Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko193
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pasta_alla_carbonara

pasta_alla_carbonara

Dołączył 4 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20961
  • Znaleziska 1843
  • Mikroblog 19118
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 118
p1p2p3p4
p1p2p3p4
p1p2p3p4
37 min temu
  • 1
polecicie jakieś miejsce we #wroclaw, w którym można kulturalnie obejrzeć meczyk Majki? Zatrzymałem się jakieś 300m na północ od Ostrowa Tumskiego
#tenis #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 28 min temu via Wykop
  • 0
@p1p2p3p4: winners pub, wembley, haggis pub, na boguslawskiego pewnie w kazdym pubie z tv
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
22 godz. i 54 min temu
  • 11
XDDDD potężna analiza

#tenis
smutny_kojot - XDDDD potężna analiza 

#tenis

źródło: 28430

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 21 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@smutny_kojot: niczym sie nie rozni od tych wykopowych ;)
  • Odpowiedz

5

Policja i straż miejska zachwycone prohibicją, lekarz zmian nie widzi

Policja i straż miejska zachwycone prohibicją, lekarz zmian nie widzi

- Nocna prohibicja w Warszawie niestety w ogóle nie poprawiła sytuacji w moim szpitalu. Nadal mamy dużo pacjentów pod wpływem alkoholu - mówi Wirtualnej Polsce chirurg, prof. Paweł Łęgosz. Trwający długi weekend prawdopodobnie to potwierdzi.

WirtualnaPolska
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: wczoraj, 10:54:22
  • 5
  • #
    warszawa
  • #
    policja
  • #
    wiadomosci
  • #
    prohibicja
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 22 godz. temu via Wykop
  • 1
Zasadniczo lekarz widzi plusy, ale nie w szpitalu, bo chleja od popoludnia i trafiaja do niego jeszcze przed 22 :D co za kraj.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sztywny_misza
sztywny_misza
przedwczoraj, 19:10:27
  • 5
taką sytuację dziś kolega miał w robocie na ochronie
#pracbaza #wroclaw #biedronka
sztywny_misza - taką sytuację dziś kolega miał w robocie na ochronie
#pracbaza #wrocl...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 19:14:56 via Wykop
  • 9
@sztywny_misza: czemu ty w ogole udostepniasz nagranie z jakąś kobitą (na zdrową to ona nie wygląda) w internecie?
  • Odpowiedz
emel1
emel1
przedwczoraj, 18:03:43
  • 0
czemu każda kadra ma w sumie świeżych graczy 3x3 a my bierzemy starych dziadów co kiedyś pograli?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 18:18:59 via Wykop
  • 0
@emel1: bo malo kto traktuje to poważnie i łatwo o kontuzję, pominę już to, że sezon w PLK nawet jeszcze się nie skończył.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 18:41:44 via Wykop
  • 0
@emel1:D

ja daje max 50-70g na porcje (100-120g makaronu), no ale to co kto lubi ;) mi max dziesięć - kilkanascie "kostek" styka na porcje, wiecej nie lubie.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 19:05:25 via Wykop
  • 0
@emel1: konkretnej to nie, ale zasadniczo na pewno nie poszedlbym do knajpy z naganiaczem przed wejściem i wielkimi menu, jakbym byl w okolicy to bym pewnie poszedl do tej znanej prowadzonej przez wloskie babcie: https://www.youtube.com/watch?v=wj7heJCPLfs a tak to bym szukal po blogach gdzie chodzą lokalsi, chociaz poza okolicami Rzymu to carbonara w trattoriach wcaie nie jest taka popularna, czesto w ogole nie ma jej w karcie.
pastaallacarbonara - @emel1: konkretnej to nie, ale zasadniczo na pewno nie poszedlby...
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
przedwczoraj, 17:47:59
  • 5
#konfitura #samochodoza #bekazpodludzi #pedalarze
Policja zidentyfikowała agresywnego pedalarza który popchnął stsrszą kobietę. Gdyby to tałatajstwo nie było anonimowe, sprawca zostałby dużo szybciej znaleziony.
typ53B - #konfitura #samochodoza #bekazpodludzi #pedalarze
Policja zidentyfikowała ag...

źródło: 616

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 17:53:07 via Wykop
  • 2
jego papuga sam się zgłosił na policję xdd


@zazdrosny: najpierw policja odwiedzila go na chacie i w pracy, jak go nie było, znali dane wcześniej.

Jak ustaliliśmy, podczas poszukiwań policjanci pojawili się m.in. w miejscu pracy 42-letniego mężczyzny. Gdy dowiedział się, że jest poszukiwany i że śledczy znają już jego tożsamość, za pośrednictwem pełnomocnika zgłosił się do policji. Podejrzany zadeklarował, że stawi się na wskazanym komisariacie, dlatego nie został zatrzymany.
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
przedwczoraj, 17:19:42
  • 0
#tenis
Czacie że w sobotę Maja może mieć na koncie tytuł wielkoszlemowy a Isia nie ugrała żadnego przez całą karierę xddd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 17:21:04 via Wykop
  • 1
Iga nie ugrała żadnego przez całą karierę


@wiktor-wkpl: no w ogole.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 17:41:00 via Wykop
  • 0
@Wellmen: ale co Radwańska? No nie wygrala, ciezko bylo cos ugrać w erze siostr WIlliams czy Szarapowej. Chwalińska ma świetny run na tym turnieju, ale nie ma sie co oszukiwać, przeciwniczki nie byly z najwyzszej półki. Dopiero w finale bedzie pierwsza powazna przeciwniczka, ktora też nie wygrała nigdy topowego turnieju.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 17:19:04
  • 3
No i całą koszulkę ubabrała, kto to będzie prał.

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
przedwczoraj, 15:21:43
  • 3
Oglądam tenisa pierwszy raz. Co to AD oznacza? Że zaraz przerwa reklamowa?
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 15:22:05 via Wykop
  • 4
@RobieZdrowaZupke: anno domini
  • Odpowiedz
rychu-nalepa
rychu-nalepa
przedwczoraj, 12:47:47
  • 0
#konsole
Fabułę nowego God of War Laufey pisała... YouTuberka określająca się jako osoba panseksualna I demiseksualna, co kolwiek to znaczy?
¯\(ツ)/¯
#playstation #gry #playstation5
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 13:07:11 via Wykop
  • 0
@rychu-nalepa: nie pisala. Tak samo mowila, ze pisala do poprzedniego, a robila tylko jakies bzdurki. Poszukaj sobie, kim jest narrative director czy lead writer tam, na pewno nie ona.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara przedwczoraj, 13:17:38 via Wykop
  • 3
@rychu-nalepa: napisala "I spend 4 years writing", co rownie dobrze moze być 4 latami poprawiania bledow w dialogach generowanych przez AI. To, jak wyglada fabula i dialogi decydują lead writerzy czy narrative dyrektorzy, a ona nim nie jest na żadnym z tych stanowisk.

Nie mam pojecia, jak z tego posta ludzie z ppe wyciagneli wniosek, ze byla "głęboko zaangażowana w kreowanie warstwy narracyjnej"
  • Odpowiedz
mateo2111
mateo2111
mateo2111
03.06.2026, 09:27:01
  • 0
Ma ktoś jakąś fajną trasę rowerową w okolicy Wrocławia z sporymi przewyższeniami?
#wroclaw #rower
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 03.06.2026, 13:34:05 via Wykop
  • 0
@mateo2111: na Ślężę po gołoborzu
  • Odpowiedz

1

Krystian Gzella z Gdańska oszukuje ludzi na e-whoring na jednym z portali

Krystian Gzella z Gdańska oszukuje ludzi na e-whoring na jednym z portali

Jak chcecie, to wam opowiem dokładnie i ze szczegółami, skąd wiem że to on.

adenrno
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 22:55:40
  • 17
  • #
    oszustwo
  • #
    pieniadze
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    oszust
  • #
    policja
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 23:48:52 via Wykop
  • 6
@adenrno: zakopałem, bo mam prawo do tego, tak samo jak Ty do wrzucenia czy zakopania/wykopania jakiegokolwiek znaleziska. I nawet jak będziesz wykopywał czy zakopywał jakiekolwiek znaleziska, to będę bronił Twojego prawa do tego, a nie wymyślał jakieś idiotyczne teorie. Uważam, że znalezisko "jak chcecie to wam opowiem" z jakiegoś portalu z prostytutkami nie ma żadnej wartości, zwlaszcza w dobie wszechobecnych fejków w interneci, i oceniłem to jako spam, moje prawo.
ZionOfel
ZionOfel
02.06.2026, 21:46:31
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 21:53:38 via Wykop
  • 1
@ZionOfel: Hamas działa podobnie jak IRA kiedyś. Zapewne jest sporo prawdy w tym co piszesz, jeżeli chodzi o działania tego pana, ale wystarczy, że Izrael przestanie w imie swoich mitów i wierzen uważać, że jest narodem wybranym i ma prawo do wymordowania całej nacji (czy innych, ktorzy wg nich im zagrażają, ale to Izrael od dekad atakuje kraje ościenne, a nie oni), przestanie do nich strzelać, zabierać domy czy odcinać
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 22:23:20 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 23:13:24 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 23:34:45 via Wykop
  • 0
ednakże obrzydliwa relatywizacja działań upa na Wołyniu


@Pablitodonpedro: jeżeli zakładamy, że Hamas, IRA czy UPA są/były organizacjami terrorystycznymi, to musimy powiedzieć, że Izrael również taką jest i zasadniczo o to chodzi.
  • Odpowiedz
Mykalele
Mykalele
Mykalele
02.06.2026, 21:11:44
  • 274
Ogólnie, jak obserwuję internet czy też rozmawiam z ludźmi w realu, to naprawdę ciekawe jest widzieć, jak inżynieria społeczna działa w praktyce i jak politycy prawicy efektownie rozgrywają swój elektorat.

Weźmy np. słowo „lewactwo”.
PiS, jak i Konfa, konsekwentnie od lat starają się stworzyć wokół tego słowa skrajne emocje - wiążą z „lewactwem” jakieś najbardziej skrajne feministki czy szalonych transów. Generalnie wszystko, co wzbudza negatywne emocje, łączą z „lewactwem”.

Następnie, gdy już z tym słowem
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 22:45:26 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.06.2026, 21:52:06
  • 0
Póki co większość gier wychodzi we wrześniu xd
#ps5
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 21:55:56 via Wykop
  • 1
@Mega_Smieszek: bo potem GTA6 wychodzi :P albo wrzesien albo 2027, Fable przesuneli na 2027 wlasnie z tego powodu.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 21:40:37
  • 0
łooo, muza z nighrtridera i miami vice, powrot do przyszlosci, a to jakiś stuntman :| dzisas

#playstation #ps5 #gry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
02.06.2026, 21:35:13
  • 0
Z Onimushy zrobili soulslike, a z Silent Hilla symulator chodzenia w stylu Alien Isolation
#ps5
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 21:35:53 via Wykop
  • 1
@Mega_Smieszek: mialem jedno skojarzenie
pastaallacarbonara - @Mega_Smieszek: mialem jedno skojarzenie
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 21:15:24
  • 1
Ten Rayman wyglada 10x lepiej niz Wolverine :D mega <3

#playstation #ps5 #gry
pastaallacarbonara - Ten Rayman wyglada 10x lepiej niz Wolverine :D mega <3

#playsta...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
Autor
02.06.2026, 21:20:31 via Wykop
  • 2
@zenon_z_chorzowa1: no wlasnie zapowiedzieli na state of play - Legends Retold. Jak sie skonczy to pewnie zaraz beda osobne trailery. edit: o juz jest
pastaallacarbonara - @zenonzchorzowa1: no wlasnie zapowiedzieli na state of play - Le...
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
Autor
02.06.2026, 21:31:45 via Wykop
  • 0
@zenon_z_chorzowa1: jakie kupic, premiera 1 pazdziernika
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara 02.06.2026, 21:26:04
  • 1
Kolejne bieganie z niemowlakiem, lól

#playstation #ps5 #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
02.06.2026, 21:28:20 via Android
  • 0
@pasta_alla_carbonara: i machanie mieczem, mam dosyć machania mieczem w grach:( dajcie coś nowego...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Do carbonary nie używa się śmietany.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.01.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 18.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking