Pan Andrzej regularnie zgłasza do Policji źle zaparkowane pojazdy w Boguchwale - Policja dotychczas potwierdzała zgłoszenia i podejmowała czynności wobec nieprzepisowego zachowania kierowców. Dzięki Panu Andrzejowi montowane są słupki w miejscach, gdzie nieprawidłowo parkowane pojazdy stwarzały zagrożenie. Mieszkaniec zgłosił też pewien czas temu źle zaparkowany radiowóz Policji - może w rzeczywistości to tak wściekło lokalnych funkcjonariuszy?
#krakow #sct #bekazlewactwa Jak myślicie, w nocy z 24 na 25 znowu spali się albo zostanie nieodwracalnie zalane jakieś ważne archiwum w Krakowie? #polityka
@typ53B: nie, bo po ewentualnym odwołaniu prezydenta, do czasu wyborów wskoczy komisarz narzucony przez rząd, zapewne ktoś ze środowiska KO, więc będą mieć tam jeszcze dużo czasu na różne rzeczy
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #sejm Czy wiecie, że strona www posła Maciej Laska kosztowała 46k zł i od roku kiedy powstała nie jest dostępna dla Internautów ( ͡°͜ʖ͡°) #polityka
@typ53B: Przeczytałeś opis kosztów, które powinny być wpisane w tę rubrykę? To są koszty wszelkiej działalności w internecie. Nie wiem co to za poseł, co robi, ale zanim się zacznie trąbić o oszustwach to naprawdę warto posprawdzać opisy w drukach, które są wypełniane :)
#samochodoza #konfitura Bierzmy przykład od najlepszych. Co to w ogóle za konstrukt, że każdy może sobie kupić samochód. Koncentracja ludzi w mieście oraz potrzeby są tak duże, że konieczna jest też reglamentacja m² mieszkania na człowieka, jakbym dał zakaz posiadania więcej niż 5m² na głowę ku chwale idei.
@typ53B: to ten Nawrocki co dopiero co dzwonił do Trumpa i ten mu obiecał żołnierzy z USA co ich Niemcom zabiera ale jednak nie da żadnych do Polski bo mu sie kasa nie zgadza?! No beka w wuj XD
@typ53B: czy ci debile nie słyszeli o efekcie Streisand? Ludzie którzy mieli to do tej pory w dupie od tej agresywnej agitacji jeszcze im specjalnie zrobią po złości xd
@typ53B lewactwo to najchetniej pozbyloby sie wszystkiego. Az dziwne ze nie wpadli jeszcze na pomysl ograniczenia liczby ludzi na swiecie. A nie czekaj - ABORCJA ( ͡º͜ʖ͡º)( ͡º͜ʖ͡º)( ͡º͜ʖ͡º)( ͡º͜ʖ͡º)( ͡º͜ʖ͡º)
@andbatros: drzewa można obcinać od góry. Formować. Nie musisz pozwalać rosnąć pod sam wiadukt. Sam tak przyciąłem 2 drzewa przy wjedzie na działkęi od 10 lat utrzymuje na stałej wysokości 5.5-6m (klon, gdzie kilka innych razem posadzonych już ma 10-12m)
Ojoj nieszczęście ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: 589
Pobierzhttps://www.facebook.com/StopChamWarszawa/posts/pfbid0M4KMfvopa1LbzT1hyfhSCG6Pp8yxq48Fv5ptArMuhwSNxZcqJioJW6aeTdue9Yntl