Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Viking-
Viking-

Viking-

Dołączył 10 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14611
  • Znaleziska 2519
  • Mikroblog 12092
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 48
szalony_kefir
szalony_kefir
przedwczoraj, 16:51:28
  • 0
#wroclaw #bieganie w jakim sklepie pomogą mi dobrze dobrać buty do biegania?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- przedwczoraj, 17:36:11 via Android
  • 1
@szalony_kefir: https://maps.app.goo.gl/pdYSpAvgeUFgtaM36?g_st
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk
przedwczoraj, 16:25:21
  • 28
PERYSKOPOWA!

#wroclaw #burza
Hrjk - PERYSKOPOWA!

#wroclaw #burza

źródło: 1000034822

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- przedwczoraj, 16:28:06 via Android
  • 4
@Hrjk: klasyka gatunku
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
przedwczoraj, 10:14:56
  • 3
O co chodzi w ogóle wyskoczyło mi na YouTubie w polecanych niejaki książulo 17 godzin temu, 500 000 wyświetleń koleś zrobił placka w domu na***ał tam oleju i sera jaką to ma kaloryczność to Bóg jedyny wie, kto i po co miałby to tak masowo oglądać, czym tu się podniecać o co tu w ogóle chodzi. Ja podobne placki robiłem regularnie i to jest smaczne bo jest sporo sera i lekko takie
aa-aa - O co chodzi w ogóle wyskoczyło mi na YouTubie w polecanych niejaki książulo 1...

źródło: 1000004918

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- przedwczoraj, 12:39:24 via Android
  • 0
@paluszki_rybne: OP zrobił zdjęcie monitora w piwnicy to wygląda jak spalone, ale jest ok.

Viking- - @paluszki_rybne: OP zrobił zdjęcie monitora w piwnicy to wygląda jak spalon...

źródło: 1000012199

Pobierz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
przedwczoraj, 07:41:15
  • 418
Samochodziarze kiedy kawałek asfaltu nie dla nich istnieje:

#wroclaw #konfitura #samochodoza #j--------e
Reepo - Samochodziarze kiedy kawałek asfaltu nie dla nich istnieje:

#wroclaw #konfit...

źródło: C5DAF9A8-501E-4134-BFC1-4E4452BDDF38

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- przedwczoraj, 11:28:36 via Android
  • 0
@TrueGrey: skrzyżowania też tam nie ma
  • Odpowiedz
Polnischefuhrer
Polnischefuhrer
10.06.2026, 07:15:55
  • 0
Gdzie kupię dobry koncentrat pomidorowy w stylu włoskim czyli taki słodki, a nie octowy jak te nasze polskie?

w biedrze był kiedyś taki w tubce ale od dawna go nie widziałem.
#gotujzwykopem #jedzenie #jedzzwykopem #gotowanie #kuchnia #kuchniawloska
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 10.06.2026, 15:09:59 via Android
  • 1
@Polnischefuhrer: Weź se zamów od razu kilka tubek bo jest zarąbisty

https://allegro.pl/oferta/koncentrat-wloski-mutti-triplo-concentrato-di-pomodoro-pomidorowy-185g-17205969010
  • Odpowiedz
nabbek
nabbek
08.06.2026, 14:50:13
  • 5
Także tego moi mili... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/WroclawskieSwietoRowerzysty/posts/pfbid02aR4MuixGk8PiyMLdVFXbVpjuaZsSh5kopkeSjPS2H7QTDdHQTuyGAttdre3XqnVCl
#wroclaw #rower
nabbek - Także tego moi mili... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/WroclawskieSwie...

źródło: 714363739_1392566622901953_5136678549788581940_n

Pobierz
nabbek - Także tego moi mili... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/WroclawskieSwie...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 08.06.2026, 18:44:05 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
06.06.2026, 11:20:36
  • 3
Szukam rekomendacji #kebab we #wroclaw który nie zatrudnia (ani nie jest prowadzony przez) obcokrajowców
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 06.06.2026, 13:41:28 via Android
  • 1
@murison: Nie wiem jak Madagaskar, ale petra ani nie jest kebabem, ani nie jest prowadzona przez Polaków
  • Odpowiedz
Viking-
Viking-
Viking- 06.06.2026, 13:59:47 via Android
  • 1
@FeorgeGloyd_II: Być może, ale odnosilem się bardziej do kwestii narodowości i pracowników.
  • Odpowiedz
Viking-
Viking-
Viking- 07.06.2026, 11:12:43 via Android
  • 0
@mkorsov: To Gemuse Kebab czyli kurczak i grillowane warzywa, a nie zaden gyros. Gyros to wymieniona wyżej Petra, Sawara czy IMHO najlepsza obecnie szczegolnie w relacji jakość/cena Opa!
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
04.06.2026, 16:52:36
  • 2
#samochodoza #konfitura #wroclaw skąd w was tyle nienawiści do innych użytkowników dróg #pedalarze ?
Za łysego byka z BMW by się wziął a nie za kobietę damski bokser.
typ53B - #samochodoza #konfitura #wroclaw skąd w was tyle nienawiści do innych użytko...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 04.06.2026, 17:20:34 via Android
  • 4
@Escalade: pomijając fakt, że wycinek filmu jest mało reprezentacyjny bo baba mogła mieć np. nóż ktorego już na nagraniu nie ma to tagi są totalnie z d--y
  • Odpowiedz
bachus
bachus
04.06.2026, 14:55:24
  • 3
Czas przetworzyć te zapasy masła kupionego poniżej 2zł... 10 kostek masła:
#gotujzwykopem
bachus - Czas przetworzyć te zapasy masła kupionego poniżej 2zł... 10 kostek masła:
#...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 04.06.2026, 15:49:47 via Android
  • 0
@bachus: Jak podgrzejesz trochę dłużej tak żeby nie co "przepalić" tą pianę to będziesz zamiast klarowanego miał masło geja
  • Odpowiedz
Viking-
Viking-
Viking- 04.06.2026, 17:14:03 via Android
  • 0
@bachus: Dokladnie to mialem na myśli, a czy zdrowsze czy nie czasem i takie jest lepsze bo daje smak. Masło palone robi się nie dla zdrowia, a dla smaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vanvolf
vanvolf
vanvolf
04.06.2026, 14:59:45
  • 0
Jak sobie radzicie z półmózgami, którzy zastawiają wam garaż? Szukam inspiracji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #wroclaw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 04.06.2026, 15:46:36 via Android
  • 1
@vanvolf: całe szczęście mam więcej niż jeden samochód i mógłbym pojechać po lewarek, klucz udarowy i cegły. No a tak zgodnie z prawem to tylko 112
  • Odpowiedz

10

Ewakucja z Chin. Klaudia Uciechowska trafiła do szpitala we Wrocławiu

Ewakucja z Chin. Klaudia Uciechowska trafiła do szpitala we Wrocławiu

W środę po godz. 15 wylądował samolot ratunkowy, który przetransportował 24-letnią Klaudię Uciechowską z Chin. Studentka w śpiączce została już przewieziona do szpitala we Wrocławiu.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 03.06.2026, 16:10:07
  • 17
  • #
    wroclaw
  • #
    chiny
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
Viking-
Viking-
Viking- 03.06.2026, 17:08:26 via Android
  • -4
@CyberSzczepan: To sprawdź co za sprawa i bedziesz wiedział
nie_odpisuj
nie_odpisuj
03.06.2026, 15:33:57
  • 0
Czy ma ktoś sprawdzonego akupunkturzyste? Napier@@#@# mnie kręgosłup szyjny od dwóch miesięcy, rentgenty wykazały że są problemy ale nie kwalifikuje się na operacje bo za małe są. Mam już drugą serie zabiegów w Luxmedzie ale niewiele to pomaga.
Chciałbym spróbować akupunktury u jakiegoś magika, co mi pomoże ale boję się iść do randoma, tylko na sprawdzony adres we wrocławiu
help!
#wroclaw #akupunktura #medycyna #zdrowie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 03.06.2026, 17:06:53 via Android
  • 0
@nie_odpisuj: Jakie problemy i jakie zabiegi? Generalnie większości przypadków naświetlania, prądy itp. stolec dają i zwykle trzeba terapi manualnej. Jako czlowiek z dyskopatią wiem co mówię
  • Odpowiedz
mateo2111
mateo2111
mateo2111
03.06.2026, 09:27:01
  • 0
Ma ktoś jakąś fajną trasę rowerową w okolicy Wrocławia z sporymi przewyższeniami?
#wroclaw #rower
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 03.06.2026, 12:15:10 via Android
  • 0
@mateo2111: Pytanie jaki rower. Jak MTB to masz kilkadziesiąt km tras na samym masywie Ślęży.
  • Odpowiedz
stanley___
stanley___
stanley___
02.06.2026, 10:25:55
  • 0
Gdzie we #wroclaw można zjeść dobrego kebaba?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 02.06.2026, 13:44:46 via Android
  • 1
@stanley___: Niezły, choć to kula jest Hommus na Powstańców Śląskich. Za to BABA o którym pisze @NIeLekajcieSie to drogi rozpadający się placek ze srednim mięsem, ktorego niemal nie czuć bo jest z------y slabymi sosami
  • Odpowiedz

543

System kaucyjny to jeszcze nic. Nowa opłata od śmieci za rogiem. "To jak podatek

System kaucyjny to jeszcze nic. Nowa opłata od śmieci za rogiem. "To jak podatek

Ministerstwo Klimatu szykuje potężną reformę dotyczącą gospodarowania odpadami. Zapewnia, że wzrost cen śmieci ma być minimalny, a skutki praktycznie nieodczuwalne. Coraz więcej pojawia się jednak głosów, że nowe przepisy uderzą w zwykłych obywateli.

rychu-nalepa
z
next.gazeta.pl
dodany: 28.05.2026, 09:36:42
  • 87
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Viking-
Viking-
Viking- 28.05.2026, 18:17:22 via Android
  • 1
Takie na przyklad browary rzemieślnicze robią to od dawna. Wprowadzając w obieg butelkę bezzwrotną płacą opłatę za recykling.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Viking-
Viking-
Viking- 28.05.2026, 19:41:22 via Android
  • 1
@Cozwykopem: Napisałem o rzemieslniczych bo od nich mam pewne info

2607

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
Viking-
Viking-
Viking- 28.05.2026, 18:24:34 via Android
  • 5
@pawelekwiejak: Nie czytałeś całego artykułu?
Viking-
Viking-
Viking- 28.05.2026, 19:39:44 via Android
  • 4
@pawelekwiejak: @Sairanixx Ale w tym artykule nikt Piotrka nie hejtuje. Chodzi o to, że chłopak z zajebiecie dobrym sercem "na fali" mówi o finansowaniu przez podatników mocno niepewnej terapii i jest to w pewnym sensie szantaż emocjonalny. Nikt tam nie twierdzi, że to jakaś specjalna zagrywka, a jedynie głupi pomysł chłopaka, który nie rozumie pewnych konsekwencji. Na pierwszą zrzutkę sam wpłaciłem kilka zł, ale ta była tylko po to
jarzynka
jarzynka
28.05.2026, 12:12:11
  • 11
#wroclaw #gastronomia przecież to 4-5 porcji trzeba zamówić żeby się najeść? Za co te gwiazdki miszelina
jarzynka - #wroclaw #gastronomia przecież to 4-5 porcji trzeba zamówić żeby się najeś...

źródło: 1000111258

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 28.05.2026, 12:35:27 via Android
  • 4
@Rad-X: petit bonbon: pierożki z grzybami i tłuściochem (4 szt) (w) 44 zł

@jarzynka: Nie 4 porcje tylko 4 różne dania. Patrząc w ich menu to obiad z deserem dla jednej osoby to między 200, a jakies 350 zł XD
  • Odpowiedz
gatti_di_stradaa
gatti_di_stradaa
26.05.2026, 16:23:11
  • 0
#wroclaw powtarzaj za nimi:
albo nic
gattidistradaa - #wroclaw powtarzaj za nimi:
albo nic
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 26.05.2026, 18:03:42 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
serek_heterogenizowany
serek_heterogenizowany
23.04.2025, 12:38:46
  • 0
Co sprawia mniej problemów pod względem prawnym?

Hulajnoga nie może być zakwalifikowana jako motorower więc to chyba na plus, dodatkowo policja nie ma hamowni więc to również plus.

E-bike jest za to stabilniejszy i wygodniejszy no i mniej rzuca się w oczy ale za to ma manetkę co już kwalifikuje go do mandatu na 1500 zł i jeszcze jak policjant jest upierdliwy to chyba grozi jeszcze mandat za brak pj (jak ktoś
serek_heterogenizowany - Co sprawia mniej problemów pod względem prawnym?

Hulajnoga ...

źródło: 1000029026

Pobierz

Na czym większy przypał?

  • Na hulajnodze elektrycznej 48.8% (20)
  • Na e-bike 51.2% (21)

Oddanych głosów: 41

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 25.05.2026, 17:04:07 via Android
  • 0
@Frygus96: Ręczny tachometr to koszt 80 zł. Jeśli ma być dobry to 350-400 zł. Multimetr deugie tyle. Za 3 zestawy na komisariat licząc górną cenę daje 2400 brutto w detalu. Do tego przeszkolenie z obsługi to kilkanascie minut. Jazda pojazdem nie dopuszczonym do ruchu to 1500, jazda bez uprawnień minimum 1500 i jazda bez OC nawet dwie minimalne. Jak złapią jednego to się wszystko zwróci
  • Odpowiedz
apocalyp5e
apocalyp5e
apocalyp5e
25.05.2026, 04:05:48
  • 0
Tai znowu wywrotka wczoraj xD Nawet już go motocykl nie słucha ponoć znowu złamany możliwe że po sezonie...

#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viking-
Viking-
Viking- 25.05.2026, 06:44:34 via Android
  • 0
@apocalyp5e: zlamana łopatka, 6 żeber i przebite płuco...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.10.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.08.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking