Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 11
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jedną z najgorszych pigułek jaką przełknąłem i do tej pory się dławie jest fakt, że jako dorosły nic wielkiego w życiu nie osiągne, nie będę miał życia jak na filmach i w serialach chociaż byłem święcie przekonany, że to właśnie mi się przytrafi bo nie chce wieść życia typowego szarego Polaka xD. Zawsze słuchałem narzekania rodziców na biedę, kiepskie życie, kłótnie rodzinne, itd. Dodatkowo inni wokół wcale nie
Jedną z najgorszych pigułek jaką przełknąłem i do tej pory się dławie jest fakt, że jako dorosły nic wielkiego w życiu nie osiągne, nie będę miał życia jak na filmach i w serialach chociaż byłem święcie przekonany, że to właśnie mi się przytrafi bo nie chce wieść życia typowego szarego Polaka xD. Zawsze słuchałem narzekania rodziców na biedę, kiepskie życie, kłótnie rodzinne, itd. Dodatkowo inni wokół wcale nie
źródło: comment_1665867766FL2n6dhmBEqJ4aiz2FDlP7
Pobierz@mirko_anonim: Po co wrzucać tyle razy to samo? Jest więcej takich wpisów, które pojawiły się już po kilka razy.
https://wykop.pl/wpis/74485395/obserwuj-mirkoanonim-jedna-z-najgorszych-pigulek-j
https://wykop.pl/wpis/72587159/obserwuj-mirkoanonim-jedna-z-najgorszych-pigulek-j
https://wykop.pl/wpis/74485395/obserwuj-mirkoanonim-jedna-z-najgorszych-pigulek-j
https://wykop.pl/wpis/72587159/obserwuj-mirkoanonim-jedna-z-najgorszych-pigulek-j
konto usunięte via Wykop
- 0
Ciągłe zmęczenie i brak chęci na cokolwiek w czasie wolnym.
@mirko_anonim: Znalazłeś przyczynę problemu, teraz je wyeliminuj i się ciesz życiem :)
#depresja Gdzieś kiedyś przeczytałem w języku angielskim komentarz na YT pod smutną kompilacją muzyki filmowej dotyczącej braku nadziei. Przetłumaczyłem to tak:
"Nie martwcie się, to nie mi ziemia będzie ciężka, to świat będzie lżejszy beze mnie."
Dla mnie bardzo mocne i trafne słowa.
"Nie martwcie się, to nie mi ziemia będzie ciężka, to świat będzie lżejszy beze mnie."
Dla mnie bardzo mocne i trafne słowa.
konto usunięte via Android
- 0
@wOczekiwaniuNaOdzyskMojegoKonta huia prawda masa atomowa po śmierci się nie zmienia
- 19
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję porady.. tl;dr odkąd pamiętam całe życie jestem "zmęczony niczym". Budzę się rano po przespaniu dowolnej ilości godzin i jestem wykończony, że nie mam na nic siły. Muszę wypić 2-3 kawy żeby jakoś funkcjonować a i tak robię wszystko na minimum bo nie mam siły na coś więcej. Na prawdę chciałbym czytać książki, rozwijać się w pracy, robić jakieś szkolenia ale moja głowa odmawia posłuszeństwa. Czuje się zmęczony,
Potrzebuję porady.. tl;dr odkąd pamiętam całe życie jestem "zmęczony niczym". Budzę się rano po przespaniu dowolnej ilości godzin i jestem wykończony, że nie mam na nic siły. Muszę wypić 2-3 kawy żeby jakoś funkcjonować a i tak robię wszystko na minimum bo nie mam siły na coś więcej. Na prawdę chciałbym czytać książki, rozwijać się w pracy, robić jakieś szkolenia ale moja głowa odmawia posłuszeństwa. Czuje się zmęczony,
źródło: 70a784a58db1f5a8249209a798bd4dee
Pobierz@mirko_anonim: chroniczne zmeczenie ja to samo mam
konto usunięte via Wykop
- 8
@mirko_anonim: może coś sprawia, że jakość twojego snu jest słaba i dlatego jesteś niewyspany? Np. bezdech, skrzywiona przegroda nosowa
- 4
Czy ktoś z was z własnej inicjatywy poszedł do szpitala psychiatrycznego? Jeśli tak, to jak oceniacie pobyt tam?
#przegryw #depresja #psychiatria
#przegryw #depresja #psychiatria
@sumoch0j: ja raz poszedłem z własnej woli na 2 tygodnie i nie polecam, może nie było dramatu totalnego ale w żaden sposób mi ten pobyt nie pomógł
konto usunięte via Wykop
- 2
@sumoch0j: Leki mi dobrali, no i tyle.
- 505
Minęły 3 tygodnie od rozstania. I dopiero teraz zaczynam dostrzegać, ile rzeczy spadło mi z głowy. Nie muszę już starać się za dwójkę. Nie potrzebuję wymuszonych uczuć i emocji. Nie szukam zapewnień. Nie martwię się za dwójkę. Nie męczę się, że ktoś nie ma humoru, albo że się nudzi. Nie stresuję się, że w weekend nie zaplanuję dla nas dnia. Nie muszę patrzeć na cudze nieszczęście. Co raz bardziej układają mi się
@Kopyto96: Bardzo dobra historia. Już myślałem, że bedziesz tutaj płakał a rzeczywistość jest jaka jest - popsute różowe wmówią ci, że to ty sie nie starasz i ty masz poczucie winy.
Odżyj mordko, porób na co masz ochotę, nie bój sie być egoistą. ᕦ(òóˇ)ᕤ
Odżyj mordko, porób na co masz ochotę, nie bój sie być egoistą. ᕦ(òóˇ)ᕤ
Co raz bardziej układają mi się w głowie pewne rzeczy i widzę, ile dusiliśmy się ze sobą. Moja pewność siebie też spadła, bo żyłem z ciągłym poczuciem winy i bezsilności, uczuciem że robię niedostatecznie dużo, że czegoś mi brakuje, że robię coś źle. Dopiero teraz widzę, ile odchyłów poza mną miała również różowa i jak często zrzucała to na mnie.
@Kopyto96: jakbym czytał o swojej byłej żonie
źródło: obraz_2024-03-31_141019544
Pobierz@mrsopelek: teraz: ignorancja, czy głupota w twardej walucie? obawiam się, że druga opcja i właśnie sobie uświadomiłem, że są ludzie, którzy nie zdają sobie sprawy z tego lub nie rozumieją, że można czuć się samotnym wśród tłumu...
konto usunięte via Wykop
- 3
@mrsopelek: ortodoksyjny nosaczyzm
Też tak macie, że wydaje wam się że 2019' był jakby rok, czy dwa temu? Że tęsknicie do najlepszych lat jakie ten kraj widział czyli 2012-2019?
Ten świat już tak p----------o, że każdego dnia się zastanawiam czy ta wojna to nawet nie byłaby "na rękę" europie (mimo że bardzo bym tego nie chciał i każdą wojnę uważam za zło i walke między ludźmi za interesy korporacji i polityków).
Tu się już po
Ten świat już tak p----------o, że każdego dnia się zastanawiam czy ta wojna to nawet nie byłaby "na rękę" europie (mimo że bardzo bym tego nie chciał i każdą wojnę uważam za zło i walke między ludźmi za interesy korporacji i polityków).
Tu się już po
@siemawpadajdomejkuchni ok boomer
- 0
@Balento: kto?
Ehh ciężko oddech złapać.. trudno przychodzi człowiekowi relaks a innym zdecydowanie za łatwo.
#przegryw #swieta #depresja #nerwica #psychologia
#przegryw #swieta #depresja #nerwica #psychologia
źródło: Zdjęcie z aparatu
Pobierz@Infiniti46: klasyk
@Infiniti46: spanie tylko ratuje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Akinori456 mam tak samo. ludzie mnie doprowadzają do furii tym swoim czepialstwem i próbą kontrolowania innych. uwielbiam samotność
- 11
Wesołego Alleluja, wykopki. Niech zmartwychwstanie Jezusa zwiastuje nowy poczatek czegos w zyciu, czas zmian na lepsze dla wszystkich, którzy są w potrzebie lub na życiowym zakręcie.
#chrzescijanstwo #wykop #zyczenia #oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #depresja
#chrzescijanstwo #wykop #zyczenia #oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #depresja
@Kopyto96 p---------e
Brałem SSRI jakieś 10 miesięcy. Przepisał mi ten lek psychiatra, do którego zgłosiłem się z objawami lęku społecznego. Lekarz uznał, że jest u mnie „komponenta depresyjna” i zapisał escitalopram.
Jedynym efektem brania SSRI był spadek libido. Nie zauważyłem żadnych efektów terapeutycznych.
Odstawienie tego leku było małym koszmarem, bo spowodowało szereg nieprzyjemnych i długotrwałych objawów, a niektóre z nich trwają do dzisiaj. Początkowo odczuwałem osłabienie jak podczas grypy, łatwo się męczyłem i pociłem. Ale najgorsze
Jedynym efektem brania SSRI był spadek libido. Nie zauważyłem żadnych efektów terapeutycznych.
Odstawienie tego leku było małym koszmarem, bo spowodowało szereg nieprzyjemnych i długotrwałych objawów, a niektóre z nich trwają do dzisiaj. Początkowo odczuwałem osłabienie jak podczas grypy, łatwo się męczyłem i pociłem. Ale najgorsze
@Corvinisatio Współczuję Mirku. Esci to taki bezpieczny lek pierwszej próby, niby.
@Corvinisatio hehe to inne musisz spróbować mówię ci złe ci się wylosowały
- 7
Od 7 lat moje życie to istny koszmar, ale od kilku miesięcy to już dosłownie PIEKŁO na Ziemi. Dzień w dzień zmuszam się do każdej, nawet najmniejszej czynności. W ogóle nie odczuwam radości z mojej jakże zj3ban3j egzystencji. Prawie w ogóle nie wychodzę z domu, nie mam normalnych kontaktów z ludźmi, nie umiem rozmawiać, wstydzę się siebie, swojego wyglądu, swoich zainteresowań, swoich cech itp. Mam cholernie niską samoocenę, a to nie pomaga
Jest poza moim pojmowaniem, że ludzie w moim wieku (k---a, 10 lat młodsi) tak po prostu wychodzą z domu, poznają się, spędzają czas we wszelakie sposoby, mają nawet przyjaźnie powstałe już w gimnazjum. Dziewczyny, koledzy, wyjazdy, wakacje, rozwój, praca, kariera, rodzina. Nawet jeśli bez szczególnego sukcesu. Ale po prostu. Oni po prostu żyją. Ja wegetuję. Jestem pełnoletnim dzieckiem. Tak zawsze było od kiedy pamiętam. Złożyło się na to wiele rzeczy. Wszystko już
@ToJestNiepojete: pokaż mi tych ludzi, każda osoba w mojej pracy czy gdzie nie pójdę słyszę że nie ma z kim wyjść/pogadać zwłaszcza 30+
- 3
@DFWAFDS: Sam mógłbym ten post uczynić 5x dłuższym. Kiedyś tak robiłem, ale ile można się powtarzać. Całą prawdę o sobie opowiedziałem na przestrzeni lat. Nie chcę już strzępić ryja, chcę zapomnieć o wszystkim, ale czasem nachodzi smutek i powstaje taki wysryw.
@ZenujacaDoomerka Co nie najadę na czyjś profil na fb to widzę info o nowych znajomych. Znikąd się nie biorą.
@ZenujacaDoomerka Co nie najadę na czyjś profil na fb to widzę info o nowych znajomych. Znikąd się nie biorą.
- 1
jedna z kilku płyt które definitywnie zabrałbym na bezludną wyspę

Co robić kiedy leki nie pomagają na depresję? Próbował ktoś jakiś nietypowych sposobów i komuś pomogło? Może jakie elektrowstrząsy by pomogły (╥﹏╥) Leki zmieniane kilka razy i wszystko jak w piach. Na terapii byłem, terapia to cope. Jedynie w zaburzeniach lękowych pomogła. Wmawianie, że mam iść się kąpać nad jezioro jak trudność mi sprawia umycie się jest kur*a nie na miejscu, przypadkowo akurat o jeziorze mówię, o ironio
@KamilosKamil: Ty się ciesz, że nie wyrządziły ci te "leki" krzywdy. Mnie zamieniły w warzywo. Poczytaj o terapeutcznej Ketaminie. Ja zbieram pieniążki. Ostatnia szansa, żeby odzyskać zdrowie :(
@First999 co Ci się stało i od czego?
- 185
#depresja #jedzzwykopem #gotujzwykopem
W c--j mi się nie chciało, ale dałam z siebie 30% żeby było miło i #chwalesie mini towarzyską posiadówką.
W c--j mi się nie chciało, ale dałam z siebie 30% żeby było miło i #chwalesie mini towarzyską posiadówką.
źródło: temp_file1965171200366017358
Pobierz- 158
@ban-byff nie wiem, wzięłam za darmo z olx po kilkunastu latach bez tv, a to rozmiar telewizora teraz to powód do śmiechu xd chyba cośnoe ominęło






























Leczy się tu ktoś na #afektywnadwubiegunowa ?
Przez dwa lata nie pracuje, bo miałem niezdiagnowaną chorobę afektywną dwubiegunową.
Od miesiąca biore convulex. Jest tak 1/4 lepiej, myje zęby codzinnie, umyje się i to w sumie wszystko.
Jak to psychiatra powiedział "Mam tak pobudzone bodźce,że się nie dziwi,że nie nadaje się do pracy". Jeśli leki nie pomogą to będzie trzeba położyć mnie do szpitala,żeby dobrać leki. Wie ktoś czy jak