Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko220
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dzman
dzman

dzman

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 625
  • Znaleziska 585
  • Mikroblog 40
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0

3211

20% wpłat na kampanię Trzaskowskiego pochodzi od Deweloperów

Może to wyjaśniać dlaczego Trzaskowski unika tematu dopłat do kredytów, podatku katastralnego i REITów

Kolanka
z
x.com
dodany: 10.04.2025, 13:01:50
  • 188
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polityka
dzman
dzman
dzman 10.04.2025, 16:05:05 via Wykop
  • 12
@trottta: akurat technikum jest lepszym wyborem z tych dwóch.
dzman
dzman
dzman 10.04.2025, 16:06:23 via Wykop
  • 0
@pikpoland: sarkovsky
dzman
dzman
dzman 11.04.2025, 13:21:45 via Wykop
  • 0
@LordDamianus: https://youtu.be/41LxKYUErA4?t=1983 Carkovsky
dzman - @LordDamianus: https://youtu.be/41LxKYUErA4?t=1983 Carkovsky

3315

Ceny mieszkań znów wystrzelą.

Ceny mieszkań znów wystrzelą.

Program "Pierwsze klucze" jak "kredyt 0 proc." Stymulowanie popytu spowoduje dalszy wzrost cen mieszkań i posłuży bankom i deweloperom - mówi Jan Szyszko wiceszef Ministerstwa FiPR.

konto usunięte
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 09.04.2025, 07:46:33
  • 352
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    deweloperka
  • #
    banki
dzman
dzman
dzman 10.04.2025, 05:54:40 via Wykop
  • 0
@Nic_tu_po_mnie: to pamiętaj żeby pamiętać.

1624

Dozywocie u Helmutow dla Polki za spowodowanie wypadku smiertelnego

Dozywocie u Helmutow dla Polki za spowodowanie wypadku smiertelnego

Podtrzymano wyrok dozywocia dla 43 letniej Polki ktora podczas nielegalnych wyscigow na miescie spowodowala wypadek w wyniku ktorego zginela dwojka dzieci. Patrzcie - tak to sie robi. A nie jakies 15 zakazow prowadzenia pojazdow

marcinojg
z
tvp.info
dodany: 04.04.2025, 20:30:56
  • 223
  • #
    wypadek
  • #
    dozywocie
  • #
    wyscigi
  • #
    matczak
  • #
    majtczak
dzman
dzman
dzman 05.04.2025, 22:21:52 via Wykop
  • -3
kto to jest helmut?
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzman
dzman
dzman 05.04.2025, 23:13:37 via Wykop
  • -3
@bstrzkk: dobrze że nie piszą “u hitlerowcow “ xD ciekawe jak pogardliwie inne nacje piszą o nas.

1538

Wypadek w Rzeszowie: Rodzina walczy o sprawiedliwość po potrąceniu córki

Pokaż treści 18+

Wypadek w Rzeszowie: Rodzina walczy o sprawiedliwość po potrąceniu córki

Rozmowa w Polsat News z ojcem poszkodowanej. W programie omówiono tragiczną sytuację, w której kierowca Passata potrącił 14-letnią Darię w Rzeszowie. Dziewczyna doznała poważnych obrażeń, w tym złamań kości, wstrząśnienia mózgu i uszkodzenia kręgosłupa.

lyncz
z
youtube.com
dodany: 03.04.2025, 17:22:01
  • 105
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
  • #
    patologia
  • #
    rzeszow
dzman
dzman
dzman 04.04.2025, 22:21:55 via Wykop
  • 0
@pani_indyk: oczywiście wbijać na przejście bez nawet spojrzenia na boki (co widzimy na filmie) i bez cienia odblasku na ubraniu (co widzimy na filmie) i może jeszcze w słuchawkach (tego nie wiemy), to wolno i nie należy się za to choćby mandat poprzez stwarzanie zagrożenia?
dzman
dzman
dzman 04.04.2025, 22:24:39 via Wykop
  • 0
@Porobiony420: może to jest szerokie i głębokie a post oparty o domysły to jest w ogóle nic nie wart
dzman
dzman
dzman 04.04.2025, 22:25:07 via Wykop
  • 0
@msuma: jest samobójcą bo weszła mu prosto pod koła

1101

Awantura o chodnik (Deotymy - Odc. 2)

Awantura o chodnik (Deotymy - Odc. 2)

Policja przepycha 14-latka z chodnika bez żadnej podstawy prawnej. Z tego samego chodnika, na którym wcześniej chłopak został zaatakowany przez bandę agresorów. Z nami już tak łatwo nie będzie. Nie zgadzamy się na zmyślanie powodów legitymowania i PODCIĄGANIE stania na chodniku pod wykroczenia. Udał

login_zajety_sic
z
youtube.com
dodany: 29.03.2025, 08:19:26
  • 156
  • #
    konfitura
  • #
    januszeparkowania
  • #
    parkowanie
dzman
dzman
dzman 29.03.2025, 15:07:00 via Wykop
  • -18
Przepycha bez podstawy prawnej xDdddd co za melepeta to napisał. Przepychają na podstawie prawa zdrowego rozsądku może. Nie ma wszystko potrzeba podstawy prawnej. Wystarczy zlikwidować czynnik konfliktogenny.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzman
dzman
dzman 30.03.2025, 23:16:02 via Wykop
  • -2
@A330: raczej nie chcesz tego robić chyba że ci życie niemiłe koleżko. A pusty cymbał szukaj u swojego starego albo w lustrze gniocie.

634

Karol Nawrocki nie rozumie

Pokaż treści 18+

Karol Nawrocki nie rozumie

Karol Nawrocki nie rozumie, czemu sejm nie przyjął jego propozycji ustaw zmniejszających vat na prąd, gaz i żywność. Nie żeby jakieś składał, ale jednak nie rozumie.

rajwyk
z
img34.dmty.pl
dodany: 23.03.2025, 09:00:41
  • 100
  • #
    wybory
  • #
    nawrocki
  • #
    pis
  • #
    polityka
dzman
dzman
dzman 23.03.2025, 17:54:00 via Wykop
  • -6
@shirisi682: a wolałbyś na tego pajaca z po? Przecież to wolałbym o pomstę. Taki wybór to szajz a nie wybór
dzman
dzman
dzman 25.03.2025, 21:24:17 via Wykop
  • 0
@shirisi682: to głosuje na kogoś innego albo na nikogo. Plan b to usiąść w komisji wyborczej i sfałszować wybory.
dzman
dzman
dzman 29.03.2025, 15:04:54 via Wykop
  • -1
@shirisi682: wątpię żeby Nawrocki przeszedł do ii tury ale niech ci będzie. Każdy ma swoją bańkę informacyjną.
DzikWesolek
DzikWesolek
15.08.2024, 11:21:27
  • 0
Czy coś rzeczywiście grozi jak oleję takie coś? Pytania są tam po prostu absurdalne. #gus #jdg #firma
DzikWesolek - Czy coś rzeczywiście grozi jak oleję takie coś? Pytania są tam po prost...

źródło: 1000010930

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 04.09.2024, 20:24:38 via Wykop
  • 0
@DzikWesolek: dostałem to samo. co z nimi zrobiłeś?
  • Odpowiedz
dzman
dzman
dzman 16.03.2025, 08:06:48 via Wykop
  • 0
@Traitor_11: też wysłałem z głupotami a na ich maila z przypomnieniem odpisałem zdziwieniem kim oni są i skąd mają tego maila (nie jest publiczny i podawany był tylko w epuapie i bankom) i żeby natychmiast go usunęli.

Najgorsze jest to że nachodzili mnie w domu jeszcze z takim ogólnym badaniem. No i żona otworzyła. Po badaniu ich przedstawiciel przyniósł jej prezent w postaci pościeli. Badanie polegało na zbieraniu paragonów z
  • Odpowiedz

567

USA przyspieszą dostawy broni dla Izraela. Wartość dostaw to 4 mld dolarów

Pokaż treści 18+

USA przyspieszą dostawy broni dla Izraela. Wartość dostaw to 4 mld dolarów

Sekretarz stanu USA Marco Rubio podpisał w sobotę deklarację przyspieszającą dostawy sprzętu wojskowego do Izraela o wartości około 4 miliardów dolarów poinformował Reuters. Rubio uzasadnił tę decyzję kruchością porozumienia o zawieszeniu broni między Izraelem a Hamasem

darosoldier
z
wnp.pl
dodany: 02.03.2025, 09:16:49
  • 106
  • #
    izrael
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    bron
  • #
    swiat
dzman
dzman
dzman 02.03.2025, 16:53:06 via Wykop
  • 3
Będzie się domagał zwrotu tej kasy?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzman
dzman
dzman 09.03.2025, 20:44:55 via Wykop
  • 0
@ZionOfel: No tak, oni z terrorystami gadają i nic nie każą oddawać.

1346

Mentzen wyprzedził Nawrockiego. Pierwszy taki sondaż prezydencki

W najnowszym sondażu SW Research dla tygodnika "Wprost" Sławomir Mentzen wyprzedził Karola Nawrockiego. Takiej sytuacji do tej pory nie było. Jak rozkładają się miejsca na podium?

kocha_to_poczeka
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 28.02.2025, 07:33:11
  • 401
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    pis
  • #
    wybory
dzman
dzman
dzman 28.02.2025, 13:12:35 via Wykop
  • 0
@assninja: Czyli jak ktoś ma jakieś ale do ukraińców tak jak Ruski, to znaczy że są prorosyjscy ? Co to za uproszczenie? Tak świat nie działa.

1128

Działający w Ukrainie gang oszukujący Polaków rozbity

Pokaż treści 18+

Działający w Ukrainie gang oszukujący Polaków rozbity

600 osób w Polsce oszukała działająca w Ukrainie grupa przestępcza rozbita przez Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestę

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 19.02.2025, 10:08:51
  • 94
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    zlodzieje
dzman
dzman
dzman 19.02.2025, 12:45:48 via Wykop
  • -11
@starnak: przecież oni tych czołgów personalnie nie dostali.
dzman
dzman
dzman 21.02.2025, 23:22:16 via Wykop
  • 1
@starnak: No niby tak ale nie do końca.

376

Kolejna dawka naszego rowerowego prowokatora spod Gdyni

Kolejna dawka naszego rowerowego prowokatora spod Gdyni

Prowokuje i jeździ z kamerkami środkiem jezdni i nie daje się wyprzedzić samochodom, a ci, którzy wyprzedzą go sąsiednim pasem, dostają wezwania na zapłacenie mandatu za niezachowanie odstępu 1 m do rowerzysty jadącego dosłownie środkiem jezdni i zawsze obok wyznaczonej drogi dla rowerów.

QuickCharger
z
trojmiasto.pl
dodany: 10.02.2025, 20:28:20
  • 346
  • #
    gdynia
  • #
    rumia
  • #
    kosakowo
  • #
    debogorze
dzman
dzman
dzman 11.02.2025, 19:06:57 via Wykop
  • -1
@puto: pozwoli to lepiej karać samochodziarzy?
dzman
dzman
dzman 11.02.2025, 19:08:09 via Wykop
  • 0
@Nemetiisto: wróżbita Paciej? Nie kracz nie kracz bo się…
dzman
dzman
dzman 11.02.2025, 19:12:06 via Wykop
  • -7
@pyszniarz: w końcu ktoś edukuje samochodziarzy. Choć do wyleczenia samochodozy jeszcze bardzo daleko
dzman
dzman
dzman 16.02.2025, 21:33:39 via Wykop
  • 0
@pyszniarz: minąłeś się z prawdą napinaczu. ani ze mnie szeryf ani nikt inny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale szansa na twoje gigaproblemy rośnie jeśli krakniesz za dużo. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Twoja anonimowość jest iluzoryczna, nie wierz w nią.
dzman
dzman
dzman 17.02.2025, 00:06:17 via Wykop
  • 0
@pyszniarz: ja nie ale Wykop ma to do siebie że jak napiszesz coś co się komuś nie spodoba to ten ktoś poleci na komendę i wtedy niebiescy robią ci pukpuk do drzwi po czym się elegancko tłumaczyc musisz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem gdzie tu widzisz groźbę. Napisałem ci tylko jak działa ten świat. A działa tak jak napisałem bo mam to przerobione już.( ͡°
dzman
dzman
dzman 17.02.2025, 00:08:08 via Wykop
  • 0
@pyszniarz: sprostowanie jest takie że z pewnością nie mam 16 lat, to ci gwarantuję a o prawiczku to się nie wypowiem bo ch cie to i skończ zmyślać( ͡° ʖ̯ ͡°) za to jest szansa że ty masz 16 lat to wtedy lipa totalna dla ciebie xd
dzman
dzman
dzman 17.02.2025, 00:09:47 via Wykop
  • 0
@pyszniarz: tldr to usuń konto. A samochodoze lepiej leczyć niż potem bulic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

3109

Powstał tłumacz deweloperski!

Powstał tłumacz deweloperski!

Zrozum deweloperów, flipperów i inne groźne gatunki.

Makavlani
z
tlumaczdeweloperski.pl
dodany: 16.02.2025, 11:11:13
  • 228
  • #
    nieruchomosci
  • #
    deweloperka
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    patodeweloperka
  • #
    heheszki
dzman
dzman
dzman 16.02.2025, 21:30:15 via Wykop
  • -1
Co za złomowata stronka xDD
dzman - Co za złomowata stronka xDD

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzman
dzman
dzman 17.02.2025, 00:02:35 via Wykop
  • 0
@aczyku: mówisz że to ai generuje? Tylko że jak zmieniłem tekst to poszło. Czyli to nie ogarnia niektórych tekstów

1103

Kononowicz w szpitalu jedno z pierwszych zdj.

Pokaż treści 18+

Kononowicz w szpitalu jedno z pierwszych zdj.

A  lateksy mowili w jak dobrym stanie on to nie jest xD #kononowicz #us17

majstrex
z
wykop.pl
dodany: 15.02.2025, 14:36:52
  • 196
  • #
    kononowicz
  • #
    us17
  • #
    patostreamy
dzman
dzman
dzman 16.02.2025, 09:27:19 via Wykop
  • 0
@jednorazowy: Ale troll. Jak jest pato to się ogląda. Wystarczy jakby ludzie jak te głąby nie subskrybowały danego kanału i by nie zarobił na reklamach. Ale tak z zewnątrz nie wiesz kto stoi za kanałem.
dzman
dzman
dzman 16.02.2025, 09:29:25 via Wykop
  • 0
@eryks9877: w jaki sposób? Szczegóły kim oni są itp wszystko co wiesz
dzman
dzman
dzman 16.02.2025, 09:30:10 via Wykop
  • -1
@MajorKusiol: każdy kto lubi bekę oglądał i co z tego
dzman
dzman
dzman 16.02.2025, 21:32:00 via Wykop
  • 0
@puto: Sęk w tym że nie potrzebujesz nikogo identyfikować.
szczurczyk
szczurczyk
szczurczyk
15.02.2025, 05:39:24
  • 1600
Jak oszukać rządowy program pierwsze klucze? Bardzo prosto. Poniżej przedstawiam wam swoje osobiste refleksję jak fliper pięknie zarobi a właściciel mieszkania będzie zadowolony.

Po pierwsze, bardzo was proszę o wykopywanie tego tekstu niech informacyjnie niesie się dalej.

Plan zarobienia dużej kaski wykorzystując rządowy program:

Pierwsze
szczurczyk - Jak oszukać rządowy program pierwsze klucze? Bardzo prosto. Poniżej prze...

źródło: images (4)

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 15.02.2025, 23:11:58 via Wykop
  • 0
@szczurczyk: to jest zbyt idealny plan a ludzie nie są tacy idealni. Po pierwsze te mieszkania nie zejdą bo zeszłyby wcześniej gdyby miały zejść. Te remonty w tym nie pomogą. Jeśli fliper może zrobić remont to i kupujący może. Prawda?
Po drugie te umowy o których mówisz niczego nie zabezpieczą bo i co byś tam wpisał, interwencję kiboli na właścicielu jak odechce mu się współpracy? Za duże ryzyko moim zdaniem
  • Odpowiedz

3134

Bankowe Eldorado - mamy najdroższe kredyty hipoteczne w Europie

Bankowe Eldorado - mamy najdroższe kredyty hipoteczne w Europie

Mamy najdroższe kredyty hipoteczne w Europie. Powodem nie są jedynie wysokie stopy procentowe. To banki decydują o swoich marżach. W większości krajów Europy oprocentowanie kredytów jest niższe niż stopa banku centralnego. Co możemy z tym zrobić? Zacznijmy od nagłaśniania tematu.

sroobeush
z
youtube.com
dodany: 11.02.2025, 06:45:26
  • 300
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    banki
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
dzman
dzman
dzman 12.02.2025, 05:46:16 via Wykop
  • 0
@sroobeush: kolejne drukowanie hajsu to chyba niezbyt udany pomysł, nawet jak na wykopka. A wystarczyloby zlikwidować marże na takich kredytach.
sigmaboy999
sigmaboy999
04.02.2025, 12:26:14
  • 157
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 06.02.2025, 22:24:41 via Wykop
  • 0
@sigmaboy999: Tak trzeba żyć. Elektryki to resoraki dla dużych dzieci i to wszystko. Czas to pieniądz a czekanie aż ten złom się naładuje można by spożytkować na 100 lepszych sposobów.
  • Odpowiedz

479

Ministerstwo prosi o salonik VIP dla ministry. PKP nie kryje zdumienia

Ministerstwo prosi o salonik VIP dla ministry. PKP nie kryje zdumienia

Resort klimatu i środowiska domagał się od PKP VIP-owskiej przestrzeni dla ministry Pauliny Hennig

bartpl
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 05.02.2025, 16:50:03
  • 57
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    tusk
  • #
    rzad
  • #
    pkp
  • #
    vip
dzman
dzman
dzman 05.02.2025, 22:19:08 via Wykop
  • 5
@MegaZU0: to przekaz moskiewski? Skonsultuj to z językoznawcą jakimś a nie popisujesz się tu głupotą.
Żona ministra to może być pani ministrowa jak już

843

"Rozpoczną się podpalenia sklepów i domów". Szokujące słowa ukraińskiej aktywist

Ukraińska działaczka społeczna Natalia Panczenko ostrzega, że retoryka antyukraińska w Polsce może doprowadzić do konfliktów ulicznych na tle narodowościowym.

mojo444
z
dorzeczy.pl
dodany: 05.02.2025, 19:07:41
  • 165
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    bezpieczenstwo
dzman
dzman
dzman 05.02.2025, 22:15:08 via Wykop
  • 3
@mojo444: te lemingusy miałyby to rozumieć? Już chat gpt więcej rozumie

4279

Złodzieje sprawdzają mieszkania złapani na kamerze

Złodzieje sprawdzają mieszkania złapani na kamerze

Link do postu może uda się namierzyć https://www.facebook.com/share/v/1N8Sw1veVD/

ElonMuskKochamCie
z
facebook.com
dodany: 30.01.2025, 08:47:11
  • 603
  • #
    nieruchomosci
  • #
    afera
  • #
    zlodzieje
  • #
    polska
dzman
dzman
dzman 30.01.2025, 21:58:12 via Wykop
  • 2
@TrionicSe7en: chyba sobie jaja robisz. Ja nagrywam kamerka cały korytarz i każdego kto przejdzie mi pod drzwiami i można mi naskoczyc. Każdy robi co chce.
fundacjawosp
fundacjawosp
25.01.2025, 20:48:05
  • 4
🌛 Ten dzień powoli się kończy, w naszym miasteczku na błoniach PGE Narodowego cisza i spokój ale... finałowa niedziela zbliża się wielkimi krokami!

💪 Zbierajcie siły na jutro - to będzie prawdziwa Letnia Zadyma w Środku Zimy 🥰

❤️ Celem 33. Finału WOŚP onkologia i hematologia dziecięca! W tym roku zagramy dla 18 oddziałów dziecięcych, 17 hospicjów, 5 ośrodków neurochirurgii onkologicznej, 6 ośrodków chirurgii onkologicznej oraz 4 zakładów patomorfologii. Gramy razem do
fundacjawosp - 🌛 Ten dzień powoli się kończy, w naszym miasteczku na błoniach PGE Na...

źródło: 33F_Lukasz_Widziszowski_DJI_20250125170401_0726_D_LCS-HDR_small_1600x1066

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 26.01.2025, 15:16:02 via Wykop
  • 0
@fundacjawosp: a ja myślałem że celem jest dopasienie owsika.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 5 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia