Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jasper666

Jasper666

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11255
  • Znaleziska 1346
  • Mikroblog 9909
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 73
Shatter
Shatter
wczoraj, 09:15:08
  • 1025
Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym chwali w internecie XD

#pilkanozna #mecz #ekstraklasa #bekazpodludzi #patologiazmiasta #wislakrakow
Shatter - Trzech dorosłych chłopów rozebrało dziecko ze stroju piłkarskiego i się tym...

źródło: 1000008650

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 wczoraj, 12:21:30 via iOS
  • 3
@Shatter: tam może być przyszły prezydent!
  • Odpowiedz

708

Martwy internet: AI generuje 21% filmów na YouTube i 60% na TikToku

Martwy internet: AI generuje 21% filmów na YouTube i 60% na TikToku

Ponad połowa TikToka to już odmóżdżający AI slop, a najgorzej jest tam, gdzie powinno być najbezpieczniej - w treściach dla najmłodszych.

matixrr
z
antyweb.pl
dodany: przedwczoraj, 15:35:29
  • 128
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    youtube
  • #
    tiktok
  • #
    internet
  • #
    informatyka
Jasper666
Jasper666 wczoraj, 09:28:12 via iOS
  • 2
@elo345: czyli Wykop wygra
freedomseeker
freedomseeker
wczoraj, 05:23:43
  • 12
#szpital #afera #warszawa #lekarz100k #ankieta #humorobrazkowy
freedomseeker - #szpital #afera #warszawa #lekarz100k #ankieta #humorobrazkowy

źródło: 1000014056

Pobierz

Ile czekał na SOR'ze Tutenchamon?

  • 21 minut 32.9% (25)
  • 121 minut 42.1% (32)
  • Napiszę w komentarzu 25.0% (19)

Oddanych głosów: 76

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 wczoraj, 06:12:43 via Wykop
  • 2
@freedomseeker: Pan to raczej z saloniku VIP, więc długo nie czekał
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
przedwczoraj, 13:08:46
  • 418
Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji, wraca na rodzime boiska.
Po tym jak jego kariera zaczela przygasac, jego żona Lana Rybusova wniosła sprawę o rozwód. Ostatecznie polski piłkarz został pozbawiony wiekszosci majątku, a takze praw do kontaktu z dziećmi.
Obecnie, aby zdobyć środki do zycia, oferował swoje usługi klubom trzecioligowym. Pomocną dłoń wyciągnął jego byly klub Pelikan Łowicz, ktory podpisał z zawodnikiem dwuletnią umowę. Wg nieoficjalnych
thorgoth - Maciej Rybus wraca do Polski. Pilkarz ktory ostatnie lata spędził w Rosji,...

źródło: 1000016251

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 przedwczoraj, 14:49:54 via iOS
  • 10
@thorgoth: to go ogrzyca załatwiła xD
  • Odpowiedz
Jasper666
Jasper666 22.06.2026, 09:34:34
  • 2
#wislakrakow
Jasper666 - #wislakrakow

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-06-22_113415_www.90minut.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

okoboji
okoboji
20.06.2026, 09:25:39
  • 746
piekło kobiet :'(((((((

#mecz #pilkanozna #lewandowski #logikarozowychpaskow
okoboji - piekło kobiet :'(((((((

#mecz #pilkanozna #lewandowski #logikarozowychpask...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 11.24.55

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 20.06.2026, 14:23:14 via iOS
  • 2
@okoboji: po czym otarła łzy banknotami
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
19.06.2026, 05:16:27
  • 119
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 19.06.2026, 06:01:22 via Wykop
  • 4
@Afrobiker: to antysemityzm! ( uff zaliczone zadanie)
  • Odpowiedz
lNKOGNITO
lNKOGNITO
17.06.2026, 04:50:51
  • 609
psy są lepsze od kotów
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek
lNKOGNITO - psy są lepsze od kotów
#takaprawda #oswiadczenie #smiesznypiesek

źródło: 0f548f465e5ee5b6a34b7e73575fac5b

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 17.06.2026, 05:56:05 via Wykop
  • 0
@lNKOGNITO: amen
  • Odpowiedz
mmm_MMM
mmm_MMM
16.06.2026, 05:59:13
  • 54
16 czerwca - wtorek - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽ #mundial
🗺️ Mistrzostwa Świata, I kolejka - TVP Sport, sport.tvp.pl
21:00 - Francja 🇫🇷 - 🇸🇳 Senegal, TVP1
00:00 - Irak 🇮🇶 - 🇳🇴 Norwegia, TVP2
mmmMMM - 16 czerwca - wtorek - terminarz sportowy #mmmecz

Piłka nożna ⚽ #mundial
🗺️...

źródło: 16.06.2026

Pobierz

Najciekawsze z dzisiejszych spotkań to:

  • Francja - Senegal 62.4% (148)
  • Irak - Norwegia 15.2% (36)
  • Argentyna - Algieria 11.8% (28)
  • Austria - Jordania 10.5% (25)

Oddanych głosów: 237

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 16.06.2026, 06:23:51 via Wykop
  • 28
@o__0: Senegal vs Senegal
  • Odpowiedz

614

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Dawać, czy nie dawać? Napiwek dzieli, ale zbyt niska kwota to obelga

Tresowania społeczeństwa ciąg dalszy. Czas skończyć z tym bzdurnym zwyczajem. Brak podatków, szantaż moralny, przerzucanie kosztów. Tym właśnie są napiwki

MalyKrzys
z
businessinsider.com.pl
dodany: 15.06.2026, 08:21:37
  • 393
  • #
    gastronomia
  • #
    napiwki
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    jedzenie71
Jasper666
Jasper666 15.06.2026, 12:15:21 via Wykop
  • 15
proste nie dawać bo od płacenia pracownikowi jest pracodawca
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

josedra52
josedra52
15.06.2026, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 15.06.2026, 11:30:10 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jasper666
Jasper666 15.06.2026, 11:36:07 via Wykop
  • 0
@josedra52: ogólnie ciekawe że Braun tworzy własne Sturmabteilung SA
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
15.06.2026, 07:42:45
  • 494
Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? To chyba z dykty i tektury!!1!! Ja dałem 60k w powiacie we wschodniej Polsce.
B) 60k?! To chyba u jakiegoś Janusza bez faktury. Ja dałem 80k, a mam kuchnię ledwie 8m2!
C) 80k?! To chyba za jedną szafę!!!! Ja dałem 100k, a mam kuchnię 5m2!!!

Kraj debili. A potem się dziwić, że przychodzi ci jakiś niepiśmienny głąb po kursie za 1000 zł
codziennaKasia - Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? ...

źródło: image

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 15.06.2026, 09:32:56 via Wykop
  • 2
@codziennaKasia: ja dałem w Ikea za kuchnię razem z AGD 18-19k, kuzynka u stolarza 60k bez AGD, fakt ma ją trochę większą ale tak nie widzę między tymi kuchniami i ich wykonaniem żadnej różnicy
  • Odpowiedz
Jasper666
Jasper666 15.06.2026, 11:18:08 via Wykop
  • 0
@gokotgo: na razie kuchnie mam 6 lat i zero śladów zużycia. Wszystko wygląda i śmiga jak nowe
  • Odpowiedz
congrats
congrats
congrats
15.06.2026, 09:48:13
  • 402
Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadionie w Santa Clara bo nie są sponsorem mundialu. Zrobili to sprytnie, tak że logo rozpoznaje większość osób. Dzięki temu zyskali jeszcze większy rozgłos i darmową promocję.

#reklama #kreatywnosc #kreatywnareklama #mundial
congrats - Levi's został zmuszony przez #fifa do zasłonięcia swojego loga na stadioni...

źródło: images

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 15.06.2026, 11:03:00 via Wykop
  • 6
@congrats: yhym w życiu bym się nie skapnął
  • Odpowiedz
bigbuck
bigbuck
bigbuck
15.06.2026, 07:49:18
  • 504
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 15.06.2026, 09:34:28 via Wykop
  • 3
@bigbuck: mam dokładnie takie same odczucia po przejechaniu ostatnio A1
  • Odpowiedz
Jasper666
Jasper666 14.06.2026, 17:27:04
  • 0
Co Ci Hitlerowcy? #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jasper666
Jasper666 14.06.2026, 17:11:47
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >
  • Wykop to wspaniałe doświadczenie, jestem bardzo zadowolony. Sprawiedliwy

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.11.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.04.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.08.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking