Oho, jak to u nas... zaczynamy kolejny etap afery, czyli wybielanie winnych i uwalanie tych którzy wsadzili kij w mrowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz100k #bekazlewactwa #4konserwy #warszawa
#lekarz100k #bekazlewactwa #4konserwy #warszawa
źródło: ddd
Pobierz
źródło: image
Pobierzbo ten świadek nic nie zezna. Od początku nie miał takiego zamiaru.
wezwali go na przesłuchanie, na przesłuchaniu chłop nic nie powiedział bo by złożył fałszywe zeznania
źródło: image
PobierzZa 2 lata?
źródło: image
Pobierz
źródło: 1782369275400190683072349746549
Pobierz
źródło: image
Pobierztylko próbujesz na siłę kręcić aferę, gdzie jej (...) nie ma
czy MORDOWANIA PACJENTÓW
Bo afera dotyczy dziwnego trybu zatrudnienia, który w polskich szpitalach często jest
Przecież Wykopki o tym pisały nie raz i nie dwa
W trakcie się nowe wątki pojawiają, a nawet konflikt dwóch lekarzy, o czym dowiadujemy się dzisiaj.
Misiaczku, ale nigdzie nie napisałem, że afera dotyczy TYLKO dziwnego trybu zatrudnienia.
źródło: IMG_5798
PobierzObstawiam, że facet nie myślał, że tak szybko prokuratura weźmie się za to
ja bym się zdziwił, gdyby go nie ściągnięto w ciągu 24 godzin. Jak najbardziej mógł się tego spodziewać,
żaden adwokat po zapoznaniu ze sprawą nie zgodził się go reprezentować
żaden adwokat po zapoznaniu ze sprawą nie zgodził się go reprezentować
Na razie to ty atakujesz nie majac zębów i próbując udwrócić uwagę od meritum zagadnienia :-)
Żałosny to jest ten kto broni skompromitowanego kłamcy.
źródło: FB_IMG_1777833475060
PobierzTwoja linia obrony Pana Sutenera to takie słabe 2/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówisz o swoich podwójnych standardach, bo podobno nagle wypowiedź premiera traktujesz, jako naciski na prokuraturę. Ja z wypowiedzi premiera nic takiego nie odczytałem.
Źródła jego informacji: słyszałem, nioslo się po korytarzach, zero nazwisk,
świadek przedłożył do protokołu notatkę zawierającą nazwiska osób pokrzywdzonych - chodzi o dwie osoby wraz z numerami PESEL, i stwierdził, że jego wiedza dotyczy tych dwóch osób wskazanych na przedłożonej do protokołu kartce
ale prokurator zapomniał, że doktor już sobie nie życzy rozmów, bo zeznania już złożył w Kanale G---o u Stanowskiego
Informacja dla mediów: doktor Emil Jędrzejewski poprosił mnie przed chwilą o przekazanie, że nie będzie udzielał już jakichkolwiek wywiadów czy komentarzy

Rosja nie jest oficjalnie wrogim panstwem dla Polski w dyplomatycznym rozumieniu tego slowa
Wspieramy? jak gdzie?
Skoro Rosja jest zagrożeniem to trzeba jej wypominać przeszłośc w ramach mechanizmu obronnego.
Mogę powiedzieć, że z tych informacji, które ja posiadam, wynika, że przynajmniej część z tych zarzutów, które stawia pan doktor, jest potwierdzona przez innych lekarzy pracujących w placówce.
źródło: obraz
Pobierzdopóki pis i konfa będą im kazać.
źródło: 1000030699
Pobierz
źródło: image
Pobierz
źródło: 29901
PobierzRocznica
od 16.06.2026
Mikroblogger
od 01.03.2025
Komentator
od 07.03.2023
Gadżeciarz
od 24.03.2023
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#polityka