Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko188
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zwykly_Czlowiek

Zwykly_Czlowiek

Dołączył 13 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 52581
  • Znaleziska 18855
  • Mikroblog 33726
  • Obserwujący 48
  • Obserwowane 72

1005

Przerobiła w AI zdjęcie pizzy żeby odzyskać kasę od pizzerii w Rzeszowie.

Przerobiła w AI zdjęcie pizzy żeby odzyskać kasę od pizzerii w Rzeszowie.

Jedna z Pań zamówiła dwie pizze z salami, po czym postanowiła zgłosić do portalu, że salami magicznie zniknęło i należy się zwrot pieniędzy. Problem w tym, że do usuwania salami został zatrudniony Chat GPT, który jak to AI czasem lubi zrobić mały glitch, zmiana cięcia pudełka, zmiana stołu...

sznaps82
z
sekurak.pl
dodany: 21.05.2026, 08:39:15
  • 233
  • #
    sekurak
  • #
    rzeszow
  • #
    oszustwo
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    chatgpt
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 21.05.2026, 19:19:29 via Wykop
  • 3
@hrumque: dlatego nigdy więcej olx, albo scam albo cwaniacy wymyślający wady żeby wyłudzić kasę. Olx ma w dupie sprzedających.

1990

Karta ze szpitala z AI

Karta ze szpitala z AI

Może i lekarze zarabiają dużo, ale przynajmniej nie używają ChataGPT do diagnozy.. oh wait..

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 18.03.2026, 16:59:46
  • 174
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    heheszki
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 19.03.2026, 07:39:14 via Wykop
  • 2
@wkplogin: "gówniara 14 lat + 2mc jebła się wczoraj w łeb (...) napisz mi to po lekarskiemu."
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 20.03.2026, 16:58:33 via Wykop
  • 0
@wkplogin: https://wykop.pl/link/7910671/lekarz-uzyl-chatgpt-do-wypisu-z-sor

I co geniuszu?
@android_com_pl 651

Lekarz użył ChatGPT do wypisu z SOR

więcej

570

Zadzwonił do operatora i obniżył prąd z 0,73 do 0,49 zł/kWh.

Zadzwonił do operatora i obniżył prąd z 0,73 do 0,49 zł/kWh.

Czytelnik portalu olsztyn.com.pl pokazał, jak w Enerdze można zejść ze stawki 0,7317 zł/kWh na 0,4968 zł/kWh dzięki przejściu na taryfę urzędową zatwierdzoną przez URE.

janeknocny
z
boop.pl
dodany: 17.02.2026, 11:05:34
  • 267
  • #
    energetyka
  • #
    fotowoltaika
  • #
    prad
  • #
    energia
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 17.02.2026, 18:38:00 via Wykop
  • 76
Chciałem zmienic w Enerdze taryfę z g11 na g12w. Ucieszyłem sie że na stronie jest specjalny formularz, wypełniłem wszystkie pola na wszystkich stronach a na ostatniej stronie ZONK, nie da się przejść dalej bez wybrania pakietu usług dodatkowych, jest tam wybór pakietu chyba za 20, 30 i 40 złotych ale nie ma opcji bez pakietu. Taryfę zmieniłem w końcu przez zwykły formularz kontaktowy i poszło sprawnie.
Kilka dni przed tym dzwonił też
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 17.02.2026, 21:29:26 via Wykop
  • 0
@krolkolow: nie ma, po odznaczeniu wszystkiego jest komunikat że trzeba wybrać którąś z opcji.
@gagatekns nie pomyślałem, tak robiło się z 15 lat temu, nie wiem czy w 2026 by to przeszło xd
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
11.02.2026, 00:33:31
  • 368
RobieZdrowaZupke

źródło: 1000015623

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 11.02.2026, 08:15:59 via Wykop
  • 3
@RobieZdrowaZupke: żal nie pomnożyć tych środków na pewniaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1232

InPost przejęty przez Fedex

InPost przejęty przez Fedex

"Konsorcjum złożone z firm: Advent Investment, A&R Investments Ltd., FedEx Corporation oraz PPF Group zawarły porozumienie w sprawie oferty nabycia wszystkich akcji InPost S.A. po cenie 15,60 EUR za akcję"

o__0
z
x.com
dodany: 09.02.2026, 07:23:56
  • 499
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    kurier
  • #
    biznes
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 09.02.2026, 13:30:08 via Wykop
  • 8
Ten sam FedEX który potrafi dwa miesiące wystawiać korektę do faktury na 50zł xd?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3859

OLX pomogło oszustowi okraść mnie na 3500 PLN. Byłem sprzedającym...

OLX pomogło oszustowi okraść mnie na 3500 PLN. Byłem sprzedającym...

NIE SPRZEDAWAJCIE Z PRZESYŁKĄ OLX! O metodzie "na podmiankę" i o tym, jak straciłem 3500PLN przez cwaniaka i nieudolność serwisu.

Reviu
z
wykop.pl
dodany: 08.02.2026, 15:56:45
  • 612
  • #
    polska
  • #
    olx
  • #
    oszukujo
  • #
    afera
  • #
    wydarzenia
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 08.02.2026, 18:58:51 via Wykop
  • 30
Nie korzystać z tej strony dla oszustów.
Kupują i wymyślają wady żeby wyłudzić zniżkę po zakupie do takiego poziomu że lepiej było to w-----ć na pszok albo zgłaszają do olx i podmieniają części.
OLX = RAJ DLA OSZUSTÓW.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 08.02.2026, 20:05:06 via Wykop
  • 10
@2152: miałem na allegro sytuację gdzie sprzedałem nowy głośnik Bluetooth. Kupujący po 3 miesiącach zgłosił że bateria trzyma 7 godzin a nie 13 jak było w opisie (dokładnie to był opis z katalogu allegro DO 13 godzin). Zwrócili mu kasę i pozwolili zachować przedmiot, mnie nie obciążyli. Głupota ale wzięli to na siebie.

484

Jeżdżę szybko ale bezpiecznie, wypadek z ul.Hynka w Warszawie

Jeżdżę szybko ale bezpiecznie, wypadek z ul.Hynka w Warszawie

Popis jazdy slalomem w wykonaniu kierowcy BMW zakończony dzwonem. W wyniku wypadku dwie osoby, kierowca BMW i Toyoty zabrani zostali do szpitala.

GringoFromMexico
z
facebook.com
dodany: 20.01.2026, 19:45:58
  • 196
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    warszawa
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 21.01.2026, 18:48:33 via Wykop
  • 1
Gimnastykować się żeby być 50 metrów przed spokojnie jadącym nagrywającym a na końcu się r------ć.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

745

Nowe taryfy na prąd w przyszłym roku - dalej ru**** w d***

Nowe taryfy na prąd w przyszłym roku - dalej ru**** w d***

Urząd Regulacji Energetyki zatwierdził przyszłoroczne taryfy na prąd. Od 1 stycznia będziemy płacić średnio 495,16 zł

zzapall
z
rmf24.pl
dodany: 17.12.2025, 14:30:20
  • 236
  • #
    prad
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 17.12.2025, 17:10:12 via Wykop
  • 15
Rachunek z dziś, 1353 kwh / 1547 zł. Wychodzi 1143 zł za MWh.
  • 19
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 17.12.2025, 17:57:12 via Wykop
  • 2
@vasili-lomachenko123: @Zaklad_Gospodarki_Odpadami @alahakbar @Kulek1981 @Mazzieh47
G11 xd, to rachunek za 2mc przy ogrzewaniu PC bez solarów.
Na zdjęciu ceny netto, że niby coś nie tak xd?
ZwyklyCzlowiek - @vasili-lomachenko123: @ZakladGospodarki_Odpadami @alahakbar @Kulek1...

źródło: Screenshot_20251217-185146 (1) (2)

Pobierz
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 17.12.2025, 18:07:13 via Wykop
  • 0
@Mazzieh47: może za dużo zużywam? 7KWh na rok około. Sąsiedzi mają podobne rachunki.
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 17.12.2025, 18:18:53 via Wykop
  • 0
@alahakbar: to nowy dom tylko ogrzewany pompą ciepła a latem chłodzony klimą. Do zużycia nic nie mam, koszt jednostkowy powalający.
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 30.11.2025, 20:38:13
  • 0
#revolut #cyberbezpieczenstwo
Czy to naprawdę zwiększa bezpieczeństwo?
Przy autoryzacji gdzie trzeba trzy razy wpisać PIN i za każdym razem jest inny układ jest to męczące.
Zwykly_Czlowiek - #revolut #cyberbezpieczenstwo
Czy to naprawdę zwiększa bezpieczeńst...

źródło: 1000000825

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MePix
MePix
30.11.2025, 20:42:44 via Wykop
  • 1
Czy to naprawdę zwiększa bezpieczeństwo?


@Zwykly_Czlowiek: Tak, nikt nie podejrzy układu klikania, bo cyfry są nie na swoim miejscu.
Tak klikając jestem w stanie widzieć przez ramię co klikasz bo znam układ 1-9
A w ten sposób nie zgadnę hasła
  • Odpowiedz
ShortyLookMean
ShortyLookMean
01.12.2025, 00:54:55 via Wykop
  • 1
@Zwykly_Czlowiek: pomaga też na atak typu "tłuste palce". Kilka telefonów znajomych odblokowałem widząc pod światło jak wyglądają ślady na wyłączonym wyświetlaczu. Teraz jak wszyscy używają biometrii to niestety już nie jest tak łatwo.
  • Odpowiedz
malutak9913
malutak9913
25.11.2025, 19:42:47
  • 4798
Hej Miraski, chciałabym prosić Was o pomoc. Jestem z Wami od 17 lat, jak zakładałam konto byłam jeszcze nastolatką, teraz jestem dorosłą kobietą, której posypało się życie.
Kilka miesięcy temu wykryto u mnie raka twarzy. Mięśniakomięsak gładkokomorkowy wżerający się we wszystko czego dotyka. Lekarze we Wrocławiu podjeli się walki o moje życie. Przeszłam przyspieszone cykle chemioterapii, potem dwie operacje, które usuneły cztero centymetrowego guza z żuchwy. Nie oszczedziły jednak nic po
malutak9913 - Hej Miraski, chciałabym prosić Was o pomoc. Jestem z Wami od 17 lat, ja...

źródło: IMG_3110

Pobierz
  • 289
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 25.11.2025, 21:09:53 via Wykop
  • 0
@malutak9913: wpłaciłem parę groszy, wszystkiego dobrego.
  • Odpowiedz

2249

Pierwszy prawomocny wyrok

Pierwszy prawomocny wyrok

Czy pieszego można próbować rozjechać, jeśli ten stoi na chodniku? Czy grożą za to jakiekolwiek konsekwencje? Czy pieszy powinien czuć się winny? Jak kończy się zgłaszanie takich zdarzeń? Oto pierwszy prawomocny wyrok dotyczący sytuacji spod "bazarku". Film ze zdarzenia sprzed roku: https://youtu.be

panDocent
z
youtube.com
dodany: 10.11.2025, 08:16:14
  • 390
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    kierowcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 10.11.2025, 16:25:55 via Wykop
  • 39
Szacun dla gościa że ma cierpliwość do takich szkodników. Jeszcze w tle jakieś p------e i p---y chcące być świadkami zniszczenia mienia przez konfiturę, zniszczenia mienia przy potrąceniu, gdzie wszystko jest nagrywane XD
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 10.11.2025, 16:57:19 via Wykop
  • 33
@estaras-muerto: widzę że komentujesz tylko znaleziska dotyczące konfitury i audytu obywatelskiego. Chyba komuś tu mocno puszczają zwieracze gdy ktoś robi porządek z podobnymi jemu.
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 10.11.2025, 17:26:21 via Wykop
  • 13
@estaras-muerto: widzę że mamy tu prawilniaka. Najgorsze jest to że nie masz świadomości tego że jesteś troglodytą.
Latarenko
Latarenko
01.11.2025, 13:24:46
  • 256
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 01.11.2025, 17:50:12 via Wykop
  • 1
@Latarenko: co to za gniazdo wkręta? Imbus AI generated?
  • Odpowiedz
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 17.10.2025, 06:42:02
  • 4
Chciałem kupić 3 kabelki ale według media expert (ale też avans, electro i inne ze spółki TERG) to jest już zakup hurtowy i zamiast dodać do koszyka, zapłacić blikiem to trzeba do nich napisać, poposić o ofertę, dostać proformę, opłacić przelewem xd.
Później zdziwienie że allegro które ma w dupie użytkowników ma większość rynku...
#allegro #mediaexpert #ecommerce
Zwykly_Czlowiek - Chciałem kupić 3 kabelki ale według media expert (ale też avans, el...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek
Autor
17.10.2025, 10:49:01 via Wykop
  • 2
@DrGreen_2: nie pierwszy raz na to trafiłem, bywało że chciałem kupić 30 rzeczy na szybko (np. słuchawek) i zamiast czekać 24h na proformę to poleciałem na allegro i kupiłem jak cywilizowany człowiek.
  • Odpowiedz
pomelobezkaca2
pomelobezkaca2
11.10.2025, 20:07:30
  • 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 11.10.2025, 21:14:39 via Wykop
  • 4
@pomelobezkaca2: bardzo przyjemnie, aż mi się przypomniało spanie u dziadków te 20 lat temu. Gdzie dywan na ścianie?
  • Odpowiedz

8

Do Tibii pół roku temu dodano 5 profesje, monka. Wbito nią juz 1000 level

Do Tibii pół roku temu dodano 5 profesje, monka. Wbito nią juz 1000 level

Daje to średnio 5 leveli dziennie, a na cały wyczyn potrzeba 16 i pół miliarda expa. To pokazuje jak bardzo wzrosła dynamika tej aktywnie rozwijanej od 1997 gry z naszego dzieciństwa

vfr__
z
tibia.com
dodany: 03.10.2025, 18:56:42
  • 4
  • #
    tibia
  • #
    mmorpg
  • #
    gry
  • #
    nostalgia
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 04.10.2025, 06:39:40 via Wykop
  • 0
Jak grałem to 100 lvl to było coś a 200 miała topka serwera.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1495

Biedronka wprowadziła nowe cenówki.

Biedronka wprowadziła nowe cenówki.

I jak sie łatwo domyślić sa jeszcze gorsze i bedzie łatwiej sie naciac.

srgs
z
x.com
dodany: 26.09.2025, 15:16:07
  • 349
  • #
    biedronka
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    polska
  • #
    sklep
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 26.09.2025, 19:56:24 via Wykop
  • 19
@koszerny_wieprz: taka ilość śmieci to nic, pomyśl o tych paragonach po 40cm razy kilka milionów transakcji, ciężarówki odpadów dziennie.
Bo przecież to takie ważne żeby dać informacje o promocji przy zakupie palety towaru albo gówniany kupon 10 zł przy zakupach za 299 zł pod warunkiem zakupu makaronu za 50 zł, ważny w parzyste czwartki podczas deszczu.
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 26.09.2025, 19:58:23 via Wykop
  • 2
@hadrian3: nie, dla oszustwa nie ma progu, bezpiecznej z---------ć jak już musisz.

219

23-latek nie miał szans. Bmw prawie przepołowione

23-latek nie miał szans. Bmw prawie przepołowione

23-letni kierowca bmw nie żyje - to tragiczny bilans wypadku, do którego doszło w piątek o poranku na drodze powiatowej nr 1415L na odcinku pomiędzy Potokiem a Zalesiem w województwie lubelskim. Młody człowiek uderzył w drzewo. Na miejscu występują utrudnienia.

o__0
z
rmf24.pl
dodany: 26.09.2025, 06:30:55
  • 195
  • #
    bmw
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
  • #
    kierowcy
  • #
    wydarzenia
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 26.09.2025, 15:08:40 via Wykop
  • 8
Dobrze że tylko siebie, pewnie 2 minuty wcześniej siedział komuś na dupie bo mu za wolno.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

708

Jak ojciec Sebastiana M. stracił milion złotych. Nieoficjalne ustalenia

Jak ojciec Sebastiana M. stracił milion złotych. Nieoficjalne ustalenia

Właścicielem pojazdu był Jarosław M., ojciec Sebastiana. I choć wystąpił o odszkodowanie, będzie się musiał obejść smakiem. Jak nieoficjalnie ustalił "Fakt", ubezpieczyciel oddalił jego roszczenia.

Kolekcjoner_dusz
z
fakt.pl
dodany: 24.09.2025, 15:47:30
  • 207
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    majtczak
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    afera
  • #
    samochody
Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 24.09.2025, 19:30:54 via Wykop
  • 18
Jaka Alpina? Przecież to była seria 8 po modach. Poziom dzieciństwa poniżej dna.

A co do majtczaków to życzę żeby wylądowali pod mostem.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 24.09.2025, 19:52:36 via Wykop
  • 6
@Zwykly_Czlowiek: *dziennikarstwa.

Dlaczego na wykopie nie można usunąć własnego komentarza xd?
Okaz_prawilnosci
Okaz_prawilnosci
19.09.2025, 11:17:40
  • 1460
#psiarze #psy chory kraj
Okaz_prawilnosci - #psiarze #psy chory kraj

źródło: 1000063425

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwykly_Czlowiek
Zwykly_Czlowiek 19.09.2025, 13:49:48 via Wykop
  • 3
@Okaz_prawilnosci: dobrze zrobił, widocznie wyczerpał wszystkie łagodniejsze sposoby komunikacji.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 28
  • Strona 1 z 28
  • >

Zwykły Człowiek

  • Po prostu zwykły człowiek.
  • drezyn992@interia.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 31.03.2020

    Komentator
  • VIP
    od 25.08.2013

    VIP
  • Trybun
    od 31.05.2016

    Trybun
  • Rocznica
    od 28.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.03.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.07.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking