Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dzman
dzman

dzman

Dołączył 2 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 625
  • Znaleziska 585
  • Mikroblog 40
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0

606

Cały Marsz Niepodległości - Widok z drona

Cały Marsz Niepodległości - Widok z drona

Przelot drona nad uczestnikami marszu, pokazujący wielkość tego zgromadzenia.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 11.11.2023, 21:00:33
  • 171
  • #
    marszniepodleglosci
  • #
    warszawa
  • #
    drony
dzman
dzman
dzman 10.11.2024, 08:07:54 via Wykop
  • 0
@ElementalX7: nie ma chyba takiego czegoś że przez lotnisko jest całkowity zakaz lotów. Podobna strefę wg twojego opisu ma Mielec ale tam da się zgodę dostać. Zdradzisz czy trafiłem?

403

Koniec ochronnych cen energii w 2025 - Rząd ponad 6-krotnie zmniejsza wsparcie

Koniec ochronnych cen energii w 2025 - Rząd ponad 6-krotnie zmniejsza wsparcie

Ministra klimatu i środowiska, Paulina Henning podkreśla, że stopniowe odchodzenie od mrożenia cen energii jest konieczne. W 2025 roku może zostać wprowadzony system wsparcia dla wybranych odbiorców, ale jego koszt nie powinien przekroczyć 5 miliardów złotych.

mar-zey
z
pcelite.pl
dodany: 04.11.2024, 08:29:13
  • 183
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    prad
  • #
    energia
  • #
    gospodarka
  • #
    cenypradu
dzman
dzman
dzman 04.11.2024, 12:39:25 via Wykop
  • 0
@Ghost7rider: z podwyżki?( ͡° ͜ʖ ͡°)

734

Mentzen ma dwie wille, miliony w bitcoinach ale pobiera dodatek na mieszkanie.

Pokaż treści 18+

Mentzen ma dwie wille, miliony w bitcoinach ale pobiera dodatek na mieszkanie.

Sławomir Mentzen pobiera dodatek mieszkaniowy z budżetu państwa, czyli naszych pieniędzy, w wysokości 3,5 tysiąca złotych. Komunis?

konto usunięte
z
styl.fm
dodany: 28.10.2024, 11:43:22
  • 306
  • #
    polityka
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    bekazprawakow
dzman
dzman
dzman 28.10.2024, 16:27:47 via Wykop
  • 6
Pobiera bo może, bo prawo na to pozwala. A czemu tego nie zmienią? bo pewnie wszystkim to pasuje i tyle w temacie w sumie.
To tak jak ci co sprzeciwiają się 800+ ale je pobierają, bo mogą. Absurd ale tak to jest.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

759

Sąsiedzi tropią mikrokawalerki. "Po co w domu bliźniaku aż 16 łazienek?"

Sąsiedzi tropią mikrokawalerki. "Po co w domu bliźniaku aż 16 łazienek?"

Inwestor dostał pozwolenie na budowę domu-bliźniaka, a w środku robi 16 mieszkań-klitek - alarmują mieszkańcy ul. Rokitniańskiej w Krakowie i pytają nadzór budowlany, czy inspektorzy naprawdę nie zauważyli dodatkowych stropów. Kontrola wciąż trwa.

Kolekcjoner_dusz
z
krakow.wyborcza.pl
dodany: 28.10.2024, 14:06:49
  • 124
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
dzman
dzman
dzman 28.10.2024, 16:25:19 via Wykop
  • 0
@odomdaphne5113: Płacą albo nie. a nie ma siły ruszyć takiego niepłacącego :) ot uroki wynajmu,.

1465

Mój brat jest w policji!

Mój brat jest w policji!

Bandyta zajechał mi drogę, groził czymś i uderzył w szybę, chcąc ją wybić. Tak samo próbował otworzyć drzwi i mnie z samochodu wyciągnąć za to, że jechałem spokojnie. Miejsce: droga serwisowa przy S19 https://maps.app.goo.gl/kPSgK3etrnB645iFA Masz dla mnie film? https://bandyta.cam

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 27.10.2024, 17:48:11
  • 171
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    rzeszow
dzman
dzman
dzman 27.10.2024, 20:43:07 via Wykop
  • 11
O to ciekawe, wiele razy jechałem tą drogą i nigdy nie spotkałem takiego dzbaniska tam. Muszę chyba częściej tam jeździć to może się uda ujawnić i wyjaśnić tę chołotę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dzman
dzman
dzman 28.10.2024, 16:11:33 via Wykop
  • -1
@Pirania2019: Uważam ze to jest nieprawda co napisałeś. Jest to bardzo mało prawdopodobne. Normalny człowiek nie zawracałby sobie głowy czymś takim. A już napewno nie jechałby rzekomo pod prąd za kimś, zeby go wyjaśniać. Musiało się coś jeszcze stać wcześeniej no i nie wiemy co się działo później, czy ukr coś odwalił jeszcze, czy kierowca go przejechał czy co.

804

Kontrowersje wokół zmiany czasu. Negatywne skutki zdrowotne i społeczne

Kontrowersje wokół zmiany czasu. Negatywne skutki zdrowotne i społeczne

W najbliższy weekend - w nocy z 26 na 27 października zmienimy czas z letniego na zimowy. Zegarki przestawimy z godziny 3:00 na 2:00. Zmiana czasu wywołuje kontrowersje w krajach na całym świecie. W Chile, Niemczech i we Włoszech wskazuje się na negatywne skutki zdrowotne i społeczne

o__0
z
rmf24.pl
dodany: 23.10.2024, 08:00:16
  • 323
  • #
    zmianaczasu
  • #
    czas
  • #
    zegarki
  • #
    kosmos
  • #
    ciekawostki
dzman
dzman
dzman 23.10.2024, 19:44:38 via Wykop
  • -2
Przecież to tylko godzina xDddSDddd nie ma co srac ogniem.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

582

Zrobiłem startup dla kierowców, który pomaga uzyskać większe odszkodowanie OC/AC

Zrobiłem startup dla kierowców, który pomaga uzyskać większe odszkodowanie OC/AC

Crashcash to porównywarka "dopłat do odszkodowań", która pomaga uzyskać maksymalną możliwą dopłatę.

dese
z
wykop.pl
dodany: 22.10.2024, 12:42:09
  • 112
  • #
    startup
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    finanse
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
dzman
dzman
dzman 23.10.2024, 12:25:52 via Wykop
  • -2
@Vaclav: sprawa dotyczy samochodów przyjemniaczku.

944

Duży lokal w centrum Warszawy na potrzeby muzułmanów? Zamieszanie wokół konkursu

Duży lokal w centrum Warszawy na potrzeby muzułmanów? Zamieszanie wokół konkursu

Miasto Warszawa będzie wynajmować część słynnego MDM w centrum na potrzeby muzułmanów? W sieci zawrzało. Pojawił się hasztag "Meczety Platformy".

konto usunięte
z
dorzeczy.pl
dodany: 19.10.2024, 13:33:42
  • 103
  • #
    muzulmanie
  • #
    warszawa
  • #
    platforma
  • #
    migranci
  • #
    polityka
dzman
dzman
dzman 20.10.2024, 13:23:18 via Wykop
  • 0
@krisjll-slatokejd: pewnie tak jest. Teraz wszystko można kupić, nawet suwerenność.

1280

Jeździ taksówką i strimuje - potrąciła przechodnia na live.

Jeździ taksówką i strimuje - potrąciła przechodnia na live.

Czat i donejty ważniejszy niż koncentracja? Strimerka z Krakowa jeździ taxówką i prowadzi z tego transmisje na live. Jej interakcja z czatem i donejtami może wpływać na koncentrację. Jak widać nie zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Zawodowy kierowca. Pieszy również zachowuje się jak NPC.

dddobranoc
z
streamable.com
dodany: 09.10.2024, 08:24:47
  • 590
  • #
    krakow
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    ciekawostki
  • #
    uber
  • #
    polskiyoutube
dzman
dzman
dzman 10.10.2024, 09:00:33 via Wykop
  • -1
@2Girls_1Cup: zakażmy wszystkiego, w tym komentowania na wykop w szczególności przez takie osobniki jak ty.
krzychu_kadetem_tera
krzychu_kadetem_tera
01.10.2024, 11:14:41
  • 79
Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać ;) Jaką opcje bierzecie w tym roku? Ja lecę na grrrubo :) #wykopaka
krzychukadetemtera - Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać ;) Jaką opcje ...

źródło: temp_file1318570007813908796

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 02.10.2024, 15:41:22 via Wykop
  • 0
@krzychu_kadetem_tera: a co to ?
  • Odpowiedz
dzman
dzman
dzman 30.09.2024, 22:10:42
  • 1
#xkom #x-kom to jest dramat co sie dzieje z tym sklepem i jego promocjami. Próbuje wejśc po 22, wyrąbuje totalnie strone i apkę. Nic nie działa. Jak się w końcu udaje, widzę jaka promocja jest i myślę, czy to wina tej promocji. Potem klikam dla beki dodaj do koszyka i oto co widzę (screen). Potem spamuję jeszcze ten przycisk w apce i przeglądarce i za każdym razem to samo.
Stan
dzman - #xkom #x-kom to jest dramat co sie dzieje z tym sklepem i jego promocjami. Pr...

źródło: IMG_3196

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman
Autor
01.10.2024, 19:43:07 via Wykop
  • 0
@majk3l: myślałem że już się każdy nażarł tymi kartami a ja szukam okazji żeby sobie dla siebie kupić kartę. Eh
  • Odpowiedz

5

Stanowisko ULC w związku z nieprawdziwymi zarzutami opublikowanymi na portalu dl

Stanowisko ULC w związku z nieprawdziwymi zarzutami opublikowanymi na portalu dl

ULC się tłumaczy, a pilot to wymyślił wszystko. Taa...jasne

dzman
z
dlapilota.pl
dodany: 27.09.2024, 15:40:28
  • 1
  • #
    ulc
  • #
    lotnictwo
  • #
    samoloty
  • #
    tematdlauwagi
  • #
    sady
  • #
    prawo
jacos911
jacos911
11.08.2024, 10:07:43
  • 77
#nieruchomosci Rząd próbuje mimo społecznego oporu przepchnąć dopłaty dla banków i deweloperów. Dla wielu Polaków temat nie jest oczywisty - nie znają wszystkich faktów, wiedzą tyle ile usłyszą z największych mediów, a te są wiadomo przekupione przez rząd i deweloperów.

Proponuję zorganizować protest - ale nie taki gdzie wszyscy jadą do Warszawy i pikietują przed sejmem - to nie zmieni opinii polityków, zmarnuje tylko czas osób zaangażowanych na dojazd, służby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 27.08.2024, 21:37:41 via Wykop
  • 1
@jacos911: skąd czerpiesz taką wiedzę?
  • Odpowiedz
dzman
dzman
dzman 20.02.2024, 17:48:00
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman
Autor
20.02.2024, 19:22:33 via Wykop
  • 0
@jaroty: o dobry trop, znalazłem jeszcze jakieś basy. Mam nadzieje że rozniesie system.
  • Odpowiedz
janek_kombajnista
janek_kombajnista
25.01.2024, 16:26:26
  • 81
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 26.01.2024, 06:31:22 via Wykop
  • 0
@janek_kombajnista: ale afera, kurna co za wykopek godny pożałowania xD ty jesteś aferą haha
  • Odpowiedz
Anonek463
Anonek463
06.01.2024, 09:24:39
  • 1467
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1026
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 07.01.2024, 18:31:41 via Wykop
  • 0
@Anonek463: ale pitolenie że niebezpiecznie było bo nie było pracy i perspektyw. Nie było bardziej niż teraz, raczej teraz jest bardziej niebezpiecznie, bo ludzie chodzą z gazem i nożami i są bardziej niebezpieczni i psychiczni, szczególnie po pandemii. Do tego na policję nie można aż tak liczyć. A idą jeszcze gorsze czasy.
  • Odpowiedz
knkn
knkn
knkn
22.12.2020, 11:31:01
  • 0
Zerotier na Zgemma H9s(OpenATV), działa super. Jednak na nboxie (OpenPli), nie mogę zainstalować. Nie ma go w listach pakietów, a polecenie opkg install zerotier (po wcześniejszym opkg update), nie przynosi skutku (nie znajduje pakietu). Ktoś może coś podpowiedzieć?
#cccam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 07.01.2024, 09:23:09 via Wykop
  • 0
@knkn: Skąd to pobrać i jak zainstalować?
  • Odpowiedz
powodzenia
powodzenia
18.11.2023, 16:14:48
  • 1715
czy wiesz, że przy wypłacie 25k brutto, koszt pracodawcy to 30k
i po przekroczeniu progu z tych 30k PLN dostajesz do ręki 13k PLN?
to 43% tego, co przeznaczył na ciebie pracodawca

a potem, jak idziesz do sklepu kupić piwko, musisz zapłacić jeszcze 23% podatku ^^ xD

jak
powodzenia - czy wiesz, że przy wypłacie 25k brutto, koszt pracodawcy to 30k
i po prz...

źródło: jaktoniejestupodlenietoniewiemcojest

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 19.11.2023, 10:01:54 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Piotropatra
Piotropatra
Piotropatra
29.10.2023, 11:18:03
  • 2
Mój P30 Pro dziś odkrył ze aplikacja #google to Trojan sms-pa miał ktoś tak?
Widzę trochę wątków na reddicie więc chyba nie jestem odosobniony ;p
#huawei
#huaweip30pro
Piotropatra - Mój P30 Pro dziś odkrył ze aplikacja #google to Trojan sms-pa miał ktoś...

źródło: temp_file1546412883293284483

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzman
dzman
dzman 29.10.2023, 22:35:44 via Wykop
  • 0
@Piotropatra: i co ustaliłes? Też mi to wyskoczyło I nie wiem czy można to odinstalować? Co ten Google w ogóle odwalił
  • Odpowiedz
dzman
dzman
dzman 30.10.2023, 08:17:21 via Wykop
  • 0
@Piotropatra: raczej co ma do tego Huawei, u mnie żadnej aktualki softu nie było żeby to sprawiła.
  • Odpowiedz

50

Ziobro odwołał szefa Prokuratury w Dębicy za bierność w sprawie stalkerów

Ziobro odwołał szefa Prokuratury w Dębicy za bierność w sprawie stalkerów

Prokurator generalny Zbigniew Ziobro odwołał ze stanowiska Prokuratora Rejonowego w Dębicy informuje Prokuratura Krajowa w Warszawie. Powodem odwołania były zaniedbania w sprawie uporczywego nękania sąsiadów, do jakiego dochodziło w latach 2021-2023 w gminie Czarna w powiecie dębickim.

dzman
z
nowiny24.pl
dodany: 18.08.2023, 12:17:32
  • 10
  • #
    wypokszwadron
  • #
    uwagatvn
  • #
    stalking
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 7 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.11.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.06.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking