Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
aImLeSS
aImLeSS

aImLeSS

Dołączył 18 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 22759
  • Znaleziska 22521
  • Mikroblog 238
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5

10

Nakarm psiaka z OLX.pl

Nakarm psiaka z OLX.pl

Więc mówisz, że nie znajdziesz 15 sekund dziennie, żeby nakarmić psiaka??

aImLeSS
z
olx.pl
dodany: 16.12.2022, 18:37:05
  • 5
  • #
    polska
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
  • #
    schroniskodlazwierzat
  • #
    nakarmpsa

893

Udusił siostrę foliową torbą, kilka metrów od Krupówek. Pomagał mu brat

Pokaż treści 18+

Udusił siostrę foliową torbą, kilka metrów od Krupówek. Pomagał mu brat

— Moja jedyna 23-letnia córka Agata została zamordowana przez własnych braci — napisała we wspomnieniu matka zabitej studentki. Bliźniacy byli bezwzględni — najpierw nie chcieli z siostrą dzielić się zyskami z wynajmu, a gdy jeden z nich ją zamordował, drugi pomagał w tuszowaniu morderstwa

konto usunięte
z
podroze.onet.pl
dodany: 16.12.2022, 15:38:30
  • 261
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    morderstwo
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 16.12.2022, 18:29:28
  • -1
Mam nadzieję, że obaj do końca będą wynajmować... izolatkę w więzieniu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1826

"Szlakiem dworów i pałaców Daniela Obajtka". Kolejny dom za 5 mln

"Szlakiem dworów i pałaców Daniela Obajtka". Kolejny dom za 5 mln

Opozycja na tropie nieruchomości Daniela Obajtka – posłowie pokazują posiadłość w małopolskich Łężkowicach, która krążyła po rodzinie. Dziś jej właścicielem jest prezes Orlenu.

the-Fam
z
wyborcza.pl
dodany: 16.12.2022, 05:45:44
  • 95
  • #
    polska
  • #
    orlen
  • #
    dojnazmiana
  • #
    aferaorlenowska
  • #
    paliwo
  • #
    obajtek
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 16.12.2022, 16:01:35
  • 3
Ten moment, kiedy uświadamiasz sobie, że zasób przekleństw i obraźliwych określeń zaczyna nie wystarczać dla polityków pewnej partii...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

574

Leczenie kanałowe.

Leczenie kanałowe.

W przekroju.

dktr
z
youtube.com
dodany: 15.12.2022, 17:30:56
  • 340
  • #
    dentysta
  • #
    stomatologia
  • #
    zdrowie
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 15.12.2022, 22:26:44
  • 2
@rentiever: ja pierwsze kanałowe miałem mając naście lat.... Do dzisiaj zastanawiam się czy było zasadne (to było prawie 20 lat temu).... A sadyst... wróć, dentysta, który mi to robił, to leczenie kanałowe zaczął od podania znieczulenia (za które zapłaciłem) po czym zaczął borować, bez czekania nawet 1 minuty, żeby zaczęło działać, do dzisiaj pamiętam jak wbijałem palce w podłokietniki fotela dentystycznego z bólu, do dzisiaj mam traumę... I kiedy pierwszy

745

Matka krzyczy na przegrywa który nie wychodzi z domu.

Pokaż treści 18+

Matka krzyczy na przegrywa który nie wychodzi z domu.

Przykra kłótnia matki z synem, syn siedzi całymi dniami przed komputerem i nie chce wychodzić z domu.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 12.12.2022, 18:17:34
  • 859
  • #
    polska
  • #
    przegryw
  • #
    asperger
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 13.12.2022, 19:48:48
  • -2
@Ezev: Zgadzam się, na początku brzmiało to jakby chłopak był około 30tki, siedział na bezrobociu od 10 lat, i żerował tylko... I był zupełnie inny odbiór jak się wyłapało w rozmowie, że chłopak ma niecałe 20 lat, ma wakacje (czyli 2 m-ce wolnego od szkoły), problemy z nerkami, kłótnia pewnie co drugi dzień taka skoro ta została nagrana....

Jedynie uważam, że też nie jest święty, bo jak usłyszałem

Chcesz to

1264

Spot reklamowy PKN Orlen: Ceny paliw w Europie

Spot reklamowy PKN Orlen: Ceny paliw w Europie

Tak wygląda dobrze zrobiona reklama z pozytywnym przekazem. Dzięki reklamie, dowiadujemy się, że w Polsce ceny paliw na stacjach należą niezmiennie do najniższych w Europie.

Neto
z
youtube.com
dodany: 03.12.2022, 20:59:12
  • 200
  • #
    reklama
  • #
    orlen
  • #
    cenypaliw
  • #
    obajtek
  • #
    afera
  • #
    inflacja
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 04.12.2022, 22:05:45
  • 0
@taress: również zgłoszone :)

3589

Wypadek na S3

Wypadek na S3

Zdarzenie na S3. Według opisu filmu, kierowcy nic się nie stało. Napisał on, że policjanci którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, za winnego uznali autora nagrania w związku z nie dostosowaniem prędkości. Kierowca auta, które stało na jezdni miał dostać 150 zł mandatu za brak świateł.

Pitu33
z
streamable.com
dodany: 07.11.2022, 12:42:04
  • 532
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
  • #
    policja
  • #
    samochody
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 07.11.2022, 20:01:10
  • 0
ale dzięki temu mieli pretekst do wystawienia takiego mandatu


@Snuq: nie, i nagranie z kamerki (a na pewno nie prędkość pokazana przez kamerkę nie miała wpływu na mandat,
gdyż jest to urządzenie niecertyfikowane. Tak samo jak wyślesz nagranie z kamerki, że jechałeś przepisowo (np 50 km/h na zabudowanym), gość obok Ciebie śmignął i będzie widać, że jedzie dużo dużo szybciej, to policja nie uwzględnia takiego nagrania pod kątem przekroczenia prędkości,

429

Systemy obrony powietrznej NASAMS i Aspide dotarły na Ukrainę

Pokaż treści 18+

Systemy obrony powietrznej NASAMS i Aspide dotarły na Ukrainę

Ukraina poinformowała o przybyciu przeciwlotniczych kompleksów rakietowych NASAMS i Aspide. Ta broń znacznie wzmocni armię ukraińską i sprawi, że niebo będzie bezpieczniejsze. Ukraina podziękowała Norwegii, Hiszpanii oraz USA.

Szewczenko
z
pravda.com.ua
dodany: 07.11.2022, 11:10:14
  • 35
  • #
    swiat
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    bron
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 07.11.2022, 19:53:03
  • 1
Orki wcześniej dostawały w3.14erdol... To co będzie teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3821

Górnicy dostali kwartalne premie (6400 zł), wypłacane na szokujących zasadach

Górnicy dostali kwartalne premie (6400 zł), wypłacane na szokujących zasadach

Ceny polskiego węgla przebiły historyczne rekordy. Węgiel jest droższy niż na Zachodzie. Podczas spotkania z wicepremierem Sasinem ustalono, że co kwartał górnicy będą mogli liczyć na nagrody (wypłacane oczywiście ponad dotychczasową pensję, barbórkę, czternastą pensję i 8 ton deputatu węglowego

ssakul
z
biznes.interia.pl
dodany: 24.10.2022, 18:16:33
  • 288
  • #
    polska
  • #
    gornictwo
  • #
    wegiel
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 24.10.2022, 18:50:01
  • 8
@przemq88: ja bym zamienił "p" na "r" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

612

Kalkulator kobiecych urojen

Pokaż treści 18+

Kalkulator kobiecych urojen

Jakie są szanse na znalezienie mężczyzny swoich marzeń? - Wyszukiwanie na podstawie danych z USA.

juzwos
z
igotstandardsbro.com
dodany: 23.10.2022, 18:55:58
  • 267
  • #
    p0lka
  • #
    usa
  • #
    tinder
  • #
    rozowepaski
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    zwiazki
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 24.10.2022, 13:11:41
  • 0
Sprawdziłem właśnie kalkulator od strony kobiety i faceta, ciekawe, że kalkulator dla kobiet (poszukiwanie faceta) ma opcję "minimalnych zarobków" włączoną z automatu, a w tym drugim trzeba włączyć ręcznie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

598

NZK - Policja stoi i patrzy zamiast udzielać pomocy!

NZK - Policja stoi i patrzy zamiast udzielać pomocy!

TL DR; Ratownik przyjeżdza na miejsce a tam od x minut policjanci którzy stoją i się patrzą na nieprzytomną osobę. Przypominam że pierwsze minuty są kluczowe dla mózgu... #ratownictwo #pierwszapomoc #kpp

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 04.10.2022, 22:23:38
  • 97
  • #
    ratownictwo
  • #
    pierwszapomoc
  • #
    policja
  • #
    borkos
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 05.10.2022, 16:12:59
  • 3
@irrelevant: @banas921: @AdomasMickevicius: o czym wy pieprzycie, co za bzdury?! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po pierwsze, policjant to nie jest człowiek z łapanki, więc pierwszą pomoc powinien mieć opanowaną perfekcyjnie!
Po drugie, nie ma już obowiązku robienia wdechów (!), bo to rzeczywiście może zagrażać życiu,
ale widząc, że ktoś nie oddycha / jest zatrzymanie krążenia, wyciągasz osobę z auta, kładziesz, klękasz
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 05.10.2022, 19:33:14
  • 1
@AdomasMickevicius:

wzywasz pogotowie i tyle

i mamy qwa trupa, bo policjant to nie ratownik medyczny i nastąpiła śmierć mózgu xD
rozumiem, że widząc, że człowiek nie oddycha chwycisz za telefon, zadzwonisz na 112, staniesz obok i będziesz patrzył czy już jadą czy jeszcze nie??
tak, znam przepisy odnośnie ratownictwa, jako kursant na instruktora prawa jazdy muszę je znać bardzo dobrze, wiem, że "telefon na 112" jest już określany jako "odhaczone" w
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 05.10.2022, 19:36:39
  • -1
@AdomasMickevicius: inteligentny też za bardzo nie jesteś, bez względu na to co masz w nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

932

Koszmar na przejściach dla pieszych. Wzrost liczby zabitych o 33 proc.

Koszmar na przejściach dla pieszych. Wzrost liczby zabitych o 33 proc.

Po trzech miesiącach starań udało mi się wreszcie otrzymać od Komendy Głownej Policji statystyki dotyczące wypadków i zabitych NA PRZEJŚCIACH dla pieszych w poszczególnych miesiącach. Porównując pierwsze pięć miesięcy ubiegłego i bieżącego roku na przejściach zginęło aż o 1/3 więcej osób,...

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 04.10.2022, 06:43:14
  • 425
  • #
    polska
  • #
    drogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    samochody
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 04.10.2022, 14:48:58
  • 7
Ale że jak to?! Że przekonanie pieszych, że oni mają pierwszeństwo na pasach cokolwiek by się nie działo nie sprawiło, że nagle są nieśmiertelni?! No któż by pomyślał.... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

839

Wzruszające zdjęcie psa z Ukrainy obiegło świat. Zginęli jego właściciele a on..

Pokaż treści 18+

Wzruszające zdjęcie psa z Ukrainy obiegło świat. Zginęli jego właściciele a on..

Siedzi sam na gruzach zburzonego domu i czeka, wierny do końca najlepszy przyjaciel :-(...

konto usunięte
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 30.09.2022, 20:56:39
  • 101
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 30.09.2022, 23:24:06
  • 10
@JohnyBlack007: no i się popłakałem...

568

Nagi mężczyzna robił zakupy w sklepie w Poznaniu.

Nagi mężczyzna robił zakupy w sklepie w Poznaniu.

Uciekł samochodem…

PanPapcio
z
epoznan.pl
dodany: 29.09.2022, 18:22:08
  • 317
  • #
    polska
  • #
    heheszki
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 30.09.2022, 08:04:28
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

647

Rząd dobija gastronomię. Do rosnących kosztów dojdzie nowy podatek

Pokaż treści 18+

Rząd dobija gastronomię. Do rosnących kosztów dojdzie nowy podatek

Branża nie pozbierała się jeszcze po pandemii, a teraz do rosnących cen surowców oraz zwłaszcza energii rząd chce firmom dołożyć dodatkowy podatek.

Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 28.09.2022, 12:22:41
  • 113
  • #
    polska
  • #
    gastronomia
  • #
    jedzenie
  • #
    podatki
  • #
    bekazpisu
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 29.09.2022, 09:17:57
  • 0
A nie lepiej ustalić nowy tag #rzaddobija i później tylko dopisywać co? Bo to i tak powstanie z tego lista... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

760

Zjeżdżasz w las lub na pole? Uważaj, to może być skrzyżowanie!

Zjeżdżasz w las lub na pole? Uważaj, to może być skrzyżowanie!

Zmiany w przepisach od 21. września mówią, że każde połączenie dróg twardych to skrzyżowanie. A z kolei wyasfaltowany kawałek dojazdu do lasu czy pola jest teraz drogą twardą, bo usunięto wymóg długości 20m takiego utwardzenia.

msichal
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 28.09.2022, 08:52:33
  • 251
  • #
    polska
  • #
    przepisydrogowe
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    policja
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 28.09.2022, 21:10:46
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

722

Jacek Sasin dostał nowe zadanie. Zajmie się „ubóstwem mieszkaniowym”

Jacek Sasin dostał nowe zadanie. Zajmie się „ubóstwem mieszkaniowym”

Resort aktywów państwowych ma się zająć specjalnym funduszem, który mapomóc w walce z „ubóstwem mieszkaniowym”. Fundusz ma być zasilany z nowego podatku.

Gustav88
z
biznes.wprost.pl
dodany: 22.09.2022, 18:00:22
  • 153
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    mieszkanie
  • #
    ekonomia
  • #
    inflacja
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 23.09.2022, 12:37:55
  • 0
Ja mam tylko jedną prośbę do "rządzących" ... Już nawet nie musicie pomagać, poradzimy sobie, po prostu qwa nie przeszkadzajcie ! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

588

Wypadek z motocyklistą bez uprawnień

Wypadek z motocyklistą bez uprawnień

"Kolizja w miejscowości Stanowice (Woj. Śląskie) z 17.08.2022, za winnego został uznany nieletni motocyklista, który jechał bez uprawnień oraz bez ważnego badania technicznego motocykla. Został on przewieziony do szpitala z lekkimi obrażeniami, pasażerce nic się nie stało."

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 28.08.2022, 11:19:26
  • 256
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    motocykle
  • #
    motoryzacja
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 29.08.2022, 09:58:32
  • 0
@damian125: ja mam nadzieję, że ty prawka jeszcze nie masz... I oby cię na badaniach lekarskich zatrzymali i nie dopuścili do kursu, bo patrząc na twoje wywody to bałbym się spotkać cię na drodze...
Nie wiem od czego zacząć nawet, od tego, że komentujesz wartość czyjegoś auta, czy od tego, że nie słyszysz kierunkowskazów tłumacząc się głupio, że na głośnikach nie słychać...
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 29.08.2022, 10:01:35
  • 1
@tomasz-krzyszkowski: mówi się, że nadzieja umiera ostatnia... Ja nie bardzo widzę, żeby ta sytuacja nagle obudziła jego szare komórki do działania, bo w obecnej chwili to nie wiadomo od czego zacząć:
+ jazda bez uprawnień
+ zabranie pasażerki mimo, że samemu nie ma się uprawnień, ale lans na wsi musi być
+ wyprzedzanie z prawej strony
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 29.08.2022, 10:59:29
  • 1
@damian125: to tym bardziej mam nadzieję, że nigdy na drodze się nie spotkamy...
Zacznijmy od tego, że gówniarz nie miał prawa wsiadać w ogóle na motocykl, a jeszcze do tego wziął ze sobą pasażerkę...
Bez względu na to czy w tym "gruzie" słychać kierunkowskazy, to mam dla ciebie ciekawostkę - inni uczestnicy ruchu mają kierunkowskazy widzieć, a nie słyszeć... Kilka osób potwierdziło, że słychać, że kierowca włączył, co oznacza, że

1024

"NIE POTWIERDZAMY ZAWARTOŚCI RTĘCI W ODRZE" Jacek Ozdoba wiceminister środowiska

Pokaż treści 18+

"NIE POTWIERDZAMY ZAWARTOŚCI RTĘCI W ODRZE" Jacek Ozdoba wiceminister środowiska

"Jestem przekonany, że zakaz wejścia do rzeki, jest takim PREWENCYJNYM zakazem w dużym stopniu" ...Kiedy złapią cię na zatruciu rzeki, to mów, że żadnego zatrucia nie widzisz, w sumie to nawet nie jest twoja rzeka, a jeśli jest zatruta to pewnie zrobili to Niemcy. Będą kłamać i udawać do końca.

Vanr_
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 12.08.2022, 18:20:55
  • 148
  • #
    polska
  • #
    odra
  • #
    afera
  • #
    swiat
  • #
    bekazpisu
  • #
    ekologia
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 12.08.2022, 21:26:14
  • 2
Nazwisko pasuje tutaj qrewsko idealnie... to tylko Ozdoba... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

799

Skradziono Toyota GT86

Skradziono Toyota GT86

Skradziono mi z działki w Arciechowie k. Radzymina moją laleczkę :( Toyota GT86 Czarna WY5409L VIN: JF1ZN6L81KG036261 Cechy szczególne: wygięty prawy błotnik, brak obrysówki oraz głęboka rysa na prawych drzwiach Za pomoc w znalezieniu oferuję nagrodę. Dzwonić: 504 242 337 Pisać:...

divinitus
z
wykop.pl
dodany: 12.08.2022, 06:35:40
  • 185
  • #
    wykopefekt
  • #
    skradziono
  • #
    toyota
  • #
    kradziez
  • #
    polska
  • #
    pomocy
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 12.08.2022, 09:46:14
  • 7
Za kradzież powinni dłoń u3.14erdalać.... Serio.... albo chociaż tatuaż na czole, taki przymusowy, z napisem "Złodziej" na pół mordy
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 12.08.2022, 11:12:52
  • 0
@astri: wiem... A w Polsce kradną...
Spoko, rozumiem, u--------ć komuś rękę = zrobić z niego kalekę = płacić jeszcze za margines społeczny rentę do końca życia...

Zostańmy więc przy tatuażu na czole, żeby taki człowiek do końca życia musiał się wstydzić wyjść na ulicę...
aImLeSS
aImLeSS
aImLeSS 12.08.2022, 11:33:00
  • 0
@kropidlak: "Nie powinno się płacić"
Od dzisiaj w tym kraju? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie powinno też się płacić 500+ dla osób niepracujących, 13 i 14 emerytur, ani na Radio Ma Ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.01.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.02.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking