Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko222
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
typ53B

typ53B

Dołączył 3 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22032
  • Znaleziska 13931
  • Mikroblog 8101
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 13
  • Dodane (665)
  • Komentowane (2732)
  • Plusowane (4704)
typ53B
typ53B 28.05.2026, 18:06:30
  • 1
#bekazpodludzi #heheszki #konfitura #samochodoza
Ojoj nieszczęście ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
typ53B - #bekazpodludzi #heheszki #konfitura #samochodoza
Ojoj nieszczęście ( ͡°( ͡° ...

źródło: 589

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panDocent
panDocent
28.05.2026, 21:15:04 via Wykop
  • 2
@typ53B: a czytałeś wszystko na ten temat?

Pan Andrzej regularnie zgłasza do Policji źle zaparkowane pojazdy w Boguchwale - Policja dotychczas potwierdzała zgłoszenia i podejmowała czynności wobec nieprzepisowego zachowania kierowców. Dzięki Panu Andrzejowi montowane są słupki w miejscach, gdzie nieprawidłowo parkowane pojazdy stwarzały zagrożenie. Mieszkaniec zgłosił też pewien czas temu źle zaparkowany radiowóz Policji - może w rzeczywistości to tak wściekło lokalnych funkcjonariuszy?


https://www.facebook.com/StopChamWarszawa/posts/pfbid0M4KMfvopa1LbzT1hyfhSCG6Pp8yxq48Fv5ptArMuhwSNxZcqJioJW6aeTdue9Yntl
panDocent - @typ53B: a czytałeś wszystko na ten temat?
 Pan Andrzej regularnie zgłasz...
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 28.05.2026, 18:00:40
  • 1
#pedalarze #samochodoza #konfitura #piratdrogowy
typ53B - #pedalarze #samochodoza #konfitura #piratdrogowy

źródło: 588

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 27.05.2026, 19:52:06
  • 1
#konfitura #samochodoza #bekazpodludzi #heheszki
Ciekawe jaki ma nick na wykopie XD
typ53B - #konfitura #samochodoza #bekazpodludzi #heheszki
Ciekawe jaki ma nick na wyk...

źródło: 585

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B
Autor
28.05.2026, 08:24:06 via Android
  • 1
@dafto: ty to niezbyt bystry jesteś...
  • Odpowiedz
dafto
dafto
dafto
28.05.2026, 09:23:49 via Wykop
  • 2
@typ53B: no właśnie nic nie jest wyjaśnione.
Właściciel równie dobrze może powiedzieć, że lakier został uszkodzony przez naklejoną naklejkę.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 25.05.2026, 04:25:02
  • 0
Brawo #krakow! Całe 97% nie chciało Miszalskiego i tuskoidów w radzie miasta, jest nadzieja dla narodu! #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sylwke3100
sylwke3100
25.05.2026, 04:30:43 via Android
  • 2
@typ53B Tylko że cała Rada miasta jest odwoływana a nie tylko tuskoidzi.
  • Odpowiedz
BornToDie69
BornToDie69
25.05.2026, 06:47:41 via Wykop
  • 0
@typ53B: Ktoś tu zapomniał jakie spustoszenie robią rządzący pisowcy. Z dwojga złego wolę rudego
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 24.05.2026, 19:03:47
  • 1
#krakow
typ53B - #krakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 22.05.2026, 10:07:19
  • 85
#krakow #sct #bekazlewactwa
Jak myślicie, w nocy z 24 na 25 znowu spali się albo zostanie nieodwracalnie zalane jakieś ważne archiwum w Krakowie? #polityka
typ53B - #krakow #sct #bekazlewactwa
Jak myślicie, w nocy z 24 na 25 znowu spali się ...

źródło: 555

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1va5
ch1va5
22.05.2026, 10:10:04 via Wykop
  • 41
@typ53B: O! Franc Makamele - znakomity aktor...
  • Odpowiedz
Serghio
Serghio
22.05.2026, 10:22:50 via Wykop
  • 21
@typ53B: nie, bo po ewentualnym odwołaniu prezydenta, do czasu wyborów wskoczy komisarz narzucony przez rząd, zapewne ktoś ze środowiska KO, więc będą mieć tam jeszcze dużo czasu na różne rzeczy
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 21.05.2026, 05:04:28
  • 40
#bekazlewactwa #bekazpodludzi #sejm
Czy wiecie, że strona www posła Maciej Laska kosztowała 46k zł i od roku kiedy powstała nie jest dostępna dla Internautów ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
typ53B - #bekazlewactwa #bekazpodludzi #sejm
Czy wiecie, że strona www posła Maciej L...

źródło: 546

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
KOLEGAMAMY
21.05.2026, 05:23:21 via iOS
  • 20
@typ53B: to program Tuska - rodzina na swoim czy na państwowym. Partia nieudaczników
  • Odpowiedz
peszek_leszek
peszek_leszek
21.05.2026, 07:08:05 via Wykop
  • 9
@typ53B: Przeczytałeś opis kosztów, które powinny być wpisane w tę rubrykę? To są koszty wszelkiej działalności w internecie. Nie wiem co to za poseł, co robi, ale zanim się zacznie trąbić o oszustwach to naprawdę warto posprawdzać opisy w drukach, które są wypełniane :)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 20.05.2026, 11:06:11
  • 6
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
20.05.2026, 11:11:02 via Wykop
  • 6
@typ53B:
straszny_cham - @typ53B:

źródło: IMG_6400

Pobierz
  • Odpowiedz
straszny_cham
straszny_cham
20.05.2026, 13:24:42 via Wykop
  • 0
@perla12: Bo ta była wyborcza xD
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 20.05.2026, 05:31:39
  • 4
#samochodoza #konfitura
Bierzmy przykład od najlepszych. Co to w ogóle za konstrukt, że każdy może sobie kupić samochód. Koncentracja ludzi w mieście oraz potrzeby są tak duże, że konieczna jest też reglamentacja m² mieszkania na człowieka, jakbym dał zakaz posiadania więcej niż 5m² na głowę ku chwale idei.

typ53B - #samochodoza #konfitura 
Bierzmy przykład od najlepszych. Co to w ogóle za k...

źródło: 514

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n000t
n000t
n000t
20.05.2026, 07:09:55 via Wykop
  • 3
@typ53B:
Ładnie ci przepala styki to, że ktoś zabrania łamać prawo xD
Takie typowe prawicowe i konserwatywne podejście.
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
20.05.2026, 08:30:33 via Android
  • 6
@typ53B: Jedyna pustą rzeczą w tym temacie jest twój rozum
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 19.05.2026, 06:45:33
  • 1
#samochodoza #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Bynajmniej blachosmrody nie zaparkują...
typ53B - #samochodoza #bekazlewactwa #bekazpodludzi
Bynajmniej blachosmrody nie zapar...

źródło: 536

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
19.05.2026, 06:51:22 via Wykop
  • 3
@typ53B: przynajmniej jak już.. teraz już wiem, że analfabeci są przeciwko samochodom i wolą wrócić do dorożki

jeszcze beka z lewactwa.. a to przypadkiem nie lewactwo właśnie ciągle pompuje balonik, że auta się powinno wywalić z miast? xD
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
19.05.2026, 06:57:11 via Wykop
  • 0
@typ53B: nie no ja wiem, że pod samym tagiem samochodoza będę grillowany, ale dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 19.05.2026, 05:33:02
  • 7
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 18.05.2026, 05:45:25
  • 6
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 17.05.2026, 18:35:13
  • 5
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

typ53B
typ53B 16.05.2026, 08:25:20
  • 6
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radkoski
radkoski
16.05.2026, 08:58:31 via Wykop
  • 3
@typ53B: 😎👍
radkoski - @typ53B: 😎👍

źródło: 1000144280

Pobierz
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 15.05.2026, 18:13:34
  • 3
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
16.05.2026, 07:41:05 via Wykop
  • 0
@typ53B: dzwonił już do Teumpa? https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wstrzymanie-wyslania-wojsk-do-polski-to-nie-koniec-usa-planuja-kolejny-krok-w-sprawie/4w31qjx,79cfc278
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 14.05.2026, 05:34:35
  • 15
#codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka
typ53B - #codziennynawrocki #bekazlewactwa #polityka

źródło: 59

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
14.05.2026, 05:46:28 via Wykop
  • 48
@typ53B: to ten Nawrocki co dopiero co dzwonił do Trumpa i ten mu obiecał żołnierzy z USA co ich Niemcom zabiera ale jednak nie da żadnych do Polski bo mu sie kasa nie zgadza?!
No beka w wuj XD
  • Odpowiedz
tomek_27
tomek_27
14.05.2026, 05:59:50 via Wypiek
  • 43
@typ53B @CipakKrulRzycia tak, to ten sam przyglup
tomek_27 - @typ53B @CipakKrulRzycia tak, to ten sam przyglup

źródło: image_picker_0A4B60A3-F66F-4D4A-912D-F4F5123EAD8F-14190-0000056F93579600

Pobierz
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 13.05.2026, 12:36:45
  • 359
#krakow #sct #bekazpodludzi
Ciekawe skąd pieniądze na wydrukowanie wątpliwych moralnie ulotek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
typ53B - #krakow #sct #bekazpodludzi
Ciekawe skąd pieniądze na wydrukowanie wątpliwyc...

źródło: 490

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derivatives
derivatives
13.05.2026, 12:38:11 via Wykop
  • 284
@typ53B: nie ma to jak oficjalnie przyznawać się do złej opinii wśród swojego elektoratu xD
  • Odpowiedz
Emble
Emble
13.05.2026, 13:04:01 via Android
  • 254
@typ53B: czy ci debile nie słyszeli o efekcie Streisand? Ludzie którzy mieli to do tej pory w dupie od tej agresywnej agitacji jeszcze im specjalnie zrobią po złości xd
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 13.05.2026, 09:48:19
  • 0
#samochodoza #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki najważniejsze że te paskudne blachosmrody nie zaparkują!
typ53B - #samochodoza #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki najważniejsze że te pas...

źródło: 488

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
13.05.2026, 09:52:34 via Android
  • 3
@typ53B lewactwo to najchetniej pozbyloby sie wszystkiego. Az dziwne ze nie wpadli jeszcze na pomysl ograniczenia liczby ludzi na swiecie. A nie czekaj - ABORCJA ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
thcl
thcl
13.05.2026, 10:14:23 via Wykop
  • 1
@andbatros: drzewa można obcinać od góry. Formować. Nie musisz pozwalać rosnąć pod sam wiadukt. Sam tak przyciąłem 2 drzewa przy wjedzie na działkęi od 10 lat utrzymuje na stałej wysokości 5.5-6m (klon, gdzie kilka innych razem posadzonych już ma 10-12m)
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 13.05.2026, 05:12:49
  • 24
#krakow #sct #referendum #bekazpo
Wiecie ak wielki huk wywoła upadek niszczalskiego gdy 90% będzie za odwołaniem? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
typ53B - #krakow #sct #referendum #bekazpo
Wiecie ak wielki huk wywoła upadek niszcza...

źródło: 485

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
13.05.2026, 05:15:56 via Android
  • 15
@typ53B: Będzie płacz i zgrzytanie zębów w pewnym elektoracie.
  • Odpowiedz
Koronanona
Koronanona
13.05.2026, 05:18:06 via Wykop
  • 8
@typ53B: niszczalski out 2zl
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B 12.05.2026, 09:00:32
  • 5
Najwydajniejsza forma życia czyli #pedalarze znowu kogoś potrącił na chodniku i uciekł z miejsca zdarzenia...
#konfitura #samochodoza #stopcham
typ53B - Najwydajniejsza forma życia czyli #pedalarze znowu kogoś potrącił na chodnik...

źródło: 479

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawel993
Pawel993
12.05.2026, 10:06:50 via Wykop
  • 5
@typ53B: chyba tutaj wina organizatora wyścigu że źle zabezpieczył trase
  • Odpowiedz
klapektarasa
klapektarasa
12.05.2026, 10:15:49 via Wykop
  • 6
@Robertuss: bo ma f----z konfitury - kolejny cichy wielbiciel
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 33
  • Strona 1 z 33
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 07.03.2023

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 15.04.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking