Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Arivederczi

Arivederczi

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16917
  • Znaleziska 4958
  • Mikroblog 11959
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 5

906

Działka warta ponad milion sprzedana zostanie za 134 zł.

Działka warta ponad milion sprzedana zostanie za 134 zł.

Radni Głogowa z Koalicji Obywatelskiej i Klubu Radnych Rafaela Rokaszewicza wyrazili zgodę na sprzedaż działki z ogromną bonifikatą. Teren wyceniony na ponad 1,3 miliona złotych Kościół Chrześcijan Baptystów będzie mógł nabyć za 134 złote. Zdaniem radnych opozycji to niegospodarność.

Bobito
z
miedziowe.pl
dodany: 11 godz. i 13 min temu
  • 89
  • #
    polityka
  • #
    glogow
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    nieruchomosci
Arivederczi
Arivederczi 1 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@123_: czarna mafia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz jakiś inny klasztor buduje obok Serenady hotel xDDD
Arivederczi
Arivederczi 1 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@tomek123456789: każdy kościół i religia to wał zarobkowy. Nie tylko ten. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fatalista1988
Fatalista1988
wczoraj, 19:19:50
  • 388
No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zaniedbaniach, które kończyły się śmiercią,
*malwersacjach finansowych,
*oszukiwaniu w rozliczeniach wypłat (nadgodziny brane z d--y).
Fatalista1988 - No dobra, k---a, po kolei: to koleś wiedział o:

*morderstwach
*zanie...

źródło: Zrzut ekranu (1234)

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 4 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@Fatalista1988: No dobra, zgłosi komu? Przecież tu ewidentnie państwo pozwala na te defraudacje - co oni nie widzą, że lekarz ma 3 umowy podpisane na 3 osobne etaty w 3 osobnych szpitalach na 300h miesięcznie - czyli liczba godzin niemożliwa do wykonania????
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
16 godz. i 26 min temu
  • 1041
#polityka Najman baza
badreligion66 - #polityka Najman baza

źródło: 1000054467

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 4 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@badreligion66: a ja napiszę: przecież ta patologia się dzieje wszędzie w Polsce. O czym my tu mówimy? Co, jeden lekarz zgłosi - gdzie znajdzie później pracę? Wszyscy koledzy-złodzieje będą go już zawsze widzieć jako zagrożenie dla swoich zarobków i defraudacji. Dlatego się nie dziwię, że dopiero u jakiegoś youtubera się wygadał.
  • Odpowiedz
pytajacy_r
pytajacy_r
pytajacy_r
wczoraj, 19:47:58
  • 886
Moje true story z lekarzami:

Miałem kiedyś taki problem że po prostu ciągle śmierdziało mi z ust.
Najpierw poruszyłem temat u dentysty. Stwierdził że może to być od próchnicy i trzeba wyleczyć wszystkie zęby. Zrobione. Nie pomogło.
Potem poszedłem do rodzinnego. Stwierdził, że mogę mieć grzybicę języka. Leczył mnie na grzybice języka. Zero efektu.
Potem poszedłem do laryngologa. Stwierdził że żadnej grzybicy nie mam i ogólnie on po obejrzeniu mojej jamy ustnej nie
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 4 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 1
@pytajacy_r: mam podobny problem - od kilku lat uczucie pieczenia języka/jakby mentolowy posmak. Byłem u kilku konowałów. Żaden nie wie co to jest i odsyła do innego. Dałem se spokój, żyje z tym.
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi 4 godz. i 27 min temu
  • 0
Zawsze się zastanawiałem, kto kupuje te mega drogie mieszkania w Krakowie, czasem też totalnie przecenione rudery na rynku wtórnym. Zupełnie mi się nie spinało, że normalna oferta jest tak przebrana i ciężko coś normalnego znaleźć. A mam kilku znajomych programistów co pokupowali betonowe złoto (śmieszne 1-3 mieszkania) i trochę się w--------m, że blokują rynek dla innych osób i windują ceny.
A teraz się okazuje, że to wyjątkowa kasta - lekarze skupują wszystko
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lukardio
Lukardio
17 godz. i 7 min temu
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 8 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@Lukardio: z zona w ciazy i jej drugim dzieckiem mieszkal w tym pokoju 14m2? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

491

Miał 6 dożywotnich zakazów prowadzenia aut. Wpadł po raz kolejny

Miał 6 dożywotnich zakazów prowadzenia aut. Wpadł po raz kolejny

43-letni kierowca Seata zatrzymany podczas działań "Trzeźwość" miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci ustalili również, że obowiązuje go aż sześć dożywotnich zakazów prowadzenia pojazdów. Decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzi w areszcie.

MCz89
z
onet.pl
dodany: przedwczoraj, 19:20:56
  • 117
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
Arivederczi
Arivederczi 11 godz. i 15 min temu via Wykop
  • -1
Takich powinno sie zamykac od razu na 3 lata…
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

474

Szkoła luksusu i pogardy, czyli żeński redpill pierze mózgi kobietom(ANALIZA)

Pamiętacie słynne amerykańskie podcasterki tłumaczące, że facet bez 100k na koncie miesięcznie to podczłowiek? Ten rak oficjalnie zaszczepił się w Polsce, a algorytmy mediów społecznościowych pompują to do głów młodym dziewczynom na masową skalę.Podrzucam świetny materiał od @diendris

Swiezyy
z
wykop.pl
dodany: 08.06.2026, 12:49:57
  • 229
  • #
    redpill
  • #
    blackpill
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    p0lka
  • #
    diendris
  • #
    randki
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 04:36:49 via Wykop
  • -13
Skoro facetom zalezy tylko na mlodosci, szczuplosci i dziewictwie to czemu nie traktowac ich tak samo - jak przedmiotow? Ja jak najbardziej popieram - skoro ktos jest z toba tylko ze wzgledu bycia mlodym i atrakcyjnym i w tym widzi twoja jedyna wartosc - to czemu niby ten doskonaly asset nie ma widziec w tobie wylacznie funkcji bankomatu i providera?
Uwielbiam wasze podwojne standardy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 04:38:53 via Wykop
  • -23
@Famine: a co ma byc? Mezczyzni sa za glupi do inteligentnej wymiany zdan, za leniwi, zeby byc jakas pomoca w domu, i za biedni zazwyczaj, zeby utrzymac kobiete, na seksie sie nie znaja, lechtaczka to dla nich jakis inny wszechswiat. Wiec do czego niby sie maja nadawac? Sa zbedni. No chyba, ze maja kase i sa chojni. Bo sknerusy z kasa to do w-----------a.
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 05:02:24 via Wykop
  • -9
@Zimnyy: taa zadowolona… tak ci mowi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja inne historie slysze od kolezanek. Mikropyrdki, brak umiejetnosci dawania przyjemnosci oralnej, o lechtaczce nie wspominam bo dla facetow to 5 cm w kazdym kierunku od cipy xD
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 06:01:00 via Wykop
  • -5
@yannikto: bzdury gadasz. Mezczyzni ukrywaja wynalazki kobiet - bo wiecznie tlamsza ich potencjal. Bo sa glupi i mialcy.
Maja male, brzydkie kutasy, sa niscy, glupi, i pozniej wyzywaja sie na calym swiecie. Trump - maly p---s, Putin - niski wzrost itd. Mezczyzni sa zaraza tej planety.

Hedy Lamarr: Aktorka i genialna wynalazczyni, która stworzyła system tajnej komunikacji radiowej (FHSS). Jej technologia stanowi dziś fundament działania sieci Wi-Fi, GPS oraz Bluetooth.Ada
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 18:52:29 via Wykop
  • -1
@Famine: musialy byc krwawe bo inaczej mezczyzni by mowili, ze sa za slabe na wladcow. ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i jak widac nawet w wojnach byly lepsze od facetow!
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 18:55:31 via Wykop
  • -1
@yannikto: przykladow jest w c--j. Nic sie nie konczy. Wikipedii nie bede przepisywac. W wielu przypadkach mezczyzni kradli odkrycia kobiet - bo z natury sa zli i bez honoru - i przedstawiali jako swoje, bo odkryc kobiet zwyczajnie nie uznawano.
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 18:57:02 via Wykop
  • -1
@Whereswally: no to najwyrazniej nie zaslugujesz na dobra kobiete, skoro fajne kobiety sie toba nie interesuja, tylko interesowane.
Arivederczi
Arivederczi 10.06.2026, 04:52:34 via Wykop
  • -1
@Whereswally: arivederczi to ci powiedzialy wszystkie sensowne kobiety w okolicy xD
Mysiekpysiek
Mysiekpysiek
07.06.2026, 02:45:00
  • 2
#bekazrozowychpaskow

Kobieto. Wydalasz stolec i cuchnące gazy jelitowe, oddajesz mocz, nosisz w sobie rzygi (!) i ty masz czelność czegokolwiek wymagać? XD
Mysiekpysiek - #bekazrozowychpaskow 

Kobieto. Wydalasz stolec i cuchnące gazy jelito...

źródło: temp_file3011884164254134851

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 03:45:58 via Wykop
  • 1
@Mysiekpysiek: mezczyzno, jestes niskim, brzydkim zakolakiem - bierz wieloryba, bo nie masz prawa miec wymagan! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi 08.06.2026, 17:54:41 via Wykop
  • 0
@S_mirabilis: tak, dajesz top modelke co byla z Cristiano Ronaldo i ma dziecko z Bradleyem Cooperem - topka mezczyzn.
Ty bys pewnie chcial jakas ulana z biodrami jak stodola, taka pokrake, co nawet biegac nie umie.
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 18:53:12 via Wykop
  • 0
@S_mirabilis: ty po prostu masz slaby biedacki gust xD
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi 10.06.2026, 04:51:11 via Wykop
  • 0
@S_mirabilis: akurat gruszek jest pelno. I nie jest to najatrakcyjniejszy typ figury, jest nim klepsydra i klepsydra jest niezwykle rzadka. Poza tym takie kobiety z szerokimi biodrami potrzebuja bardzo duzego kutasa -+18 cm. Wiekszosc Polakow oscyluje w granicach 12. Juz pomine celulit na takich dupach i lipodeme na udach. Takie kobiety wiecznie wygladaja jakby nosily osrana pieluche na zderzaku.
  • Odpowiedz

1733

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Dla kobiet dzień wolny na "bolesną menstruacje", a dla mężczyzn? Nic

Non stop czytam na wykopie, że posłowie konfy walczą o prawa mężczyzn. Tymczasem Józefaciuk podejmuje rzeczywiste działania gdy posłowie Konfederacji wyśmiewają temat. Wykop chyba powinien zrewidować swoje poglądy

Placi
z
facebook.com
dodany: 09.06.2026, 10:40:17
  • 421
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    polityka
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 20:33:51 via Wykop
  • -6
Ojojoj, chlopy zaczely miec bolesne mestruacje. Jak mi przykro! To teraz kutasa nacinac co miesiac i upuszczac krew trzeba, zeby mieli wolne.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 20:41:21 via Wykop
  • 2
@ebce: a wlasnie, ze nie wyjatek. Wiekszosc kobiet, ktore znam ciezko przechodzi okres. Nierzadko zdarzalo sie, ze rowniez ubrudzisz wobie spodnie krwia, bo niestety podpaski, tampony przeciekaja, krew zawsze sobie gdzies tam bokiem poleci i co? Musisz uciec do domu i tracisz dniowke. Nie bede mowic o omdleniach, czy sytuacjach, gdzie jestes na skraju wyczerpania bolowego i musisz robic np. Prezentacje w pracy czy dzwigac duze skrzynie. Nikogo to nie
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 20:43:47 via Wykop
  • 0
@Kluska_z_Dziurka: polecam yoge Iyengara. Nic mi innego nie pomoglo - leki, ziola, sport. Ta yoga wyregulowala mi miesiaczki i nie byly bolesne, dopoki chodzilam na zajecia.
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 20:44:36 via Wykop
  • 0
@statystyczny_yt: a wez sie dostan do lekarza tego samego dnia i dostan l4 na okres :)
Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 20:46:27 via Wykop
  • 0
@dzien_dobry_22: bo nie idzie sie dostac do lekarza, a dodatkowo jestes karany za chorowanie - otrzymujesz tylko 80% pensji.
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
09.06.2026, 04:35:17
  • 429
#heheszki To o mnie xD

Gdyby nie było plastikowe to bym kupił xD
nieparzystokopytny - #heheszki To o mnie xD

Gdyby nie było plastikowe to bym kupił x...

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 04:54:50 via Wykop
  • 1
@nieparzystokopytny: ja to kupilem xD nie zaluje. Dobre do nalewania, tylko nie zostawiam w srodku w zupie xd
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
08.06.2026, 09:47:18
  • 314
Tjaaa, już widzę jak Enrique czy inny Javier leci pędzi dobierać się do prapraprawnuczki Czyngis-Chana.

P0lki są odklejone nie od ziemi, ale od już wręcz od energii Drogi Mlecznej.

#p0lka #tinder #randkujzwykopem #blackpill
johann_10 - Tjaaa, już widzę jak Enrique czy inny Javier leci pędzi dobierać się do p...

źródło: IMG_5228

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 09.06.2026, 04:30:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
08.06.2026, 15:45:51
  • 10
#demografia #nieruchomosci

Wiecie co jest najlepsze w posiadaniu potomstwa? Że będzie kto miał odziedziczyć cały ten majątek, który zbuduje przez życie. Kolejne pokolenie #wygryw będzie mogło żyć sobie z ciężkiej pracy i patrzeć z góry na #przegryw . To jest piękne, ten cykl życia.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 08.06.2026, 18:06:01 via Wykop
  • 0
@PanieAreczku: drugiemu pokoleniu zawsze o--------a i koncza jako cpuni/degeneraci.
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 05:58:05
  • 2
Jest jakis esim, ktory dobrze dziala na Europe? Bede jechac przez kilka krajow. Potrzebny glownie do google maps, wyszukiwania jakichs muzeow itp.

#esim #telefony #roaming #transferdanych #internetmobilny
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi
Autor
07.06.2026, 06:06:24 via Wykop
  • 0
@fishery: i bedzie dzialac na cala Europe, bez jakiegos klikania?
Napisz mi na priv nazwe bo tutaj wykropkowalo, bo cenzura ostro xD
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
Autor
07.06.2026, 06:15:48 via Wykop
  • 0
@P_i_o_t_R: nie chce zmieniac karty na 1 podroz
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
Autor
07.06.2026, 20:05:47 via Wykop
  • 0
@balbezaur: mam c-----y z play
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
Autor
07.06.2026, 20:07:02 via Wykop
  • 1
@sebusik: wlasnie mam z playa i roaming za granica wcale mi nie dziala, dlatego zawsze kupuje esim
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
Autor
07.06.2026, 20:07:18 via Wykop
  • 0
@UjogromemGoNazwali: wlochy, francja, Hiszpania
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
Autor
08.06.2026, 17:52:57 via Wykop
  • 0
@UjogromemGoNazwali: a ktory bedzie dzialal na wszystkie te kraje?
  • Odpowiedz

425

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Polacy chcą mieć dzieci, ale nie mają ku temu odpowiednich warunków. Mateusz Łakomy w programie "Najważniejsze pytania" mówi o powodach niskiej dzietności w Polsce. Ekspert wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie nie łączą się w pary.

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:38:28
  • 276
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    tinder
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    demografia
Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 07:15:51 via Wykop
  • 7
@thurisaz1982: jakims cudem jak ludzie maja bezpieczenstwo socjalne, a nowa prace od reki, to nagle robia sobie dzieci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 07:18:11 via Wykop
  • 21
@Kanusz-Morwin-Jikke: ale brak mieszkan jest jednym z powodow. Jak masz te 23 lata i zaczynasz pierwsza prace, zaczynasz dorosle zycie na wynajmie, patrzysz na ceny mieszkan to nagle sie orientujesz, ze nigdy nie bedzie cie stac na mieszkanie i stajesz przed wyborem - rozmnazac sie na wynajmie, gdzie nigdy nie bedzie stabilnosci, albo odkladac decyzje w nieskonczonosc.
Mieszkania sa jednym z waznych skladnikow. Drugim jest brak stabilnosci zatrudnienia.
Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 20:01:57 via Wykop
  • -3
@Kanusz-Morwin-Jikke: ale czasy sie zmienily, kiedys kazdy siedzial na kupie, sral i kapal sie przy sobie i to byla norma.
Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 20:05:10 via Wykop
  • -3
@tomasz-jedon: @alter21 w De wynajem jest tani.
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
06.06.2026, 16:00:57
  • 118
Kurde, ja to sie cieszę ze Majeczka sobie zarobiła dużo hajsu, bedzie na turnieje, fizjo, trenera, wszystko w około, i tak samo ma zapewnione większe turnieje bez zbędnych kwali, super sprawa, fajna kasa wpadła, czlowiek zazdrosny o takie pieniądze ale tak pozytywnie, piękny turniej Majki, oby to byl początek jej przygody z wielkim tenisem i j---c kontuzje (ʘ‿ʘ)(。◕‿‿◕。)
#tenis
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 04:37:42 via Wykop
  • 1
@Akuzativ94: a moze sie po prostu brzydzi stopkarzy? XD
  • Odpowiedz
DrTRAPH0USE
DrTRAPH0USE
06.06.2026, 09:16:05
  • 96
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 04:34:53 via Wykop
  • 2
@DrTRAPH0USE: marta ma zero survival skills xD
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
06.06.2026, 19:27:45
  • 592
Ten gość to asystent Obajtka. Przykład degenerata z PiS. Wrzucić zdjęcie dziecka i liczyć że w komentarzach jakiś oszołom to dziecko obrazi żeby mieć paliwo na propagandę. A jak nie obrazi to zawsze samemu z innego konta można taki komentarz stworzyć.
Pisowcy nie mają już żadnych hamuców. Moralne dno.

#bekazpisu #polityka
Jabby - Ten gość to asystent Obajtka. Przykład degenerata z PiS. Wrzucić zdjęcie dzie...

źródło: 20260606_212346

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 04:15:15 via Wykop
  • 2
@Jabby: dobrze, ze ci debile sie podpisuja imieniem i nazwiskiem. Od razu widac kto jest kompletnym wykolejencem i absolutnie nigdy nie powinien byc u wladzy.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
06.06.2026, 11:11:17
  • 255
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 04:10:35 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: Warto mieszkac w Tajlandii, bo wtedy masz multum bab, ktore widza w tobie betabankomat na wyciagniecie reki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mutated5G_hornet
mutated5G_hornet
06.06.2026, 08:45:03
  • 408
Już za niedługo w polskich kościołach:
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli
mutated5G_hornet - Już za niedługo w polskich kościołach:
#bekazpisu #bekazprawakow #...

źródło: obraz

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi 07.06.2026, 04:08:16 via Wykop
  • 0
@mandanda: maszty jeszcze rozumiem xD ale swierki bo ktos stary umrze? Ludzie maja niezle odklejki xDdDd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.02.2026

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 05.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia