
NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia to cel. Krótsze kolejki, lepsze soczewki
z- 14
- #
- #
- #

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia to cel. Krótsze kolejki, lepsze soczewki
z

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.
z
Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl
z
Rok po sprzedaży używanego Land Rovera kupująca podała sprzedawcę do sądu za rzekomą wadę skrzyni biegów. Sąd uznał rację samotnej matki z trójką dzieci i nakazał zwrot pieniędzy, kosztów sądowych oraz lawety w sumie ponad 11 tys. zł.
z
Polacy chcą mieć dzieci, ale nie mają ku temu odpowiednich warunków. Mateusz Łakomy w programie "Najważniejsze pytania" mówi o powodach niskiej dzietności w Polsce. Ekspert wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie nie łączą się w pary.
zsmartfony są złe bo daja dopamine - tak, dają dopamine ale są popularne bo ich dopamina niewiele kosztuje,
dopłaty do dzieci są za małe, trzeba dawać wiecej - niby tak, ale... czy to jest sens najpierw kraść ponad połowe wypłaty żeby potem dostać ochłapy? ten system tylko wspiera patologię.
praca jest słaba - moze dlatego ze kapitan panstwo

Maszyny zaczynają zastępować ludzi, ale nie odprowadzają składek. Musimy to zmienić mówi Arkadiusz Sikora.
z
Windows 11 może pozwolić na instalację bez konta Microsoft. Firma rozważa uproszczenie konfiguracji systemu.
z
Uczciwy deweloper sprzedaje pod klucz za niecałe 5K/m2 w 2024 roku. Wliczone są materiały i robocizna po cenach rynkowych w tym zawarte dla wszystkich marże.
z
Setki tysięcy kanadyjskich pracowników sektora leśnego liczą na szybką reakcję rządu, aby uratować ich podupadającą branżę. Amerykańskie cła doprowadziły sektor do ruiny. Zwolennicy branży naciskają teraz na rząd Carneya, aby przestawił branżę na system metryczny, co pomoże jej konkurować.
z
Naszpikowane elektroniką coraz popularniejsze auta z Chin to zagrożenie dla bezpieczeństwa Unii Europejskiej i Polski oceniła w czwartek Rzeczpospolita, powołując się na raport Ośrodka Studiów Wschodnich.
zŚwiat się zmienia

Centralna e-rejestracja od 1 stycznia 2026 r. Jak zmienią się zapisy do lekarza na NFZ zasady, terminy, lista świadczeń
z
Przychodowy jest prostym i skutecznym sposobem, by zatrzymać wypływanie kapitału zagranicznych korporacji z Polski. Podatek, którym można zastąpić CIT. Dlaczego jest blokowany? Opowiada Robert Gwiazdowski.
z
Od stycznia 2026 roku polskie gospodarstwa domowe i firmy odczują wzrost rachunków za energię elektryczną. Wszystko przez pozornie drobne opłaty, które mają rosnąć. Przeciętna rodzina może zapłacić nawet 200 zł rocznie więcej.
zCzekam na opłaty środowiskowe za zestaw solarny off grid - bo nie może być tak, że ktoś będzie miał coś za darmo.

Ludzkich prochów nie trzeba będzie przechowywać w urnie? Można je będzie rozsypać na przykład w przydomowym ogrodzie, le
z
źródło: Bez nazwy
Pobierz
Debata o zakazie rejestracji nowych aut spalinowych od 2035 roku przestała być rozmową o technologii, stała się rozmową m.in. o strachu przed utratą rynku.
zKiedyś w przyszłości, jak bateria będzie ważyć 30 kg, ładować się 5 min i mieć żywotnośc 50 lat to spoko.
auta z lat 70 dalej jeżdżą, wystarczy nalać paliwo. Wiele 10 letnich elektryków już ma 70% sprawności baterii o ile bateria działa.


Kierowcy mogą już dziś ustawić się w kolejkę. Przejścia w Kuźnicy i Bobrownikach zostaną otwarte o północy. Wczoraj była 4. rocznica zorganizowanego przez służby Łukaszenki szturmu migrantów na Kuźnicę.
z
W zamian likwidacja podatku dochodowego, zyskaja pracujacy legalnie. Autor przekonuje, ze jest to neutralne dla budzetu. Czy rzadzacy maja wystarczajaco odwagi?
zHajs głównie ucieka stąd, że duże korporacje w rajach podatkowych wypompowują go za granicę, korzystając znacząco z lokalnej infrastruktury praktycznie nie dokładając się do niej.

Wiele jest wątków tej historii - interwał 30 tys. do silnika z problemami z nagarem, mydlenie oczu, że "ten sillnik tak ma", pobieżne naprawy, które nic nie dały, a w końcu odmówienie gwarancji po awarii...
zjak kupujesz nowy samochód to warto przez chociaż te kilka lat jeździć do aso bo i tak jeżdżąc nowym samochodem raczej nie będziesz tam często,
Komentator
od 15.01.2019
Rocznica
od 04.03.2026
Gadżeciarz
od 22.12.2015
Honorowy Wampir
od 28.07.2020
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking