Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ncreborn
ncreborn

ncreborn

Dołączył 2 lata i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4379
  • Znaleziska 4331
  • Mikroblog 48
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 15

36

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Niemieckie Ministerstwo Finansów rozważa znaczące podniesienie podatku tytoniowego. Jak informuje niemiecka agencja prasowa dpa, resort chce w ten sposób zwiększyć wpływy do budżetu, ale przekonuje też, że chodzi o ochronę zdrowia publicznego i ograniczenie liczby palaczy.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 15 godz. i 9 min temu
  • 28
  • #
    niemcy
  • #
    papierosy
  • #
    ciekawostkizniemiec
  • #
    ciekawostki
ncreborn
ncreborn
ncreborn 14 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 4
Pfff jeszcze im daleko do Holandii gdzie paczka kosztuje 11-15 euro
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ncreborn
ncreborn
ncreborn 14 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 5
@gorzki99: ale podajesz kwoty brutto, tak to nie policzysz za duzo

Polska - 3800zl
Niemcy - 1600 -1700 euro
ncreborn
ncreborn
ncreborn 13 godz. i 38 min temu via Android
  • -1
@gorzki99: roznica między minimalna na rękę między do a od 26 lat to 100zl. Minimalna między brutto a netto to 1000zl. Nikogo kto nie ma firmy nie interesuje brutto a netto. Co więcej różnice mogą też być jeśli wracasz do Polski po 3 latach i przysługuje Ci zwolnienia z podatku dochodowego przez 2 lata i później następne 2 lata 50%.

Chcesz posługuj się brutto, każdego normalnego interesuje netto

Obliczając ilość
ncreborn
ncreborn
ncreborn 13 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@gorzki99: Ty nadal nie rozumiesz, nie mozesz oblicza ilosci kupionych rzeczy z kwoty brutto. Ilosc osob korzystajacych z ulgi od podatku dochodowego to nawet nie 1%. Roznica 100zl a 1000zl jest kolosalna, czyli blizej realnej kwocie jest kwota netto, nawet jak bedzie jakis odsetek ludzi co zarobi te 100zl wiecej.

Nie mozesz liczyc od kwoty brutto czegokolwiek co kupujesz bo juz na dzien dobry miedzy 900-1000zl nie masz wiec co
ncreborn
ncreborn
ncreborn 13 godz. i 12 min temu via Wykop
  • -1
@gorzki99: Jprdl Ty tak serio?? a pozniej placze na TikTok Dostalem kontrakt na 12k miesiecznie a na koncie tyko 8500zl i placz bedzie. Spoko, licz sobie brutto i zyj w bance poki Ci kasa sie nie bedzie zgadzac

23

Zełeński zaproponował Nawrockiemu rozmowę, Nawrocki ODMÓWIŁ

Zełeński zaproponował Nawrockiemu rozmowę, Nawrocki ODMÓWIŁ

Zełeński chciał się dogadać i zaproponował Nawrockiemu spotkanie. Nawrocki odmówił nie podając przyczyny. Rozkręcił zadymę z Ukrainą i nawet nie chciał się z Ukraińcami dogadać. W czyim interesie to wszystko robi? Bo napewno nie Polski

KIaudik
z
rp.pl
dodany: 14 godz. i 34 min temu
  • 35
  • #
    ukraina
  • #
    bekazpisu
  • #
    polityka
  • #
    afera
  • #
    wolyn
  • #
    bekazprawakow
ncreborn
ncreborn
ncreborn 14 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 8
OPie gdzie jest napisane ze chcial sie dogadac na temat orderu i nazwy jednostki? Chcial tylko zorganizowac wspolna konferencje. Zelenski juz oswiadczyl ze nie ma takiej sily zeby zmienic nazwe jednostki.
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ncreborn
ncreborn
ncreborn 14 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 2
@KIaudik: Po pierwsze na pewno nie zeby zmienic nazwe jednostki co juz wspomnial nie raz, po drugie nie interesuja mnie twoje domysly a fakty, a faktem jest ze 3 tygodnie unikal spotkania
ncreborn
ncreborn
ncreborn 14 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 2
@KIaudik: Nie to nie jest domysl bo dyplomacja probowala kontaktowac sie z Zelenskim 3tyg, nawet nasz kochany premier pisal w mediach i wypowiadal sie w telewizji. Zamiast tego wolal (Zelensky) latac przez Kiszynów i to sa fakty. TikTok nie jest zrodlem informacji, polecam oficjalne zrodla
ncreborn
ncreborn
ncreborn 13 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 1
Podaj zrodlo tych bredni pisiorku.


@KIaudik: https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-prezydencki-minister-uderza-w-kijow-gra-na-czas-zwlekanie-i-,nId,8091125

prosze jelopie

735

Banderowcy nigdy nie wystąpili przeciwko ludności. Nauka w ukrainskiej szkole

To, jak ukraińska historiografia i oświata widzą Stepana Banderę, Organizację Ukraińskich Nacjonalistów, Ukraińską Powstańczą Armię i całą ukraińską ideologię nacjonalistyczną z tamtych czasów, ma ścisły związek z tym jak widzą II wojnę światową i okres powojenny.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: przedwczoraj, 20:08:16
  • 156
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    2wojnaswiatowa
  • #
    nauka
ncreborn
ncreborn
ncreborn przedwczoraj, 20:44:16 via Wykop
  • 36
@Logytaze: Chodzi Tobie o te fakty? Troszke klamiesz

20 czerwca 1944 roku: litewska policja bezpieczeństwa (kolaborująca z niemieckim okupantem) dokonała pacyfikacji polskiej wsi Glinciszki, mordując 39 Polaków.

23 czerwca 1944 roku: w odwecie za tę zbrodnię, oddziały 5 Wileńskiej Brygady Armii Krajowej (dowodzone przez mjr. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszkę”) przeprowadziły akcję na litewską osadę wojskową Dubinki. Żołnierze AK rozstrzelali tam od 21 do 27 Litwinów, w tym kobiety i dzieci.

Nikt
ncreborn
ncreborn
ncreborn przedwczoraj, 20:46:15 via Wykop
  • 40
@przeciwko78: AK nigdy nie robilo czystek na ludnosci cywilnej tylko dzialali w odwecie i na nieporownywalnie mniejsza skale niz zbrodniarze z UPA

596

Ukrainiec podziękował Polakom za uratowanie jego kraju w 2022 roku

Ukrainiec podziękował Polakom za uratowanie jego kraju w 2022 roku

Dzięki szkoleniom oraz szybkim dostawom, broń dotarła do ukraińskiej armii w krytycznym momencie, co zdaniem zwykłych, szarych Ukraińców przyczyniło się do powstrzymania rosyjskiej ofensywy i uratowania istnienia ich kraju

freedomseeker
z
geekweek.interia.pl
dodany: 20.06.2026, 09:00:57
  • 128
  • #
    polska
  • #
    militaria
  • #
    ukraina
  • #
    ukrainainfo
  • #
    ukrainanafroncie
ncreborn
ncreborn
ncreborn 20.06.2026, 11:16:30 via Wykop
  • 75
Poczytajcie jego inne wpisy, koles naprawde jest obiektywny i nie cacka sie z opnia Ukraincow - szczegolnie z zachodu. Wielokrotnie mowilem ze Ukraina jest jedna ale tak na prawde sa dwie Ukrainy, wschod i zachod. Roznice sa kolosalne i on to dobrze opisuje
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ncreborn
ncreborn
ncreborn 20.06.2026, 12:59:20 via Android
  • 27
@Maniek186: dokładnie tak, tylko że nawet na wschodzie nie lubią Rosji, są i tacy co popierają Rosję ale większą ilość chce miec po prostu spokój, a zachód to właśnie UPA, Bandera itd. Jak się nawet tam jedzie to się czuje i widzi różnice
ncreborn
ncreborn
ncreborn 20.06.2026, 19:49:46 via Android
  • 1
@dartyr: jeżdżę tam i mam rodzinę tak więc coś mogę powiedzieć
ncreborn
ncreborn
ncreborn 20.06.2026, 20:23:02 via Android
  • 1
@dartyr: ale nie bądź taki krytyczny co do siebie, może kiedyś się zmienisz
ncreborn
ncreborn
ncreborn przedwczoraj, 19:49:35 via Wykop
  • 0
@czesio-1975: ale co nie jest po Polsku? Ja jezdze na Ukraine od 2005 i wojna nic w tej kwestii nie zmienila

747

10-krotny wzrost liczby cudzoziemców na polskim rynku pracy

10-krotny wzrost liczby cudzoziemców na polskim rynku pracy

Już 1,3 mln cudzoziemców jest ubezpieczonych w ZUS. Przez 12 lat ich liczba wzrosła 10-krotnie. Gdyby doliczyć tych robiących na czarno i w januszexach na UoD to liczba pewnie zakręci się koło 2 mln. Jak obstawiacie - ilu będzie za następne 10-12 lat?

zwyklychlopakszary
z
skarbiec.biz
dodany: 18.06.2026, 10:07:35
  • 153
  • #
    rynekpracy
  • #
    4konserwy
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    imigranci
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 10:14:01 via Android
  • -36
To że liczba pracujących się zwiększyła to dobre informacje, skoro są legalnie i pracują to na plus
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 14:30:41 via Android
  • -4
@123_: ale co byś chciał żeby nikt nie przyjeżdżał do Polski? Tak się nie stanie więc jeśli chcesz walczyć to walcz o to żeby nie było nielegalnych migrantów. Podaj mi też dane z Niemieckich więzień jak dumnie Polacy są w czołówce. Polska wymiera i ja wolę legalnych migrantów niż nielegalnych. Wprowadzić limity na kraje i tyle
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 14:32:06 via Android
  • -4
@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: czyli nic nie robimy? Czy zakładamy obozy z Polkami i tam będziemy je zapładniać siła?
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 14:45:28 via Android
  • -4
@123_: ciągle nie odpowiedziałeś z demografią, rozumiem że młody jesteś i cię to nie interesuje? No to mam zła wiadomość dla ciebie bo tym bardziej ciebie to dotknie no i Polska to nie tylko ty. Sukcesem jest to że nie masz nielegalnych migrantów i rząd deportuje jak coś nie tak. Ja mieszkałem 13 lat w NL I dokładnie wiem jaki to syf, ale legani migranci, pracujący to coś innego. Ciesz
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 14:52:59 via Android
  • -4
@123_: halo Husarzu, Szeryfie, cwaniaku z pod bloku jak tam z twoim logicznym myśleniem? Czy nie myślisz dalej niż jak by się n-----ć dziś? To też odpowiedz więc się nie wstydź, takich też ziemia potrzebuje bo ktoś na tej budowie musi z---------c
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 19:08:20 via Android
  • -3
@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: zrobię sobie screena i za rok pogadamy. Co do powrotów to nie licz na żadne miliony, ja akurat jestem w puli osób które wróciły, ale bajki jakie piszesz mają się nijak do rzeczywistości. Może bys chciał, ja nawet też ale to tak nie działa.
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 19:18:37 via Wykop
  • -1
@marian-g: a te liczbe 370 tys to z czego masz? Sam liczyles? Podaj zrodla, a ja podaje swoje:

https://krakow.tvp.pl/92192140/raport-ponad-110-tys-cudzoziemcow-w-krakowie-coraz-wiecej-z-azji-i-ameryki-pld
https://biznesalert.pl/krakow-polska-ukraina-bezpieczenstwo-inwazja-wojna/

liczba Ukraińców mieszkających w Krakowie wynosi ok.

519

Skopała 14-latka, bo mówił po ukraińsku

Pokaż treści 18+

Skopała 14-latka, bo mówił po ukraińsku

Podeszła do 14-latka bawiącego się w parku z kolegami, zabroniła mu mówić po ukraińsku, a gdy ją zignorował - zaczęła go bić i kopać (także po głowie). Dopiero interwencja innej kobiety sprawiła, że agresorka uciekła. Wszystko działo się w niedzielę wieczorem w Gdańsku.

odyn88
z
trojmiasto.pl
dodany: 18.06.2026, 06:02:06
  • 257
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    polskieonuce
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • #
    rasizm
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 09:57:29 via Wykop
  • 0
@red_right_hand: nie no, pewnie 14 latek zaatakowal ta dorosla kobiete, popsul makijaz albo co gorsze mowil w swoim ojczystym jezyku. Jakim zjebem trzeba byc zeby bic dzieci? A pozniej moze napiszesz ze to Ukraince nam mordowali dzieci w Wolyniu? Czym sie w tym momecie ta kobieta roznila? Zapomniala sztachete wziac czy widly?
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 10:10:17 via Android
  • 12
@recznik_z_ikei: kacapów nie potrzeba do tego, Polacy sami się nakręcają patrząc na siebie jak na świętych
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 10:26:49 via Android
  • 1
@recznik_z_ikei: mnie osobiście najbardziej uderzył filmik z Flixbusa gdzie Polacy jechali do Niemiec do pracy a jak się dowiedzieli że jedzie też Ukrainiec to doszło do rękoczynu i oczywiście "w---------j na Ukrainę". To pokazuje jacy Polacy są hipokryci

955

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

Miało nie być kolejek, są saloniki VIP dla polityków KO. Skandal w Warszawie

Zagłosujesz na Koalicję Obywatelską, a będzie żyło Ci się lepiej - przekonywał jeszcze w kampanii wyborczej lider tej partii Donald Tusk. Okazuje się, że prawdziwe eldorado mogło czekać na tych, którzy zdecydowali się na członkostwo w partii. To ogromne zarobki, posady na wysokich stanowiskach i w k

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 18.06.2026, 04:46:50
  • 59
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 08:45:05 via Wykop
  • -1
PiS i PO to sa te same kasty a ludzie glosuja ciagle na te same patologie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

612

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Zmasowany atak na Moskwę. Ogień i dym nad miastem.

Moskwa znalazła się w nocy pod kolejnym atakiem dronów. W sieci zaroiło się od nagrań pokazujących skutki uderzeń. Rosja wstaje z kolan, blyat ( º ʖº)

Pepperami
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.06.2026, 05:23:45
  • 169
  • #
    rosja
  • #
    rosjaplonie
  • #
    wiadomosci
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    ruskimir
  • #
    wojna
ncreborn
ncreborn
ncreborn 18.06.2026, 08:39:20 via Wykop
  • 0
o 10:00 byl kontraatak na Dniepr rakietami balistycznymi
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1191

UK: 17-latka dźgnięta nożem w szyję (eng)

UK: 17-latka dźgnięta nożem w szyję (eng)

"It was reported that a 17-year-old girl had been assaulted and suffered a stab injury to her neck. "Officers, some of them armed, attended and a 30-year-old man was arrested shortly afterwards on suspicion of attempted murder.

MagicznyMariusz
z
birminghammail.co.uk
dodany: 13.06.2026, 08:28:24
  • 174
  • #
    anglia
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
ncreborn
ncreborn
ncreborn 14.06.2026, 08:48:22 via Android
  • -3
Jeszcze rok i nie będzie to już problem tylko zachodu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

445

Lepkie ręce ukraińskich elit. Wojna wcale nie jest przeszkodą

Lepkie ręce ukraińskich elit. Wojna wcale nie jest przeszkodą

Jednym z największych problemów dla Kijowa (ale też dla Brukseli) jest opanowanie zjawiska korupcji w Ukrainie. Na razie nic nie wskazuje na to, aby możliwe było choćby jego ograniczenie.

PiotrPiter
z
tvp.info
dodany: 13.06.2026, 17:55:49
  • 75
  • #
    ukraina
  • #
    korupcja
  • #
    polityka
ncreborn
ncreborn
ncreborn 14.06.2026, 08:42:47 via Android
  • -4
@konkarne: dokładnie, wojna to biznes. Powinni brać przykład z takich krajów jak USA....a nie czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

614

Niemiecka prasa: Polska ma rację. Ukraina oddala się od Europy

Niemiecka prasa: Polska ma rację. Ukraina oddala się od Europy

Komentując polsko-ukraiński spór niemieckie media piszą, że decyzja Zełenskiego jest niezgodna z europejskimi wartościami i oddala Ukrainę od UE. "Ta sytuacja pokazuje, że Kijów nie jest jeszcze gotowy do stania się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej".

Takiseprzecietniak
z
dw.com
dodany: 13.06.2026, 10:20:11
  • 97
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    polityka
ncreborn
ncreborn
ncreborn 13.06.2026, 19:25:03 via Wykop
  • -3
@dziabonq:
Kraje członkowskie Unii Europejskiej zgodziły się na otwarcie pierwszego klastra negocjacji akcesyjnych z Ukrainą i Mołdawią.
https://dorzeczy.pl/unia-europejska/900409/ukraina-i-moldawia-rozpoczna-rozmowy-akcesyjne-z-unia-europejska.html

55

Makabryczna tragedia w Lublinie. Pijany Ukrainiec potrącił 68-latka na pasach.

Makabryczna tragedia w Lublinie. Pijany Ukrainiec potrącił 68-latka na pasach.

68-letni pieszy przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych, gdy potrącił go samochód marki Volkswagen. Mimo szybkiej reanimacji i transportu do szpitala, mężczyzna zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 13.06.2026, 10:21:34
  • 7
  • #
    lublin
  • #
    ukrainiec
  • #
    informacje
  • #
    smierc
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
ncreborn
ncreborn
ncreborn 13.06.2026, 12:45:11 via Android
  • -1
@tomasz-aleksander-barania: ale dlaczego ograniczać się tylko do Polski, powinno to być na poziomie całej EU

693

Niemcy bronią Polski w sporze z Ukrainą o UPA

Niemcy bronią Polski w sporze z Ukrainą o UPA

Decyzja prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego o nadaniu elitarnemu oddziałowi sił specjalnych imienia Bohaterów UPA

Pablitto_
z
defence24.pl
dodany: 12.06.2026, 08:10:57
  • 102
  • #
    ukraina
  • #
    niemcy
  • #
    upa
ncreborn
ncreborn
ncreborn 13.06.2026, 12:38:15 via Android
  • -2
@sildenafil: ale przecież Polacy nie chcą mieć nic wspólnego z Ukraińcami, to co Polaków interesuje kto będzie zarabiał po wojnie? ¯\(ツ)/¯
ch1nczyk
ch1nczyk
05.06.2026, 18:21:32
  • 0
Na pierwszą drukarkę 3d - drukowanie pierdół z Internetu, nauka tworzenia własnych rzeczy.

#drukarki3d #druk3d #drukarka3d

Jaka drukarka 3d do 2k cbl?

  • Elegoo Centauri Carbon 15.4% (4)
  • Anycubic Kobra S1 combo 42.3% (11)
  • Inna (napisz jaka) 42.3% (11)

Oddanych głosów: 26

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ncreborn
ncreborn
ncreborn 12.06.2026, 22:51:03 via Android
  • 0
@JestemKaspi: Bambu problematyczne? A co jest problematyczne w Bambu?
  • Odpowiedz
ncreborn
ncreborn
ncreborn 13.06.2026, 07:33:16 via Wykop
  • 0
@JestemKaspi: a to fakt, ale to wiadomo bylo od poczatku ze Bambu bedzie zamknietym srodowiskiem, juz RFID o tym swiadczylo. Dla wielu to bylo zaskoczenie ale tak szczerze to bylo wiadomo od poczatku ze ta droga bedzie Bambu szlo. Mnie bardziej denerwoje ze zbudwali slicera na open source a wkurzaja sie jak ktos robi obejscia i strasza sadem
  • Odpowiedz
Pwner
Pwner
01.06.2026, 14:23:12
  • 0
No to wjechała nowa drukarka od bambu - A2L.
Czyli A1 ze stołem 330 × 320 × 325 mm w cenie ~1600zł
#bambulab #druk3d
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ncreborn
ncreborn
ncreborn 12.06.2026, 22:53:18 via Android
  • 0
@hrumque: PLA 50 stopni? Chyba Ci się z ABS pomyliło, najlepsza temp dla PLA w komorze to 30-35 stopni
Przy 50 stopniach filament będzie za miękki, nawet do suszenia zalecana temp jest 45
  • Odpowiedz

1

He-man barbie dla dzieci

He-man barbie dla dzieci

Z okazji nowego filmu mamy crossover z firmą Mattel. No i fajnie tylko He-man wygląda jak crossdresser czy inny trans. No sami zobaczcie...

Buckshot_00
z
naekranie.pl
dodany: 12.06.2026, 15:05:24
  • 3
  • #
    heman
  • #
    masterofuniverse
  • #
    lgbt
  • #
    woke
ncreborn
ncreborn
ncreborn 12.06.2026, 15:28:34 via Android
  • -1
Jaka lalka taki odbiorca, wygląda z twarzy i fryzury jak nasza dzisiejsza młodzież - będzie schodzić jak ciepłe bułeczki
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

996

Czarny bezdomny w centrum Katowic - robi się europejsko

Obozowisko ciemnoskórego bezdomnego w samym centrum Katowic. Bezdomny gotuje, pierze i rozwiesza uprane ubrania na krzakach i ogrodzeniach. Policja zajęła się sprawą dopiero gdy zrobiło się głośno w social mediach.

Manah
z
x.com
dodany: 12.06.2026, 04:32:46
  • 217
  • #
    afryka
  • #
    katowice
  • #
    imigranci
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
ncreborn
ncreborn
ncreborn 12.06.2026, 15:17:28 via Android
  • -3
Oj tam, nie chcieliście Ukraińców to będziecie mieli Afrykanów xDDDD tak to się kończy skakanie pOlaczkow
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

883

Samsung odmówił wymiany wadliwego SSD, bo woli sprzedać drożej

Samsung odmówił wymiany wadliwego SSD, bo woli sprzedać drożej

Znany działacz ruchu Right to Repair i youtuber technologiczny Louis Rossmann zapowiada pozew przeciwko Samsungowi. Firma nie chce wymienić dysku SSD, który w momencie zakupu kosztował 300$, a teraz ponad 900$. Tłumaczą się, że nie mają sztuki na wymianę, chociaż sprzedają je w swoim sklepie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 12.06.2026, 08:09:31
  • 166
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    samsung
  • #
    ciekawostki
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
ncreborn
ncreborn
ncreborn 12.06.2026, 13:12:51 via Wykop
  • -3
Dziwne, mi wymienili bez problemu SSD 1TB ktory kosztowal 50€ na taki sam model ktory obecnie kosztuje ponad 130€
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

824

Ukrainiec wwoził do Polski migrantów i miał z tego duże pieniądze. Kara:

Ukrainiec wwoził do Polski migrantów i miał z tego duże pieniądze. Kara:

zobowiązanie do opuszczenia kraju. Żadnego więzienia ani grzywny. Wg redaktora to "surowa kara", wg mnie jakiś nieśmieszny żart. Jasny sygnał dla innych przemytników: duży zarobek, zero ryzyka!

krispolska
z
polsatnews.pl
dodany: 11.06.2026, 19:28:52
  • 63
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    zalesie
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
ncreborn
ncreborn
ncreborn 11.06.2026, 21:57:20 via Wykop
  • 0
@PolakRodakAfrykaner: a informacja z d--y? Obecnie jest znikoma szansa na zalatwienie odroczenia od służby (za lapowke) tak wiec koles prawdopodobnie trafi na front jesli sie kwalifikuje
ncreborn
ncreborn
ncreborn 11.06.2026, 21:58:31 via Wykop
  • -5
Gdyby trafil do wiezienia w PL to by byl skowyt ze z Polskich podatków bedziemy utrzymywac przemytnika, tak zle i tak nie dobrze xDDD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ncreborn
ncreborn
ncreborn 11.06.2026, 22:28:05 via Android
  • 0
@PolakRodakAfrykaner: nie trzeba być Einsteinem żeby wiedzieć że Ukraina to skorumpowany kraj tak nadal jest ale już nie dla szarych ludzi, a nawet Ci z kontaktami nie mają szans na danie łapówki żeby mogli odroczyć służbe. Jest to złożony temat bo ludzie walczą nawet o to żeby mogli swobodnie opuszczać swój region, a o opuszczeniu kraju to marzenia. Ten koleś w 99,99% trafi na front
ncreborn
ncreborn
ncreborn 12.06.2026, 06:11:03 via Android
  • 0
@Luciferrrro: na front nie biorą w tym wieku, sądzisz że na front biorą od lewa do prawa? :) wiesz także zapewne że Zelensky pozwolil młodym opuścić Ukrainę? No i na koniec przemyt a wjazd Morskie oko to dwa różne kalibry przestępstwa

Sądzisz że jak ktoś skonczy 18 lat to od razu na front? xD tak to nie wygląda, to idzie odwrotnie
ncreborn
ncreborn
ncreborn 12.06.2026, 06:47:43 via Android
  • 0
@Luciferrrro: żeby było Tobie prościej zrozumieć, pobór jest od 25-60 lat. Ten co wjechał na Morskie Oko miał 22 lata, przemytnik ma 27 lat. Wszyscy do 25 roku życia mogą legalnie opuszczać Ukrainę zgodnie z wydanym dekretem Zelenskiego

4

Holandia: miesięczny bilet kolejowy za €49

Holandia: miesięczny bilet kolejowy za €49

Miesięczny bilet na holenderskie pozaszczytowe pociągi, dostępny w lecie 2026, kosztuje €49.

didgeridoo
z
kolejblog.wordpress.com
dodany: 09.06.2026, 07:15:22
  • 1
  • #
    kolej
  • #
    biletykolejowe
  • #
    bilety
  • #
    holandia
  • #
    niderlandy
  • #
    znizki
ncreborn
ncreborn
ncreborn 09.06.2026, 07:24:38 via Android
  • 0
Coś kręcisz kolego, wprowadzenie tego biletu jest odpowiedzią na rosnące ceny paliw

"The central government is making this Netherlands Off-Peak Free subscription possible due to rising fuel prices."
https://nieuws.ns.nl/voordelig-met-de-trein-reizen-vanaf-15-juni/

Dodam że nie ma się czym podniecać, pociągi w Holandii są jedne z najdroższych w Europie. Z Hagi do Amsterdamu i spowrotem to koszt 30€, z Hagi do Eindhoven i spowrotem to 50€. Nie wspomnę że nie ma tygodnia gdzie coś się nie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

nightcom

  • nightcom - konto nowe, moderacja usunela moje stare konto ktore posiadalem od 12 lat gdyz nie potrafili rozwiazac problemu z SMS ktory nie docieral do mnie na telefon w celu weryfikacji konta

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 25.03.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 25.03.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 05.05.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking