziej zagorzali fani pigułki odgrzewają stare kotlety albo kopiowanie wszystkiego z ameryczki na siłe na polskie warunki. Najbardziej irytuje mnie, że blackpill nie daje żadnego rozwiązania i w sumie przechodzi w skrajne formy które
mirko_anonim - ✨️ Przejadł się mi #blackpill – co dalej? Ⓘ
Czy komuś tutaj też przeja...

źródło: tag_background_blackpilluniverse_bzYaeUxZCulvHHuli2SA

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 41 min temu via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: teraz musisz zostać redpilakiem
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 42 min temu
  • 2
#przegryw dlaczego to nie jest moja kobieta
Już bym przymknął oko na te tatuaże, byle kochała
Ninja_xtb5 - #przegryw dlaczego to nie jest moja kobieta 
Już bym przymknął oko na te...

źródło: 1951

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo_Suabe_Rymy
Bardzo_Suabe_Rymy
41 min temu via Wykop
  • 2
@Ninja_xtb5: takiej wybaczyłbym nawet siusiaka
  • Odpowiedz
Pioter_Polanski
Pioter_Polanski
29 min temu via Wykop
  • 1
@Ninja_xtb5:
PioterPolanski - @Ninjaxtb5:
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 14 godz. i 40 min temu
  • 0
#przegryw macie pozdrowienia od Kasi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrKuciapa
MgrKuciapa
14 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 5
@Ninja_xtb5: wszystkie Kasie dobrze pcha się
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 21:59:46
  • 3
#przegryw [wpis widoczny wyłącznie dla użytkowników Wykop Premium]
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
wczoraj, 21:35:27
  • 5
wie ktos gdzie zamowic taka podkoszulke xd? #przegryw
bezrobotnymysliwy78 - wie ktos gdzie zamowic taka podkoszulke xd? #przegryw

źródło: f1a18aa0c5af09d267e66e286accbdb44fc1ef86dbf930504dd643d85497db77

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 21:44:11 via Wykop
  • 0
@bezrobotnymysliwy78: co to przepraszam ma być tam w lustrze?
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 21:43:27
  • 1
#przegryw mamy jakieś otyłe osoby na tagu, bo nie wiem kogo oznaczyć?
Ninja_xtb5 - #przegryw mamy jakieś otyłe osoby na tagu, bo nie wiem kogo oznaczyć?

źródło: 1932

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zaspanyziom
zaspanyziom
zaspanyziom
wczoraj, 21:45:57 via Wykop
  • 0
@Ninja_xtb5: na ilu kg kończy sie facet? ;o
  • Odpowiedz
Bierny_Uzytkownik
Bierny_Uzytkownik
Bierny_Uzytkownik
wczoraj, 21:48:08 via Wykop
  • 2
@zaspanyziom: na 120kg, od 120kg+ masz wielkiego chłopa
  • Odpowiedz
Czosnkov
Czosnkov
wczoraj, 17:46:05
  • 14
Czy to na prawdę tak wiele? #przegryw
Czosnkov - Czy to na prawdę tak wiele? #przegryw

źródło: 9b1116e5fd972520cd04afffe0321379

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 17:46:37 via Wykop
  • 7
@Czosnkov: Benjamnin Netanyahu zadbał o to, żeby nam nie było dane
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 17:41:54
  • 0
#przegryw https://youtu.be/NuoS5T0ZAFg?
Foki, towary, gąski i typiary
Każda tu chce dotknąć jego marynary
Ninja_xtb5 - #przegryw https://youtu.be/NuoS5T0ZAFg? 
Foki, towary, gąski i typiary
K...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5
Autor
wczoraj, 17:46:07 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
wczoraj, 16:33:01
  • 4
Czy dokonałeś dzisiejszego wypadu na rejon w celu poszukiwania butelek kaucyjnych?
#przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 16:42:06 via Wykop
  • 1
@Rmaala: ja nie oddałem jeszcze ani jednej butelki, nie będą ze mnie debila robić
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 17:44:42 via Wykop
  • 0
@krzysztof-mirko: @Rmaala zwykły ukryty podatek, ale poljaki już grzecznie zbierają
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
wczoraj, 11:42:30
  • 29
Taka prawda życiowa jest #przegryw
bezrobotnymysliwy78 - Taka prawda życiowa jest #przegryw

źródło: image_picker_BE1C772C-1CF7-4245-9569-107CA455502D-3980-000000A9EC95D527

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 11:53:37 via Wykop
  • 20
@Rmaala: jako 28 letni incel chciałbym cię zapewnić że przez najbliższe dwa lata nic lepiej nie będzie
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
wczoraj, 11:46:04
  • 6
starczyłaby
#przegryw
splinter96 - starczyłaby
#przegryw

źródło: 1000030734

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 11:52:35 via Wykop
  • 2
@splinter96: nawet nie dałbym rady złapać bo przelewałyby mi się po rękach
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 09:07:13
  • 1
#przegryw #kartkazkalendarza
24 czerwca 2013 r; siedziałem w ogrodzie i czytałem książkę gdy nagle dobiegł mnie pisk hamujących opon i dźwięk uderzenia
Szybko pobiegłem przed dom słysząc narastające jęki, jednocześnie spodziewając się najgorszego
Okazało się że jakiś kierowca potrącił kota
Jęki zaś wydawał mój wujek znajdujący się w stanie totalnego upojenia alkoholowego
Leżał tak pod bramą w pełnym słońcu, pozbawiony resztek godności
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
wczoraj, 09:08:44 via Wykop
  • 1
@Ninja_xtb5: Mój wujek lata z gołym fiutem po wiosce ponoć
  • Odpowiedz
Melancholia_
Melancholia_
przedwczoraj, 23:58:16
  • 5
co byscie wybrali z tych wszystkich itemow do szkoly

#przegryw
Melancholia_ - co byscie wybrali z tych wszystkich itemow do szkoly

#przegryw

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 wczoraj, 00:03:42 via Wykop
  • 1
@Melancholia_: trutkę na szczury
Bo właśnie takich miałem kolegów w szkole
  • Odpowiedz
Woseba-ta-kawa
Woseba-ta-kawa
przedwczoraj, 23:17:09
  • 3
Rolki na fejsbuku oglądam zamiast się umyć w końcu po miesiącu nie mycia eh #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 przedwczoraj, 23:28:02 via Wykop
  • 1
@Woseba-ta-kawa: syneq umyjesz się jak się lato skończy, bo i tak się spocisz
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 przedwczoraj, 23:26:58
  • 1
#przegryw huop słucha techno i myśli, że jest Johnem Wickiem
(nie ubiłbym nawet staruszki)
Ninja_xtb5 - #przegryw huop słucha techno i myśli, że jest Johnem Wickiem
(nie ubiłby...

źródło: VJtg7pJO3hQ-HD

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zaspanyziom
zaspanyziom
zaspanyziom
przedwczoraj, 23:34:32 via Wykop
  • 0
@Ninja_xtb5: nie cierpie być johnem wickiem (ಠ‸ಠ)
  • Odpowiedz
Ninja_xtb5
Ninja_xtb5 przedwczoraj, 16:50:13
  • 6
#przegryw cwel dzisiaj na rowerze upadł na zakręcie gdy wracał z kołchozu
Śmiechu warte
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
przedwczoraj, 16:53:19 via Wykop
  • 2
@Ninja_xtb5: przynajmneij wyszłesdkleś z domu, jechałeś na rowerze, i masz prace
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Ninja

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 15.05.2026

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 16.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking