Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
elsajko

elsajko

Dołączył 17 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5789
  • Znaleziska 2242
  • Mikroblog 3547
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 3
telemach20
telemach20
4 godz. i 7 min temu
  • 0
Czasami się zastanawiam, czy w tych redakcjach ktoś używa mózgu? ¯\(ツ)/¯ #pytanie #niedzielahandlowa
telemach20 - Czasami się zastanawiam, czy w tych redakcjach ktoś używa mózgu? ¯\(ツ)/¯...

źródło: 1000019646

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 4 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 0
@telemach20: o co ci chodzi, ja tak to bym nie pamiętal o tym
  • Odpowiedz

324

Kolejny cios w rosyjski łańcuch paliwowy. Płonie kluczowa baza w Krasnodarze

Kolejny cios w rosyjski łańcuch paliwowy. Płonie kluczowa baza w Krasnodarze

Ukraińskie drony znów trafiły w serce rosyjskiej logistyki paliwowej. W nocy z 24 na 25 czerwca 2026 roku w rejonie Krasnodaru zapłonęła baza dystrybucji paliw w Poltavskiej. To już trzeci atak na ten sam obiekt w ciągu miesiąca.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: przedwczoraj, 19:19:55
  • 35
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    pozar
elsajko
elsajko 18 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 0
@gaymershimon: i jeszcze poczytasz przez następne miesiące braunuchu o takich atakach;)))
notakjakbytotalnie_
notakjakbytotalnie_
23 godz. i 26 min temu
  • 17
obiad chłopski
notakjakbytotalnie_ - obiad chłopski

źródło: 1000010475

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 23 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 1
@notakjakbytotalnie_: chleb z Lidla
  • Odpowiedz
elsajko
elsajko 23 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 1
@notakjakbytotalnie_: ma się to oko
  • Odpowiedz
MichuTop
MichuTop
MichuTop
23 godz. i 40 min temu
  • 5
Wyczuwam w tym roku rekordową popularność kierunku lekarskiego, aktualnie jest top 3, obstawiam najwyższy stopień podium po ujawnieniu realnych zarobków lekarzy w mainstreamie
#lekarski #studia #lekarz100k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 23 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 0
@MichuTop: a programiści chodzą w-------i bo nagle na drabinie statusu znaleźli się na poziomie sprzątaczek.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
przedwczoraj, 20:24:39
  • 0
Co na taki odcisk
jmuhha - Co na taki odcisk

źródło: 1000028935

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko przedwczoraj, 20:26:21 via Wykop
  • 1
@jmuhha: to stopa okopowa a nie odcisk
  • Odpowiedz
Lewusx
Lewusx
przedwczoraj, 08:22:00
  • 14
Półtora roku pracy i mamy z chudego chłopca, trochę mniej chudego, estetycznego chłopa. Kuba miał 19lat jak zaczynaliśmy, od samego początku wszystko realizował jak zalecałem. Mieliśmy długi, roczny okres masowy, teraz jesteśmy na końcówce redukcji.

Szczyt masy - 89kg.
Obecnie - 72kg.

Szczyt masy około 4000kcal dziennie.
Lewusx - Półtora roku pracy i mamy z chudego chłopca, trochę mniej chudego, estetyczn...

źródło: IMG_4544

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko przedwczoraj, 12:06:07 via Wykop
  • 1
@Lewusx: co on te obojczyki ma tak równo jak od linijki, jeszcze nie widziałem nikogo by tak miał:)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 06:37:02
  • 82
✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje ludźmi że wybierają kupno mieszkania? Czy Polacy na prawdę uwielbiają żyć jak niewolnicy? Mamy okolice 30 stopni, co można robić w takim bloku? Ani nie wyjdziesz do ogrodu, ani nie zrobisz grilla, nawet głośniej muzyki nie puścisz. Zastanawiam się gdzie takie osoby suszą pranie? Gdzie trzymają butelki z kaucją? Gdzie mają przestrzeń do ćwiczeń? Gdzie trzymają rower? Przecież nawet żeby auto mieć
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego Polacy wybierają mieszkania? Ⓘ
Ktoś mi powie co kieruje lud...

źródło: 817cdf4722038e60ab9d1b53d96ae4904546927581ef1048613305b284dbd3f6

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko przedwczoraj, 12:01:25 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: no qrva debil
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
przedwczoraj, 11:54:47
  • 0
✨️ Brazylia jako najlepsze nieoczywiste miejsce do życia Ⓘ
Co sądzicie o Brazylii jako najlepsze nieoczywiste miejsce do życia? Kiedyś na wykopie była popularna praca zdalna z Tajlandii, Filipin, Indonezjii. Teraz widzę popularna jest Australia. Wiadomo, że taka Brazylia może nie być do końca bezpieczna i trzeba uważać no i rynek pracy jest jaki jest ale.. z drugiej strony patrząc na widoki, naturę, plaże, klimat to wygląda świetnie. Podobno też najlepszy vibe i
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko przedwczoraj, 11:59:22 via Wykop
  • 4
@mirko_anonim: Jak jesteś polskim chudotłustym zakolakiem to sobie odpuść Brazylijki. Tam jest kulturystyka bardzo rozwinięta, ludzie się pokazują na plażach i trzeba wyglądać jak nasterydowany chad by jakąś konkretną znaleźć.
  • Odpowiedz

282

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Niemieckie Ministerstwo Finansów rozważa znaczące podniesienie podatku tytoniowego. Jak informuje niemiecka agencja prasowa dpa, resort chce w ten sposób zwiększyć wpływy do budżetu, ale przekonuje też, że chodzi o ochronę zdrowia publicznego i ograniczenie liczby palaczy.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 22.06.2026, 13:08:31
  • 182
  • #
    niemcy
  • #
    papierosy
  • #
    ciekawostkizniemiec
  • #
    ciekawostki
elsajko
elsajko 23.06.2026, 12:09:12 via Wykop
  • -1
@jegertilbake: Przecież to był debilizm bo różnicuje prawa dorosłych obywateli na podstawie tylko daty urodzenia. Jak ktoś skończył 18 lat zyskuje wszystkie dozwolone prawa, a nie że sąsiad czy brat co ma np. 3 lata więcej może coś kupić, a ty nie. I tylko tym się różnicie. Głosować możecie obaj tak samo i wszystko inne też.
Albo zakazujemy wszystkim dorosłym, albo nikomu. Gdyby to przeszło, równie dobrze można by robić
elsajko
elsajko 23.06.2026, 12:57:16 via Wykop
  • 1
@jegertilbake: a ty nie rozumiesz że raz dając precedens do różnicowania praw teoretycznie równych obywateli według arbitralnych kryteriów wchodzimy na drogę bez powrotu. Skoro to by przeszło, w kolejce czekają kolejne idiotyczne "prawa" np. dodatkowy podatek dla tych co nie głosują na partię rządzącą:)
elsajko
elsajko 24.06.2026, 20:51:04 via Wykop
  • -1
@jegertilbake: ciągle nie łapiesz, jak to taka trucizna to się zakazuje wszystkim dorosłym palić i koniec. Po c--j te różnicowanie wieku?:) Możesz logicznie uzasadnić po co starsi mogą mieć pozwolenie się truć?
elsajko
elsajko 24.06.2026, 21:06:05 via Wykop
  • 0
@jegertilbake: W moim wypadku stoktroć wolę zasadę wszyscy albo nikt, niż dzielenie ludzi na arbitralne kategorie wobec prawa.
abstnt
abstnt
abstnt
23.06.2026, 07:10:46
  • 1
Hip swing i turkish get-up to wszystko czego potrzebujesz wg książki Pavla Tsatsouline'a na #odchudzanie #silownia #kettlebell #ciekawostki
abstnt - Hip swing i turkish get-up to wszystko czego potrzebujesz wg książki Pavla T...

źródło: 2948

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 24.06.2026, 08:59:25 via Wykop
  • 0
@przemd11: Pistolet i pompka na jednej łapie to zestaw który zrobi tak w serii 10 razy może z 1000 osób w Polsce.... Choć pewno przeszacowałem dwukrotnie.
  • Odpowiedz
szmichal
szmichal
23.06.2026, 12:56:22
  • 55
Tournee Jakiego i Bocheńskiego to była porażka? Dobra Krzysiu teraz ty spróbuj być Charlie Kirkiem #bekazpisu #polityka #kanalowo
szmichal - Tournee Jakiego i Bocheńskiego to była porażka? Dobra Krzysiu teraz ty spr...

źródło: 1000073002

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 23.06.2026, 12:58:34 via Wykop
  • 2
@szmichal: mam nadzieję że przyjedzie ten co orał Jakiego i zaora zakolaka.
  • Odpowiedz

204

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Test Stroopa ujawnia granicę, której algorytmy nie przeskoczą

Prosty test Stroopa, który bez wysiłku przechodzi każdy zdrowy dorosły, obnaża fundamentalną lukę w architekturze najpotężniejszych modeli językowych przy dłuższych listach słów GPT-5 i Claude tracą kontakt z zadaniem niemal do zera.

Nolanpl
z
noktus.pl
dodany: 22.06.2026, 08:45:11
  • 176
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
  • #
    ciekawostki
  • #
    heheszki
elsajko
elsajko 23.06.2026, 08:56:13 via Wykop
  • 0
@Foxbat: Tak mnie oświeciło że to całe p---------e i hipotezie symulaacji to był pre-marketing twórców mdoeli AI:)

560

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

70% botów na FB ma się świetnie, ale profil zmarłej malarki musieli uwalić......

Dokładnie dzisiaj, w dzień 80. rocznicy urodzin mojej Mamy, Bożeny Nawki-Kunysz (wybitnej polsko-serbołużyckiej malarki i ilustratorki), algorytmy Mety zablokowały jej profil służący od 5 lat jako wirtualna galeria pamięci. Ponad 500 unikalnych dzieł sztuki nikomu 5 lat nie przeszkadzało..do dziś

Galileo33
z
linkedin.com
dodany: 20.06.2026, 14:00:49
  • 83
  • #
    wykop
  • #
    facebook
  • #
    zuckerberg
  • #
    cenzura
  • #
    bigtech
  • #
    sztuka
elsajko
elsajko 20.06.2026, 22:57:41 via Wykop
  • -6
Mi tam skasowali profil co budowałem kilka dni i miał 50 obserwatorów. Założyłem nowy i po kilku dniach ma 100:) Oczywisćie naturalny ruch. Trzeba działać do skutku a nie płakac.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

455

Russia Today atakuje polskich strażników granicznych.

Państwowa rosyjska telewizja wysłała dziennikarzy na białorusko-polską granicę po to aby szczuć na broniących granicy polskich strażników. Bezczelni ruscy dziennikarze podchodzą do płotu i prowokują strażników. Prawicowe środowiska w Polsce milczą o tej prowokacji.

KIaudik
z
x.com
dodany: 16.06.2026, 12:40:29
  • 93
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bekazprawakow
  • #
    uchodzcy
  • #
    kanalzero
elsajko
elsajko 17.06.2026, 07:01:02 via Wykop
  • 2
Przecież widać po braku zieleni w lesie i zimnie, że to co najmniej sprzed kilku miesięcy nagranie, wy głupie wykopki eh...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Fasola17
Fasola17
09.06.2026, 19:37:17
  • 5
Nie no mirki to co stalowy odwalił w najnowszym filmie to jakiś nowy szczyt XD
Gostek puścił samopas amatorów siłowania na rękę do stołu BEZ ŻADNEGO PRZESZKOLENIA i potem zdziwienie że gostek se rękę połamał XDDD Po tym momencie przestałem to oglądać bo szkoda prądu.
Autentycznie jak walniętym na głowe trzeba być, żeby w tak kontuzyjnym sporcie puścić amatorów żeby się siłowali bez obecności żadnego profesjonalisty obok?
Stalowy kloc jak to mówi
Fasola17 - Nie no mirki to co stalowy odwalił w najnowszym filmie to jakiś nowy szczy...

źródło: hdag

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 10.06.2026, 08:44:09 via Wykop
  • 0
@Fasola17: ciekawe czy koleś dostanie odszkodowanie?:)
  • Odpowiedz
elsajko
elsajko 15.06.2026, 17:16:56 via Wykop
  • 0
@arclex: Widzę że się znasz to podpytam, omijać peptydy "kulturystyczne" szerokim łukiem lepiej Jak się ćwiczy amatorsko?
  • Odpowiedz
elsajko
elsajko 15.06.2026, 19:34:44 via Wykop
  • 0
@arclex: dzieki
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
15.06.2026, 06:06:44
  • 985
Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic #patologiazmiasta
josedra52 - Co to za kolejne paramilitarne patusy?

#ruchobronygranic  #patologiazmia...

źródło: image

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 15.06.2026, 15:54:13 via Wykop
  • 1
Niech się bambusy boją, niech się kurna boją. I bardzo dobrze!
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
10.06.2026, 00:26:50
  • 3
Lubię te filmy Ukraińca. Choć fabuła zawsze ta sama, oglądanie kompromitacji napompowanych cweli zawsze się świetnie ogląda. #silownia #mirkokoksy
fornson23 - Lubię te filmy Ukraińca. Choć fabuła zawsze ta sama, oglądanie kompromita...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 10.06.2026, 08:39:33 via Wykop
  • 6
@fornson23: jprd, ktoś wierzy że po tylu latach nikt na takiej siłowni go nie rozpozna w tym durnym stroju. To wszystko ustawka.
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
09.06.2026, 06:26:20
  • 764
Psiarze plus tatuaże to podwójne kombo s----------a
XD
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #tatuaze #psiarze
Gilgamesz69 - Psiarze plus tatuaże to podwójne kombo s----------a 
XD
#bekazpodludzi ...

źródło: 1000018089

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 09.06.2026, 17:48:19 via Wykop
  • 0
@curiousboi: ale to był jamnik:) Tak wyszedł jego długi pysk na sferze czy jego potylicy)
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
05.06.2026, 19:53:48
  • 5
Taka siłownia w Poznaniu na Golęcinie/Olimpii - nie nie WK Dzik ale i tak lepsza niż badziewie które zwykle powstają

#poznan #silownia
Pan_Slon - Taka siłownia w Poznaniu na Golęcinie/Olimpii - nie nie WK Dzik ale i tak ...

źródło: silownia_golęcin

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 07.06.2026, 09:07:08 via Wykop
  • 1
@Pan_Slon: nie ma dodanych obciążeń? Ja prd trzeba być WK Dzikiem by wpaść na dodanie betonowych krążków przesuwanych? Orzecież to w takiej maszynie stalowej byłby najmniejszy koszt
  • Odpowiedz
picasssss1
picasssss1
06.06.2026, 06:29:53
  • 9
J---ć jakieś białko wpc, kulka mocarelli z przeceny w promocji za 90gr. W---------m szczaw z zamrażarki i dopycham kolanem resztę.

#silownia #mikrokoksy #cebuladeals
picasssss1 - J---ć jakieś białko wpc, kulka mocarelli z przeceny w promocji za 90gr. ...

źródło: IMG_20260606_082708

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elsajko
elsajko 06.06.2026, 20:07:58 via Wykop
  • 0
@picasssss1: przecież to serwatka, sam sobie odpowiedz czemu tego by nie pić:) Podpowiedź - białko serwatkowe robi się z serwatki:)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Wolny duch

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 31.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 26.01.2021

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking