Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
lvy

lvy

Dołączył 16 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3552
  • Znaleziska 3214
  • Mikroblog 338
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 23

83

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia

NFZ zapłacił 52,8 mln zł za leczenie Polaków w Czechach. Zaćma i stomatologia to cel. Krótsze kolejki, lepsze soczewki

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rynekmedyczny.poradnikzdrowie.pl
dodany: 13 godz. i 32 min temu
  • 14
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
  • #
    czechy
lvy
lvy przed chwilą via Wykop
  • 0
@ShadowDancer: sam dostałem na CITO artroskopie kolana bo nie mogłem chodzić w sierpniu tamtego roku. artroskopię bede miał za jakieś dwa tygodnie. a i tak jestem szybko obsłużony bo zasłużony krwiodawca baaaardzo przyspieszał wizyty u ortopedów.

48

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Rzeszów: Lekarka zbierała martwe płody i przetrzymywała je w domu 50 CIAŁ

Liczba szczątków płodów odnalezionych na posesji w miejscowości Lutoryż pod Rzeszowem miała wzrosnąć do 50.

Kosmita123
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 5 godz. i 28 min temu
  • 28
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
lvy
lvy 6 min temu via Wykop
  • 0
Mam moze głupie pytanie, ale czemu jest postawiony zarzut zbeszczeszczenia zwłok?
chodzi o sam prawny sens tego zarzutu, bo zwłoki to zmarły człowiek, a z prawnego punktu widzenia płód jako że się nigdy nie urodził to nie miał aktu urodzenia, ergo nie ma aktu zgonu, a jak nie ma aktu zgonu to nie ma zwłok.
ja wiem że rodzice mogą potem zarejestrowac martwy poród, jeśli sie urodziło martwe(ale wtedy zazwyczaj zabieraja je
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

741

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Kupujesz słuchawki z funkcją. Serwis ją wyłącza. Rękojmia odrzucona XD

Cześć Mirki i Mirabelki! Kupiłem słuchawki Sony WH-1000XM5 w Media Markt i złożyłem reklamację z tytułu rękojmi, bo urządzenie nie działało zgodnie z funkcjonalnością opisaną przez producenta. Słuchawki zaczęły same się wyłączać podczas użytkowania, mimo że były nadal używane i podłączone poprzez bl

ziomal1234
z
wykop.pl
dodany: 09.06.2026, 16:48:19
  • 179
  • #
    polska
  • #
    januszebiznesu
  • #
    uokik
  • #
    prawo
  • #
    bezprawnik
  • #
    wykopefekt
lvy
lvy 09.06.2026, 20:49:37 via Wykop
  • 26
Niestety, kolego, czeka Cie przeprawa sądowa. Mam podobną sytuację ale z dealerem mitsubishi. Nasi przedsiębiorcy dalej liczą że nikt nie pójdzie do sądu a jak już jak ktoś pójdzie to do konca będą udawadniac że to nie ich problem. Jedyne co mogę poradzic to nie branie teraz żadnego biegłego ani innej opini serwisowej bo one nic nie znaczą dowodowo i pójśc do prawnika (rzecznika praw konsumenta też już zaczeli olewać).

O! przypomniałęm
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lvy
lvy przedwczoraj, 13:06:26 via Wykop
  • 0
@Saber_ssj2: tak, to sąd powołuje biegłych w sprawie sądowej.

@szczurek_87 : hybryda 1.6? no wolę jeszcze nie pisać za dużo bo czekam na reakcję samego mitsubishi (nie dealera ani importera).
lvy
lvy przedwczoraj, 13:22:59 via Wykop
  • 0
@szczurek_87: tak, i w sumie bym polecał juz kolejną generację bo ta moja skrzynia jest trochę niedopracowana widać.

ale u mnie główym problemem jest to że to ASO popsuło mi samochód. Próbując naprawic jedną usterkę dokładało następne.
lvy
lvy przedwczoraj, 19:46:00 via Wykop
  • 0
@szczurek_87: Wydaje mi się że przy montażu haka uszkodzili wiązkę do baterii i po 600 km spalił się BMS i wiązka pod nim. wymieniali to ponad 80 dni roboczych... potem w losowych momentach kierunkowskazy działały nieprawidłowo i jak padały kierunkowskazy to przestawał porawnie działać elektronika w tym tempomat adaptacyjny tak, że prawie wjechałem w tira na autostradzie(tam cyrków było wiecej ale to dłuuuga historia). jak sie zirytowałem to po sprzwdzeniu

380

Sprzedał Land Rovera rok temu, sąd nakazał zwrot pieniędzy + laweta i odsetki

Sprzedał Land Rovera rok temu, sąd nakazał zwrot pieniędzy + laweta i odsetki

Rok po sprzedaży używanego Land Rovera kupująca podała sprzedawcę do sądu za rzekomą wadę skrzyni biegów. Sąd uznał rację samotnej matki z trójką dzieci i nakazał zwrot pieniędzy, kosztów sądowych oraz lawety w sumie ponad 11 tys. zł.

Jorsten
z
facebook.com
dodany: 08.06.2026, 11:47:57
  • 155
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    p0lka
  • #
    heheszki
  • #
    polska
lvy
lvy 09.06.2026, 08:01:00 via Android
  • 0
@galicjanin: tyle że salony to jeszcze większe janusze biznesu... zwłaszcza jeden salon mitsubishi.

423

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Kobiety mają nierealne wymagania wobec mężczyzn. Ekspert obala mity

Polacy chcą mieć dzieci, ale nie mają ku temu odpowiednich warunków. Mateusz Łakomy w programie "Najważniejsze pytania" mówi o powodach niskiej dzietności w Polsce. Ekspert wyjaśnia dlaczego młodzi ludzie nie łączą się w pary.

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 13:38:28
  • 276
  • #
    przegryw
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    tinder
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    demografia
lvy
lvy 07.06.2026, 08:06:17 via Wykop
  • 0
Przesłucjhałem ten "wywiad" i ewidentnie widać że szuka się problemu tam gdzie go nie ma.

smartfony są złe bo daja dopamine - tak, dają dopamine ale są popularne bo ich dopamina niewiele kosztuje,

dopłaty do dzieci są za małe, trzeba dawać wiecej - niby tak, ale... czy to jest sens najpierw kraść ponad połowe wypłaty żeby potem dostać ochłapy? ten system tylko wspiera patologię.

praca jest słaba - moze dlatego ze kapitan panstwo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lvy
lvy 29.05.2026, 08:05:59
  • 0
Wy juz chyba przesadzacie na tej głównej... dwa razy to samo postować
lvy - Wy juz chyba przesadzacie na tej głównej... dwa razy to samo postować

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

386

Poseł Lewicy: Niech roboty płacą podatki na nasz dochód gwarantowany

Poseł Lewicy: Niech roboty płacą podatki na nasz dochód gwarantowany

Maszyny zaczynają zastępować ludzi, ale nie odprowadzają składek. Musimy to zmienić mówi Arkadiusz Sikora.

Darekson
z
wroclawskiefakty.pl
dodany: 23.04.2026, 06:14:38
  • 234
  • #
    technologia
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    rynekpracy
  • #
    wiadomosci
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
lvy
lvy 23.04.2026, 13:04:09 via Wykop
  • 0
@100piwdlapiotsza: a czemu tylko dla firm, niech bedzie tak od wszystkiego, prostsze i wygodniejsze

18

Microsoft może znieść wymóg konta w Windows 11

Microsoft może znieść wymóg konta w Windows 11

Windows 11 może pozwolić na instalację bez konta Microsoft. Firma rozważa uproszczenie konfiguracji systemu.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 24.03.2026, 08:37:53
  • 17
  • #
    microsoft
  • #
    windows
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    windows11
lvy
lvy 24.03.2026, 20:22:53 via Wykop
  • 2
za miesiac wydanie nowego ubuntu LTS i.... windę będe miał juz tylko w robocie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

59

Koszt budowy mieszkania w 2024 roku w Polsce wynosił niecałe 5 tysięcy zł / m2

Koszt budowy mieszkania w 2024 roku w Polsce wynosił niecałe 5 tysięcy zł / m2

Uczciwy deweloper sprzedaje pod klucz za niecałe 5K/m2 w 2024 roku. Wliczone są materiały i robocizna po cenach rynkowych w tym zawarte dla wszystkich marże.

san-san
z
greentown-rybno.pl
dodany: 28.02.2026, 14:34:21
  • 20
  • #
    afera
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    gospodarka
lvy
lvy 28.02.2026, 17:57:31 via Wykop
  • -3
@neo78: raczej droższy, bo ściany na niższych kondygnacjach muszą być masywniejsze niż te na wyższych. widać to dobrze w blokach z wielkiej płyty. Niskie pieta maja po 40+ grubości ścian nośnych a im wyzej tym ściany nośne cieńsze.

480

Nowy samochód na gwarancji, ciągłe serwisy i nikt nie potrafi naprawić

Ku przestrodze.

Plusek
z
wykop.pl
dodany: 15.02.2026, 18:13:38
  • 349
  • #
    przegrywa
  • #
    opel
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    samochody
  • #
    mechanikasamochodowa
lvy
lvy 15.02.2026, 19:25:27 via Android
  • 32
Mam podobne przygody z serwisem mitsubishi, przez rok próbują naprawić samochod, ale co naprawa to nie dosyć że nie są w stanie naprawić podstawowej usterki, to raktycznie każde ich działanie dorzuca kolejne usterki... najciekawsze w tym jest to, że sam gwarant ma w głębokim poważaniu wlasne zapisy gwarancji...
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lvy
lvy 15.02.2026, 19:26:53 via Android
  • 241
Pisz pismo niezgodności towaru z umową dla sprzedawcy, jak nie wiesz jak to Idź do rzecznika praw konsumenta
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lvy
lvy 16.02.2026, 10:52:32 via Wykop
  • 0
@ksiak: @pioter40
no tak, jest wiążąca, tylko co z tego jak pytajac wprost co się dzieje jak gwarant przekroczy deklarowany czas naprawy gwarancyjnej (65 dni roboczych) to albo pytanie to jest ignorowane, albo stwierdzane jest że nie mają na to żadnych procedur i żadna rekompensata sie nie należy. nigdy więcej nie kupie samochodu którym importerem jest astara. polecam tez zaznajoimienie sie z opiniami z googla jakie podejście maja także

410

Z powodu taryf Trumpa tartaki w Kanadzie przechodzą na system metryczny

Z powodu taryf Trumpa tartaki w Kanadzie przechodzą na system metryczny

Setki tysięcy kanadyjskich pracowników sektora leśnego liczą na szybką reakcję rządu, aby uratować ich podupadającą branżę. Amerykańskie cła doprowadziły sektor do ruiny. Zwolennicy branży naciskają teraz na rząd Carneya, aby przestawił branżę na system metryczny, co pomoże jej konkurować.

Neocaridina
z
youtube.com
dodany: 09.02.2026, 10:03:15
  • 113
  • #
    wydarzenia
  • #
    usa
  • #
    kanada
  • #
    ekonomia
  • #
    stolarstwo
  • #
    drewno
lvy
lvy 10.02.2026, 18:23:21 via Wykop
  • 0
A ja troche na bakier powiem że po 1. murikańce używajasystemu metrycznego, a dokąłdnie ich wszystkie jednostki są oparte na jednostkach SI. z powodu historycznego po prostu zostawiono cale, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie przerabiał całego swojego największego na świecie przemysłu pod jakieś widzimisie zza wielkiej wody.

a druga sprawa, każdy kto choć troche popracował w systemie kopowym to nie za bardzo chce wrócić do systemu dzisiętnego, nie bez powodu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

402

Szpiedzy na kołach? Chińskie elektryki zagrożeniem dla Polski

Szpiedzy na kołach? Chińskie elektryki zagrożeniem dla Polski

Naszpikowane elektroniką coraz popularniejsze auta z Chin to zagrożenie dla bezpieczeństwa Unii Europejskiej i Polski oceniła w czwartek Rzeczpospolita, powołując się na raport Ośrodka Studiów Wschodnich.

murarz13
z
bankier.pl
dodany: 18.12.2025, 08:33:08
  • 164
  • #
    chiny
  • #
    technologia
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
lvy
lvy 18.12.2025, 15:29:27 via Android
  • 39
To jak to takie zagrożenie to niech europejscy producenci aut znacząco obniża swoje ceny to nikt nie będzie chińskich kupował.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lvy
lvy 19.12.2025, 14:37:17 via Wykop
  • 0
Świat się zmienia


@JerzJerzy: woda płynie...

po prostu na początku roku kupiłem samochód z salonu produkcji renault i notorycznie eletronika, skrzynia biegów i systemy bezpieczeństwa się losowo zawieszają a serwis twierdzi że wszystko jest ok.

dlatego niech europejscy producenci niech gina jak nie umieja zrobić działającego samochodu, zwłaszcza że jest inna opcja.

17

Od 2026 r. rejestracja na NFZ tylko w nowym systemie

Od 2026 r. rejestracja na NFZ tylko w nowym systemie

Centralna e-rejestracja od 1 stycznia 2026 r. Jak zmienią się zapisy do lekarza na NFZ zasady, terminy, lista świadczeń

jabollus
z
serwisy.gazetaprawna.pl
dodany: 07.12.2025, 15:49:40
  • 14
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    sluzbazdrowia
lvy
lvy 08.12.2025, 12:45:33 via Wykop
  • 3
O jak system bedzie centralny to w końcu moze zaczną wywiązywać się z obowiazków względem np krwiodawców, prawda?
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lvy
lvy 08.12.2025, 12:57:26 via Wykop
  • 3
@jabollus: wiem, bo jestem od dobrych 10 lat i ile razy próbuję z tego korzystać to jest dramat. Jedyny fajny bonus to tańsze leki.

458

Komu przeszkadza podatek przychodowy?

Komu przeszkadza podatek przychodowy?

Przychodowy jest prostym i skutecznym sposobem, by zatrzymać wypływanie kapitału zagranicznych korporacji z Polski. Podatek, którym można zastąpić CIT. Dlaczego jest blokowany? Opowiada Robert Gwiazdowski.

panpromo09
z
youtube.com
dodany: 25.11.2025, 23:30:10
  • 145
  • #
    podatki
  • #
    ekonomia
  • #
    gwiazdowski
  • #
    finanseirachunkowosc
  • #
    gospodarka
lvy
lvy 26.11.2025, 14:52:20 via Wykop
  • 0
Ja to chciałbym się dowiedzieć w jakich krajach to wprowadzili i jak to tam funkcjonu


@g-c-m: z tego co pamiętam cos takiego wprowadzono w rosji przed wojną.

497

Energia tańsza, więc rachunek może... rosnąć. Te upiorne opłaty

Energia tańsza, więc rachunek może... rosnąć. Te upiorne opłaty

Od stycznia 2026 roku polskie gospodarstwa domowe i firmy odczują wzrost rachunków za energię elektryczną. Wszystko przez pozornie drobne opłaty, które mają rosnąć. Przeciętna rodzina może zapłacić nawet 200 zł rocznie więcej.

artur-kielbasinski
z
zielonagospodarka.pl
dodany: 24.11.2025, 10:49:11
  • 118
  • #
    energetyka
  • #
    oze
  • #
    oplaty
  • #
    gospodarka
  • #
    cenapradu
lvy
lvy 25.11.2025, 15:59:45 via Wykop
  • 0
Czekam na opłaty środowiskowe za zestaw solarny off grid - bo nie może być tak, że ktoś będzie miał coś za darmo.


@brygadzistausmiechnietejpolski: jak na ironię to za szybko nie wjedzie bo hiszpania przlobbowała to ze prąd z solarów ma byc już kompletnie nieopodatkowany jeśli nie idzie do sieci energetycznej.

34

Rewolucja w pogrzebach i na cmentarzach. Tego w Polsce jeszcze nie było!

Rewolucja w pogrzebach i na cmentarzach. Tego w Polsce jeszcze nie było!

Ludzkich prochów nie trzeba będzie przechowywać w urnie? Można je będzie rozsypać na przykład w przydomowym ogrodzie, le

maja-retman
z
infor.pl
dodany: 22.11.2025, 07:04:22
  • 15
  • #
    pogrzeb
  • #
    urna
  • #
    prochy
  • #
    zmiany
lvy
lvy 22.11.2025, 08:47:25 via Wykop
  • 2
@HeniekZPodLasu: mam podobny plan, ale na puszcze z prochami chciałby by było przyklejone to:
lvy - @HeniekZPodLasu: mam podobny plan, ale na puszcze z prochami chciałby by było p...

źródło: Bez nazwy

Pobierz

489

Katastrofa, utopia, niewykonalne: szefowie koncernów o unijnym zakazie spalin

Katastrofa, utopia, niewykonalne: szefowie koncernów o unijnym zakazie spalin

Debata o zakazie rejestracji nowych aut spalinowych od 2035 roku przestała być rozmową o technologii, stała się rozmową m.in. o strachu przed utratą rynku.

Foxrate
z
moto.rp.pl
dodany: 16.11.2025, 07:34:07
  • 132
  • #
    europa
  • #
    motoryzacja
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
lvy
lvy 16.11.2025, 13:53:56 via Wykop
  • -8
Kiedyś w przyszłości, jak bateria będzie ważyć 30 kg, ładować się 5 min i mieć żywotnośc 50 lat to spoko.


@7502-6038:mówisz że jeździsz samochodem z lat 70?
lvy
lvy 17.11.2025, 16:17:19 via Wykop
  • 0
auta z lat 70 dalej jeżdżą, wystarczy nalać paliwo. Wiele 10 letnich elektryków już ma 70% sprawności baterii o ile bateria działa.


@To_The_Moon: błąd przeżywalności. a mój kontrargument: paczaj, to ma ponad 120 lat i jeździ:

https://youtu.be/OhnjMdzGusc
lvy - >auta z lat 70 dalej jeżdżą, wystarczy nalać paliwo. Wiele 10 letnich elektrykó...
lvy
lvy 18.11.2025, 12:39:59 via Wykop
  • 0
@To_The_Moon:
paaanie, ja nie mam zamiary przekonywać nikogo do mojej racji, ja po prostu patrzę na historię i na mozliwości, sam se paliwa nie wyprodukujesz w razie w.

co do filmu, 120 letni elektryk jest... i działa.

A co do wojny, patrzac na to ci sie działo w UE w lutym 2022 to wiekszość ludzi dało radę uciec pociagami, a samochody nie dosyc że stały w wielokilometrowych korkach to i paliwo bardzo szybko

9

Białoruś szykuje się do otwarcia przez Polskę przejść granicznych

Białoruś szykuje się do otwarcia przez Polskę przejść granicznych

Kierowcy mogą już dziś ustawić się w kolejkę. Przejścia w Kuźnicy i Bobrownikach zostaną otwarte o północy. Wczoraj była 4. rocznica zorganizowanego przez służby Łukaszenki szturmu migrantów na Kuźnicę.

Fire_Scout
z
pl.belsat.eu
dodany: 16.11.2025, 07:53:15
  • 7
  • #
    spedycja
  • #
    transport
  • #
    bialorus
  • #
    granica
  • #
    strazgraniczna
  • #
    bezpieczenstwo
lvy
lvy 16.11.2025, 14:01:17 via Wykop
  • 1
@HalTrout: tak! trzeba jeszcze zamknac granice z niemcami bo nie dosyc że to nasz odwieczny wróg, to jeszcze nam ostanio migrantów podrzuca!

2560

Koniec 800 plus oraz 13. i 14. emerytury? Petycja już w Sejmie

Koniec 800 plus oraz 13. i 14. emerytury? Petycja już w Sejmie

W zamian likwidacja podatku dochodowego, zyskaja pracujacy legalnie. Autor przekonuje, ze jest to neutralne dla budzetu. Czy rzadzacy maja wystarczajaco odwagi?

kasyx
z
gospodarka.dziennik.pl
dodany: 13.11.2025, 08:56:58
  • 433
  • #
    800
  • #
    emerytura
  • #
    praca
  • #
    podatki
  • #
    finanse
lvy
lvy 13.11.2025, 23:38:02 via Wykop
  • 0
Hajs głównie ucieka stąd, że duże korporacje w rajach podatkowych wypompowują go za granicę, korzystając znacząco z lokalnej infrastruktury praktycznie nie dokładając się do niej.


@Kryspin013: to czemu nie obniżymy skrajnie podatków i nie zostaniemy rajem podatkowym? to by korporacje do nas transferowałyby zyski.
lvy
lvy 14.11.2025, 07:34:19 via Wykop
  • 0
@Kryspin013: a ja podam kontrprzykład: Malta, też uznawana za raj podatkowy a jednocześnie całkiem prężnie sie rozwija, podobnie cypr.
natomiast co do władzy korporacji, to wydaje mi się że nasze państwo to ma niewielka władzę wzgledem korporacji i tak skoro nie potrafi skutecznie ściagać z nich podatków.

545

Awaria silnika w czasie gwarancji: brak naprawy i milczenie, tak KIA traktuje...

Awaria silnika w czasie gwarancji: brak naprawy i milczenie, tak KIA traktuje...

Wiele jest wątków tej historii - interwał 30 tys. do silnika z problemami z nagarem, mydlenie oczu, że "ten sillnik tak ma", pobieżne naprawy, które nic nie dały, a w końcu odmówienie gwarancji po awarii...

witold-hanczka
z
motofocus.pl
dodany: 06.11.2025, 09:03:19
  • 201
  • #
    kia
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    afera
lvy
lvy 08.11.2025, 00:09:08 via Wykop
  • 0
jak kupujesz nowy samochód to warto przez chociaż te kilka lat jeździć do aso bo i tak jeżdżąc nowym samochodem raczej nie będziesz tam często,


@puretech: z autopsji: też chciałem mieć spokój i kupiłem nowe z salonu, przejechał bezawaryjnie 600km, i od tego czasu co rusz sie dzieja dziwne rzeczy z nim(np przestaje działąć tempomat aktywny na autostradzie i prawie wjechałem w tira), jestem w serwisie średnio co 1,5 miesiąca i
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • grubas
  • wawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 15.01.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.12.2015

    Gadżeciarz
  • Honorowy Wampir
    od 28.07.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking