zależy które clio


@stiven777: Clio V. Chodzi o Traficara, bo jeszcze nie mam własnego auta. W przypadku roweru MTB musiałem zdejmować jedno koło i na styk wchodził. Z tego, co pamiętam, to w Arkanie też trzeba było zdejmować koło. A do CH-R wchodził cały.
  • Odpowiedz
A czemu imbusy? To już klucz 15 nie starcza? Szybkozamykaczek nie masz?


@stiven777: Nie, w większości rowerów szosowych nie ma szybkozamykacza.

Chyba pójdę się teraz przymierzyć. Zresztą i tak długo już nie
  • Odpowiedz
@0caffe: to raczej D7F bo pewnie się zastanawiasz czy to nie D4F? Wpisz sobie w wyszukiwanie obrazów Renault Twingo D4F i zobaczysz różnicę.
  • Odpowiedz
Ja 35+, przeżywam trzecią młodość. Ćwiczenia fizyczne, zdrowa dieta.
Szukanie żony, randki ze studentkami, takie sprawy.

Kiedyś za małolata podobało mi się #renault #clio RS wersja po lifcie.
Myślę żeby sobie taką kupić na drugi samochód na weekendy, do dynamicznej jazdy ale zgodnie z przepisami.

Znalazłem
Normalnyczylidlawi3luinny - Ja 35+, przeżywam trzecią młodość. Ćwiczenia fizyczne, zd...

źródło: GC error

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jak wy ale ja największy sentyment mam do Clio 2, jedyne auto które żałuję że sprzedałem xD

Silnik 1.2 16V, z gazem więc jazda praktycznie za darmo, do tego całkiem żwawo się zbierał bo auto waży ledwie tonę, zaparkuje bez problemu w każdej wolnej dziurze, do tego miał klimę w automacie... Jedyny minus że ruda zaczynała brać progi i nadkola.

Ciekawe czy jeszcze jeździ gdzieś czy już złom ( ͡
0caffe - Nie wiem jak wy ale ja największy sentyment mam do Clio 2, jedyne auto które...

źródło: temp_file6953287055651157008

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach