Wiecie może jak poprawić kondycję tylnych łap u 14-letniego owczarka niemieckiego ? Niestety mój weterynarz stwierdził, że za dużo nie da się zrobić, ale chciałbym zrobić co w mojej mocy. Próbowałem już podawać Dolfos Arthrofos, Game Dog aniflexi. Karmę suchą również kupuję z chondroityną i glukozaminą. Do tego daje mu kurze łapki i skóry jak najczęściej kosztem kotów. Tylko pewnie da się coś więcej zrobić. Ograniczyć spacery czy właśnie nie rezygnować z
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Polarboy
- 0

konto usunięte via Android
- 3
@Polarboy nie kupować następnego, przyczynić się do wygaszenia rasy

konto usunięte via Wykop
- 0
@Polarboy: już chyba dawno nie pracują, teraz używają owczarków holenderskich, które są normalne i nikt im d--y nie obniża
- 1
Minął prawie miesiąc od rozstania (6,5 roku razem), a ja mam wstręt do kobiet. Wydaje mi się, że znalezienie tej, która mnie pokocha na dobre i na złe jest wręcz niemożliwe. Przez 5 lat w tym związku byłem tym "dominującym i silnym", potem różne kryzysy (praca, zdrowie) spowodowały, że i ja czasem potrzebowałem pomocnej dłoni i więcej troski i uwagi, no i cześć. Kobiety nie tolerują słabości. Nic a nic. Ja uważam,
@Kopyto96: to dopiero miesiąc. Daj sobie czas na żałobę po związku. Zamknij etap, potem ruszaj dalej
@Kopyto96 nie chcę uwłaczać twoim uczuciom i to w sumie poważna sprawa, ale niecały miesiąc? Przecież to brzmi zabawnie. Jeszcze opowieści czego nie robiłeś podczas tego „długiego” czasu, jakby minęły lata, a ty jako strudzony wędrowiec skreśliłeś dalsze życie. Na ten a-----l nie wydałeś nawet jednej całej wypłaty, bo kolejnej jeszcze nie było. Ty nawet nie masz 30 lat!
Nie nakręcaj się, przejdzie ci.
Nie nakręcaj się, przejdzie ci.
- 2
Nawet jeść mi się za bardzo nie chce
Tzn dopiero pod wieczór jak odezwie się taki silny fizjologiczny głód to coś w siebie wcisnę
Jakieś słodycze czy inne gunwo na które normalnie miałbym się ochotę rzucić są mi całkowicie obojętne
Niemal wszystko jest mi obojętne
Żadna czynność którą normalnie zabijałem czas nie dostarcza mi nawet nanograma dopaminy i jedyne co robię to leżę
Po prostu leżę z pustym wzrokiem nic nie robiąc
Tzn dopiero pod wieczór jak odezwie się taki silny fizjologiczny głód to coś w siebie wcisnę
Jakieś słodycze czy inne gunwo na które normalnie miałbym się ochotę rzucić są mi całkowicie obojętne
Niemal wszystko jest mi obojętne
Żadna czynność którą normalnie zabijałem czas nie dostarcza mi nawet nanograma dopaminy i jedyne co robię to leżę
Po prostu leżę z pustym wzrokiem nic nie robiąc
@Chodtok: jak chcesz to możemy się ścigać kto więcej znajdzie nierówności na suficie ¯\(ツ)/¯
Dlaczego nawet 30 mg Zolpidemu mnie nie usypia? Czy tolerka na benzo i a-----l tak niszczy działanie tego leku? Wiem, że wszystkie te substancje oddziałują na GABA, ale no nie wiem już czy może ze mną jest coś nie tak że mój organizm nie przerabia leków jak należy.
#psychiatria #depresja #psychologia #narkotykizawszespoko #gorzkiezale
#psychiatria #depresja #psychologia #narkotykizawszespoko #gorzkiezale
@AudreyHorne51 na mnie też nie działa, po 30 mg miałam tylko halucynacje
- 1
- 4
Dziś wracając wyjatkowo autobusem z magazynu natrafiła mi się koleżanka z maszyny produkcyjnej która jechała tym samym autobusem co ja,kiedy podjechał autobus zauważyłem menela siedzącego samego a przed nim było wolne miejsce całe usiadłem na tym miejscu byłem pewien że koleżanka wchodząc do autobusu siadzie ze mną juz prawie mi brykał ze szczescia ale wybrała menela zamiast mnie xd
#przegryw #samotnosc #depresja
#przegryw #samotnosc #depresja
@masterpawian: typowe, każdy z tagu się z tym spotkał
@masterpawian: @dam2k01 @PolishPsycho szkoda że u nas w polsce nie zrobili jak w jednym państwie, w autobusach miejsca dla singli dla chętnych się poznać
- 1
Ostatni badtrip po buchu tak uderzył w samo sedno mojego #przegryw że myślałem że wyląduję na oddziale zamkniętym a teraz zastanawiam się czy nie wypisać sobie u psychiatry jakichś prochów na #depresja bo od kilku dni to jest tragedia z tak z------m samopoczuciem. Jakbym otrzeźwiał ze wszelkiego copium. Jakieś prochy powodujące otumanienie/zobojętnienie polecacie?
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd Wy bierzecie motywację do pracowania, rozwijania się i zarabiania kasy? Serio lubicie chodzić codziennie do pracy i wykonywać ją? Jak polubić taką prace? Nawet nie chodzi o to aby uwielbiać tą pracę tylko aby ją akceptować, pogodzić się z nią i z zamkniętą mordą wykonywac swoje obowiązki. Aby nie było codziennie myśli po co ja żyję, nie było modlenia się aby po wyjściu z za rogu budynek
Skąd Wy bierzecie motywację do pracowania, rozwijania się i zarabiania kasy? Serio lubicie chodzić codziennie do pracy i wykonywać ją? Jak polubić taką prace? Nawet nie chodzi o to aby uwielbiać tą pracę tylko aby ją akceptować, pogodzić się z nią i z zamkniętą mordą wykonywac swoje obowiązki. Aby nie było codziennie myśli po co ja żyję, nie było modlenia się aby po wyjściu z za rogu budynek
Brak perspektyw, brak marzeń. Brak korekty postępowania skłania by zapomniał co dla niego najważniejsze.
Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,wwo,w_wyjatkowych_okolicznosciach.html
Tekst pochodzi z https://www.tekstowo.pl/piosenka,wwo,w_wyjatkowych_okolicznosciach.html
Aby nie było codziennie myśli po co ja żyję, nie było modlenia się aby po wyjściu z za rogu budynek pracy był w zgliszczach, aby nie było odruchu wymiotnego na samą myśl o pracy.
@mirko_anonim: bo masz źle dopasowaną prace do osoby - gdybyś miał pracę taką która jest spasowana z Twoim typem osobowości i tym jakim jesteś człowiekiem to byś nie miał problemu aż takiego
np. ja jakbym miał
- 1
#przegryw #podroze #depresja
Właściwie to przecież i tak w końcu się zdechnie, więc dlaczego nie zrobić sobie takiego tripa dookoła świata zamiast odkładać pieniądze na niewiadomo co.
Trzynaście krajów, po tygodniu w każdym. Trzy miesiące przygody, które zapamiętam do końca życia.
Z jednej strony to trochę słabo, bo jestem przegrywem i musiałbym podróżować solo, ale z drugiej strony nawet będąc normikiem, trudno znaleźć drugą taką, która rzuci pracę i
Właściwie to przecież i tak w końcu się zdechnie, więc dlaczego nie zrobić sobie takiego tripa dookoła świata zamiast odkładać pieniądze na niewiadomo co.
Trzynaście krajów, po tygodniu w każdym. Trzy miesiące przygody, które zapamiętam do końca życia.
Z jednej strony to trochę słabo, bo jestem przegrywem i musiałbym podróżować solo, ale z drugiej strony nawet będąc normikiem, trudno znaleźć drugą taką, która rzuci pracę i
źródło: trip
Pobierz@xmadesio: ryju, na google map se zrób podróż kek
@xmadesio: leć :)
Jedynie bym przemyślał czy nie zmniejszyć ilości krajów, a spędzić w każdym z nich trochę więcej czasu. Tydzień w takiej Brazylii czy NZ to mało czasu żeby zobaczyć chociaż fragment kraju i poczuć klimat. W dodatku przy takiej ilości lotów możesz mieć wrażenie, że połowę podróży spędziłeś w samolotach i na lotniskach.
Jedynie bym przemyślał czy nie zmniejszyć ilości krajów, a spędzić w każdym z nich trochę więcej czasu. Tydzień w takiej Brazylii czy NZ to mało czasu żeby zobaczyć chociaż fragment kraju i poczuć klimat. W dodatku przy takiej ilości lotów możesz mieć wrażenie, że połowę podróży spędziłeś w samolotach i na lotniskach.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Gość nie miał dzieciństwa, wychowany w piekle, bez przyszłości postanowił przełamywać własne bariery i iść do przodu mimo przeciwności losu oraz udowodnić sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tymczasem polski #przegryw:
- mieszka z matką, więc nie ma prawie żadnych opłat, ma dach nad głową, obiadki do stołu, nie obchodzi go inflacja i rynek mieszkaniowy
- żadnych alimentów, rozwodów, dzieci na głowie
- komp gamingowy i gierki do
Gość nie miał dzieciństwa, wychowany w piekle, bez przyszłości postanowił przełamywać własne bariery i iść do przodu mimo przeciwności losu oraz udowodnić sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tymczasem polski #przegryw:
- mieszka z matką, więc nie ma prawie żadnych opłat, ma dach nad głową, obiadki do stołu, nie obchodzi go inflacja i rynek mieszkaniowy
- żadnych alimentów, rozwodów, dzieci na głowie
- komp gamingowy i gierki do
źródło: image;s=1500x2000
Pobierz@mirko_anonim: just badz 8/10 tyronem w ameryce bro
@CH3j: normik co siedzi na wykopie dla polityki czy memów wstydzi się napisać na tagu z main konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: temp_file7436071506501346080
PobierzŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU
Nawet połowa młodych osób z autyzmem doświadczyła w swoim życiu depresji. To ryzyko jest blisko czterokrotnie wyższe w populacji ludzi w spektrum autyzmu niż u osób neurotypowych.
Zaburzenia afektywne, takie jak depresja, mają ogromny wpływ na codzienność ludzi z ASD (spektrum autyzmu). Szczególnie w grupie autystów o normie intelektualnej, depresja może stać się główną przyczyną niepełnosprawności lub pozostawania na marginesie życia zawodowego i społecznego.
Słabsze
Nawet połowa młodych osób z autyzmem doświadczyła w swoim życiu depresji. To ryzyko jest blisko czterokrotnie wyższe w populacji ludzi w spektrum autyzmu niż u osób neurotypowych.
Zaburzenia afektywne, takie jak depresja, mają ogromny wpływ na codzienność ludzi z ASD (spektrum autyzmu). Szczególnie w grupie autystów o normie intelektualnej, depresja może stać się główną przyczyną niepełnosprawności lub pozostawania na marginesie życia zawodowego i społecznego.
Słabsze
źródło: world-autism-awareness-day-1711961856449
Pobierz- 5
źródło: temp_file2269791805415045140
Pobierz#przegryw #incel #s--s #amisulpryd #sulpiryd #psychiatria #nerwica #depresja #fobiaspoleczna
Dla inceli polecam brać amisulpryd / sulpiryd w niskich dawkach. Bardzo obniżają libido. Ja właściwie w ogóle nie mam teraz popędu seksualnego. Polecam ten styl życia. Poza tym mają działanie przeciwdepresyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla inceli polecam brać amisulpryd / sulpiryd w niskich dawkach. Bardzo obniżają libido. Ja właściwie w ogóle nie mam teraz popędu seksualnego. Polecam ten styl życia. Poza tym mają działanie przeciwdepresyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@ZenujacaDoomerka: neuroleptyki, tj. sulpiryd i amisulpryd wręcz wyłączają całkowicie libido (przyczyną jest chyba podwyższony poziom prolaktyny). Natomiast antydepresanty często jedynie trochę obniżają libido. Z resztą u wielu osób antydepresanty nie obniżają libido, natomiast sulpiryd / amisulpryd robią to chyba znacznie częściej.
- 1
Jak by mi spadło libido to już wgl czułbym się niemęsko
@Pornografik: nie dziwię się. W końcu nazywasz się Pornografik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Mirki, taka sprawa. Jak już opisywałem - przechodzę ciężki czas w życiu i szukam pracy. Niestety z winy pracodawcy musiałem pożegnać się z moją byłą pracą (nie dadzą rady zbudować działu) i dostanę jeszcze 2 wypłaty bez obowiązku pracy. Mam trochę problemy zdrowotne i rozstałem się z dziewczyną, przez co musiałem wrócić do rodzinnego domu.
Zastanawiam się - co mogę robić? Do tej pory pracowałem tylko jako handlowiec b2b (czasem też trochę
Zastanawiam się - co mogę robić? Do tej pory pracowałem tylko jako handlowiec b2b (czasem też trochę
- 0
@ThirtyDoorKey: To chyba trochę jak sprzedaż, trzeba pozyskać klienta (kandydata) i to podobno ciężko jest. Z IT mam same złe doświadczenia w tej chwili jesli chodzi o prace.
@Kopyto96: Łatwo nie jest, ale w sumie jak patrzę na znajomych w tej robocie to jedynie wysyłają zaproszenia na linkedinie z ofertą, nie ma tutaj takiej sprzedaży jak w przypadku chociażby pozyskiwania nowych klientów, gdzie trzeba jeździć na spotkania, prowadzić prezentacje, negocjować itp.
- 17
źródło: temp_file914136350018592038
Pobierz@JestemZmarnowanymZyciemJacka: a to to już w ogóle abstrakcja, mam cumpla co od dzieciaka depresyjny, ale na szczęscie się poprawiło w dorosłości i żyje dość godnie, choć mówi niekiedy, że niewiele rzeczy mu radość sprawia (anhedonia)
@discordia00: Mózg człowieka to w ogóle jakaś pomyłka... Stałeś się dorosły? C--j Ci w dupę, czuj się jak g---o i z---------j do końca życia albo i nie, bo czasami lubię se zachorować na schizofrenię, depresję czy jakieś inne śmieszne rzeczy co by uniemożliwić ci funkcjonowanie. No k---a XD. A na starość? C--j z Twoimi pięknymi wspomnieniami i umiejętnością podcierania d--y - Alzheimer i c--j XDD. Serio, ktoś bardziej kreatywny powinien
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech ktoś mi powie, że jestem p----------y. Wszyscy się ode mnie odwrócili. Po 26 latach życia pod dachem u mamy, której gdy zaczelem zarabiać jakiekolwiek pieniądze to zawsze się dokładałem, począwszy od praktyk zawodowych w wieku 16 lat. Ojciec alkoholik, więcej go nie było niż był, póki żył, nie byłem na pogrzebie. Brat lewe interesy, d-------e, sprzedaż zielonego, czy tytoniu na liście. Wtedy popularne. Ja cały czas
Niech ktoś mi powie, że jestem p----------y. Wszyscy się ode mnie odwrócili. Po 26 latach życia pod dachem u mamy, której gdy zaczelem zarabiać jakiekolwiek pieniądze to zawsze się dokładałem, począwszy od praktyk zawodowych w wieku 16 lat. Ojciec alkoholik, więcej go nie było niż był, póki żył, nie byłem na pogrzebie. Brat lewe interesy, d-------e, sprzedaż zielonego, czy tytoniu na liście. Wtedy popularne. Ja cały czas
konto usunięte via Wykop
- 7
@mirko_anonim:” Pisze to pod wpływem alkoholu, wiec nie wszystko dla każdego może być spójne.#depresja”
TL;DR
TL;DR
@mirko_anonim: nie umiesz stosować znaku enter i nie wiesz co to akapit - nie czytam
Boże ja się boję poranka :( znowu harmider za oknem silników i maszyn za 4 godziny. Poranki w Polsce w parę lat zrobiły ze mnie wraka człowieka w połączeniu z zakrzyczeniem i mobbingiem przez pracowników w januszexie. Jak ludzie to robią, że potrafią wstawać o tej 6 rano, przemyć ryja zimną wodą, wysrać się, zapalić papierosa i półsenni iść do tej pracy? no jak? #przegryw #depresja
@Musztardowy-Przegryw: Nie wiem, od 5 lat wstaję o 3.45 a od jutr o 3.15 do kołchozu. Na szczęście od jutra naprzeciwko psychiatryka, to jak oszaleję do końca yo przynajmniej będą mieć blisko.
@meltdown: tak samo i u mnie
























