Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
polac
polac

polac

Dołączył 12 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22315
  • Znaleziska 952
  • Mikroblog 21363
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 44
panDario
panDario
19.06.2026, 02:28:45
  • 5
#mecz
panDario - #mecz

źródło: spuchabreak

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 19.06.2026, 02:31:01 via Wykop
  • 0
@panDario: ja bym kiedys chciał zobaczyć ten film z którego pochodzi ten zrzut .
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
12.06.2026, 02:27:57
  • 92
Tego mi było trzeba o 4 rano, Kaziu Węgrzyn i beka jak h-j

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 12.06.2026, 02:29:35 via Wykop
  • 6
@ActiveekHere: tylko szkoda że to nie jest mecz Kongo-Uzbekistan.
  • Odpowiedz
polac
polac
polac 12.06.2026, 02:27:06
  • 2
#mecz
Oj Dana Dana,
Zadzwońmy po Regana a regan przyleci i słonko zaświeci i wszystkim nam da banana!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lolenson1888
Lolenson1888
11.06.2026, 06:24:12
  • 0
#mecz #mundial

Czy zamierzasz oglądać mecze Mundialu o 2/3 w nocy?

  • Jeszcze jak 21.7% (18)
  • Nie, tylko te mecze o ludzkich godzinach 38.6% (32)
  • Mam to w dupie, wolę się wyspać 39.8% (33)

Oddanych głosów: 83

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 11.06.2026, 08:30:53 via Wykop
  • 0
@Lolenson1888: Ja o 4 wstaję i o 5 wychodzę na autobus do kołchozu więc te o godzinie 2-3 czy tam 4 rano w jakiejś części obejrzę ale te o 21 to nie bo w zamian chodzę wcześnie spać ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
zamiauczmi
zamiauczmi
05.06.2026, 18:41:11
  • 60
jeej piątek

#femboy
zamiauczmi - jeej piątek

#femboy

źródło: e50b2f548fe349909c49678c

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 06.06.2026, 06:11:59 via Wykop
  • 1
@zamiauczmi: nie dać plusa ,zgrzeszyć.
  • Odpowiedz
travis_marshall
travis_marshall
04.06.2026, 16:43:45
  • 341
Diana Maksimowna Sznajder (ros. Диана Максимовна Шнайдер; ur. 2 kwietnia 2004 w Żygulowsku[1])

żygulowsk haha lepsze niż muchosrańsk

#tenis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 04.06.2026, 16:45:10 via Wykop
  • 58
@travis_marshall: Myślałem że Sznajder to po dziadku z NKWD ale to po ojcu a właściwie to po przodkach z bawarskiej republiki rad.
  • Odpowiedz
FotDK
FotDK
24.05.2026, 16:50:42
  • 18
Jak mnie cieszy, że Ruch sobie głupi ryj r------ł xD

#wislakrakow #pierwszaligastylzycia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 24.05.2026, 17:15:05 via Wykop
  • 7
@zssrauamaiw: XD. Nie będą mi łyse naćpane karki mówić kogo mam lubić a kogo nie.
  • Odpowiedz
polac
polac
polac 24.05.2026, 17:26:46 via Wykop
  • 2
@zssrauamaiw: Ale ja ogólnie piszę. Te ich zgody i układy to tylko kanały dystrybucji prochu. To jak to jest ? Zgody po 20 lat z Lechią i Śląskiem i tak z dnia na dzień się nienawidzimy a z Widzewem i Ruchem do wczoraj by się pozabijali ale od jutra wielka miłość ? W dupie mam Ruch, Widzew Elanę i innych. Dla mnie liczy się TYLKO WISŁA!
  • Odpowiedz
wujek_mikazjusz
wujek_mikazjusz
21.05.2026, 11:56:42
  • 2
To się zateguje
#heheszki
wujek_mikazjusz - To się zateguje
#heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 21.05.2026, 12:26:10 via Wykop
  • 0
@wujek_mikazjusz: wiadro szpachli i będzie jak talala
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 09:10:38
  • 1059
Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodnie startują mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Przecież mniej więcej do 24 roku życia to praktycznie całe moje życie w trakcie mistrzostw było podyktowane pod godziny meczy, a cały okres mistrzostw to był najlepszy czas w roku, jedno wielkie święto. Cały czas się tym żyło.

Już z miesiąc przed startem studiowało się statystyki, składy, kto pojedzie, analizy kto będzie gwiazdą,
codziennaKasia - Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodni...

źródło: image

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 21.05.2026, 03:26:13 via Wykop
  • 0
Raz że praca, a mecze w dzikich godzinach to dwa że Polska nie gra ( a obecność Szwecji to żart...)
  • Odpowiedz

660

Potrącił na chodniku

Potrącił na chodniku

Gdy nocne święcenie paschy połączymy ze składaniem ofiary z pieszych, dzieją się rzeczy niestworzone. Na szczęście są świadkowie, którzy powiedzą, że człowiek potrącony na chodniku tylko udaje i do żadnego zdarzenia nie doszło.

panDocent
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:49:30
  • 211
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
  • #
    warszawa
polac
polac
polac 20.05.2026, 17:14:52 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: Masz lejce? Oddaj zanim zrobisz komuś krzywdę. Nawet bede skłonny ci zafundować miesięczny na MPK.
dzikikowal
dzikikowal
19.05.2026, 18:11:17
  • 15
#przegryw 4:20 budzik
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 20.05.2026, 02:50:34 via Wykop
  • 1
@dzikikowal: 3.45 here
  • Odpowiedz
WujekArnold
WujekArnold
WujekArnold
05.05.2026, 13:56:18
  • 62
#rajstopy #ladnadziewczyna #ladnapani #nogiboners #nogi #rajstopy #plodnajulka #slodkijezu
WujekArnold - #rajstopy #ladnadziewczyna #ladnapani #nogiboners #nogi #rajstopy #plod...

źródło: content 42

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 05.05.2026, 15:36:13 via Wykop
  • 3
@tomazzo69: no top,top. Jej popychacz to musi mieć klawe życie.
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
04.05.2026, 05:44:31
  • 72
kiedyś to było

#matura #ladnapani #julka #takbylo #przegryw #szkola #licbaza #techbaza #agepill #matura2026
#plodnajulka #przegryw #blackpill
Lukardio - kiedyś to było

#matura #ladnapani #julka #takbylo #przegryw #szkola #licb...

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 04.05.2026, 13:13:32 via Wykop
  • 1
@SS33z: zmartwię cię. Ona akurat nie ubrała rajstop (a szkoda, szkoda...)
  • Odpowiedz
chlopak_twojej_matki
chlopak_twojej_matki
chlopak_twojej_matki
03.05.2026, 20:35:30
  • 4
chyba już można to powiedzieć głośno, mamy awans, ale z taką grą to ja sie boje co to będzie
#wislakrakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 04.05.2026, 03:37:18 via Wykop
  • 1
@chlopak_twojej_matki: to ja czuję że rok mógłby próbować ,ale na dłuższą metę kto by chodził na Wieczystą ? Tam 3/4 kibiców to i tak Kibice Wisły.
  • Odpowiedz
kinson
kinson
28.04.2026, 05:02:24
  • 146
#bigpill
kinson - #bigpill

źródło: 1676919886566042

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 28.04.2026, 09:37:19 via Wykop
  • 1
@kinson: ale to jest czopek
  • Odpowiedz
Serylek
Serylek
25.04.2026, 02:38:21
  • 61
Jakby ktoś chciał osobiste sankcje na Izrael nałożyć to sprawdzajcie kod kreskowy i jak ma 729 na początku to nie kupujcie.

#wojna #izrael
#iran
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac 25.04.2026, 13:02:22 via Wykop
  • 5
@KsiazeIghtorn: Sodastream pierwszy z brzegu
  • Odpowiedz

567

Chorzy lądują w schroniskach dla bezdomnych, bo Trump woli wydawać na wojnę

Chorzy lądują w schroniskach dla bezdomnych, bo Trump woli wydawać na wojnę

Domy opieki wypisują chorych pacjentów do schronisk dla bezdomnych, które nie zapewniają im odpowiedniej opieki medycznej. Federalne raporty wskazują, że praktyka staje się coraz częstsza, a wszystko przez ograniczone fundusze Medicaid, bo jak Trump stwierdził priorytetem są wydatki na obronność.

matixrr
z
apnews.com
dodany: 18.04.2026, 19:01:32
  • 157
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    wojna
  • #
    ameryka
  • #
    finanse
  • #
    polityka
polac
polac
polac 19.04.2026, 06:23:20 via Wykop
  • -9
Jak im lewactwo nie pasowało to mają konserwatyzm na pełnej. I nie płakać.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

polac
polac
polac 16.04.2026, 04:05:28
  • 3
Ja p------e jak w tym kraju ma być dobrze...
https://www.facebook.com/share/p/17GbkS7E9D/
Wejdźcie sobie w komentarze.
#konfitura #patologiazewsi
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polac
polac
polac
Autor
16.04.2026, 04:23:53 via Wykop
  • 13
@Afrobiker: nawet może i na 1,50 ale być może ktoś dba o ten teren a jakiś patus przyjedzie hehehe pokryncić se ino bonczki hehehehe. A inne patusy wyzywają autora w komentarzach. Nie chodzi o straty tylko o zasadę że jak nie moje to nie niszczę. To samo z patologią marzącą sprayami po murach. Ależ proszę bardzo! Kupcie paletę bloczka, na swoim sobie wymurujcie mur, jebnijcie tynkiem i malujcie se nawet
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.02.2022

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 22.07.2018

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking