Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
typ53B

typ53B

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 21950
  • Znaleziska 13876
  • Mikroblog 8074
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 13
typ53B
typ53B 05.05.2026, 06:06:24
  • 8
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 21

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radkoski
radkoski
05.05.2026, 08:15:37 via Wykop
  • 2
@typ53B: 😎
radkoski - @typ53B: 😎

źródło: 1000160624

Pobierz
  • Odpowiedz

728

Zaufani prokuratorzy Ziobry przez 4 lata ukręcali łeb śledztwu ZondaCrypto

Komisja Nadzoru Finansowego już w 2018 r. złożyła zawiadomienie ws. spółki BitBay (obecnie Zondacrypto) do katowickiej Prokuratury Regionalnej. Ta umorzyła śledztwo z absurdalnego powodu. A potem przez cztery kolejne lata uparcie odrzucała odwołania KNF. W tle żołnierz Ziobry.

Idaho597
z
oko.press
dodany: 04.05.2026, 16:53:05
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    nawrocki
  • #
    pis
  • #
    konfederacja
  • #
    zondacrypto
  • #
    kryptowaluty
typ53B
typ53B 04.05.2026, 20:16:54 via Android
  • -17
@glassmice: tak, widać to bardzo wyraźnie w zakładach karnych XD

4069

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?

Zróbcie głośno o mecenasie... na podstawie: Art. 177 2 Spowodowanie nieumyślnie wypadku, którego następstwem jest śmierć innej osoby albo ciężki uszczerbek na jej zdrowiu, poprzez naruszenie, chociażby nieumyślnie, zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym. LD KWP Łódź

Michal85pl
z
poszukiwani.policja.gov.pl
dodany: 04.05.2026, 09:51:44
  • 386
  • #
    polska
  • #
    poszukiwanipolicja
  • #
    policja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
typ53B
typ53B 04.05.2026, 11:28:53 via Android
  • -3
@Jacoos1: jeszcze miał chyba 150k zł grzywny

4023

Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"

Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło ponad 200 skarg na odcinek programu Polsatu "Państwo w Państwie". Omawi

nilphilus
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 04.05.2026, 07:24:41
  • 573
  • #
    panstwowpanstwie
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
typ53B
typ53B 04.05.2026, 07:46:30 via Android
  • -77
Całe 200 z całego wykopu? Tej siły już nie powstrzymacie XD.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ish_waw
ish_waw
04.05.2026, 07:14:21
  • 940
#konfitura
ish_waw - #konfitura

źródło: IMG_3523

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 04.05.2026, 07:45:43 via Android
  • 112
@ish_waw: makulatura, wydrukują na rolce i powieszą w kiblu.
  • Odpowiedz
GhostofChristmasPast
GhostofChristmasPast
04.05.2026, 06:57:43
  • 609
Trawnik i chodnik był już zajęty.
#samochodoza #hehszki #bekazpodludzi
GhostofChristmasPast - Trawnik i chodnik był już zajęty.
#samochodoza #hehszki #bekaz...

źródło: Tumblr_l_7294533459299

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 04.05.2026, 07:44:40 via Android
  • 0
@GhostofChristmasPast: we Francji nie mają takich zjawisk jak makcim.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
01.05.2026, 13:10:43
  • 323
Kisne z tego, ze Polacy wystrzelali sie chyba juz kazdego mozliwego ad-personam w kierunki konfitury.

Ogolnie z gosciem byl problem bo nie mozna go wyzwac od kurdupli ani zakolakow.

Incel nie pasuje, bo smie miec zone i rodzine. No co za czlowiek nawet nie ma jak obrazic.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 04.05.2026, 06:32:11 via Android
  • 0
@Czoso: bo to zwykły patus.
  • Odpowiedz
FunkyMonkey
FunkyMonkey
04.05.2026, 05:25:24
  • 9
Mieszkałem kiedyś na osiedlu, gdzie był dość trudny wyjazd - jak chciałem inne samochody przepuścić to mogłem się albo ustawić przed pasami i nic nie widzieć, albo za pasami wystając dupą na ścieżkę rowerową. Notorycznie się zdarzało, że jechał jakiś rowerzysta to zamiast skręcić te pół metra i mnie ominąć to mi z pięści w bagażnik dawał. xdd Jakby to była Warszawa to nie zdziwiłbym się gdyby to był któryś z Panów
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 04.05.2026, 05:35:32 via Android
  • 1
@FunkyMonkey: ciekawe czy są tak cwani i walą w oponę naczepy albo autobusu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 04.05.2026, 05:37:21 via Android
  • 23
@JoeGlodomor: jak za 15stym razem zdasz na prawo jazdy to zorientujesz się że to tak nie działa.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 04.05.2026, 06:02:53 via Android
  • 1
@Znachor_enjoyer: dlaczego ma zgłaszać? Przecież PoRD dopuszcza, a wręcz wymaga takiego zachowania od kierowcy.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 04.05.2026, 05:30:19
  • 9
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzkeson
dzkeson
04.05.2026, 05:32:40 via Wykop
  • 6

Komentarz usunięty przez moderatora

RECAPTCHASSIE
RECAPTCHASSIE
03.05.2026, 14:53:52
  • 79
Na tagu pojawił się plusowany przez ponad 100 wyznawców Konfitury post z wywodem jakoby "kierowcy prowokowali konfiturę, a nie on ich".

Więc przypominam : pseudoaktywista Konfitura wybiera najbardziej nieżyciowo zaprojektowane miejsca w Warszawie. Prowokuje konflikty z ludźmi zmuszonymi przez nieudolnych urzędników do naginania zasad. Kręci to kamerką, publikuje na YT zarabiając na reklamach i wpłatach. Do podbicia oglądalności dzwoni na policję i używa policjantów jako darmowych statystów.

Część społeczeństwa mająca mentalność po
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 03.05.2026, 17:39:55 via Android
  • 2
@RECAPTCHASSIE: ja z nich szydzę, a filmy tych dwóch przygłupów traktuję jako patostreamy w których napitalają się i wykłócają dwa typy patusów XD
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 03.05.2026, 14:29:06
  • 10
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

50

Warszawa: Awantura o słupki przy ulicy. 300 podpisów w dwa dni

Warszawa: Awantura o słupki przy ulicy. 300 podpisów w dwa dni

Od 30 lat był tu postój dla aut, z którego korzystali okoliczni mieszkańcy. Tylko wyglądać jak za chwilę przyjedzie #konfitura z kamerą i będzie wszystkim dookoła pokazywał jacy kierowcy są źli. Dzień jak co dzień w zarządzanej przez rowerowych aktywistów Warszawie.

kcnrad
z
haloursynow.pl
dodany: 03.05.2026, 06:30:45
  • 81
  • #
    warszawa
  • #
    konfitura
  • #
    patocelebryci
typ53B
typ53B 03.05.2026, 07:01:17 via Android
  • -16
@Andr3v: Nie widzę problemu, skasujemy chodnik.
typ53B
typ53B 03.05.2026, 14:26:36 via Android
  • -6
@sargento: a planujesz akurat jechać?
typ53B
typ53B 02.05.2026, 18:52:02
  • 9
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamus89
adamus89
02.05.2026, 16:38:45
  • 4
Tak sobie ogladam na yt, ten cały syf po obrzydliwym odcinku #polsat w pol$acie, czy jak to sie nazywa?
#konfitura
Mam swoje przemyślenia. Moim zdaniem ludzie ktorzy jakkolwiek nawołuja do łamania polskich przepisów, powinni gnić w wiezieniu predzej niż prowadzić coklwiek o zasiegu medialno-krajowym.
Ja sie sam czesto spotykam z czyms takim, ze ide wąska uliczka i samochod zajmuje 90% chodnika, przejscie to moze 30cm, do tego czesto jakieś drzewo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 02.05.2026, 16:59:12 via Android
  • 0
@Substytut: odpowiem ci ile z tych śmiertelnych wypadków to była jazda z premedytacją po chodniku
ZERO.
  • Odpowiedz
melekhov
melekhov
02.05.2026, 14:45:36
  • 286
Zdjęcia robione jakiś czas temu, ale nic się nie zmieniło. Niepełnosprawny, czy matka z wózkiem nie mają nawet jak przejść.

#konfitura #szczecin
melekhov - Zdjęcia robione jakiś czas temu, ale nic się nie zmieniło. Niepełnosprawny...

źródło: 37335

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 02.05.2026, 14:53:26 via Android
  • 6
@melekhov: jesteś pewien, że nie ma zezwolenia od wspólnoty? Teren prywatny, więc prywatne zasady, to nie jest nawet chodnik w świetle prawa.
  • Odpowiedz
niemiecki_agent
niemiecki_agent
02.05.2026, 08:38:45
  • 10
#konfitura
niemiecki_agent - #konfitura

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 02.05.2026, 14:35:49 via Android
  • 0
@twoj_starrry: tak samo jak kolizja z lusterkiem prawidłowo jadącego samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 02.05.2026, 14:50:22 via Android
  • 0
@twoj_starrry: Już wystarczająco dużo ma pozwów za swoje patusowe zachowanie, nie będę kopał leżącego. Chociaż małpa sama wrzuciła zamozaoranie do sieci więc kusi żeby wysłać na stopagresjidrogowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 02.05.2026, 14:07:09
  • 0
#bekazpodludzi #debil #patologiazewsi #patostreamy
Patusy same się oznaczają...
typ53B - #bekazpodludzi #debil #patologiazewsi #patostreamy 
Patusy same się oznaczaj...

źródło: 396

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chillybilly
chillybilly
chillybilly
02.05.2026, 14:08:14 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Czoso
Czoso
02.05.2026, 10:22:45
  • 13
#konfitura #heheszki #samochodoza
Czoso - #konfitura #heheszki #samochodoza

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 02.05.2026, 13:31:01 via Android
  • 0
@Czoso: ale dlaczego kierowca ma być zły widząc pieszych i rowerzystów korzystających z ciągu pieszo rowerowego?
Ja na przykład jestem zły jak pedalarz jedzie jezdnią wzdłuż DDR lub CPR, a widuję takich praktycznie codziennie.
  • Odpowiedz
gatti_di_stradaa
gatti_di_stradaa
02.05.2026, 00:25:09
  • 0
#konfitura facet jest całkiem rozsądny, robi to dobrze
już nie będę zostawiał auta na chodniku
#samochodoza - ten jest trolem, czekam aż ktoś go sklepie ;-)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 02.05.2026, 04:19:52 via Android
  • 0
@gatti_di_stradaa: taa, ostatnio idąc jezdnią wzdłuż chodniku ka złamał lusterko w prawidłowo pezejeżdżającym samochodzie. Bardzo rozsądne zachowanie, chyba jak masz nadmiarowy chromosom...
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 02.05.2026, 12:15:30 via Android
  • 0
@HubertOlkowski: tak, wiem już, że pośrod was patusów relatywizowanie prawa jest normalne. Bardzo mi przykro, że masz wyjątkowo niskie standardy moralne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 02.05.2026, 12:29:00 via Android
  • 0
@gr0m1t: gdzie ja bronię jeżdżących po chodnikach? Znajdź jeden taki wpis?
Oczywiście klopier czy jak mu tam jest rozsiewa bezczelne fejury jak to ma w zwyczaju, na wideo widać szeroki pusty chodnik za samochodami.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 24
  • Strona 10 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 15.04.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking