Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko198
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
archubuntu

archubuntu

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2914
  • Znaleziska 200
  • Mikroblog 2714
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 15
cwireq
cwireq
6 min temu
  • 1
Też się dziwicie "dziennikarzom" takim jak Stanowski czy Słowik, że tak chcą powrotu PIS do władzy. Dziennikarz żyje z relacjonowania afer, wydarzeń itd. Aktualnie nie ma za bardzo o czym opowiadać i trochę trzeba kręcić afery na siłę. Za PISu to codziennie były nowe newsy, a to pegasus, respiratory, kopertowa, fundusz sprawiedliwości, colegium humanum - złote czasy dla dziennikarstwa. A za peło to nuda i bieda dla tego zawodu

#polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu przed chwilą via Wykop
  • 0
@cwireq: To się w końcu zdecydujcie, czy Stanowskii będzie ukrywał afery PIS, czy je relacjonował, bo raz piszecie tak, a raz tak, bez ładu i składu, byle pasowało retorycznie.
  • Odpowiedz
uncles
uncles
uncles
35 min temu
  • 3
Oho, jak to u nas... zaczynamy kolejny etap afery, czyli wybielanie winnych i uwalanie tych którzy wsadzili kij w mrowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k #bekazlewactwa #4konserwy #warszawa
uncles - Oho, jak to u nas... zaczynamy kolejny etap afery, czyli wybielanie winnych ...

źródło: ddd

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu 11 min temu via Wykop
  • 1
@uncles: Co oni chcą osiągnąć? Wiemy, że przynajmniej część zarzutów jest prawdziwa (wypowiedź Łukasza Jankowskiego). Jędrzejewski mógł nawet nasrać Kacprzykowi do torby lekarskiej, ale w kontekście zarzutów i faktu, że inni lekarze je potwierdzają nie ma to znaczenia.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu 19 godz. i 52 min temu
  • 10
Wiecie, kto to jest? Ja też nie wiedziałem, a okazuje się, że to Minister Zdrowia Jolanta Sobierajska-Grenda. Wydawałoby się, że w jakimś stopniu powinna być na świeczniku w związku z zaistniałą sytuacją, ale najwyraźniej takich mamy fachowców, że Tusk sam, własnoręcznie musi pisać na Twitterze, co należy sądzić o świadku, zanim ten cokolwiek zezna. Po co jeszcze wrzucać w tę sprawę jakichś szeregowych działaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
archubuntu - Wiecie, kto to jest? Ja też nie wiedziałem, a okazuje się, że to Ministe...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu
Autor
19 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
o tym ze w tv to se mozna bajki pisac


@gorzki99: Najwyraźniej w tej bajce, jest nieco więcej, niż ziarnko prawdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łukasz Jankowski
archubuntu - > o tym ze w tv to se mozna bajki pisac

@gorzki99: Najwyraźniej w tej b...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
Autor
19 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 3
bo ten świadek nic nie zezna. Od początku nie miał takiego zamiaru.


@thorgoth: Poinformował prokuraturę o 2 osobach, łącznie z ich numerami pesel, które jego zdaniem, zostały poszkodowane przez Kacprzyka. Więc chyba musisz swój spin przemyśleć, bo jakby w ogóle nie chciał zeznawać, to po co dawał takie info prokuraturze i ponownie ustawiał się w poniedziałek na zeznania?
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
Autor
19 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 4
@gorzki99: Poczekaj do poniedziałku. Ja to widzę tak:

Chłop został wezwany do prokuratury w ciągu 3-4h (co już samo w sobie jest nietypowe).
Nie zdążył ogarnąć sobie papugi (co w takiej sytuacji jest zrozumiałe, nie wykluczam, że sam może mieć coś za uszami)
W prokuraturze oświadczył, że bez papugi nie gada.
Prokuratura zadaje mu pytania
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
22 godz. i 8 min temu
  • 403
Dobrze to rozumiem? Jakiś lekarzyk nagadał głupot u stanowskiego pisowskiego, że gdzieś tam mordują pacjentów, prokuratura słusznie powiedziała "sprawdzam", wezwali go na przesłuchanie, na przesłuchaniu chłop nic nie powiedział bo by złożył fałszywe zeznania, Tusk słusznie wyszedł z założenia że chłop jest niewiarygodny a prawaki teraz uważają, że Tusk wydał już wyrok za prokuraturę a wgl to wiarygodny był "Murański, postać znana"?
Prawakoidy to chyba serio by wolałby, by wpis na twitterze
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu 21 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 21
wezwali go na przesłuchanie, na przesłuchaniu chłop nic nie powiedział bo by złożył fałszywe zeznania


@RetorykaPisowska: To manipulacja została już wyjaśniona. Skonsultuj najnowszą narracje ze swoimi mocodawcami, bo ewidentnie odstajesz.
archubuntu - >wezwali go na przesłuchanie, na przesłuchaniu chłop nic nie powiedział ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu 21 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 9
@RetorykaPisowska: Bo wezwali chłopa do stawienia się w ciągu paru godzin xDDDDD Rzadko kiedy prokuratura jest równie szybka.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu 21 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 7
Za 2 lata?


@Leniek: Co to za fałszywa alternatywa? XD Wystarczyło przenieść na poniedziałek, zamiast ściągać typa w ciągu paru godzin i papuga się znalazł.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu 20 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu 21 godz. i 39 min temu
  • 12
Pan Arłukowicz powiedział, że "TUTENCHAMON TEŻ MIAŁ ROBIONĄ TOMOGRAFIĘ PO ŚMIERCI". Chciałem to sprostować. Faktcznie został zapisany chwilę po śmierci, ale nadal czeka w kolejce, bo nie miał legitymacji partyjnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu wczoraj, 06:14:42
  • 8
#neuropa jest żałosna. Oni dosłownie wymyślają informacje na poczekaniu i liczą na to, że nikt nie zapyta. Spoiler: Nadal nie wysłał, skąd to niby wie.
#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #polityka #bekazpodludzi
archubuntu - #neuropa jest żałosna. Oni dosłownie wymyślają informacje na poczekaniu ...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu
Autor
wczoraj, 06:35:27 via Wykop
  • 3
@kwiat_pustyni626: Kiedyś to faktycznie była jakaś różnica jakościowa, ale ostatnio...
archubuntu - @kwiat_pustyni626: Kiedyś to faktycznie była jakaś różnica jakościowa, a...

źródło: 1782369275400190683072349746549

Pobierz
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
Autor
22 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 1
@To_ja_moze_pozamiatam: Ale nie obcinaj tezy. Koleś napisał konkretnie, że "po zapoznaniu się ze sprawą".

Jeśli ktoś nawet się nie zgodził, to skąd info, że wynikało z to z zapoznania się ze sprawą, a nie z kwestii czasowych, skoro kolesia wezwano do prokuratury w tym samym dniu?
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 15:07:11
  • 167
Premier publicznie podważa wiarygodność świadka, zanim zakończą się czynności procesowe wobec niego. Przecież to jest w praktyce próba wpływania na ocenę jego zeznań jeszcze przed pełnym zweryfikowaniem sprawy. I to oni wycierają sobie mordę "odpolitycznieniem" sądów. Żyjemy w bananowej republice XDD

#bekazlewactwa #4konserwy #neuropa #polityka
archubuntu - Premier publicznie podważa wiarygodność świadka, zanim zakończą się czyn...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu
Autor
przedwczoraj, 15:10:12 via Wykop
  • 70
@Przegrywultimate: Ja wiem, że nie widzisz w tym problemu. Po prostu wasze środowisko innych standardów niestety nie zna.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
Autor
wczoraj, 05:47:57 via Wykop
  • 1
@Kempes: Czyli na mój zarzut o brak standardów, Twoja jedyna odpowiedź to "A BO INNI". XDDDD
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
Autor
wczoraj, 05:57:49 via Wykop
  • 1
tylko próbujesz na siłę kręcić aferę, gdzie jej (...) nie ma


@Kempes: No faktycznie, nie ma żadnej afery a odwołanie zarządu, rady nadzorczej szpitala, prokuratorskie śledztwo, oddanie kasy przez "niewinnego" lekarza i postępowanie dotyczące podrobienia dwudziestu kart zgonu to tak przypadkowo wyszło.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
Autor
23 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 1
czy MORDOWANIA PACJENTÓW


@Kempes: Po pierwsze, to nie manipuluj, bo tematu MORDERSTWA nie ma, jest co najwyżej oskarżenie o błędy w sztuce i zaniedbania mogące doprowadzać do zgonów

Bo afera dotyczy dziwnego trybu zatrudnienia, który w polskich szpitalach często jest
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
Autor
23 godz. i 4 min temu via Wykop
  • 0
@Kempes: Whataboutism, mieszanie kilku różnych kwestii i ucieczka od meritum. Ziew.

Przecież Wykopki o tym pisały nie raz i nie dwa


Ale co mnie to obchodzi. To nie jest żaden argument. Oficjalnie, nigdy nie było to
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu
Autor
22 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 0
W trakcie się nowe wątki pojawiają, a nawet konflikt dwóch lekarzy, o czym dowiadujemy się dzisiaj.


Kempes: No ale co w związku z tym, bo nie wiem? Mamy potwierdzenie, że przynajmniej część jego zarzutów jest prawdziwa i to, że zaspamujesz internet innymi wątkami, które sygnalista ma za uszami w imię swojej ukochanej partii już tego nie zmieni.

Misiaczku, ale nigdzie nie napisałem, że afera dotyczy TYLKO dziwnego trybu zatrudnienia.


Ok
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
przedwczoraj, 13:22:13
  • 1068
Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, to nie opowiedział xDD.

Gościa rozwalą teraz pozwami cywilnymi - jedyny ratunek to niepoczytalność xD

#bekazprawakow na 100% #bekazpisu #polityka
ish_waw - Czyli ginęli ludzie, ale jak prokurator poprosił, żeby o tym opowiedzieć, t...

źródło: IMG_5798

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 13:30:04 via Wykop
  • 725
@ish_waw: Powiedział, że nie będzie składał zeznań bez pełnomocnika, co w takiej sytuacji jest zrozumiałe. Poinformował prokuraturę o 2 osobach, łącznie z ich numerami pesel, które jego zdaniem, zostały poszkodowane przez Kacprzyka. Przesłuchania odbędą się z pełnomocnikiem w poniedziałek. Z pewnością tylko przypadkiem pominąłeś ten mało istotny wątek...
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 13:43:25 via Wykop
  • 104
@Aldona_Lipska: No nie był. Faktycznie przyszedł do studia bez papugi. Chyba nic głupszego dzisiaj nie przeczytam a konkurencja jest spora. W tak grubych sprawach pełnomocnik to podstawa.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 13:51:50 via Wykop
  • 121
@Aldona_Lipska: Ale chłop sie z nich nie wycofał, tylko szczegóły chce podać w prokuraturze obecności pełnomocnika. Całkowicie naturalna sytuacja. O co Ty właściwie sie czepiasz bo chyba sama nie do końca wiesz xD
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 14:10:39 via Wykop
  • 59
@Aldona_Lipska: Ktoś wyżej już napisał:

Obstawiam, że facet nie myślał, że tak szybko prokuratura weźmie się za to


A tutaj ściągnęto go 10h po wywiadzie nie dając możliwości przełożenia przesłuchania.

Tak czy inaczej, nie zmienia to postaci rzeczy. W takich sytuacjach obecność papugi jest czymś, na co zdecydowałaby się większość osób w sytuacji tego kolesia, z czego próbowałaś nieudolnie ironizować...
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 14:28:04 via Wykop
  • 41
ja bym się zdziwił, gdyby go nie ściągnięto w ciągu 24 godzin. Jak najbardziej mógł się tego spodziewać,


@Aldona_Lipska: Ile znasz analogicznych sytuacji, żeby z taką pewnością stwierdzać, jak zachowa się prokuratura? Bo mam wrażenie, że przedstawiasz własne przypuszczenie jako coś oczywistego. Na jakich wcześniejszych przypadkach opierasz tę ocenę?
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 14:38:15 via Wykop
  • 39
@archubuntu: Jeśli było oczywiste, to powinno dać się wskazać kilka podobnych przypadków, na podstawie których wyciągasz taki wniosek. Na razie argument brzmi: "to było oczywiste, bo mnie się wydaje oczywiste". Łatwo po fakcie uznać każdy rozwój wydarzeń za "oczywisty".

Ja powiem szczerze, że nie wiem, kiedy prokuratura działała tak, żeby dać świadkowi jakieś 3-4h na stawienie się.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 14:58:10 via Wykop
  • 3
@Pepperek: Może odmówić, ale chyba nie zdarza się to często, zwłaszcza w takich sytuacjach, gdzie raczej wiadomo, że mogą pojawić się pytania obciążające świadka.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu wczoraj, 05:50:51 via Wykop
  • 1
żaden adwokat po zapoznaniu ze sprawą nie zgodził się go reprezentować


@Marco_Inaros: Podaj źródło tej informacji, albo usuń konto.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu wczoraj, 06:00:19 via Wykop
  • 0
@Marco_Inaros: Podałeś konkretną tezę brzmiącą następująco:

żaden adwokat po zapoznaniu ze sprawą nie zgodził się go reprezentować


Czekan na dowody (źródło, cytat, cokolwiek), bo na razie po prostu się wijesz.
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu wczoraj, 06:10:39 via Wykop
  • 0
Na razie to ty atakujesz nie majac zębów i próbując udwrócić uwagę od meritum zagadnienia :-)


@Marco_Inaros: Jakiego meritum? Podałeś tezę, więc Twoim obowiązkiem jest podanie jej źródła. Nie moja wina, że żałośnie od tego uciekasz.

To masz to źródło, czy bezczelnie zmyślałeś?
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu wczoraj, 06:15:50 via Wykop
  • 0
Żałosny to jest ten kto broni skompromitowanego kłamcy.


@Marco_Inaros: Jak, na razie, nikt Cię w tym wątki nie broni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
wczoraj, 05:00:24
  • 511
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #trojmiasto #pansutener #patologiazmiasta

Wszyscy, którzy pamiętają lata '90 w Trójmieście, wiedzą co się działo w Grand Hotelu. A Wykopki będą wierzyć, że był tam zatrudniony jeden ochroniarz "białorycerz", który w procederze sprowadzania panienek dla gości hotelowych, nie brał udziału.
A do tego, później ten sam "białorycerz" brał udział w leśnych ustawkach kibolii, gdy jego
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #trojmiasto #pansutener #patol...

źródło: FB_IMG_1777833475060

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu wczoraj, 05:18:22 via Wykop
  • 64
@Kempes: Sprawa Nawrockiego:

Wszyscy pamiętają co się działo

Sprawa Szpitala:

Czas na dowody popierające słowa

To jest wręcz niemożliwe, nie da się być aż tak bezczelnym hipokrytą xDDDDD
archubuntu - @Kempes: Sprawa Nawrockiego: 
Wszyscy pamiętają co się działo
Sprawa Szp...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu wczoraj, 05:41:19 via Wykop
  • 3
Typie ten śmieszny sygnalista nawet nie chce składać zeznań w prokuraturze xD


@typeson: Typie. To kłamstwo padło tyle razy, że musisz się skonsultować z ziomkami w temacie narracji, bo ewidentnie odstajesz.
archubuntu - > Typie ten śmieszny sygnalista nawet nie chce składać zeznań w prokurat...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu wczoraj, 05:43:28 via Wykop
  • 4
Twoja linia obrony Pana Sutenera to takie słabe 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kempes: To nie jest linia obrony sutenera, tylko odniesienie się do Twoich podwójnych standardów, gdzie raz wymagasz twardych dowodów a raz wystarczy Ci argument, że "wszyscy wiedzą jak kiedyś było".
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu wczoraj, 05:53:59 via Wykop
  • 4
Mówisz o swoich podwójnych standardach, bo podobno nagle wypowiedź premiera traktujesz, jako naciski na prokuraturę. Ja z wypowiedzi premiera nic takiego nie odczytałem.


@Kempes: Typie. Nie uciekaj w inne wątki XD Wyjaśniłem Ci, na czym mój zarzut o hipokryzje polega, a Ty, zamiast się odnieść, skaczesz po wątkach, żeby rozmyć temat. Widać, że tej techniki uczyłeś się od swojej umiłowanej partii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu wczoraj, 06:09:26 via Wykop
  • 1
Źródła jego informacji: słyszałem, nioslo się po korytarzach, zero nazwisk,

świadek przedłożył do protokołu notatkę zawierającą nazwiska osób pokrzywdzonych - chodzi o dwie osoby wraz z numerami PESEL, i stwierdził, że jego wiedza dotyczy tych dwóch osób wskazanych na przedłożonej do protokołu kartce


@typeson: Aktualizuj szybciej dane mordo. Aktualizuj dane.
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
przedwczoraj, 13:19:39
  • 42
Nasz sygnalista gdy w końcu miał zeznawać w tak poważnej sprawie to postanowił nic nie gadać. Parodia i kompromitacja kanału ziobro.

https://wykop.pl/link/7967327/pytania-skwitowal-milczeniem-koniec-przesluchania-lekarza-jedrzewskiego

#polityka #bekazprawakow #kanalzero #stanowski #polska #sluzbazdrowia
@airaG 243

"Pytania skwitował milczeniem". Koniec przesłuchania lekarza Jędrzewskiego

więcej
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 13:35:27 via Wykop
  • 2
@TenXen47: Powiedział, że nie będzie składał zeznań bez pełnomocnika, co w takiej sytuacji jest zrozumiałe. Poinformował prokuraturę o 2 osobach, łącznie z ich numerami pesel, które jego zdaniem, zostały poszkodowane przez Kacprzyka. Przesłuchania odbędą się z pełnomocnikiem w poniedziałek. Z pewnością tylko przypadkiem pominąłeś ten mało istotny wątek...
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 13:40:15 via Wykop
  • 3
@TenXen47: Od ilu trupów zaczyna sie afera, żebym wiedział na przyszłość?
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 11:14:10
  • 64
XDDDD
#heheszki #polityka #lekarz100k #4konserwy #neuropa
archubuntu - XDDDD
#heheszki #polityka #lekarz100k #4konserwy #neuropa

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 09:44:05
  • 1
Ten wpis powinien pojawić się w słowniku pod hasłem "efekt motyla".

#heheszki #4konserwy #neuropa #polityka
archubuntu - Ten wpis powinien pojawić się w słowniku pod hasłem "efekt motyla".

#he...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
przedwczoraj, 09:08:13
  • 452
Doktor od Messengera ma dzisiaj być przesłuchany w prokuraturze, ale prokurator zapomniał, że doktor już sobie nie życzy rozmów, bo zeznania już złożył w Kanale G---o u Stanowskiego

Ale załóżmy, że pójdzie i faktycznie ma twarde kwity na swoje słowa - wtedy wszystko odszczekam. Mam jednak wrażenie, że c---a ma, nie kwity

#polityka #kanalzero #bekazpisu #bekazprawakow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 09:32:42 via Wykop
  • 2
ale prokurator zapomniał, że doktor już sobie nie życzy rozmów, bo zeznania już złożył w Kanale G---o u Stanowskiego

Informacja dla mediów: doktor Emil Jędrzejewski poprosił mnie przed chwilą o przekazanie, że nie będzie udzielał już jakichkolwiek wywiadów czy komentarzy


@Fatalista1988: Zrozumienie prostego zdanie Cię przerasta, ale w sumie za wiele od was nie wymagam.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
przedwczoraj, 06:11:44
  • 123
Witam z rana, czy kibol już zdążył wyrazić oburzenie wobec putina, który zniekształca historie?
Putin zapomiał o pakcie ribentrop-molotov, według niego wcale nie napadli Polski w 1939.

Aaaa zapomiałem, rosji wolno więcej, podwójne standardy prawicy wobec rosji to przecież normalna rzecz.
Nie będzie tego u zaklinacza mew, nie będzie tego w republice, mateckie boty nie wspomną o tym ani słowem, no bo przecież wiecie hyhy to rosja, to nasz wróg.
A
KIaudik - Witam z rana, czy kibol już zdążył wyrazić oburzenie wobec putina, który zn...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 06:17:45 via Wykop
  • 39
@KIaudik: Analogia z d..y. Putin jest przywódcą państwa, które prowadzi wobec Polski wrogą politykę i regularnie fałszuje historię. Nikt rozsądny nie oczekuje od niego uczciwości.

Od Ukrainy, którą wspieramy politycznie i militarnie, mamy prawo wymagać uczciwego podejścia do tematów historycznych, takich jak Wołyń. Od sojusznika oczekuje się więcej niż od przeciwnika.

Jeszcze jakieś żałosne próby doszukiwania się hipokryzji tam, gdzie jej nie ma?
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 06:35:40 via Wykop
  • 6
Rosja nie jest oficjalnie wrogim panstwem dla Polski w dyplomatycznym rozumieniu tego slowa


@KIaudik: A jakie znaczenie ma, że nie jest wrogim państwem w rozumieniu dyplomatycznym? Podczas zimnej wojny USA i ZSRR też nie były wrogimi państwami w dyplomatycznym rozumieniu tego słowa, ale to nie znaczy, że ich stosunek wobec siebie był neutralny i nie prowadziły wobec siebie wrogiej polityki.

Wspieramy? jak gdzie?
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 07:54:38 via Wykop
  • 2
Skoro Rosja jest zagrożeniem to trzeba jej wypominać przeszłośc w ramach mechanizmu obronnego.


@szurszur: Tyle, że od Ukrainy czegoś oczekujemy, a od Rosji już nie.

Jeżeli Ukraina chce być blisko Polski i Zachodu, to temat Wołynia ma znaczenie. Jeżeli Putin kolejny raz skłamie o historii, to nie jest to dla nikogo zaskoczenie i niczego nie zmienia. Jaki jest sens krytyki, której skuteczność jest praktycznie zerowa?

Wobec Ukrainy należy stawiać konkretne
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 09:19:36 via Wykop
  • 2
@szurszur: Można jednocześnie krytykować Putina za kłamstwa o 1939 roku i krytykować Ukrainę za kult UPA.

Natomiast nie widzę powodu, dla którego reakcje miałyby być identyczne. Ukraina zabiega o dobre relacje z Polską i integrację z Zachodem, więc temat Wołynia ma bezpośrednie znaczenie dla tych relacji. Rosja nie zabiega ani o polską przychylność, ani o integrację z UE.

To nie są podwójne standardy, tylko różne relacje i różne cele polityczne. Gdyby
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 08:47:44
  • 8
Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej Łukasz Jankowski:

Mogę powiedzieć, że z tych informacji, które ja posiadam, wynika, że przynajmniej część z tych zarzutów, które stawia pan doktor, jest potwierdzona przez innych lekarzy pracujących w placówce.


Dalej #neuropa. Teraz szukajcie haków na tego "pisiora" Jankowskiego. Jak jeszcze dojdą Ci inni "pisowscy" lekarze, to dopiero będziecie musieli robić nadgodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boomzilla
Boomzilla
przedwczoraj, 08:48:51 via Wykop
  • 3
@archubuntu: on ma w tym interes finansowy żeby tak mówić, Mariuszu z Brighton
Boomzilla - @archubuntu: on ma w tym interes finansowy żeby tak mówić, Mariuszu z Bri...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
przedwczoraj, 08:50:00 via Android
  • 5
@Boomzilla:

Też niewiarygodny... Kurde... xDD

A kto poza Romanem Giertychem, Jankiem Pińskim i Pablo Gonzalezem jest wiarygodny?
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu przedwczoraj, 05:31:12
  • 5
Ktoś pamięta jeszcze sprawę Kyle Rittenhouse'a? Wtedy funkcjonował taki chamski żart, że to zdumiewające, że strzelił do trzech losowych lewaków i trafił n-------a, ped..ila i złodzieja.

Wtedy to był tylko czarny humor, a teraz okazuje się, że dokładnie tak wygląda sytuacja w polskiej służba zdrowia. Nawet Stano był w szoku, co trafił.

#heheszki #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
23.06.2026, 09:54:34
  • 10
Czy prawaki mogą mi powiedzieć, co musi się stać by zakute łby nie miały już nigdy żadnych problemów z ukrainą? Nazywacie ich banderowcami i mordercami ale ile jeszcze to będzie trwać? Kiedy będzie koniec?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu 23.06.2026, 10:38:26 via Wykop
  • 0
dopóki pis i konfa będą im kazać.


@codziennaKasia: A tym 30% wyborców KO, którzy opowiadają się za odebraniem orderu, też PiS i Konfederacja kazali tak myśleć? A co ze zwolennikami partii Razem, gdzie większość z nich popiera decyzję Nawrockiego?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
23.06.2026, 09:58:04
  • 575
no nwm, ciężko ich porównywać, jeden jest prezydentem Stanów Zjednoczonych Polski a drugi tylko samozwańczym dziennikarzyną
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #kanalzero #stanowski
splinter96 - no nwm, ciężko ich porównywać, jeden jest prezydentem Stanów Zjednoczony...

źródło: 1000030699

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu 23.06.2026, 10:29:24 via Wykop
  • 7
@splinter96: I to są te detale. Jak lewak pójdzie w d---i, to staje się pośmiewiskiem nawalającym się na patogalach, a jak prawak pójdzie w d---i, to zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
archubuntu - @splinter96: I to są te detale. Jak lewak pójdzie w d---i, to staje się ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
archubuntu
archubuntu 23.06.2026, 10:20:19
  • 1
W sumie dobrą rozkminę znalazłem w internetach. Ujawnienie wepchania się w kolejke przez podrzędną działaczkę z KO, może oznaczać 2 opcje:

- Słowik wystrzelał się z faktów i przegrzał temat
- Słowik liczy na to, że Tusk będzie słowny w temacie rozliczeń, wywali Pępek z KO, a wtedy poleci z grubszymi nazwiskami

Wtedy to byłby faktyczny mastermind, bo na razie trochę kapiszon z tym Żywcem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
23.06.2026, 06:10:34
  • 10
Silniczkowe trolle twitterowe się spłakały, bo im algorytm teraz wywala gotowy przekaz dnia, który do tej pory bezmyślnie przeklejali xD

#bekazlewactwa #twitter
smutny_kojot - Silniczkowe trolle twitterowe się spłakały, bo im algorytm teraz wywal...

źródło: 29901

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

archubuntu
archubuntu 23.06.2026, 07:35:49 via Wykop
  • 9
@smutny_kojot: To są ta wykształcona "elita" niezdolna do zredagowania jednego, prostego zdania, aby nie być nieodróżnialnym od botów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • Wołanie na puszczy

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.03.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2023

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking