#siatkowka Coś jakoś nie czuję tego VNLa w tym roku.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

groman43
- 3

vasos
via Wykop- 1
@groman43: ja to oglądam tylko ten turniej w Chinach.
45
Polskie siatkarki na fali! Pokonały Serbię po zaciętej walce

Polskie siatkarki pokonały Serbię 3:2 (17:25, 25:19, 25:18, 22:25, 17:15) w meczu Ligi Narodów. To trzecie zwycięstwo drużyny Stefano Lavariniego w tych rozgrywkach. W niedzielę o godz. 13 Biało-Czerwone zmierzą się z gospodyniami turnieju - Chinkami.
z- 2
- #
- #
- #
- 4
- 1
Szczurowska, Koput i Piasecka dziś świetny mecz. Wgl niesamowite ile blokow serbki mialy w tym meczu xD
#siatkowka
#siatkowka
@nammah: dla mnie Piasecka w najważniejszych momentach meczu (jak często w lidze) gra słabo - tu zablokowany atak, tam przyjęcie w krzaki. Za to przede wszystkim -Szczurowska top
@vasos: z dwóch opcji zdecydowanie wolę Fedusio właśnie niż Piasecka, mam wrażenie, że już trochę dojrzała siatkarsko
- 8
#siatkowka świetny mecz na poziomie emocji, wybronione piłki meczowe, grande Szczurowska. Jak nic łykniemy też Chinki.
- 5
#siatkowka Polska gurom!
- 1
#siatkowka pachniało mi tym tiebreakiem od pierwszego seta. Na początku niemożliwe zyski Serbek z zagrywki przy naszej indolencji, ale potem się to wyrównało. Przed piątym jestem dobrej myśli.
#siatkowka
Julia jak z armaty
Julia jak z armaty
@wiktor-wkpl: no ma to p-----------e w łapie
- 8
#siatkowka No Szczurowska wam powiem dzisiaj gra fantastycznie.
#siatkowka
Ale bym se taką Agnieszka Kąkolewska oglądnął
Ale bym se taką Agnieszka Kąkolewska oglądnął
- 5
#siatkowka przewaga 4-5 punktowa? A na co to komu
- 5
#siatkowka trochę mierny ten nasz początek. Zwłaszcza na przyjęciu. Szczurowska bardzo okej
- 4
#siatkowka Belgijki poza Herbots w ataku:
15/64 - 23% skuteczności
15/64 - 23% skuteczności
- 3
- 6
#siatkowka plot twistów dzisiaj w świecie polskiego sportu ciąg dalszy. Przez porażkę Turczynek (można to nawet nazwać wpierdzielem) Polki wskakują na podium rankingu FIVB. To pokazuje jak ważne jest traktować poważnie rozgrywki VNL. Polki są bowiem realnie raczej poza podium światowej siatkówki, a po tych tegorocznych zmianach to raczej takie miejsca 5-7. Wyprzedzamy jednak Turczynki, Amerykanki, Chinki, bo tamtym się chce testować i racjonować siłami. Oczywiście nie chce dyskredytować postawy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@grzes1290: w ankiecie powinna być iga i martyna
- 0
@revoolution: wybrałem według mnie najpiękniejsze. Możesz zrobić własną ankietę. Iga też jest zajebista.
- 5
- 1
Kuźwa, znowu oba finały VNL w Chinach? Nie ma chyba bardziej bezpłciowych i nijakich turniejów, niż tam XD Jeszcze u kobiet może to będzie jako tako, bo Chinki grają przyzwoicie.
#siatkowka
#siatkowka
- 2
#siatkowka ledwo Chinki ograły Tajki i może być tak, że ten najtrudniejszy mecz dla Polek już był - z Belgijkami.
Co do powołań Grbicia to jest to jakiś tam sygnał, że Bartosz Zych jest sporym talentem i to trzeba powiedzieć, że coś tam w tym kierunku przyjmujący Zaksy pokazał w sparingach. I tak głównie pogramy szóstką: Firlej-Gomułka-Śliwka-Gierżot-Lemański-Jakubiszak-Granieczny. To jest bardzo fajna szóstka, ale o bilans 4-0 będzie bardzo ciężko.
Co do powołań Grbicia to jest to jakiś tam sygnał, że Bartosz Zych jest sporym talentem i to trzeba powiedzieć, że coś tam w tym kierunku przyjmujący Zaksy pokazał w sparingach. I tak głównie pogramy szóstką: Firlej-Gomułka-Śliwka-Gierżot-Lemański-Jakubiszak-Granieczny. To jest bardzo fajna szóstka, ale o bilans 4-0 będzie bardzo ciężko.








