Mam chyba najgorszy okres w życiu. Nie chyba, a na pewno. Nigdy nie chciałem kołchoźniczej pracy 50h+ w tygodniu, jak teraz. Człowiek miał jakiś cel, coś go prowadziło. Próbuję znaleźć dobrą ofertę i spróbować swoich sił jako monter rusztowań za granicą, im cięższa pracą, tym chyba lepiej, ale boje się, że nadzieję się na jakiś scam i będę zarabiał 400€ za 50h ( ͡° ʖ̯ ͡°) żadnych używek,
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
kochamZyc
- 4

Eftef
via Wykop- 2
@kochamZyc: zrob sobie kurs dekarza albo obczaj na necie i zacznij od pomocnika dekarza , tygodniowo na czysto okolo 750 euro za pomocnika powinieneś wyciągnąć na lape , lokum czesto daja za free , a pozniej zaloz firme jednoosobowa i na 5% mozesz w Niemczech robic na wlasny rachunek. Tak szybko staniesz na nogi a nastepnie zaoszczędzony hajs zacznij inwestowac w swoj rozwoj , odrzuc wszystkie leki , uzywki itd

Eftef
via Wykop- 1
@kochamZyc: w Niemczech , ja bylem w Magdeburgu z ziomkiem ale ogólnie takie stawki sa w większości kraju , tylko trzeba byc w miare ruchliwym
- 7
Zycie nie ma najmniejszego sensu, my przegrywy chociaż czasem mamy dobrze nie mając baby jakby się tak chlop sensownie zastanowił to by takie z 80% wypłaty trzeba było dać na babę a tak to chociaż d----a weźmie mniej
@masterpawian: i tak przez następne kilkadziesiąt lat, aż chce się z łóżka wstawać
jest mi przykro że zmarnowałem komuś miejsce na ziemii, może ten ktoś byłby kimś wartosciowym
#depresja
#depresja
@notchadmepls: Jesteśmy tylko mrówkami na tym świecie, masa ludzi jest bezwartościowa i najbardziej ci którzy mają zawyżoną samoocenę. Wcale nie ci którzy sobie dowalają.
@notchadmepls: na pewno jesteś bardziej wartościowy niż te pasożyty na pontonach co wpływają do Europy
Dziś mam urodziny nikt mi nie złożył życzeń bo myślą że ich wkręcam a serio mam dziś urodziny xd moje życie to j----y żart
#przegryw #depresja #bezsennosc
#przegryw #depresja #bezsennosc
konto usunięte via Wykop
- 5
@masterpawian: Wszystkiego najlepszego, oby jak najmniej cierpienia w tym życiu chłopskim
@masterpawian wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń
- 4
Nastrój typu nic mnie nie cieszy nie widzę w niczym choćby miligrama sensu czuję przeszywający smutek marzę o niemożliwym
#depresja #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #jakczujechodtok
#depresja #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #jakczujechodtok
@Delta1985 sam byś wyszedł powiedział, że nie chcesz. po co rodzina ma się niekomfortowo czuć
konto usunięte via Wykop
- 1
- 171
konto usunięte via Wykop
- 3
(╥﹏╥)
@Tetsuya: łezką się zakręciła się
#samotnosc nie ma nic bardziej otrzeźwiającego niż to, że znajomi poszli dalej z życiem, a ty nagle stałeś się 5 kołem u wozu xD #oswiadczenie #feels #depresja
Co to znaczy "pójść dalej z życiem"?
@makeDoise: kredyt, stara, bachory, p------a teściowa, dwunastoletnie audi w dizlu
( ͡º ͜ʖ͡º)
nie ma nic bardziej otrzeźwiającego niż to, że znajomi poszli dalej z życiem, a ty nagle stałeś się 5 kołem u wozu xD
@jakismadrynickpolacinsku: no u mnie ostatni kumpel właśnie został ojcem i całkowicie poszedłem w odstawkę, w sumie już nie mam nikogo, póki rodzice żyją to jeszcze wytrzymam, żeby im przykrości nie robić, ale później to nie wiem...
- 52
@DontDoThis: może o sobie mówił
konto usunięte via Wykop
- 14
@DontDoThis: over
Eh, wyszło trochę za długie, ale kto przeczyta, ten przeczyta i tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardziej to mi służy tylko temu, żeby się wygadać. W sumie napisałoby się jeszcze więcej, ale co za dużo, to nie zdrowo.
8 lat temu korzystając z okazji, wyprowadziłem się z patologicznego domu, bo nie dało się tam żyć. Ale mam też dość życia nie u siebie. NIGDY nie zarobię na własne mieszkanie. Nie będę wynajmował
8 lat temu korzystając z okazji, wyprowadziłem się z patologicznego domu, bo nie dało się tam żyć. Ale mam też dość życia nie u siebie. NIGDY nie zarobię na własne mieszkanie. Nie będę wynajmował
@telegazeciarz nie da się wracać, jeśli nigdy z tej „obory”/domu tak naprawdę nie wyszedłeś. Jak masz zostawić „chmury” za sobą, jeśli wciąż siedzisz w tym bagnie? Twoje zabiegi myślowe wyglądają jak kalka zachowania matki. Dużo usprawiedliwiasz czynnikami zewnętrznymi, tak musi być, jest nad nami fatum itd. Na pewno miałeś trudny start, tylko nie wszystko w życiu dzieje się biernie, na mnóstwo sytuacji mamy wpływ. Wybór bycia biernym to również cię jakiegoś
Może trzeba iść va bank i tam wrócić. Może moja obecność jakoś zminimalizuje te akcje.
@telegazeciarz: Z jednej strony rozumiem chęć pomocy siostrze. Z drugiej: nie uchronisz jej przed wszystkim, oboje będziecie mieli coraz bardziej zrytą psychikę, bo nie wiesz co się dzieję jak Ciebie nie ma. Nie wiem czy jesteś w stanie coś poradzić na jej sytuację poza zabraniem jej jak wyżej napisano, ale to wiąże się z dodatkowym
- 20
Z okazji świąt, życzę wam, żebyście po śmierci mogli trafić tam gdzie chcecie, niekoniecznie jak Jezus na ten łez padół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #depresja #samobojstwo #wielkanoc
#przegryw #depresja #samobojstwo #wielkanoc
źródło: obraz_2024-04-01_130515019
Pobierz
konto usunięte via Android
- 8
@Bubakowski Proszę o śmierć we śnie
źródło: temp_file4183213007302511768
Pobierz@tojapaweu: WHY NOT BOTH
konto usunięte via Wypiek
- 0
@tojapaweu właśnie miałem to pisać ale wchodzę patrzę i już jest
- 0
Czy #divyzwykopem pomogą mi zapomnieć o byłej? Już nie daję rady xd szukam porad, chodzę do psychiatry bo #depresja i i od niedawna do psychoterapeuty. Moja samoocena jest poniżej dna
@Patt_: Jeśli to nie bait to nie. Co Ty p--------z xD
@Patt_: około półtora roku. Przez ten cały czas moje życie to był typowy rollercoaster i myślenie o tej osobie i analizowanie zwiazku. Do tego obwinianie siebie. Byłam cieniem człowieka. Zapierałam się nogami i rękoma przed każdą nową relacją, bo już nikomu nie ufalam. Ale nagle przypadkowo poznałam kogoś kto z czasem stał się dla mnie kimś ważnym. Daj sobie czas, powodzenia!
- 22
Pamiętam że te 3 lata temu w okolicy diagnozy zacząłem któregoś wieczoru przeglądać r/adhd i r/adhdmemes i wszystko było tak totalnie relatywne i ryczałem niemiłosiernie realizując że to nie jest żadne moje wyjątkowe n----------e mózgowe tylko konkretny problem medyczny z którym mierzy się mnóstwo innych ludzi i że może dało się to leczyć i moje życie mogło wyglądać zupełnie inaczej i że może wciąż jest nadzieja
No a jakieś kilka(?) dni później
No a jakieś kilka(?) dni później
źródło: 1000014101
Pobierz@Chodtok: Ja diagnozy nie mam, ale pamiętam, jak ponad dwa lata temu mój przyjaciel serdeczny na moje narzekania związane z nieradzeniem sobie z ludźmi zasugerował spektrum autyzmu, zaczęłam czytać na ten temat i to było takie "jeju, przecież to wszystko jest o mnie!" I nagle się wyjaśniło, dlaczego moje życie wygląda tak, jak wygląda i dlaczego na różne rzeczy reaguję tak, jak reaguję. I tak jak pisałeś we wcześniejszym wpisie
- 3
No na pewnym etapie nie musiałem nawet za bardzo wypierać bo kojarzył mi się z robotami bez uczuć a ja mimo wszelkich starań miałem w drugą stronę xd ;/
@choochoomotherfucker:
@choochoomotherfucker:
- 48
Szkoda że 20 lat temu nie było mody na #autyzm i #adhd i nikt mnie nie zdiagnozował i mi nie pomógł przed całym tym gównem które mnie potem spotkało i r------------m zrujnowanym życiem
#depresja #s----------e #fobiaspoleczna #zalesie #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
#depresja #s----------e #fobiaspoleczna #zalesie #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
źródło: 1000014129
Pobierz- 2
źródło: 1000014122
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 5
- 7
To chyba moj pierwszy wpis na Mikro, wiec prosze o zrozumienie...
Siedze wlasnie 3 dzien na emigracji, 6500 km od domu. Z dala od rodziny i znajomych. Mam zbyt duzo czasu wolnego i kryzys w glowie, ktory probuje zrozumiec i ogarnac. Przez weekend, czekajac na poniedzialek, glownym moim zajeciem bylo siedzenie przy kompie. Dopadla mnie wlasnie narastajaca deprecha. Z zona i dziecmi zobacze sie dopiero za miesiac.
Zrozumialem wlasnie, ze czesciowo to
Siedze wlasnie 3 dzien na emigracji, 6500 km od domu. Z dala od rodziny i znajomych. Mam zbyt duzo czasu wolnego i kryzys w glowie, ktory probuje zrozumiec i ogarnac. Przez weekend, czekajac na poniedzialek, glownym moim zajeciem bylo siedzenie przy kompie. Dopadla mnie wlasnie narastajaca deprecha. Z zona i dziecmi zobacze sie dopiero za miesiac.
Zrozumialem wlasnie, ze czesciowo to
@gadujr prawda stara jak świat xd media nigdy nie były i nie będą ukierunkowane na przekazywanie dobrych newsów, bo do ekranów przyciągają nas emocje a żeby je wzbudzić trzeba nas w-----ć.
konto usunięte via Wykop
- 10
@gadujr: niedawno w jakimś programie w TV była informacja o tym, że w Tatrach zakwitły krokusy. Syn mnie zapytał: "po co oni o tym mówią? Przecież to nie jest żadna katastrofa". Nawet dzieci widzą, że media są od "katastrof"
Tylko przypomnę, że statystycznie będąc mężczyzną z Polski masz większe szanse na to, że popełnisz s---------o niż umrzesz w wypadku. W takim momencie jesteśmy
#samobojstwo #depresja
#samobojstwo #depresja
@teperkov: "umrzyj jak mężczyzna"... Toksyczna męskość nawet w sprawie samobójstwa. To zaproponuj lepszy sposób.
4000+ chłopów rocznie, s---------o.
Mniej niż 2000 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych.
To jest katastrofa, musimy jako chłopy się wspierać, bo na różowe nie ma co liczyć.
Mniej niż 2000 ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych.
To jest katastrofa, musimy jako chłopy się wspierać, bo na różowe nie ma co liczyć.
@Join_Da_Tag mam to samo Mirek. Puszczam Unwritten i wiem, że życie jest jeszcze niezapisane ;)
@Join_Da_Tag aż włączyłem, wiosna idzie, trzeba złapać pozytywną energię :D
źródło: Zdjęcie z biblioteki
PobierzKolejny tydzień, kolejne dni i człowiek znowu stoczył się w swoich myślach na dno.
Dzisiaj się zdołowałem tym, że za dużo ważę. I to nie jest jakiś najnowszy news, że nagle waga mi skoczyła. Te samą wagę trzymam od kilku lat, wg. BMI otyłość 1 stopnia, ale nie widać tego po mnie aż tak bardzo, bo jestem wysoki. Nie mam siły na aktywność fizyczną i się dołuje tym, że nie mam na
Dzisiaj się zdołowałem tym, że za dużo ważę. I to nie jest jakiś najnowszy news, że nagle waga mi skoczyła. Te samą wagę trzymam od kilku lat, wg. BMI otyłość 1 stopnia, ale nie widać tego po mnie aż tak bardzo, bo jestem wysoki. Nie mam siły na aktywność fizyczną i się dołuje tym, że nie mam na
- 1
@MalaNana: Przynosi, ale ciężko w rok naprawić ponad 20 lat życia, które było kiepskie. Dzięki terapii stałem się bardziej asertywny, spokojniejszy. Tylko dalej mam problem z lękiem, dalej mam objawy PTSD, dalej nie radzę sobie z emocjami - choć i tak jest sporo lepiej niż było.
Po prostu, brakuje mi już czasem siły.
Po prostu, brakuje mi już czasem siły.
@razzor91 rozumiem Cię. Byłam w procesie terapii 5 lat i jestem w kolejnym po 2 letniej przerwie w terapii. Przesyłam Ci trochę energii. Mam nadzieję że znajdziesz coś co Cię jeszcze doładuje dobra energia :)































