Podoba mi się popularyzacja napiwków jak w USA. W końcu obowiązkowy napiwek staje się standardem i odciążeniem dla restauratorów którzy przy takich kosztach nie są w stanie premiować kelnerów. #warszawa #jedzenie71
@cr_7: Jesli knajpa ma dostawy przez Glovo, Wolt itp. i ceny w lokalu są takie same jak w dostawie to powinni jeszcze dać 10-20% upustu i na napiwek by zostało.
Mam wrażenie, że daliscie się wkręcić zwyklym trollom.
A pan z Transportera dodatkowo 1500 i 8 pkt za jazdę wzdłuż po chodniku, a jak by chciał być ujem to jeszcze 300 za zostawienie z wlaczonym silnikiem (bo to jakaś T4 i smrodzi), 300 za DMC > 2,5 t i 800 za pozostawienie auta z wlaczonym silnikiem, 300 za < 10 m od przejscia i pewnie ze 100 za
O co chodzi w ogóle wyskoczyło mi na YouTubie w polecanych niejaki książulo 17 godzin temu, 500 000 wyświetleń koleś zrobił placka w domu na***ał tam oleju i sera jaką to ma kaloryczność to Bóg jedyny wie, kto i po co miałby to tak masowo oglądać, czym tu się podniecać o co tu w ogóle chodzi. Ja podobne placki robiłem regularnie i to jest smaczne bo jest sporo sera i lekko takie
@mkorsov: To Gemuse Kebab czyli kurczak i grillowane warzywa, a nie zaden gyros. Gyros to wymieniona wyżej Petra, Sawara czy IMHO najlepsza obecnie szczegolnie w relacji jakość/cena Opa!
#samochodoza #konfitura #wroclaw skąd w was tyle nienawiści do innych użytkowników dróg #pedalarze ? Za łysego byka z BMW by się wziął a nie za kobietę damski bokser.
@Escalade: pomijając fakt, że wycinek filmu jest mało reprezentacyjny bo baba mogła mieć np. nóż ktorego już na nagraniu nie ma to tagi są totalnie z d--y
@bachus: Dokladnie to mialem na myśli, a czy zdrowsze czy nie czasem i takie jest lepsze bo daje smak. Masło palone robi się nie dla zdrowia, a dla smaku ( ͡°͜ʖ͡°)
W środę po godz. 15 wylądował samolot ratunkowy, który przetransportował 24-letnią Klaudię Uciechowską z Chin. Studentka w śpiączce została już przewieziona do szpitala we Wrocławiu.
Czy ma ktoś sprawdzonego akupunkturzyste? Napier@@#@# mnie kręgosłup szyjny od dwóch miesięcy, rentgenty wykazały że są problemy ale nie kwalifikuje się na operacje bo za małe są. Mam już drugą serie zabiegów w Luxmedzie ale niewiele to pomaga. Chciałbym spróbować akupunktury u jakiegoś magika, co mi pomoże ale boję się iść do randoma, tylko na sprawdzony adres we wrocławiu help! #wroclaw #akupunktura #medycyna #zdrowie
@nie_odpisuj: Jakie problemy i jakie zabiegi? Generalnie większości przypadków naświetlania, prądy itp. stolec dają i zwykle trzeba terapi manualnej. Jako czlowiek z dyskopatią wiem co mówię
@stanley___: Niezły, choć to kula jest Hommus na Powstańców Śląskich. Za to BABA o którym pisze @NIeLekajcieSie to drogi rozpadający się placek ze srednim mięsem, ktorego niemal nie czuć bo jest z------y slabymi sosami
Ministerstwo Klimatu szykuje potężną reformę dotyczącą gospodarowania odpadami. Zapewnia, że wzrost cen śmieci ma być minimalny, a skutki praktycznie nieodczuwalne. Coraz więcej pojawia się jednak głosów, że nowe przepisy uderzą w zwykłych obywateli.
Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.
@pawelekwiejak: @Sairanixx Ale w tym artykule nikt Piotrka nie hejtuje. Chodzi o to, że chłopak z zajebiecie dobrym sercem "na fali" mówi o finansowaniu przez podatników mocno niepewnej terapii i jest to w pewnym sensie szantaż emocjonalny. Nikt tam nie twierdzi, że to jakaś specjalna zagrywka, a jedynie głupi pomysł chłopaka, który nie rozumie pewnych konsekwencji. Na pierwszą zrzutkę sam wpłaciłem kilka zł, ale ta była tylko po to
W końcu obowiązkowy napiwek staje się standardem i odciążeniem dla restauratorów którzy przy takich kosztach nie są w stanie premiować kelnerów.
#warszawa #jedzenie71
źródło: 2c083313-04d4-42e2-b69d-d555478b0c5e
Pobierz