Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bercikowsky

Bercikowsky

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8714
  • Znaleziska 1545
  • Mikroblog 7169
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 2
Bercikowsky
Bercikowsky wczoraj, 16:17:28
  • 4
#przegryw
Jeszcze 4 godziny, trzeba być twardy jak makaron.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky przedwczoraj, 19:31:59
  • 7
#przegryw
Wiedziałem, że życie dla mnie będzie ciężkie kiedy zacząłem czuć przywiązanie do przedmiotów. (Szkoda mi było wyrzucić skarpetek)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits
przedwczoraj, 19:40:44 via Wykop
  • 0
@Bercikowsky: Czyli nie jestem w tym sam!
  • Odpowiedz
trujakkajak
trujakkajak
trujakkajak
przedwczoraj, 19:14:17
  • 1
Mam do was pytanie i zapraszam do dyskusji. Jak to jest, że ja, mimo tego, że mam 32 lata, małego benka, małe c---i, małe zarobki, do tej pory byłem w stanie być w trzech związkach? Osobiście uważam, że jestem 3/10. Pierwsza dziewczyna też 3/10, cztery lata starsza. Zerwałem z nią, bo chciała dzieci.
Druga dziewczyna 8/10. Zerwałem z nią, bo uważam, że do mnie nie pasowała. Za dużo się spinała.
Trzecia dziewczyna
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky przedwczoraj, 19:21:48 via Wykop
  • 3
@trujakkajak: Nie wiem. Ja jestem przegrywem bo ludzie na około tak gadają bo mam wywalone w związki.

  • Odpowiedz
Bercikowsky
Bercikowsky przedwczoraj, 19:29:38 via Wykop
  • 0
@trujakkajak: Ja nie gej.
  • Odpowiedz

596

Ukrainka pobiła dziecko w żłobku w Opolu. Chłopiec ma siniaki na ciele

Pokaż treści 18+

Ukrainka pobiła dziecko w żłobku w Opolu. Chłopiec ma siniaki na ciele

22-miesięczny chłopiec wrócił z prywatnego żłobka w Opolu z krwiakami, siniakami i wyraźnymi śladami na ciele. Dotarliśmy do kamer z monitoringu. Widać na nim opiekunkę pochodzącą z Ukrainy, która w brutalny sposób traktuje malucha.

OnePageTo
z
nto.pl
dodany: przedwczoraj, 16:51:25
  • 102
  • #
    afera
  • #
    dzieci
  • #
    ukraina
  • #
    polska
Bercikowsky
Bercikowsky przedwczoraj, 19:15:02 via Wykop
  • -6
Co towarzyszyło ci w procesie myślowym który to wygenerował?


@TenNickNaPewnoNieBedzieZajety: Geny.
Bercikowsky
Bercikowsky przedwczoraj, 19:19:04 via Wykop
  • 20
Pewnych przyzwyczajeń jednak nie da się wyplenić.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PierwszySpartanin
PierwszySpartanin
06.06.2026, 17:32:16
  • 7
Frytek z boczkiem i serem nasmaże i będę oglądał żużel, wódeczce mówię stanowcze nie.
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 06.06.2026, 17:34:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
06.06.2026, 17:24:28
  • 2
#przegryw #gothic wy tez musicie grac w okularach przeciwsłonecznych?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 06.06.2026, 17:32:45 via Wykop
  • 0
@hatsune_miku1993: Nie ale za to muszę grać na 110% głośności bo nic nie słyszę.
  • Odpowiedz
Bercikowsky
Bercikowsky 06.06.2026, 17:31:47
  • 4
#przegryw
Gram sobie w gierkę, jest miło i fajnie. Nagle przypominam sobie, że mam 25 lat. I humor popsuty.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Melancholia_
Melancholia_
04.06.2026, 14:26:31
  • 9
śmieje się sporo słuchając wywiadu i mój śmiech to nawet se nie wyobrażacie jak brzmi

ja się nie mogę śmiać nigdzie przy ludziach muszę posępny chodzić

#przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 04.06.2026, 14:29:05 via Wykop
  • 3
@Melancholia_: posępny powiernik
  • Odpowiedz
Bercikowsky
Bercikowsky 04.06.2026, 14:26:03
  • 10
#przegryw
Mojej matce wiecznie coś nie pasuje, studiowałem - źle, pracuję - źle, brat zamienił a-----l na oranżadę - źle.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matixrr
matixrr
04.06.2026, 14:30:53 via Wykop
  • 3
@Bercikowsky: jak się powiesisz to pewnie powie że lina była zła
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
03.06.2026, 01:11:53
  • 11
Specyfik ręcznej roboty jak to się mówi. Kto zgadnie co to? Podpowiedź: nie mocz.

#przegryw
Miguelos - Specyfik ręcznej roboty jak to się mówi. Kto zgadnie co to? Podpowiedź: ni...

źródło: image_picker_AF293E9F-EB49-4195-9759-CBD75CC79026-5011-000000824F0514FA

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 03.06.2026, 02:34:07 via Wykop
  • 0
@Miguelos: bimber, cytrynówka, brzoskwiniówka, morelówka (c-----e, małe, kwaśne i twarde)
  • Odpowiedz
Bercikowsky
Bercikowsky 03.06.2026, 02:14:57
  • 16
#przegryw
No to za godzinkę pora się zbierać do pracy, przebimbać te 8 godzin i 4 dniowy weekendzik dla chłopa.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky
Autor
03.06.2026, 02:17:34 via Wykop
  • 0
@Kapppa111: Panie jaki wygryw? Pierwsze dłuższe wolne w tym roku z łaski janusza bo urlopu doprosić się nie mogę. Dzień w dzień w pracy.
  • Odpowiedz
Bercikowsky
Bercikowsky
Autor
03.06.2026, 02:20:22 via Wykop
  • 5
@Tired_: Odpocząć od kołchozu, pospacerować po okolicy jak pogoda pozwoli, pograć w kąkuter, wyspać się może w końcu XD
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
01.06.2026, 06:32:25
  • 3
Co można konkretnego robić dziś, by wyjść z kompletnego dołka i za 5 lat być w całkowicie innym miejscu?
Wyobraźcie sobie, że jesteście typowym Mariuszem co robi na taśmie w januszexie, jest sam, ma depresję i na dzień dzisiejszy nie widzi perspektyw na przyszłość. Co będąc na miejscu takiej osoby robicie, by być gdzie indziej w przyszłości? Wiadomo pracy z dnia na dzień nie rzucicie bo za coś trzeba żyć.

#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 01.06.2026, 07:00:30 via Wykop
  • 1
@Polnischefuhrer: Wyjść jest kilka: tabletki, sznur...

  • Odpowiedz
Felixu
Felixu
30.05.2026, 08:38:09
  • 9
#przegryw
Waga po okrutnej zbrodni wojennej w kiblu 94,00 kg.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 30.05.2026, 08:57:26 via Wykop
  • 6
@Felixu: Nagasraki
  • Odpowiedz
Realizm123
Realizm123
30.05.2026, 08:52:17
  • 10
Jesteście samotni, bo jesteście TCHÓRZAMI xd

Czytanie fb to dobra zabawa, ludzie tam mają 30 iq

#przegryw #zwiazki
Realizm123 - Jesteście samotni, bo jesteście TCHÓRZAMI xd

Czytanie fb to dobra zabaw...

źródło: 7430

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 30.05.2026, 08:56:41 via Wykop
  • 3
@Realizm123: "Nie. Nie jest im dobrze." Dziękuję randomie z internetu, że wiesz lepiej jak się czuję XD. Nie każdy jest pieprzonym ekstrawertykiem, który nie potrafi wytrzymać minuty bez atencji drugiej osoby. Czemu to tak trudno pojąć ekstrawertykom?
  • Odpowiedz

543

System kaucyjny to jeszcze nic. Nowa opłata od śmieci za rogiem. "To jak podatek

System kaucyjny to jeszcze nic. Nowa opłata od śmieci za rogiem. "To jak podatek

Ministerstwo Klimatu szykuje potężną reformę dotyczącą gospodarowania odpadami. Zapewnia, że wzrost cen śmieci ma być minimalny, a skutki praktycznie nieodczuwalne. Coraz więcej pojawia się jednak głosów, że nowe przepisy uderzą w zwykłych obywateli.

rychu-nalepa
z
next.gazeta.pl
dodany: 28.05.2026, 09:36:42
  • 87
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Bercikowsky
Bercikowsky 29.05.2026, 08:16:33 via Wykop
  • 2
@kowal_dwpl: I tak tu się z-dycha.
PierwszySpartanin
PierwszySpartanin
29.05.2026, 05:18:38
  • 11
Wstałem wcześniej żeby wcześniej jechać do kołhozu nadrobić zaległości jak grzeczny goj, to sraczka mnie dopadła i zabrała mi ten naddatek czasowy.
#przegryw
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 29.05.2026, 05:20:59 via Wykop
  • 11
@PierwszySpartanin: Lepiej się wysrać i się spóźnić niż być na czas i się zesrać.
  • Odpowiedz
nocticadius
nocticadius
29.05.2026, 05:08:31
  • 3
#przegryw Zawsze kupowałem puszkę Pepsi zamiast Coca Cola
Bo była tańsza o 30 groszy. To się nazywa inteligencja.
nocticadius - #przegryw Zawsze kupowałem puszkę Pepsi zamiast Coca Cola
 Bo była tańs...

źródło: 1000057015

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 29.05.2026, 05:14:39 via Wykop
  • 1
@nocticadius: A ja kupowałem dlatego, że po pepsi nie czułem tego takiego "nalotu" na zębach.
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
25.05.2026, 16:13:21
  • 2
Natura
#przegryw #blackpill
Henson_ - Natura
#przegryw #blackpill

źródło: IMG_0944

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 25.05.2026, 16:15:30 via Wykop
  • 1
@Henson_: O ezu tłumaczenie EJ AJ, boli w łoczy.
  • Odpowiedz
Bercikowsky
Bercikowsky 25.05.2026, 16:21:41 via Wykop
  • 0
@Henson_: Spoko, tylko boli to, że tłumaczy zbyt dosłownie niektóre rzeczy xd
  • Odpowiedz
Kotusiowy
Kotusiowy
25.05.2026, 16:08:53
  • 11
#przegryw #kotkiprzegrywu
Kotusiowy - #przegryw #kotkiprzegrywu

źródło: 56821

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bercikowsky
Bercikowsky 25.05.2026, 16:17:22 via Wykop
  • 1
@Kotusiowy: Tak się czuję gdy zjem ciastka w łóżku.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Leaving this world isn't as scary as it sounds.
  • Miami

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.07.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.08.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 19.06.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia