Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
festinalente333
festinalente333

festinalente333

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 330
  • Znaleziska 110
  • Mikroblog 220
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
grubazaburzonaemocjonalna
grubazaburzonaemocjonalna
13 godz. i 50 min temu
  • 0
Potrzebuje porady. #zwiazki
Czy w nerwach w trakcie kłótni z waszą drugą połówką zdarzyło wam się ją obrazić tak mocno?
Ostatnio byliśmy na spacerze i musiałam wejść swojemu do apteki. W aptece znajomy farmaceuta zaczął mi się zwierzać z życia prywatnego i stałam i go wysłuchałam. Mój czekał na zewnątrz 26min. Źle zrobiłam, wiem. Jak on mi opowiadał, że baba chce mu zabrać dziecko itp itd to myślałam, że niekulturalne
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 13 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
Ile macie lat?
  • Odpowiedz
festinalente333
festinalente333
festinalente333 12 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 2
@grubazaburzonaemocjonalna: Masz już swoje lata, on też. Skoro wcześniej były rozmowy, by tak się nie odzywał, a dalej to robi i dalej jesteście w związku, to pasuje tu cytat:

„Jeśli zawiedziesz mnie raz, jest to informacja o tobie. Jeśli zawiedziesz mnie dziesięć razy, jest to informacja o mnie.”

Polecam książkę „Kłamstwa którymi żyjemy” oraz zadanie sobie pytania: czy gdybym na początku wiedziała, że ten związek za 5 lat tak będzie
  • Odpowiedz

3797

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

sytuacja ta dotyczy fizjoterapeutów, dietetyków, optometrystów, kosmetologów, psychologów klinicznych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów etc

kontogoogle
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 21:58:50
  • 165
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
festinalente333
festinalente333
festinalente333 wczoraj, 04:37:51 via Wykop
  • 62
Psychiatra: ale po testy na ADHD proszę iść do psychologa
Psycholog: robi wywiad, obserwację, testy różnicujące, liczy, pisze opinię; za tydzień pracy nad tym bierze tyle ile psychiatra za godzinę
Psychiatra: teraz to mogę wystawić diagnozę, bo w zasadzie ktoś postawił ją za mnie i przyjmować pacjenta na przedłużanie recept do końca jego życia
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 18 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@Restrukturyzacja:

moja kobieta niedługo kończy studia psychologiczne, już robi specjalizację


Nie ma magistra i robi specjalizację?
mirko_anonim
mirko_anonim
23 godz. i 13 min temu
  • 0
✨️ Jak pomóc partnerce w budowaniu pewności siebie? Ⓘ
Jesteś w związku od 4 lat. Różowa jest świetna osoba, ciepła, szczera. Nie oszukuje, nie odstawia jakiś przedstawień czy manipulacyjnych akcji. Jest nam dobrze, oboje czujemy taki spokój stabilizację. Mamy identyczne wartości i cele życiowe.

Jest jednak coś co zaczyna mi doskwierać. Mianowicie brak dystansu do siebie z jej strony. Każda krytykę bierze do siebie na poważnie. Każde niepowodzenie, nawet głupi rozgotowany ryż przeżywa
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 22 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 3
@mirko_anonim:

Myślicie, że się choć trochę zmieni i wyluzuje?


Jak od 4 lat nie wyluzowała to nie. Niech idzie na terapię do kogoś dobrego i się tym zajmie.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
16.06.2026, 20:28:10
  • 0
✨️ Dlaczego bieda w Polsce? Refleksje na temat sukcesu i rozwoju osobistego Ⓘ
Dlaczego w naszym kraju jest taka bieda?
Mało tego. U nas często opluwa się cudzy sukces. Jak ktoś osiągnął więcej od kogoś - to już musi poczuć się lepiej. Zwłaszcza taki Probierz nad Lewandowskim albo jego koledzy z kadry (były takie mecze gdzie po meczu wszyscy piłkarze byli w grupce a do Roberta nikt nie podchodził). I to było bardzo smutne,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 17.06.2026, 08:54:47 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: I czym się zajmujesz?
  • Odpowiedz

1417

JSW: Odprawy nie tylko dla górników. 170 tys. PLN dla sekretarek

JSW: Odprawy nie tylko dla górników. 170 tys. PLN dla sekretarek

Jastrzębska Spółka Węglowa dryfuje w stronę bankructwa, a rynkowe turbulencje obnażają głębokie wady zarządzania gigantem. Państwo rzuca koło ratunkowe warte miliardy PLN, ale pod dywanem kryją się kontrowersje. Aż 170 000 PLN odprawy trafia nie tylko do górników przodkowych, ale także do pracownikó

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 16.06.2026, 07:05:48
  • 82
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    gospodarka
festinalente333
festinalente333
festinalente333 16.06.2026, 19:14:19 via Wykop
  • -1
Chyba czas wyjść na ulice
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

makamele
makamele
11.06.2026, 08:08:22
  • 8
#lekarski #lekarz #pracbaza
w krakowie przewiduja, ze do 2050 na jednego lekarza bedzie przypadac 650 osob
obecnie jest to 700 osob na 1 lekarza

a wy o jakims koncu eldorado piszecie, bo przyjmuja ciut wiecej studenciakow niz te okruchy przez dlugie poprzednie lata

ja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 11.06.2026, 13:16:41 via Wykop
  • 0
@makamele:

w krakowie przewiduja, ze do 2050 na jednego lekarza bedzie przypadac 650 osob, obecnie jest to 700 osob na 1 lekarza


Skąd te dane?
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
08.06.2026, 06:01:35
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 08.06.2026, 07:42:23 via Wykop
  • 0
@zapster: co masz na myśli?
  • Odpowiedz
festinalente333
festinalente333
festinalente333 08.06.2026, 07:43:48 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: Moja znajoma miała 34 lata idąc na pierwszą w życiu randkę. Z Tindera. Ślub 2 lata później. Dziecko rok później. Da się. Ale ona jest atrakcyjna wizualnie - zadbana.
  • Odpowiedz
festinalente333
festinalente333
festinalente333 08.06.2026, 07:44:53 via Wykop
  • 2
@mirko_anonim:

Czasami myślę że na siłowni fajnie byłoby kogoś poznać, ale wiecie jak jest, tam wszyscy przychodzą zrobić trening a nie szukać drugiej połówki.


Na mojej siłowni była laska, która ewidentnie zagadywała do facetów w jedym celu. W końcu znalazła chetnego i teraz przychodzą na treningi razem. Moim zdaniem siłownia to dobre miejsce na znalezienie kogoś.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
04.06.2026, 19:24:10
  • 2
✨️ Problemy z narzeczonym: Dlaczego ślub się opóźnia? Ⓘ
Kocham swojego narzeczonego, ale coś mi tutaj nie pasuje. Oświadczył mi sie 1,5 roku temu. Co poruszam temat terminu ślubu, to wymyśla jakąś datę i kończy dyskusję. Kiedy drążę o szczegóły to mówi, że ja mam za mało oszczędności i wpierw muszę zaoszczędzić na ten ślub. To fakt mam mniej oszczędności niż on, ale też nie chcemy dużej imprezy. Wiem, że jest to do
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 08.06.2026, 07:40:50 via Wykop
  • 0
@MargarynaPalma:

a nie "wymusiłaś" na nim tych oświadczyn?

Temat podjęłam ja, ale na zasadzie „jestem gotowa na kolejny etap, przyjęłabym zaręczyny” a nie „oświadcz się inaczej się żegnamy”

dyskretne sugerowanie to też szantaż
  • Odpowiedz

637

JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

Jastrzębska Spółka Węglowa rozpoczęła realizację programu osłonowego, w ramach którego odchodzący pracownicy otrzymują jednorazowo 170 tysięcy złotych. Z programu korzystało już ponad pół tysiąca zatrudnionych, o czym węglowa spółka poinformował w czwartek 28 maja.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 28.05.2026, 14:32:21
  • 80
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    jsw
  • #
    gornictwo
  • #
    praca
festinalente333
festinalente333
festinalente333 30.05.2026, 05:47:52 via Wykop
  • 0
Skoro górnych strajkują bo mają wiecznie mało to może nie-górnicy powinni strajkować przeciwko takim chorym akcjom jak ta opisana powyżej?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
29.05.2026, 11:24:39
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 29.05.2026, 16:58:55 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

4

Polskie miasto stawia na rodziny. Przyjęto uchwałę, tysiące złotych dla rodziców

Polskie miasto stawia na rodziny. Przyjęto uchwałę, tysiące złotych dla rodziców

Radni z Sosnowca przyjęli w czwartek uchwałę w sprawie tzw. maluszkowego. Dzięki nowym przepisom rodzice po narodzinach trzeciego i kolejnego dziecka otrzymają 10 tysięcy złotych jednorazowej zapomogi.Najwyższe wsparcie, wynoszące 10 tys. złotych, przysługiwać ma w przypadku narodzin trzeciego

znin
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 29.05.2026, 11:22:06
  • 5
  • #
    demografia
  • #
    sosnowiec
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    polskapowiatowa
festinalente333
festinalente333
festinalente333 29.05.2026, 16:25:54 via Wykop
  • 3
Czym jest 10 tys. przy kosztach jakie się ponosi przy dziecku? Nikogo z IQ większym niż 90 to nie przekona.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

addddd
addddd
30.09.2025, 05:44:35
  • 1468
Kochani, jakiś czas temu pytałam się Was czy warto iść na medycynę w wieku 28 lat…wszyscy wyrazili się jasno, że tak. No i zgadnijcie co… zlożyłam dokumenty, dostałam się i dzisiaj oficjalnie zaczynam 1 dzień studiów (。◕‿‿◕。) przede mna wykłady! A jutro anatomia i prosektorium między innymi (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#medycyna #studia #studbaza
  • 172
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 28.05.2026, 15:43:03 via Wykop
  • 0
@Dadas77: > dostałeś się bo biorą każdego- przyjęcia 4x większe niż 15 lat temu... speckę skończysz po 40stce, do tego czeka nas masowy zalew ludźmi z dyplomami co spowoduje tąpnięcie stawek, ogólnie moim zdaniem błąd.

A w jakiej dziedzinie nie ma konkurencji? Jakie studia są limitowane jeśli chodzi o ilość corocznie wypuszczanych dyplomów?
  • Odpowiedz
luke-dolla7
luke-dolla7
26.05.2026, 08:27:03
  • 13
Ta Kinga to albo uber coooorvisko maszyna do roochania albo dostała gruby hajs od netflixa żeby nakręcić taką drame i cwaniakowac w podsumowaniu sezonu
#loveisblindpolska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 26.05.2026, 14:55:57 via Wykop
  • 2
@luke-dolla7: Ona jest histrioniczna na moje oko.
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456
23.05.2026, 13:21:33
  • 0
co to była za plota, ze rzekomo jakies zareczone pary wycieli? Przeciez to jest niemozliwe, jest tyle scen jak wszystkie parki sa razem na jakis spotkaniach i nie byloby opcji kogos wyciac
#loveisblindpolska
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 23.05.2026, 20:01:51 via iOS
  • 0
@amanda12: Skąd to info o rozstaniach po 18h?
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
23.05.2026, 07:23:28
  • 0
Facet musi mieć pasję, a kobieta co musi mieć?

#pytaniedoeksperta #randkujzwykopem #zwiazki #randki #rozowepaski
pearl_jamik - Facet musi mieć pasję, a kobieta co musi mieć?

#pytaniedoeksperta #ran...

źródło: atrakcyjna-i-uwodzicielska-kobieta-stoj%C4%85ca-na-bia%C5%82ym-tle

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 23.05.2026, 07:30:06 via iOS
  • 0
@pearl_jamik: facet oferuje kasę, kobieta swoją młodość
  • Odpowiedz

1593

Kraków. Referendum. Miszalski musi odejść

Kraków. Referendum. Miszalski musi odejść

W najbliższą niedzielę, 24 maja, mieszkańcy Krakowa wezmą udział w referendum dotyczącym odwołania prezydenta miasta Aleksandra Miszalskiego (KO) oraz całej rady miasta.

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 22.05.2026, 12:57:24
  • 312
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    krakow
  • #
    referendum
  • #
    miszalski
  • #
    ko
  • #
    polityka
festinalente333
festinalente333
festinalente333 23.05.2026, 07:25:56 via iOS
  • 2
Tak samo powinien być potraktowany prezydent Katowic kupujący sobie auta za miliony monet z naszych podatków.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mirko_anonim
mirko_anonim
11.05.2026, 17:26:31
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 11.05.2026, 19:18:32 via iOS
  • 0
@mirko_anonim: ile dzieci mają lat?
  • Odpowiedz
sonia-nana
sonia-nana
sonia-nana
24.04.2026, 16:59:39
  • 4
Jak zapomnieć o kimś kto był dla nas tą „pierwszą prawdziwą miłością”?. Czy w ogóle się da? Pół roku temu zostawił mnie moj były. Nie rozstaliśmy się w kłótni, rozstaliśmy się, bo stwierdził, że on nigdy nie będzie brał ślubu i nie będzie mi niszczył planów. Od tej pory ciężko mi o nim nie myśleć. Byliśmy razem 3 lata. Mieszkaliśmy razem. Z dnia na dzień po prostu mnie zostawił. Jeszcze zdarza się
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

festinalente333
festinalente333
festinalente333 11.05.2026, 10:46:31 via iOS
  • 0
@sonia-nana: ile mieliście lat?
  • Odpowiedz
festinalente333
festinalente333
festinalente333 09.05.2026, 06:29:35
  • 0
Para młoda na zaproszeniu napisała, że nie chce kwiatów ani alkoholu w ramach prezentów. Woli kopertę z pieniędzmi oraz kupony na loterię. Mam kopertę z życzeniami i pieniędzmi i teraz się zastanawiam, czy wypada ot tak ją wręczyć bez żadnych dodatków? Impreza jest jutro, więc szybko wpadłam na pytanie xd Dajcie znać - wypada iść z samą kopertą? Widziałam kiedyś bukiety z kuponami lotto, ale to w ogóle nie jest mi bliskie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

surowka_z_buraczkow
surowka_z_buraczkow
09.05.2026, 06:31:51 via Wykop
  • 23
@festinalente333: nie chcą chwastów to nie dawaj, koperta elegancka i tyle, to nie grzech
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
09.05.2026, 06:41:31 via Wykop
  • 11
@festinalente333: Tak, jeśli para młoda nie chce dodatków, to ja daję po prostu kopertę i życzenia. :D Nic w tym złego, wyraźna prośba z ich strony.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.04.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking