Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 12
- 1
@rekkin jestem już zmęczony i chce przespać to g---o. Może jutro, może nigdy.
@lukasz5801: pisz jutro, jak nie chcesz tutaj to priv i nie p-----l.
Ja zawsze staram się być konstruktywny i raczej nie w stylu normikowym
Ja zawsze staram się być konstruktywny i raczej nie w stylu normikowym
- 46
#przegryw #samotnosc #depresja
Powiem wam że z wiekiem jakoś tak po 25 roku życia już przestałem się przejmować brakiem związku i seksu i teraz nawet dziwie się że to mogło mi tak niszczyć psychikę i doprowadzać do myśli samobójczych.
Aczkolwiek pojawiły się inne problemy i zmartwienia bo z wiekiem coraz bardziej się boję co będzie jak zabraknie rodziców.
Ogrzanie domu,ewentualne remonty i wszystkie rachunki.
Do tego ten zielony ład
Powiem wam że z wiekiem jakoś tak po 25 roku życia już przestałem się przejmować brakiem związku i seksu i teraz nawet dziwie się że to mogło mi tak niszczyć psychikę i doprowadzać do myśli samobójczych.
Aczkolwiek pojawiły się inne problemy i zmartwienia bo z wiekiem coraz bardziej się boję co będzie jak zabraknie rodziców.
Ogrzanie domu,ewentualne remonty i wszystkie rachunki.
Do tego ten zielony ład

konto usunięte via Wykop
- 5
Nie jest kolorowo ale da się wytrzymać.
@PawelW124: mało kto na wykopie chyba zrozumie o co chodzi w tym lęku, społeczeństwo się zmienia, mają inny obraz życia niż ludzie z mniejszych miejscowości
@PawelW124 mam podobnie
źródło: IMG_20240411_205745_454
Pobierz@meltdown: dobry znajomy, nie ma bana
@_lorem_ipsum_: ta mniejszość to jest większość na ig haha
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam fobię społeczną i zgodnie z zaleceniem normików zapisałem się na terapię. Nie jestem zadowolony z terapeutki, ze sposobów prowadzenia sesji i chciałbym to zakończyć lub zmienić, ale moja fobia jest na tyle silna, że nie potrafię powiedzieć co mi się nie podoba i zakończyć terapię u tej psycholożki.
#zalesie #przegryw #fobiaspoleczna #depresja
─
Mam fobię społeczną i zgodnie z zaleceniem normików zapisałem się na terapię. Nie jestem zadowolony z terapeutki, ze sposobów prowadzenia sesji i chciałbym to zakończyć lub zmienić, ale moja fobia jest na tyle silna, że nie potrafię powiedzieć co mi się nie podoba i zakończyć terapię u tej psycholożki.
#zalesie #przegryw #fobiaspoleczna #depresja
─
@mirko_anonim wczoraj jakiś Mirek pisał, że terapeutka diva wyleczyła go z fobii społecznej
- 0
Anonim (nie OP): idź w takim razie do innego, różne som xd
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
źródło: temp_file3170869098264850245
Pobierz@lukasz5801: okularnik też z wykopu? Bo wygląda.
- 1
@Opryskus69 nie wiem, wiem że z discorda na wocie xD
- 4
Komuś smutno? Bo mi tak. Do tego głowa boli (nie jest to kac - nie piję alko). Melancholia mnie dopadła.
#depresja #smutek #gownowpis #oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski
#depresja #smutek #gownowpis #oswiadczenie #rozowepaski #niebieskiepaski
- 1
@Fevx to taki wypasiony remont. Trzymam kciuki żeby poszło sprawnie. No i jak najmniej nerwów przy nim. Przykro czytać że najbliższe Tobie osoby tak do Ciebie podchodzą. W ten sposób „kastrują” Ciebie jako mężczyznę. Z teściami może być ciężko ale z żoną może warto pogadać. Jeszcze raz, szczerze i stanowczo. Nie umiałabym tak funkcjonować
- 1
@Fevx tak, dziś lepiej :) dziękuję że pytasz :) dobrze że z żona masz temat załatwiony. A z teściami to domyślam się że będzie cięższy temat
- 1
Jak wygląda w naszym pięknym kraju walka z #depresja ? Zawsze równa się farmakologia, czy można bez? I generalnie jak wygląda leczenie, idę do lekarza i mam na NFZ skierowanie, i się dostaje czy tylko i wyłącznie prywatnie? Kiedyś z 10 lat temu słyszałem, że szybciej człowiek jebnie samobója niż na NFZ załatwi coś z psychiatrą.
2
Masz przysłowiowego doła, kiepski dzień za Tobą, a może po prostu Ci smutno?

Jak muzyka może zmienić to co czujesz? Oprócz funkcji rozrywkowej, jest także potężnym narzędziem terapeutycznym, znanym jako muzykoterapia. Opiera się ona na wykorzystaniu dźwięków i melodii do poprawy stanu psychicznego, emocjonalnego oraz fizycznego.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
#depresja
dziś mam kolejną wizytę u psychiatry, od trzech lat biorę: pragiole, dulselvie, kwetaplex, Xanax. Miesiąc temu dodał mi wellbutrin, który zresztą sama mu zaproponowałam bo czytałam o nim dobre opinie. Zero różnicy. Ogólnie teraz jest chujnia z grzybnią, może ktoś brał coś co go chociaż na miesiąc postawiło na nogi i mogłabym o to prosić. Podzielcie się swoimi doświadczeniami w leczeniu plis.
dziś mam kolejną wizytę u psychiatry, od trzech lat biorę: pragiole, dulselvie, kwetaplex, Xanax. Miesiąc temu dodał mi wellbutrin, który zresztą sama mu zaproponowałam bo czytałam o nim dobre opinie. Zero różnicy. Ogólnie teraz jest chujnia z grzybnią, może ktoś brał coś co go chociaż na miesiąc postawiło na nogi i mogłabym o to prosić. Podzielcie się swoimi doświadczeniami w leczeniu plis.
@_Blanche_Barton tylko reagila
- 3
@mieszanamieszana a właśnie że nie, jest tu wiele osób leczących się, biorących podobne leki, może akurat ktoś brał to co ja i jak miał zmienione leki poczuł się lepiej, chemia mózgu raczej u każdego jest ta sama przy chorobie, więc można sobie udzielac rad na temat leczenia farmakologicznego.
4
Badanie: Skutki uboczne pojedynczej dawki psylocybiny są łagodne

Naukowcy badają ewentualne skutki uboczne psylocybiny w magicznych grzybach (substancji halucynogennej o potencjale terapeutycznym)
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dla chopów rada jak walczyć ze zmęczeniem przy depresji [co działa]
Zmęczenie;
-Żelazo
-Foliany [B9] – BROKUŁY, BRUKSELKA, KALAFIOR, KIWI, POMARAŃCZE, RAZOWE NA ZAKWASIE
-B12- wątroba wołowa, wieprzowa, jajka, ryby [śledzie, sardynki]
Zmęczenie;
-Żelazo
-Foliany [B9] – BROKUŁY, BRUKSELKA, KALAFIOR, KIWI, POMARAŃCZE, RAZOWE NA ZAKWASIE
-B12- wątroba wołowa, wieprzowa, jajka, ryby [śledzie, sardynki]
@czasnawybory666:
To raczej jak walczyć ze zmęczeniem po prostu.
Depresja i zmęczenie mogą ze sobą współistnieć ale ja np. cierpię na ogromne zmęczenie a depresji kompletnie nie mam.
To raczej jak walczyć ze zmęczeniem po prostu.
Depresja i zmęczenie mogą ze sobą współistnieć ale ja np. cierpię na ogromne zmęczenie a depresji kompletnie nie mam.
Od siebie dodam, że stałe godziny snu również pomagają.
- 8
Jestem totalnie zalamany. W sierpniu ubieglego roku zostałem skatowany przez funkcjonariusza policji, przez co straciłem słuch w lewych uchu, zęba, mnóstwo siniaków na calym ciele, połamany nos i wiele wiele innych. Prokurator nie przesłuchala wskazanych przeze mnie wszystkich świadków, powołała biegłego lekarza sądowego, który stwierdził, że wszystko to, co jest w obdukcji mogło powstać tak jak podałem w zeznaniach, bo wzięli mnie do busa policyjnego, ale nie z tyłu tylko tutaj gdzie
Oj boli. Pięć miesięcy cudownej relacji, niestety na odległość (tak, wiem, nie miało prawa się udać), zakończone wczoraj. Niesamowite jest to, że w dzisiejszych czasach situationship jest tak popularny i wygodny - niestety ogromną wadą jest to, że w momencie jego zakończenia jedna strona zawsze jest mocniej poszkodowana. Nie mogę się skupić, nie mam apetytu, nie mogę spać. Fatalne uczucie, niezależnie czy chodzi o związek kilkuletni czy kilkutygodniowy - uczucie porzucenia to
- 3
@Korax Tak, masz rację. Dzisiejsze relacje są popieprzone, coraz trudniejsze, a ludzie z coraz większym bagażem emocjonalnym. Perspektywa tworzenia z kimś zdrowej relacji i dzielenia się codziennością jest w tej chwili tak abstrakcyjna i chyba wyłącznie dla wybranych, że doprawdy się odechciewa. Mi akurat trafił się najgorszy możliwy relacyjny przypadek i tym samym ból.
@Korax: fwb to raczej tylko ruchanie i oddzielnie emocji, a situationship to emocje ale bez oficjalnego bycia w związku
@LubianyTyp: trzymaj się jakoś stary, spróbuj wyjść z domu na spacer, gdziekolwiek, słońce świeci
@LubianyTyp: mi bardzo pomogło. Trochę sił i energii przyszło znikąd, aż nogi bolą od spierdotripow
@LubianyTyp: najgorsza z kuref - depresja
@LubianyTyp Trzymaj się tam i wyjdź na słońce, pomoże Ci
@konto-dla-czarnejlisty: g---o Miętkie, a g---o twarde to dwa inne gówna XD tak, trzymaj
@konto-dla-czarnejlisty Ja mam tak całe życie, nie znam innego stanu
- 17
Wiosna ma na mnie jeszcze bardziej dołujący wpływ niż zima
#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
konto usunięte via Wykop
- 11
@Maxior99: No co Ty, dziewczyny w spodniczkakch i sukienkach biegają, głowa się ledwo na karku trzyma od obracania. Nie ma nic lepszego od cieplej wiosny i lata.
@unlucky_: robic korekte szczeki dla bab xD
- koszt od 50tys
- jezeli nie przeszkadza to w oddychaniu, zdrowiu itd to lekarze beda przeciwni
- baaardzo dluga rekonwalescencja, nawet kilka lat
- przed operacja kilkanascie miesiecy
- koszt od 50tys
- jezeli nie przeszkadza to w oddychaniu, zdrowiu itd to lekarze beda przeciwni
- baaardzo dluga rekonwalescencja, nawet kilka lat
- przed operacja kilkanascie miesiecy




















https://www.instagram.com/reel/Cx7JcdwrTqN/?igsh=MTAyMDdscm04cmYybw==
#depresja #dzieci #rodzina
To też jest mega uproszczenie, znałem 3 os które popełniły samobója i żadna z nich nie miała długiej widocznej depresji. By było śmieszniej, wszyscy to śmieszki na maxa.
Dlatego też zawsze mnie bawi twierdzenie, że Lepper czy Petelicki nie mogli popełnić samobója, bo do ost dnia żyli normalnie XD
Co więcej, zazwyczaj jak osoba jest w długiej depresji i się jej polepsza, to nie oznacza z automatu że idzie