Zauważyliście, jak płynnie zmieniają się targety nagonki w mediach i na głównych portalach? Jeszcze niedawno grzany był temat rynku nieruchomości - "otwieranie cen", łapanie fliperów, robienie z każdego posiadacza dwóch mieszkań wroga publicznego numer jeden. Emocje podkręcone do limitu, młodzi skłóceni ze starszymi.

Teraz wjeżdża nowy skrypt: rynek lekarzy i wielkie ujawnianie zarobków.

Standardowy schemat: wyciąga się rekordową fakturę jakiegoś chirurga, który robi 999 godzin w miesiącu i bierze na siebie odpowiedzialność za ludzkie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KryKry: Tak Putin polskim konowalom placi miliony I jest to element wojny hybrydowej. A przeciętny polski lekarz pracuje 2137 godzin w miesiącu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
✨️ Mit wiecznej biedy w Polsce – czy naprawdę jesteśmy bogaci?
W Polsce jest jakiś mit wiecznej biedy a przyznanie że Polacy są bogaci to jakieś tabu. Co patrzę po socjalach to ludzie jeżdżą po jakiś Tajlandiach, Wietnamach, Meksykach czy USA. I to nie pojedyncze przypadki ale non stop widzę że ktoś lata a nigdy nie miałem bogatych znajomych - ot ludzie ze szkoły, osiedla, studiów. Ja pamiętam czy jak wyjazd do
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: II RP była krajem katastrofalnej biedy pospólstwa i obrzydliwego bogactwa kadry oficerskiej, lekarzy (Rafał Wilczur xD) i polityków.

Taki mamy setup że każdy lokalny watażka szlachecki ze swoją świtą która dossała się do obrotu publicznego pieniądza żyje jak paczek w maśle.

A to że kogoś stać na prostacką konsumpcję to nie jest dowód bogactwa. To jest odpowiednik chłopa który je kiełbasę zamiast grochu z kapustą - to dalej chłop
  • Odpowiedz
Co patrzę po socjalach to ludzie jeżdżą po jakiś Tajlandiach, Wietnamach, Meksykach czy USA.

Ludzie latają ot tak na drugi koniec świata. Jak ktoś jest biedny to nie byłby w stanie oszczędzić na to nawet albo miałby inne priorytety

Pojechać w dowolne miejsce może każdy wystarczy wziąć chwilówkę.

SUV-y którymi ledwo się mieszczą to tylko dowód na to.

W dużej mierze to pozór - auto na raty itp. Potem tankowanie po 15 litrów autem
LaurenceFass - >Co patrzę po socjalach to ludzie jeżdżą po jakiś Tajlandiach, Wietnam...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
✨️ Zarobki w Polsce: Moje doświadczenia i frustracje
#zarobki #przegryw

Ile zarabiacie w Polsce? kiedy byłem młodszy to chciało mi się robić nadgodziny na czarno, dużo pracowałem za granicą na dwa etaty, przywiozłem kasy do polski i z pomocą rodziny kupiłem mieszkanie w wojewódzkim 25tyś mieszkańców. Przez parę lat spłacałem pożyczkę rodziców w między czasie poszedłem na studia licencjat nie związany z moim zawodem i znalazłem pracę w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wyglądałaby edukacja, gdyby działała jak #lekarz100k

Dyrekcja ogłasza
Od dziś szkoły nie dostają budżetu. Dostają pieniądze za wykonane procedury edukacyjne. Nauczyciel jest kluczowym generatorem przychodu.

Od teraz każda lekcja to procedura, a każda procedura ma wycenę. Im więcej procedur wykonacie, tym więcej zarobi szkoła. Potem szkoła wystawia fakturę Ministerstwu Edukacji i MEN opłaca faktury z pieniędzy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polska LEKARSKO‑DEWELOPERSKA Anno Domini 2026

Darmowe studia 🎓

musisz zdac chemie i biologie na maturze dobrze

  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pacjent dostanie mniej?

UWAGA - odkryto lekarskie p---------e #lekarz100k

Bo dla mnie to brzmi ze bedziemy mieli 20 wyspanych lekarzy zamiast jednego nienazartego, niewyspanego, ktory stwarza zagrozenie, ale chapie duzyry jak swinia trufle.

I
Czoso - Pacjent dostanie mniej? 

UWAGA - odkryto lekarskie p---------e #lekarz100k

...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

będzie mniejsza konkurencja na rynku pracy i mieszkań


@Lukardio: I konsumpcji. Zostaną sami starzy, którzy już tak dużo nie konsumują I potrzebują głównie jedzenia i leków. Z pewnością będzie to korzystne dla rynku pracy i nie zmieni zapotrzebowania na pracowników...
  • Odpowiedz
Ostatnio byłem na konsultacji u lekarza specjalisty. Lekarka zapytała mnie najpierw czym się zajmuję i odpowiedziałem, że jestem programistą. Następnie zapytała mnie czy będzie mnie stać na lek X, który mi chce przepisać. To mnie zmoggowała pięknie. To tak w temacie wielkiego poruszenia na temat zarobków lekarzy. #programista15k #lekarz100k #programowanie #lekarz #pieniadze #zarobki #praca #pracbaza #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FedoraTyrone: a to też miałem taką sytuację w luxmedzie. Mówił że mam kupić pewien lek do iniekcji w aptece bo jest dużo taniej niż w placówce xd

Lekarzom jest szkoda k---------y, nawet ich scamowac nie chcą
  • Odpowiedz