Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
typ53B

typ53B

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21880
  • Znaleziska 13829
  • Mikroblog 8051
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 13
maxelm2
maxelm2
08.05.2026, 11:18:22
  • 0
Gdzieś na tym portalu w komentarzach lub w wpisie widziałem książkę o tematyce dlaczego Polacy są tak przyspawani do samochodów i wszędzie jeżdżą samochodami coś taka tematyka.
Nie pamiętam tytułu ale kojarzę że miała żółtą okładkę i takie rysunki samochodów. Gemini całkowicie poległo. Dziękuję za pomoc. #ksiazki #konfitura
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 08.05.2026, 11:46:09 via Android
  • 0
@maxelm2: za niskie podatki mamy. Jakbyśmy mieli paliwo po 10-12 zł za litr, ultra drogie ubezpieczenia, wysoki podatek od posiadania auta, oraz bardzo wysoki podatek od emisji przy zakupie jak w Holandii na pewno byś się udało towarzyszu...

A książka pewnie była czerwona z dwoma brodaczami z XIX na okładce.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 08.05.2026, 18:49:50 via Android
  • 0
@elukubracja_depresji: a to to przy okazji
  • Odpowiedz
BedeKsiedzemJakMojTata
BedeKsiedzemJakMojTata
BedeKsiedzemJakMojTata
08.05.2026, 08:28:03
  • 164
Mógłbym mieć w------e bo mój samochód spełnia normy ale dopisałem się właśnie do obwodu w Krakowie aby zagłosować w #referendum #krakow bo nie lubię jak się karze ludzi tylko za to że są biedni #sct
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 08.05.2026, 09:41:55 via Android
  • 3
@misk4cy: jak zostawia biały dym, to jedzie na szrot albo do mechanika zrobić uszczelkę pod głowicą, ewentualnie jest zima i paruje woda - to auto praktycznie nie paruje bo to jest para wodna.
Jak zostawia niebieski dym to całkiem prawdopodobne, że jest to TSI/tfsi które i tak wjeżdża do SCT.
Jak zostawia czarny dym to dizel na dobiciu, albo autobus miejski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 08.05.2026, 10:23:57 via Android
  • 5
@MiedzygalaktycznyMors: łubudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu!
  • Odpowiedz
Krzewiciel_prawdy
Krzewiciel_prawdy
08.05.2026, 10:17:57
  • 6
#polska #finansepubliczne #kpo #heheszki
Krzewiciel_prawdy - #polska  #finansepubliczne #kpo #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 08.05.2026, 10:22:46 via Android
  • 0
Na 3 zdrowaśki włożą i będzie niczym alwaro albo inny don vasyl.
  • Odpowiedz

508

25 szpitali złożyło wniosek do NFZ o likwidację oddziału całodobowego

25 szpitali złożyło wniosek do NFZ o likwidację oddziału całodobowego

25 szpitali złożyło wniosek do Narodowego Funduszu Zdrowia o likwidację oddziału całodobowego w zamian za 50 proc. ryczałtu przez kolejne dwa lata dowiedziała się Rzeczpospolita.

PanJelonek
z
rp.pl
dodany: 07.05.2026, 14:29:34
  • 192
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    umieralnie
typ53B
typ53B 08.05.2026, 10:14:55 via Android
  • 6
Fiufiu szybko idzie, a lobbing prezesa Luxmed nie idzie na marne.
Brawo panie premierze! Mamy to!

Warto wspomnieć, że Luxmed był sponsorem campus Polska, oraz że dyrektorem centrum e-zdrowia czyli jednostki podlegającej pod ministerstwo zdrowia został były dyrektor luxmed...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

new-object
new-object
08.05.2026, 06:44:21
  • 277
Polska ma więcej szczęścia niż rozumu xD

Standard:
1. Przyjeżdzają imigranci
2. Wprowadzają standardy z swojego kraju
3. Kraj zamienia się w syf, z którego ci imigranci uciekli
new-object - Polska ma więcej szczęścia niż rozumu xD

Standard:
1. Przyjeżdzają imig...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 08.05.2026, 07:16:39 via Android
  • 5
@new-object: tak, w lepszy kraj XD. Możesz tanio kupić alufelgi zajumane sąsiadowi przez ukra, a jak masz pecha to możesz wykupić swoje, ewentualnie zostać rozjechanym przez pijanego ukra z uprawnieniami kupionymi za 500$
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 08.05.2026, 07:27:21 via Android
  • 9
@wjtk123: tak, to zupełny przypadek, że scammer udający pracownika banku ma mocno wschodni akcent.
  • Odpowiedz

738

"Polacy zawsze było obrzydliwi"

Gdzie jest OMZRIK?

Citizen_Kane
z
x.com
dodany: 07.05.2026, 00:05:51
  • 121
  • #
    poloniofobia
typ53B
typ53B 07.05.2026, 14:44:50 via Android
  • 1
Prezes omzirk okradł swoją fundacyjkę finansowaną przez fundację Batorego i siedzi aktualnie w Szwecji udając uciśnionego lgbtrtvagd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nocnica
nocnica
07.05.2026, 13:36:20
  • 4
Jak dzik w żołędzie (ʘ‿ʘ)

#polskiedrogi #pedalarze
nocnica - Jak dzik w żołędzie (ʘ‿ʘ)

#polskiedrogi #pedalarze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 07.05.2026, 14:36:08 via Android
  • 2
@nocnica: oezu, jak trzeba być upośledzonym żeby wjechać rowerem w bok auta XD
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 07.05.2026, 11:02:20
  • 5
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
07.05.2026, 11:05:40 via Android
  • 6
@typ53B: Nawrocki ma minę jakby zrozumiał żart, który usłyszał kilka lat temu.
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
07.05.2026, 13:59:05 via Wykop
  • 0
@Turin89: mam nadzieję, że wyczyściłeś pilota
  • Odpowiedz

1404

Alimenty. Sąd uwierzył Rutkowskiemu w 6 tys zł oszczędności i skromną emeryturę

Alimenty. Sąd uwierzył Rutkowskiemu w 6 tys zł oszczędności i skromną emeryturę

W trakcie procesów analizowano zarówno emeryturę Rutkowskiego, jak i jego oszczędności, które na dzień wyroku wynosiły według "Super Expressu" 6 tys. zł. Sędzia Robert Adamczyk w ogłoszonym wyroku zdecydował o podwyższeniu alimentów do wysokości 3 tys. zł miesięcznie. Jak podkreślił sędzia, "kwota,

airaG
z
pudelek.pl
dodany: 07.05.2026, 07:19:33
  • 258
  • #
    rutkowski
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    cyrk
  • #
    sadownictwo
typ53B
typ53B 07.05.2026, 08:28:10 via Android
  • -3
WOLnE soNdy!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pkostowski
pkostowski
pkostowski
07.05.2026, 05:07:36
  • 408
Pojawiła się antypetycja w odpowiedzi na moją petycję „Stop Egzorcyzmom”. Finansowani przez Kreml fundamentaliści napisali list skierowany do wszystkich partii politycznych w Sejmie domagając się odrzucenia moich postulatów. Twierdzą, że próbuję „podważyć praktykę religijną milionów obywateli”.

Wątpię, żeby miliony obywateli naprawdę było zaznajomionych z tym, co się dzieje w piwnicach polskich kościołów pod pozorem modlitwy (znęcanie się nad chorymi i bezbronnymi). Staram się to zmienić i nagłaśniam osiągnięcia naszych duchownych w
pkostowski - Pojawiła się antypetycja w odpowiedzi na moją petycję „Stop Egzorcyzmom”...

źródło: egzorcyzmy_to_posucha_1

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 07.05.2026, 07:47:51 via Android
  • 0
@pkostowski: czy ci fundamentaliści finansowani przez Kreml są z tobą w pokoju?
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 07.05.2026, 07:28:56
  • 3
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #zymianie #lgbt
Dwóch żymian o odmiennej...
A może lepiej nie będę komentował bo wyłapię bana XD
typ53B - #bekazlewactwa #bekazpodludzi #zymianie #lgbt
Dwóch żymian o odmiennej...
A ...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
07.05.2026, 07:30:04 via Android
  • 0
@typ53B pieknie tutaj nam pan Zyd zakrecil korba
  • Odpowiedz
kondziu96
kondziu96
07.05.2026, 09:26:32 via Wykop
  • 2
@typ53B: chłop sie popłakał bo bajeczka
dobra lece dalej
  • Odpowiedz

374

Pilne. Poseł KO na celowniku Prokuratury Europejskiej

Pilne. Poseł KO na celowniku Prokuratury Europejskiej

Wczoraj, 5 maja, do krajowych mediów (w tym do Gazety Trybunalskiej) trafił komunikat Europejskiej Prokuratury Publicznej (EPPO), podpisany przez rzeczniczkę Paulę Telo Alves, informujący o rozszerzeniu śledztwa dotyczącego podejrzeń korupcji przy modernizacji infrastruktury tramwajowej na Śląsku

marbar4241
z
gazetatrybunalska.info
dodany: 06.05.2026, 09:40:41
  • 70
  • #
    gazetatrybunalska
  • #
    eppo
  • #
    prokuratura
  • #
    slask
  • #
    tramwaje
  • #
    polityka
typ53B
typ53B 07.05.2026, 06:09:32 via Android
  • 14
Niemożliwe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) poseł PO kradł?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

339

Pułapka w Poznaniu! Zrobili ślepą ulicę z podwójną ciągłą do samej barierki

Pułapka w Poznaniu! Zrobili ślepą ulicę z podwójną ciągłą do samej barierki

Cześć Mirki i Mirabelki! Chciałem Wam pokazać, jak się projektuje inżynierię ruchu w Poznaniu (konkretnie Rataje).

nabla-delta
z
wykop.pl
dodany: 06.05.2026, 21:19:32
  • 154
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konfitura
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    poznan
  • #
    poznanmiastodoznan
  • #
    panstwozdykty
typ53B
typ53B 07.05.2026, 03:56:35 via Android
  • 10
@justwalking: znów te bzdury...
Jesteś czytelnikiem pana polonisty z nowej Iwicznej który podszywa się pod eksperta BRD?
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
06.05.2026, 14:40:38
  • 567
Jak wstawię taką grafikę to obraża to konfopisowców czy nie?

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
RetorykaPisowska - Jak wstawię taką grafikę to obraża to konfopisowców czy nie?

#pol...

źródło: jak głosowali wyborcy nawrocki

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 06.05.2026, 19:41:15 via Android
  • 0
@RetorykaPisowska: co to są końfopsiowcy?
  • Odpowiedz
SwiatOze
SwiatOze
06.05.2026, 15:01:40
  • 0
🚗🔌Dobiegł końca nabór wniosków w programie NaszEauto, który w ostatnim czasie stał się jednym z najważniejszych filarów rozwoju polskiej elektromobilności.

💎Całkowita wartość wnioskowanego wsparcia wyniosła ponad 1,3 miliarda złotych. To blisko 110% pierwotnie zakładanego budżetu wynoszącego 1,18 mld zł.

🔋Program finansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) pokazuje, że polski rynek transportowy szybko się elektryfikuje.

https://swiatoze.pl/program-naszeauto-zakonczony-41-tys-wnioskow-i-przekroczony-budzet/
SwiatOze - 🚗🔌Dobiegł końca nabór wniosków w programie NaszEauto, który w ostatnim c...

źródło: soze_Posty IG (99)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 06.05.2026, 18:14:56 via Android
  • 0
@SwiatOze: super, biedni dokładają bogolom do zabawek XD
  • Odpowiedz

783

"Nie odpuszczać". Nagranie niesie się po sieci. Rowerzysta z "bronią"

"Nie odpuszczać". Nagranie niesie się po sieci. Rowerzysta z "bronią"

Internet obiega nagranie zarejestrowane przez kamerkę samochodową. Mężczyzna jadący rowerem wycelował w stronę auta.

Ranger
z
o2.pl
dodany: 06.05.2026, 07:01:27
  • 83
  • #
    bron
  • #
    samochody
  • #
    wiadomosci
  • #
    patologiazewsi
typ53B
typ53B 06.05.2026, 13:16:11 via Android
  • -2
Rrerrrere odszzczepcie się od niego on rhhatuje planetę! To najwydajniejsza forma życia!!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

306

Pijacka awantura w resorcie energii. Napruty wiceminister szarpał się z ochroną

Pokaż treści 18+

Pijacka awantura w resorcie energii. Napruty wiceminister szarpał się z ochroną

Awantura, która nie powinna się wydarzyć w żadnym urzędzie. Mężczyzna podający się za wiceministra Mariana Zmarzłego próbował siłą wejść do swojego pokoju wypoczynkowego, a gdy ochrona zażądała potwierdzenia tożsamości - wybuchł. Według relacji świadków chwiał się na nogach, mówił niewyraźnie i cz

cogitos
z
blaskonline.pl
dodany: 05.05.2026, 12:02:01
  • 27
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
typ53B
typ53B 06.05.2026, 13:14:32 via Android
  • 4
@Perkelev: miał pogłos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
typ53B
typ53B 06.05.2026, 13:15:25 via Android
  • 3
Następny co miał pogłos....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maczeta_krakow
maczeta_krakow
06.05.2026, 10:10:18
  • 2
Myślicie, że brak wzięcia się służb za źle parkujących kierowców wynika z tego samego powodu co brak brania się za inne problematyczne grupy np. Górników tj. Ze względu na negatywne konsekewncje polityczne np. dla władz warszawy.

Ewentualnie, że wtedy wyszedł by rzeczywisty problem, że jest za mało parkingów więc wolą to zamiatać pod dywan?
#konfitura #samochodoza #patologia #polscykierowcy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 06.05.2026, 10:16:22 via Android
  • 1
@maczeta_krakow: dla kogo jest uciążliwa?
  • Odpowiedz

423

Cło 3 euro na małe przesyłki 2026 od 1 lipca

Cło 3 euro na małe przesyłki 2026 od 1 lipca

Od lipca 2026 roku w UE obowiązuje dodatkowe cło w wysokości 3 euro na małe przesyłki. (3 euro na każdą rzecz w paczce!)

zenonskipnol
z
chinskiraport.pl
dodany: 05.05.2026, 10:55:21
  • 209
  • #
    aliexpress
  • #
    temu
  • #
    zakupy
  • #
    chiny
  • #
    handel
typ53B
typ53B 06.05.2026, 09:05:29 via Android
  • -2
@Nic_tu_po_mnie: muszą czymś zasypać różnicę w cenie produkcji związaną z ETS, rozdmuchany socjalem i biurokracją.

1433

Polacy wynajmując u nas mieszkania sponsorują emerytury Niemcom

Polacy wynajmując u nas mieszkania sponsorują emerytury Niemcom

Temat już pewnie był, ale myślę, że warto przypomnieć Państwo polskie powinno w końcu zacząc coś robić w tym kierunku. Wiele innych państw blokuje skup mieszkań przez podmioty zagraniczne, w tym również Niemcy. Tymczasem my jak kolonia transferujemy pieniądze ze granicę.

danielbr3
z
superbiz.se.pl
dodany: 06.05.2026, 08:38:42
  • 169
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
typ53B
typ53B 06.05.2026, 09:02:54 via Android
  • 13
@Janexpol: Te dziadki cię spłodziły i wybudowały ci infrastrukturę, a, że ruskie im przyniosły na bagnetach ujowy ustrój i związane z nim biedé i zacofanie to inna sprawa
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24
  • Strona 8 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 15.04.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking