Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KryKry

KryKry

Dołączył 14 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20815
  • Znaleziska 18378
  • Mikroblog 2437
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 69

4806

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Krajowy System Ewidencji Czasu Pracy Lekarzy - Ustawa Kacprzykowa

Skoro możemy kontrolować czas pracy kierowców i wielu innych, aby dbać o nich i wszystkich w koło, to powinniśmy się upewnić, że ludzie, którzy decydują o naszym życiu w momencie największej słabości są wyspani. Przy okazji można ukrócić patologie w stylu Kacprzyka. anty-patologia, pro-jakość

RandomBits
z
markdownpastebin.com
dodany: 15.06.2026, 11:53:58
  • 434
  • #
    konowalograf
  • #
    patologie
  • #
    ochronazdrowia
  • #
    polska
KryKry
KryKry przedwczoraj, 21:05:51 via Wykop
  • 0
to z chatgpt czy innego ai?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2217

Izba Lekarska wspiera lekarzy w zakupie samochodu

Izba Lekarska wspiera lekarzy w zakupie samochodu

Zakup samochodu bez konieczności odwiedzania wielu salonów, porównywania ofert i prowadzenia negocjacji. Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie uruchamia nowy benefit, który ma odciążyć lekarzy w jednym z bardziej czasochłonnych procesów zakupowych.

tomasztomasz1234
z
izba-lekarska.pl
dodany: przedwczoraj, 15:58:35
  • 147
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
  • #
    motoryzacja
  • #
    konowalposting
KryKry
KryKry przedwczoraj, 16:20:59 via Wypiek
  • 1
Oj @tomasztomasz1234 ty nasz wykopowy antylekarzu #1 🤣
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

558

Ustawa o jawności wynagrodzeń lekarzy ze środków publicznych - PRZEGRALIŚMY

Ustawa o jawności wynagrodzeń lekarzy ze środków publicznych - PRZEGRALIŚMY

Rząd robi to co potrafi najlepiej - kłamie. Jeszcze wczoraj byłem przekonany, że w obliczu tak poważnych zarzutów wydarzy się coś dobrego. Że mamy szansę zmienić prawo, ukrócić Bizancjum i zrobić jeden, mały kroczek w kierunku uzdrowienia służby zdrowia. Uważam że problemem jest właśnie to Bizancjum

zarobkilekarzy
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 16:45:12
  • 44
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    polska
KryKry
KryKry przedwczoraj, 13:47:33 via Wykop
  • 1
Ok. Rozumiem. Twój ai slop i pomysł biznesowy upadł.
Pora na cs'a.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

720

Kontrakty i walka o lekarzy niszczą szpitale - system się sypie

Kontrakty i walka o lekarzy niszczą szpitale - system się sypie

Szpitale toną w chaosie przez kontrakty, brak lekarzy i niejasne przepisy. Dyrektorzy ostrzegają, że obecne prawo zmusza ich do ryzykownych decyzji, a system finansowania powoduje konflikty i destabilizację. Sytuacja grozi paraliżem wielu placówek.

Nick7C5
z
businessinsider.com.pl
dodany: 19.06.2026, 16:14:43
  • 73
  • #
    zdrowie
  • #
    szpitale
  • #
    lekarze
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    system
KryKry
KryKry 20.06.2026, 07:43:01 via Wypiek
  • 2
Paraliż szpitali za 3...2...1...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

806

Koniec wysokich kontraktów dla lekarzy?

Koniec wysokich kontraktów dla lekarzy?

Ministerstwo Zdrowia analizuje górny limit zarobków

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetagazeta.com
dodany: 19.06.2026, 09:34:50
  • 98
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    afera
  • #
    polska
KryKry
KryKry 19.06.2026, 20:17:54 via Wypiek
  • -5
Bardzo dobrze. Lekarze pójdą do prywaty, a w nfz będą leczyli nas "praktykanci" bez doświadczenia. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1987

Lekarz rodzinny z Piotrkowa zarobił 1 mln zł w rok

Lekarz rodzinny z Piotrkowa zarobił 1 mln zł w rok

Przemysław Winiarski - lekarz, radny miasta Piotrków Trybunalski. Dochód z prywatnej praktyki lekarskiej - 1,065,886.06 PLN. Z portalu znany lekarz (powiązane) wynika, że jest lekarzem rodzinnym.

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 21:47:55
  • 122
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    zarobki
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
KryKry
KryKry 19.06.2026, 15:02:55 via Wykop
  • 0
@Creed-Bratton: @tomasztomasz1234 ci tego nie wyjasni, bo to glowny wykopowy anty-lekarz. :D

1128

zarobkilekarzy.pl - dane ze źródłami pokazujące patologie w służbie zdrowia

Obywatelska inicjatywa na rzecz jawności publicznych pieniędzy w ochronie zdrowia. Dane, źródła i postulat jawnego rejestru wykonywanych umów. Dosypywanie dziesiątek miliardów nie zmniejsza kolejek, jedynie zwiększa pensje. Apolitycznie, razem walczmy lepszy dostęp do usług medycznych.

zarobkilekarzy
z
zarobkilekarzy.pl
dodany: 18.06.2026, 15:21:21
  • 56
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
  • #
    medycyna
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
KryKry
KryKry 18.06.2026, 19:23:59 via Wypiek
  • 11
ai slop
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KryKry
KryKry 19.06.2026, 06:26:28 via Wypiek
  • 0
@zarobkilekarzy co ty pier%0l1sz, wyłącz komputer włącz myślenie
KryKry
KryKry 17.06.2026, 12:38:06
  • 4
https://wykop.pl/link/7941615/byly-dyrektor-luxmed-w-jednostce-podleglej-ministerstwu-zdrowia - "Komercjalizacji służby zdrowia ciąg dalszy..."

przypomniał mi się ten wykop. Zastanawiam się czy obecna akcja z lekarzami to nie dalsza część tego artykułu...

#lekarz #lekarski #lekarz100k #medycyna #zdrowie
@typ53B 1044

Były dyrektor luxmed w jednostce podległej ministerstwu zdrowia

więcej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
17.06.2026, 12:38:52 via Wykop
  • 2
@KryKry: dokładnie o to chodzi. O prywatyzację i urojienie społeczeństwa
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
17.06.2026, 13:02:36 via Wykop
  • 0
@KryKry: @Anomalocaracid kiedys pracowałem dla ich konkurencji to LIDERKA nie lekarka tylko jakas po kulutroznastwie miala pretensje ze wydałem średnio o 10 zł za duzo na pacjenta w ich poradni i to trzeba poprawić bo pojadą mi po godzinach pracy xd

Maja tabelki ile mozna wydać i sie tego trzymają.
Dużo pozniej trafiłem na nich na konferencji medycznej to gadali bzdury ze oni mogą kształcić specjalistów a na pytanie
  • Odpowiedz

1178

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

Miedziowy gigant z Lubina nie żałuje grosza i tym razem również nim "sypnie". Po udanym roku finansowym KGHM Polska Miedź S.A. dzieli wypracowane miliardy, nagradzając zarówno inwestorów giełdowych, jak i tysiące pracowników.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 11.06.2026, 11:37:35
  • 123
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
KryKry
KryKry 11.06.2026, 18:51:02 via Wypiek
  • 1
ALE LEKARZE..... ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

637

JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

JSW wypłaca wysokie odprawy. Górnicy dostaną po 170 tys. zł

Jastrzębska Spółka Węglowa rozpoczęła realizację programu osłonowego, w ramach którego odchodzący pracownicy otrzymują jednorazowo 170 tysięcy złotych. Z programu korzystało już ponad pół tysiąca zatrudnionych, o czym węglowa spółka poinformował w czwartek 28 maja.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 28.05.2026, 14:32:21
  • 80
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    jsw
  • #
    gornictwo
  • #
    praca
KryKry
KryKry 29.05.2026, 12:20:32 via Wypiek
  • -3
NO ALE LEKARZE.....!!!!! Ch^j tam, że lekarze zapieprzają na 500 etatów dziennie. Gornikowi się należy!(✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

955

Lidl nie przyjmuje opakowań kaucyjnych po produktach, które sprzedaje

Lidl nie przyjmuje opakowań kaucyjnych po produktach, które sprzedaje

Cześć Mircy!Zwracałem wczoraj w lokalnym Lidlu puszki z kaucją po piwku zakupionym w tym samym sklepie. Ku mojemu zdziwieniu automat uraczył mnie komunikatem: Nie przyjęto pojemnika. Ta marka nie jest akceptowana przez sklep.Czy to w ogóle jest legalne? Przecież w założeniu system miał działać tak ż

gazownik
z
wykop.pl
dodany: 03.04.2026, 09:46:39
  • 171
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    lidl
  • #
    zakupy
  • #
    afera
KryKry
KryKry 04.04.2026, 12:18:56 via Wykop
  • 1
miałem ten sam komunikat jak chciałem oddać butelki (0,50 gr!) 110ml po shotach z żabki
KryKry - miałem ten sam komunikat jak chciałem oddać butelki (0,50 gr!) 110ml po shot...

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

780

System kaucyjny w Polsce - kto naprawdę na nim zyskuje?

System kaucyjny w Polsce - kto naprawdę na nim zyskuje?

System kaucyjny w Polsce - kto naprawdę na nim zyskuje? Krytyczna analiza po starcie w 2025 roku.

miro87
z
przegladhandlowy.pl
dodany: 21.03.2026, 14:55:36
  • 159
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    kaucja
  • #
    butelki
  • #
    ekologia
  • #
    butelkomaty
  • #
    recykling
KryKry
KryKry 21.03.2026, 17:51:47 via Wykop
  • 2
dziś oddałem 101 butelek ( ͡° ͜ʖ ͡°) na mnie nie zarobią.
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KryKry
KryKry 21.03.2026, 19:17:54 via Wykop
  • 1
@2phonepiotrus: bardzo szybko poszło, automat działał bardzo sprawnie.
KryKry - @2phonepiotrus: bardzo szybko poszło, automat działał bardzo sprawnie.

źródło: image

Pobierz

359

Tak umiera polska prowincja. W 25 lat zniknęło nawet 25 proc. mieszkańców

Z obszarów peryferyjnych emigruje aż 30 procent mieszkańców.

SilesianPill
z
innpoland.pl
dodany: 16.03.2026, 19:31:19
  • 155
  • #
    demografia
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    pracbaza
  • #
    ekonomia
  • #
    ciekawostki
KryKry
KryKry 17.03.2026, 20:27:42 via Wypiek
  • 2
A ceny na prowincji nadal jak w centrum Warszawy ¯\(ツ)/¯
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KryKry
KryKry 09.03.2026, 07:00:05
  • 0
jak tak dalej będzie to benzyna na stacjach będzie po ~10zł...

#diesel #oil #gielda #brent ...
KryKry - jak tak dalej będzie to benzyna na stacjach będzie po ~10zł...

#diesel #oil...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChineseMobilePhones
ChineseMobilePhones
09.03.2026, 07:13:42 via Wykop
  • 1
@KryKry: w sensie jak będzie spadać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2138

UOKIK prosi o wsparcie ws. Allegro

UOKIK prosi o wsparcie ws. Allegro

W związku z prowadzonym przeszukaniem w Allegro UOKiK prowadzi program pozyskiwania informacji od anonimowych sygnalistów. Pokażmy pomarańczowe praktyki ograniczające konkurencję.

delinquencia
z
uokik.whiblo.pl
dodany: 26.02.2026, 09:45:20
  • 303
  • #
    allegro
  • #
    afera
  • #
    uokik
  • #
    prokuratura
  • #
    januszebiznesu
  • #
    ciekawostki
KryKry
KryKry 26.02.2026, 10:33:00 via Wypiek
  • 5
Podwyżki na allegro za 3...2...1...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

391

Szpitale na krawędzi upadku. 400 milionów złotych długu

Szpitale na krawędzi upadku. 400 milionów złotych długu

Trzy podkarpackie szpitale powiatowe w Lesku, Sanoku i Dębicy znalazły się na skraju finansowej przepaści. Ich łączne zadłużenie sięga 400 milionów złotych, co stanowi ponad jedną trzecią środków przewidzianych przez Ministerstwo Zdrowia na reorganizację całego sektora "Rzeczpospolita".

VoxClamantisInDeserto
z
rmf24.pl
dodany: 23.02.2026, 18:58:55
  • 97
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podkarpacie
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    zdrowie
KryKry
KryKry 24.02.2026, 10:41:35 via Wypiek
  • -7
Zamknąć szpitale. Nie będzie problemu. Zmniejszy się liczba wykopów o zarobkach lekarzy, ludzie zaczną się leczyć cebulką i czosnkiem. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1672

Ile naprawdę zarabiają lekarze? Szpitale nie chcą ujawniać kwot

Ile naprawdę zarabiają lekarze? Szpitale nie chcą ujawniać kwot

Zarobki lekarzy to temat, który od wielu lat budzi niemałe kontrowersje. Jedni mówią o setkach tysięcy złotych miesięcznie. Inni przekonują z kolei, że to wyjątki. Twardych danych jednak brakuje. Oficjalnie podaje się głównie medianę wynagrodzeń, a to nie pokazuje, ile zarabiają najlepiej i najsłabi

tomasztomasz1234
z
fakt.pl
dodany: 23.02.2026, 20:28:30
  • 86
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    konowalposting
  • #
    medycyna
  • #
    pracbaza
  • #
    zarobki
KryKry
KryKry 23.02.2026, 21:45:17 via Wypiek
  • -3
@tomasztomasz1234 dalej bijesz w lekarzy? Jestem żywo zainteresowany co Ci zrobili - niech zgadnę - nie zdałeś egzaminu lekarskiego? Od dawna widzę, że bijesz pianę wyłącznie w jeden zawód. I ciągle ta sama narracja. Opowiedz nam o tym, zrób AMA!
PS. Nie, nie jestem lekarzem xD
KryKry - @tomasztomasz1234 dalej bijesz w lekarzy? Jestem żywo zainteresowany co Ci z...

źródło: image_picker_29499979-868E-4405-8686-FDF84E136413-11754-0000019184C2A97C

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

630

Co oznacza sprzedaż Osiedla Maltańskiego? 421 milionów dla kurii, rachunek dla p

Co oznacza sprzedaż Osiedla Maltańskiego? 421 milionów dla kurii, rachunek dla p

Kuria poznańska sprzedała teren osiedla maltańskiego deweloperowi za 421 milionów złotych. Wszystkie koszty socjalne poniesie miasto czyli my, poznaniacy. Na komisji mieszkaniowej radni wreszcie zaczęli zadawać pytania, które stawialiśmy półtora roku temu.

czabata666
z
adam.jura-czarnecki.pl
dodany: 05.02.2026, 08:24:43
  • 215
  • #
    poznan
  • #
    deweloperka
  • #
    deweloperuch
KryKry
KryKry 06.02.2026, 06:00:34 via Wypiek
  • 2
Rozumiem przekaz ale słabo się czyta ten artykuł. Co drugie zdanie "półtora roku temu mówiliśmy/pisaliśmy/informowaliśmy itp.". ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

356

Ukryte perełki: mało znane funkcje Bash

Ukryte perełki: mało znane funkcje Bash

Bash jest jedną z najczęściej używanych powłok w świecie Uniksa, jednak wiele z jego najpotężniejszych funkcji pozostaje niewykorzystanych. Ten artykuł omawia kilka mniej znanych możliwości, które mogą znacząco zwiększyć twoją produktywność w wierszu poleceń.

czcionki
z
slicker.me
dodany: 25.01.2026, 06:28:56
  • 61
  • #
    linux
  • #
    bash
  • #
    programowanie
  • #
    it
  • #
    technologia
  • #
    komputery
KryKry
KryKry 26.01.2026, 07:43:22 via Wykop
  • 0
Polecam https://tldp.org/LDP/abs/html/ tam jest więcej ukrytych perełek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

257

Po wielu latach nieobecności na ekranach powraca "The Muppet Show"

Po wielu latach nieobecności na ekranach powraca "The Muppet Show"

Ciekawe czy to będzie się dało oglądać. Już od 4 lutego.

Pierdyliard
z
youtube.com
dodany: 24.01.2026, 15:51:19
  • 78
  • #
    ciekawostki
  • #
    telewizja
  • #
    mappety
  • #
    rozrywka
  • #
    muzyka
  • #
    zainteresowania
KryKry
KryKry 25.01.2026, 12:27:46 via Wypiek
  • 5
To dowód na to że zataczamy koło i już nic nie są w stanie nowego wymyślić. ¯\(ツ)/¯
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.12.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.08.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.12.2015

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Koder
    od 17.11.2025

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking