Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
aImLeSS
aImLeSS

aImLeSS

Dołączył 18 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22600
  • Znaleziska 22367
  • Mikroblog 233
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5

480

Pecna. 29-latek chciał rozjechać znajomych.

Pecna. 29-latek chciał rozjechać znajomych.

Pecna. 29-latek chciał rozjechać znajomych.

AlexAlex01
z
youtube.com
dodany: 18.03.2024, 14:02:40
  • 91
  • #
    pecna
  • #
    samochod
  • #
    auto
  • #
    wykop
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 18.03.2024, 23:08:29 via Wykop
  • 9
@BomBom: akurat tutaj @Zwykly_Czlowiek może mieć trochę racji...
Przejrzałem artykuł, a tam w ostatnim akapicie:

Brał m------n, nawet przy mnie


No kuźwa, co za tępa dzida jest z gościem, który przy niej wciąga m------n ?!

2940

Nie żyje Akira Toriyama, twórca Dragon Balla

Nie żyje Akira Toriyama, twórca Dragon Balla

Zmarł na krwiaka podtwardówkowego [*]

carvain
z
timesnownews.com
dodany: 08.03.2024, 03:43:08
  • 439
  • #
    dragonball
  • #
    manga
  • #
    anime
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 08.03.2024, 14:31:21 via Wykop
  • 6
Pierwszy raz od niepamiętnych czasów mam ciary i dziwne samopoczucie czytając o tym, że ktoś umarł... (╯︵╰,)
Dawno już nic mnie tak nie ruszyło jak ta informacja... (╯︵╰,)

Żegnaj mistrzu, dzięki Ci za wszystko co stworzyłeś!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1824

Aquapark Fala w Łodzi dyskryminuje mężczyzn! WYKOP EFEKT?!

Aquapark Fala w Łodzi dyskryminuje mężczyzn! WYKOP EFEKT?!

W przedostatnią sobotę marca zapraszamy wszystkie kobiety na drugą imprezę z cyklu „Babskie Saunowanie”. To wyjątkowy wieczór w Strefie Saun przeznaczony tylko dla pań. Dla mężczyzn nie ma takich wydarzeń. Płacimy tyle samo za korzystanie z obiektu.

viaxe
z
aquapark.lodz.pl
dodany: 07.03.2024, 07:07:34
  • 398
  • #
    polska
  • #
    lodz
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    afera
  • #
    kultura
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 07.03.2024, 18:08:21 via Wykop
  • -6
A ja mogę za ten komentarz dostać minusa, ale dopóki płacą normalną stawkę, to nie jest to dla mnie coś złego...

Jestem świadomy, że kobiety mogą czuć się niekomfortowo trochę, jak są w saunie same, albo z koleżanką, a obok 5-10 półnagich facetów...
Jeśli to nie jest wieczór w sensie "Promocja i kobiety wchodzą za darmo" to jak dla mnie spoko, miłego siedzenia w saunie! :)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

677

Żebraczka z tiktoka robi awanturę w sklepie bo nie ma na fajki.

Pokaż treści 18+

Żebraczka z tiktoka robi awanturę w sklepie bo nie ma na fajki.

Patologia wchodzi na wyższy level.

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 03.03.2024, 14:02:07
  • 188
  • #
    p0lka
  • #
    patologiazewsi
  • #
    heheszki
  • #
    polska
  • #
    tiktok
  • #
    bekazpodludzi
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 04.03.2024, 15:22:36 via Wykop
  • 2
aImLeSS

źródło: co_sie_dzieje

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

833

Kosztowne limuzyny dla rządu Donalda Tuska. Ogłoszono przetarg

Kosztowne limuzyny dla rządu Donalda Tuska. Ogłoszono przetarg

Rząd Donalda Tuska ogłosił przetarg na nowe samochody dla ministrów i pracowników kluczowych instytucji - czytamy w "Rzeczpospolitej". O skromności nie ma mowy. (...) Podobne zamówienie z 2022 obruszyło ówczesnych opozycjonistów. Leasing miał trwać do 2025. A gdzieaudyt dot. zapotrzebowania limuzyn?

Kot_w_butach7
z
biznes.interia.pl
dodany: 29.02.2024, 08:23:43
  • 247
  • #
    polska
  • #
    rzad
  • #
    limuzyny
  • #
    audyt
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 29.02.2024, 23:10:56 via Wykop
  • 0
Nie zesr**cie się... Witamy w Polsce...

Politycy kupują limuzyny? Patrzcie ile wydają na limuzyny !!!! Hurrr durrr kasa z podatków na wożenie ich tyłków

Politycy jeżdżą 5 letnimi autami? Patrzecie jaki wstyd, na zachodzie wszyscy politycy nowymi autami, tylko nasi jak buraki...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 01.03.2024, 23:55:28 via Wykop
  • 0
@Kibishi: To akurat boli i wstyd na cały kraj... Karetek powinno być tyle, że cokolwiek by się nie działo, zawsze jedna powinna być w zapasie...

@pwone no przy takim artykule raczej tego nie uświadczysz

780

Bartłomiej Obajtek stracił kolejną posadę - usunięto go z WFOŚiGW

Bartłomiej Obajtek stracił kolejną posadę - usunięto go z WFOŚiGW

Bartłomiej Obajtek nie ma dobrej passy. Najpierw odwołano go ze stanowiska dyrektora regionalnego Lasów Państwowych, a teraz stracił fuchę w radzie nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku.

konto usunięte
z
zielona.interia.pl
dodany: 17.01.2024, 10:38:10
  • 78
  • #
    polska
  • #
    gdansk
  • #
    obajtek
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 17.01.2024, 16:37:33 via Wykop
  • 3
Ależ się moje serduszko raduje czytając takie wieści..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2761

Philips Polska, czyli bezczelne traktowanie klienta

Philips Polska, czyli bezczelne traktowanie klienta

Pół roku męczę się z uszkodzonym telewizorem, a firma bezczelnie mnie zbywa. 5 razy był u mnie już serwis, podejmowali naprawy a telewizor nadal jest uszkodzony. Philips obiecał korespondencyjnie, że telewizor zostanie wymieniony na nowy po czym traktują mnie jakby w ogóle nie było tematu.

koronawirus
z
wykop.pl
dodany: 02.01.2024, 19:53:06
  • 382
  • #
    philips
  • #
    telewizory
  • #
    afera
  • #
    wykopefekt
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 02.01.2024, 20:18:46 via Wykop
  • 56
1. Reset prądowy - naciśnięcie przycisku zasilania na pilocie to włączenie trybu uśpienia, a TV jest ewidentnie w trybie wygrzewania matrycy

2. Nie pamiętam kodów, ale jak napiszesz na priv to mogę postarać się coś pomóc :)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 02.01.2024, 23:55:45 via Wykop
  • 12
@Robolkop: Może tak być, ja pracowałem na obszarze, gdzie te TV były już zmontowane :) Ale rzeczywiście, jest to objaw uszkodzenia taśmy LVDS :)
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 02.01.2024, 23:56:35 via Wykop
  • 0
@MichuB:
Oj tam wielką od razu, fabryka jak fabryka :)

481

Ukraińcy z Polski zostaną wezwani na front? Burza polityczna u sąsiadów, bo szuk

Pokaż treści 18+

Ukraińcy z Polski zostaną wezwani na front? Burza polityczna u sąsiadów, bo szuk

Panie Saszko zapraszamy na front, wakacje są dla oligarchów, proszę ginąć za ojczyzmnę, bo nie bendzie jak kraźć pieniemdzy

giko123
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.12.2023, 16:59:51
  • 216
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    przegryw
  • #
    bartosiak
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 29.12.2023, 11:26:34 via Wykop
  • 6
Jak już pisałem - każdy ukrainiec złapany na jakimkolwiek wykroczeniu albo przestępstwie powinien być z automatu przekazywany za wschodnią granicę...

... i patrząc na skalę zjawiska to od razu mieliby kilkaset tysięcy więcej walczących po swojej stronie...

... bo widząc, jak im szybko w tyłkach odpuściło to, aż mam ochotę przekazać każdemu:
aImLeSS - Jak już pisałem - każdy ukrainiec złapany na jakimkolwiek wykroczeniu albo ...

źródło: YPfOW2BW6tPFTRXM178wcQB4pAI6V8vF

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5191

TEDE vs PiSowscy, ale to jest piękne xD

Pokaż treści 18+

TEDE vs PiSowscy, ale to jest piękne xD

TEDE vs PiSowscy, ale to jest piękne xD

LechuCzechu
z
threads.net
dodany: 22.12.2023, 22:15:49
  • 590
  • #
    pis
  • #
    bekazpisu
  • #
    tvpis
  • #
    tvp
  • #
    heheszki
  • #
    tede
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 22.12.2023, 22:59:05 via Wykop
  • -10
Jak po akcji Tede vs Peja jakoś tak stanąłem po stronie Peji, tak teraz musze przyznać, z przyjemnością się to oglądało :)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 22.12.2023, 23:33:08 via Wykop
  • -4
@Drogomir: typowy patus? No ok, po krótce wyjaśnię:
Tede w pewnym momencie przyjął sobie styl życia "odcinanie kuponów", ale nie przeszkadzało mu to, pojechać po Peji.

Peja w sumie był atakowany z każdej możliwej strony, jak nie Tede, to jeszcze Eldo z ekipą zrobili Parias i też diss'owali...

Czy ja wiem czy patus?

3557

Policjanci kłamali w Sądzie, są nagrania - najbardziej bulwersujący materiał kan

Policjanci kłamali w Sądzie, są nagrania - najbardziej bulwersujący materiał kan

To najprawdopodobniej jeden z dwóch najważniejszych materiałów na tym kanale, oczekiwany przez wielu widzów. Sprawa z zatrzymania mnie w Mławie trafiła przed...

official_mirek_account
z
youtube.com
dodany: 22.12.2023, 16:01:57
  • 345
  • #
    audytobywatelski
  • #
    policja
  • #
    youtube
  • #
    polska
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 22.12.2023, 21:19:35 via Wykop
  • 7
Policjanci kłamali?! (ಠ‸ಠ)

Szok i niedowierzanie...

Chcecie mi powiedzieć, że ta grupa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1025

Przyjęcie euro nie jest i nie będzie w interesie Polski

Przyjęcie euro nie jest i nie będzie w interesie Polski

Wraz ze zmianą władzy powraca temat wejścia Polski do strefy euro. W ostatnim sondażu dla IBRiS ponad 60% Polaków opowiedziało się przeciwko temu pomysłowi. Warto więc przypomnieć, dlaczego Polska powinna bronić swojej monetarnej suwerenności.

VoxClamantisInDeserto
z
nlad.pl
dodany: 22.12.2023, 15:45:24
  • 265
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    pieniadze
  • #
    4konserwy
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 22.12.2023, 21:17:07 via Wykop
  • -3
Może przyjmiemy ruble w takim razie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

503

Firefox 121 już jest. Te zmiany pokochają wszyscy użytkownicy.

Firefox 121 już jest. Te zmiany pokochają wszyscy użytkownicy.

Firefox wzbogacił się właśnie o nową aktualizację wprowadzającą wiele interesujących zmian. Wersja oznaczona numerem 121 to przede wszystkim wyświetlanie monitu z prośbą o zainstalowanie rozszerzenia AV1 Video oraz ulepszenia tego kodeku. Oprócz tego zaimplementowano szereg usprawnień dotyczących...

konto usunięte
z
instalki.pl
dodany: 19.12.2023, 23:23:05
  • 171
  • #
    firefox
  • #
    przegladarki
  • #
    internet
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 21.12.2023, 00:11:56 via Wykop
  • 9
@jednorazowka: +1
Dokładnie ta sama sytuacja. Też FF jest dla mnie główną przeglądarką, ale opis tragiczny...

465

Szajka obcokrajowców rozbita. Okradali auta, nie zostawiali żadnych śladów.

Szajka obcokrajowców rozbita. Okradali auta, nie zostawiali żadnych śladów.

Lubelska policja zatrzymała dwóch obywateli Ukrainy, którzy przez ostatnie pół roku okradali auta "na kluczyk". - Trwają czynności, możliwe są kolejne zatrzymania - mówi nam mł. asp. Małgorzata Skowrońska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

konto usunięte
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 17.12.2023, 15:13:06
  • 43
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    multikulti
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 18.12.2023, 01:06:05 via Wykop
  • 56
Jak pisałem pod innym wrzutem... Jak któremuś udowodnią przestępstwo to wypier....ić z kraju bez możliwości powrotu!
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 20.12.2023, 13:43:53 via Wykop
  • 0
@Bagietka997: Zrobić tak jak z wjazdem do USA - odcisk palca i niech wypier...la

2878

Nowy przewodniczący rady nadzorczej wchodzi do gmachu TVP.

Pokaż treści 18+

Kultura, grzeczność, stanowczość. To koniec :)

Davvs
z
twitter.com
dodany: 20.12.2023, 11:31:09
  • 360
  • #
    tvp
  • #
    tvpis
  • #
    bekazpisu
  • #
    sejm
  • #
    media
  • #
    telewizja
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 20.12.2023, 13:38:50 via Wykop
  • 5
Ależ to jest piękne jak do tych półgłówków nie trafia nawet to "kim pan jest?" .... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jak mantre powtarzają, mając nadzieję, że sytuacja się zmieni...

Wy...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

537

Linie lotnicze chcą odszkodowania od aktywistów klimatycznych

Linie lotnicze chcą odszkodowania od aktywistów klimatycznych

Linie lotnicze chcą odszkodowania od aktywistów klimatycznych. Linie lotnicze Eurowings w imieniu wszystkich spółek zależnych Lufthansy domagają się odszkodowania w wysokości 740 tys. euro od działaczy klimatycznych "Ostatniego Pokolenia" ,

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 17.12.2023, 12:53:21
  • 35
  • #
    lotnictwo
  • #
    odszkodowanie
  • #
    lufthansa
  • #
    aktywisciklimatyczni
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 17.12.2023, 14:52:09 via Wykop
  • 13
Hahaha, naiwne linie lotnicze... A ciekawe z czego aktywiści klimatyczni mają zapłacić?
Jak to w większości wypadków bezrobotne pasożyty?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo kim innym może być człowiek, który w godzinach pracy przykleja się do asfaltu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 17.12.2023, 17:07:34 via Wykop
  • -8
@inkill: @terefereteretere
Nie wątpię, że jest inaczej, w końcu za coś żreć dostają... Żeby mieli siłę dotrzeć na protest.
Nie zmienia to faktu, że sami z siebie są pasożytami dla społeczeństwa, gdyż nie zapewniają bezpośredniego wpływu do budżetu państw.

565

Czatowali pod kantorami, tak typowali swoje ofiary. Łupem Ukraińców padło blisko

Pokaż treści 18+

Czatowali pod kantorami, tak typowali swoje ofiary. Łupem Ukraińców padło blisko

Działania kryminalnych z komendy wojewódzkiej z Lublina doprowadziły do zatrzymania dwóch obywateli Ukrainy, którzy okradali samochody osób, które chwilę

C8H18
z
spottedlublin.pl
dodany: 16.12.2023, 13:50:17
  • 74
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    patologia
  • #
    kradziez
  • #
    ukraincy
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 16.12.2023, 19:44:32 via Wykop
  • 23
Za złapanie na przestępstwie powinno być natychmiastowe wydalenie z kraju bez możliwości powrotu!!!

Jak się qwa bydło nie potrafi zachować, to niech wypier.....
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1097

W jej zaparkowane auto uderzył radiowóz. Odszkodowania nie ma

W jej zaparkowane auto uderzył radiowóz. Odszkodowania nie ma

Auto Agaty Makowskiej od pół roku stoi zniszczone po wypadku w Świebodzinie. Nie ma pieniędzy z odszkodowania na jego naprawę, ponieważ ubezpieczyciele czekają na ustalenie sprawcy. W zaparkowany samochód kobiety uderzył radiowóz. Policjant wini innego kierowcę, który miał wymusić pierwszeństwo ...

aldi7x
z
interwencja.polsatnews.pl
dodany: 14.12.2023, 17:14:17
  • 162
  • #
    policja
  • #
    wypadek
  • #
    ubezpieczenia
  • #
    motoryzacja
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 14.12.2023, 20:15:25 via Wykop
  • 0
@gieroj777: jaki film? nagranie z monitoringu skasowało się, samo!

1946

Bezczelna policjantka zakpiła z praw obywatela. Fatalna "rutynowa kontrola" drog

Bezczelna policjantka zakpiła z praw obywatela. Fatalna "rutynowa kontrola" drog

Bezczelność roku. Kpina z praw obywatela podczas bezpodstawnej, tak zwanej rutynowej kontroli drogowej.Kontrola drogowa i to, co podczas niej musi zrobić pol...

official_mirek_account
z
youtube.com
dodany: 10.12.2023, 08:47:36
  • 287
  • #
    audytobywatelski
  • #
    policja
  • #
    youtube
  • #
    polska
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 10.12.2023, 17:32:38 via Wykop
  • -1
9:53 xDDDDDDDDDDDD
Padłem! (ʘ‿ʘ)

Ten pan milicjant powiedział to

Trzeba mieć maturę

Jakby po 5 podejściach udało mu się zdać i było to jego największe życiowe osiągnięcie xD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

304

Gigantyczna kara dla elektrociepłowni Będzin. Chodzi o emisję CO2

Gigantyczna kara dla elektrociepłowni Będzin. Chodzi o emisję CO2

Gigantyczna kara dla elektrociepłowni Będzin. Chodzi o emisję CO2 - Spółka EC Będzin Wytwarzanie, produkująca ciepło dla mieszkańców Sosnowca, Będzina i Czeladzi, ma zapłacić ponad 247,8 mln zł kary za nierozliczenie w terminie uprawnień

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 05.12.2023, 20:41:32
  • 153
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    slask
  • #
    pieniadze
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 06.12.2023, 10:03:52 via Wykop
  • 7
Widzę ogromne oburzenie, ale jeśli dobrze czytam to:
Kara jest za nie złożenie dokumentów w terminie, a nie za samą emisje....
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Altar
Altar
04.12.2023, 09:58:28
  • 1
Jak wygląda przenoszenie uprawnień do kierowania pojazdami z innego kraju do Polski?
Chcę zrobić prawko na motocykl poza Europą i później nie płacić za to u nas drugi raz. Jakie kroki powinienem podjąć?
A może nawet ciężarówkę bym sobie zrobił na wszelki wypadek, jeśli wyszłoby taniej.

Swoją drogą, od jakiegoś czasu marzy mi się niewielki chopper, w stylu Yamahy Virago :)
Ładny, niedrogi, nie za szybki, nie za ciężki - coś dla początkującego ze świadomością, że
Altar - Jak wygląda przenoszenie uprawnień do kierowania pojazdami z innego kraju do ...

źródło: yamaha_virago_535_01

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 05.12.2023, 17:39:10 via Wykop
  • 0
@Zelazko_MPM: jesteś pewien, że jak zdam prawko kat. A w USA (gdzie obowiązuje konwencja Genewska - wiem, bo robiłem międzynarodowe w drugą stronę), to nie będzie to obowiązywać w PL?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
  • Strona 5 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.01.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.02.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking