#siatkowka świetny mecz na poziomie emocji, wybronione piłki meczowe, grande Szczurowska. Jak nic łykniemy też Chinki.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#siatkowka pachniało mi tym tiebreakiem od pierwszego seta. Na początku niemożliwe zyski Serbek z zagrywki przy naszej indolencji, ale potem się to wyrównało. Przed piątym jestem dobrej myśli.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#siatkowka plot twistów dzisiaj w świecie polskiego sportu ciąg dalszy. Przez porażkę Turczynek (można to nawet nazwać wpierdzielem) Polki wskakują na podium rankingu FIVB. To pokazuje jak ważne jest traktować poważnie rozgrywki VNL. Polki są bowiem realnie raczej poza podium światowej siatkówki, a po tych tegorocznych zmianach to raczej takie miejsca 5-7. Wyprzedzamy jednak Turczynki, Amerykanki, Chinki, bo tamtym się chce testować i racjonować siłami. Oczywiście nie chce dyskredytować postawy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuźwa, znowu oba finały VNL w Chinach? Nie ma chyba bardziej bezpłciowych i nijakich turniejów, niż tam XD Jeszcze u kobiet może to będzie jako tako, bo Chinki grają przyzwoicie.

#siatkowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#siatkowka ledwo Chinki ograły Tajki i może być tak, że ten najtrudniejszy mecz dla Polek już był - z Belgijkami.

Co do powołań Grbicia to jest to jakiś tam sygnał, że Bartosz Zych jest sporym talentem i to trzeba powiedzieć, że coś tam w tym kierunku przyjmujący Zaksy pokazał w sparingach. I tak głównie pogramy szóstką: Firlej-Gomułka-Śliwka-Gierżot-Lemański-Jakubiszak-Granieczny. To jest bardzo fajna szóstka, ale o bilans 4-0 będzie bardzo ciężko.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach