Mirki, dzisiaj byłem na 1 zajęciach z nauki pływania dla dorosłych od podstaw. Bardzo mi się podobało mimo że w zasadzie to były same zajęcia o oddychaniu, ewentualnie odbiciu i z deską podpłynięcia nogami kawałka.
Ogółem dobrze mi szło - nigdy się nie uczyłem pływać ale nie miałem problemów, szybko wszystko załapałem, i na koniec nawet byłem przed laską co coś kiedyś się uczyła pływać jak nas na tor wypuszczał, jeszcze instruktor
Ogółem dobrze mi szło - nigdy się nie uczyłem pływać ale nie miałem problemów, szybko wszystko załapałem, i na koniec nawet byłem przed laską co coś kiedyś się uczyła pływać jak nas na tor wypuszczał, jeszcze instruktor






















Po pierwsze przyczyna: rozwalenie tych krążków wiąże z konkretnym skokiem w parku trampolin i konkretnym martwym na siłowni. Później było już zwykłe kichnięcie które położyło mnie na ziemie i wyłączyło na długi czas.
Czułem napięcie w tylnej części uda i ból centralnie w dole lędźwi. Niemożność siedzenia, żadnego samochodu. Wybudzenia w nocy gdy ciało próbowało się
źródło: 2024-11-1
Pobierz