Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pepperek
Pepperek

Pepperek

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6273
  • Znaleziska 1813
  • Mikroblog 4460
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 17

176

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Sii Polska prawomocnie zamyka spór z byłym pracownikiem

Po niemal czterech latach Sąd Okręgowy w Łodzi prawomocnie zakończył sprawę z powództwa byłego pracownika przeciwko Sii Polska. Rozstrzygnięcie sądu potwierdza stanowisko firmy w kluczowym zakresie: były pracownik nie wróci do organizacji, a jego apelacja została w całości oddalona.

byferdo
z
sii.pl
dodany: 23 godz. i 25 min temu
  • 99
  • #
    programista15k
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    it
  • #
    korposwiat
  • #
    polska
Pepperek
Pepperek
Pepperek 5 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 2
@mk321:
Dlatego będziemy w IT jako Polacy po prostu jeb**i przez pracodawców.
U mnie w firmie w Niemczech jest związek (firma z USA), a w Polsce nie ma, w Niemczech związek chroni pracowników, działa zgodnie z prawem, to trochę na zasadzie - w Niemczech będzie trudno - ale w Polsce najwyżej zwolnimy.
Pepperek
Pepperek
Pepperek 5 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 1
@dafto:
Uwielbiam te anegdotyczne dowody.
Mi dobrze, to się nic nie dzieje.

SODA - na spotkaniach dość sporo z tego co wiem się mówi o tym że nie ma nowych projektów i głównie są redukcje.
Plus liczba ofert jest sporo mniejsza niż kiedyś - a doświadczeni programiści potrafią szukać i kilka miesięcy pracę - co wcześniej się nie działo.
Pepperek
Pepperek
Pepperek 5 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 0
@bossssob:
Co ty p--------z? Akurat w IT świetnie widać jak nas duże firmy ruchają
.
Mam sytuacje gdzie w Niemczech są związki, a w Polsce nie ma - u nas potrafią wywalić praktycznie każdego bez żadnej przyczyny, brak podwyżek, brak ławki - w Niemczech się boją bo związek jest gotowy bronić pracowników, walczyć itd... (firma z USA)
Raz jak coś chcieli zrobić - to Ci powiedzieli że zastrajkują - to
Pepperek
Pepperek
Pepperek 5 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 3
@jan-kowalski-507464:
Dokładnie teraz firmy będą mogły r----ć w IT Polaków prawicowych kapitalistów tak jak chcą!
Wspaniała wiadomość.
Pepperek
Pepperek
Pepperek 5 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 0
Jeżeli projekt Wam poleci to dostajecie "ławkę", płacą Wam normalnie pensje mimo że jesteście na przestoju a w między czasie szukają Wam projektu


@JBFC:
Akurat aktualnie w SII zmniejsza Ci pensję o 50% z tego co mi kolega mówił, a B2B nie ma płacone.
Zresztą sory SII to syf, w porównaniu do innych SH to jest taki IT
Pepperek
Pepperek
Pepperek 5 godz. i 26 min temu via Wykop
  • -1
@tomasz-jedon:
Uwielbiam to stwierdzenie że stworzenie związku to sianie fermentu.
Wystarczy być w firmie IT która ma związki w innym kraju i zobaczyć co się wtedy dzieje.
Wy w Polsce niestety przez trudną sytuacje stracicie benefity, tam prawo nie pozwala na to żeby zabrać.
Tutaj team help desk odchodzimy bo tam nie możemy niestety ich zwolnić.
itd...
No ale precz z lewactwem!
Pepperek
Pepperek
Pepperek 3 godz. i 54 min temu via Wykop
  • -1
Do tego zwykle wygląda to tak, że w pierwszym miesiącu masz 100% płacone, potem w drugim 80% i w trzecim 50%.


@jakis_login:
Przecież to tylko potwierdza że to najgorsza kontraktornia - przed kryzysem normą było w Polski SH że na ławce siedziałem 3-4 miesiące i miałeś 100% pensji.
A że my mamy taką mentalność poddańczą to idealnie można nami orać ile się chce i udawać że IT-Kołchoz to jakaś ziemia
Pepperek
Pepperek
Pepperek 3 godz. i 52 min temu via Wykop
  • 0
@tomasz-jedon:
Uwielbiam p---------e że o ten człowiek jest zły chciał zrobić krzywdę w firmie bo chciał założyć związek i ograniczyć możliwość wielkiemu francuzowi żeby orać Polaków tak jak chce.
Pepperek
Pepperek
Pepperek 3 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 1
@BreathDeath:
Dokładnie, ale zaraz białorycerzyk jeden z drugim Ci powie że nie musisz się tam zatrudniać XD
donatien-de-sade
donatien-de-sade
10.06.2026, 05:34:28
  • 248
Oni tylko chcą być dumni z tego, że są Polakami XD jak nie geje rozbijające heteromałżeństwa to to

#polityka #bekazprawakow
donatien-de-sade - Oni tylko chcą być dumni z tego, że są Polakami XD jak nie geje ro...

źródło: IMG_7683

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepperek
Pepperek
Pepperek 10.06.2026, 07:31:24 via Wykop
  • 0
@taukuZielonka:
Zazwyczaj głupsi ludzie, żeby się podbudować, wytykają innym, że są głupsi.
  • Odpowiedz

472

Spisany na straty Szerpa wrócił z Everestu. Sześć dni schodził samotnie.

Spisany na straty Szerpa wrócił z Everestu. Sześć dni schodził samotnie.

Everest po raz kolejny dostarczył historii cudownego przetrwania.

WstretnyOwsik
z
wspinanie.pl
dodany: 04.06.2026, 11:20:36
  • 97
  • #
    himalaje
  • #
    gory
  • #
    himalaizm
  • #
    wspinaczka
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
Pepperek
Pepperek
Pepperek 05.06.2026, 06:01:30 via Wykop
  • 0
@James_Error: To się tylko tyczy turystyki Everestowej - jest cała masa ludzi którzy włazili tam samotnie, Bargiel to nawet z nartami wylazł.
Pepperek
Pepperek
Pepperek 05.06.2026, 08:21:17 via Wykop
  • 0
@chillybilly: Messner z tego chyba nie korzystał, wlazł solo bez tlenu.
pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
24.05.2026, 08:37:23
  • 1130
ten czat pokazuje jak mało inteligentne jest polskie społeczeństwo #latwogang
pomarancza_testovirona - ten czat pokazuje jak mało inteligentne jest polskie społecz...

źródło: temp_file8620686741221604466

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepperek
Pepperek
Pepperek 24.05.2026, 10:06:12 via Wykop
  • 12
@Zartos_Larpiarz: a przepraszam oswiec nas kogo powinni wybrać? Bo gdzieś zawsze w takich symetrycznych postach pojawia się memcen jako mąż stanu ...
  • Odpowiedz

597

Elon Musk komentuje wybór Lupity Nyongo do roli Heleny Trojańskiej

Elon Musk komentuje wybór Lupity Nyongo do roli Heleny Trojańskiej

Ani jedna osoba na świecie nie uważa, że Lupita Nyongo jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Christopher Nolan wie jednak, że zostałby nazwany rasistą, gdyby powierzył rolę najpiękniejszej kobiety białej aktorce. Nolan jest technicznie utalentowany, ale jest tchórzem.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gram.pl
dodany: 14.05.2026, 06:21:45
  • 211
  • #
    film
  • #
    elonmusk
Pepperek
Pepperek
Pepperek 14.05.2026, 11:49:38 via Wykop
  • -2
@PopeLeon: @kris-komar
Pewnie tak jak Assasin Creed Shadows z czarnym samurajem, a nie... czekaj...
Henson_
Henson_
07.05.2026, 09:03:51
  • 263
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepperek
Pepperek
Pepperek 07.05.2026, 10:37:39 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pepperek
Pepperek
Pepperek 07.05.2026, 10:50:14 via Wykop
  • 2
@Czosnkov: statystyczna randomizowana grupa i wywiady - czyli standard metodologiczny takich badań.
  • Odpowiedz
Pepperek
Pepperek
Pepperek 06.05.2026, 19:30:55
  • 6
#theboys ja nadal uważam że idealny koniec to taki ze Dean, Sam i Castiel się pojawiają, Dean zabija coltem homelandera, zaś Castiel soldier boya, mowia ale p------y świat i wracają do siebie #supernatural
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepperek
Pepperek
Pepperek 30.04.2026, 07:02:41
  • 6
#theboys #supernatural #seriale
Na samym końcu otworzy się portal wpadną Dean i Sam z coltem, powiedzą co za p------y świat i zastrzelą Homelandera.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepperek
Pepperek
Pepperek 28.03.2026, 22:21:42
  • 2
Itauma - wow, chłop może wciągnąć ciężką, szybki i widać że ciosy ważą
#boks
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepperek
Pepperek
Pepperek
Autor
29.03.2026, 08:04:06 via Wykop
  • 0
@repiv: Tylko że realnie póki co to zagrozić mu może Fury i Usyk, a resztę jest spokojnie w stanie wybić.
  • Odpowiedz
F.....1
konto usunięte 10.03.2026, 16:08:50
  • 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepperek
Pepperek
Pepperek 10.03.2026, 16:32:34 via Wykop
  • 0
@Frytek01: Co to za afera, można gdzieś przeczytać więcej? XD
  • Odpowiedz

416

Partia Brauna: Brak publicznego rejestru wpłat i niejasne powiązania.

Pokaż treści 18+

Partia Brauna: Brak publicznego rejestru wpłat i niejasne powiązania.

Skąd pochodzi finansowanie Konfederacji korony polskiej? Skąd i od kogo dostają setki tysięcy wpłat? Ostatnie prawozdanie do PKW w 2022 roku. Od 2019 partia zawarła ledwo 13 umów. Wirtualne adresy biur, brak wykazu kosztów obsługi social mediów i jest tego znacznie więcej!

KIaudik
z
x.com
dodany: 27.02.2026, 03:00:59
  • 117
  • #
    braun
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    ukraina
  • #
    polska
Pepperek
Pepperek
Pepperek 27.02.2026, 20:37:09 via Wykop
  • -1
@krabelix: ale piękne sekciarstwo i włączony whataboutyzm :D
Pepperek
Pepperek
Pepperek 27.02.2026, 20:38:53 via Wykop
  • -1
@dune: Czy to ten słynny whataboutyzm?
Jak dziecko powie że dostało 1 z matematyki i powie że Gosia też dostała - to rozumiem podejdziesz do tego z pełnym zrozumieniem bo Gosia też dostałą 1...
Pepperek
Pepperek
Pepperek 26.02.2026, 09:21:47
  • 30
https://x.com/Ludwik_Peziol/status/2026796840817992126

Grzegorz Braun prosi Hindusów, by nauczyli Polaków jak to jest być wielkim narodem XDD
Że tylko otaguje #pracait

#polityka #4konserwy #neuropa #braun
Pepperek - https://x.com/Ludwik_Peziol/status/2026796840817992126

Grzegorz Braun pro...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
26.02.2026, 09:25:47 via Wykop
  • 7
@Pepperek: Pajet my son you are konfiarz now!
Jariii - @Pepperek: Pajet my son you are konfiarz now!

źródło: ec137d370b7a345b9ad238815ececf7b

Pobierz
  • Odpowiedz
d4wid
d4wid
26.02.2026, 11:10:45 via Wykop
  • 1
@Pepperek: brunatny co gada do pejetów jak to jest być takim narodem i że "my" Polacy chcemy się uczyć (go Polakiem średnio nazwać można), gdzie pajet sra do rzeki, a jak jest się babą z EU to strach iść samej, bo tam mają niedobór kobiet.

Piękny kraj, bez kibli, z biedą i handlowaniem podróbkami

  • Odpowiedz

550

Niemcy właśnie zaprojektowały koniec wolnego internetu

Niemcy właśnie zaprojektowały koniec wolnego internetu

Niemcy chcą powiązać konta internetowe z unijnym portfelem tożsamości cyfrowej oraz wprowadzić obowiązkową weryfikację wieku dla wszystkich użytkowników platform społecznościowych. Chcą też zabrać się za VPN. Projekt forsuje koalicja SDP i CDU.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 25.02.2026, 18:02:55
  • 210
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    wiadomosci
  • #
    polityka
Pepperek
Pepperek
Pepperek 25.02.2026, 21:17:51 via Wykop
  • 0
@staszeknet: ja jestem przeciwny, sam mam na socialach około 70 botów z fajnymi zasięgami które postują content + odpowiadają na wiadomości i są praktycznie nie do odróżnienia od człowieka, a to może to uwalić :/
Pepperek
Pepperek
Pepperek 25.02.2026, 21:18:40 via Wykop
  • -6
@sawes05: ja jestem przeciwny, sam mam na socialach około 70 botów z fajnymi zasięgami które postują content + odpowiadają na wiadomości i są praktycznie nie do odróżnienia od człowieka, a to może to uwalić :/

694

7 MANIPULACJI Stanowskiego - Podręcznik małego socjotechnika

Pokaż treści 18+

7 MANIPULACJI Stanowskiego - Podręcznik małego socjotechnika

Stanowski wypuścił statement ws. reportażu z rosji, który okazał się kursem manipulacji dla Mariuszy z Brighton. Zamiast merytoryki dostaliśmy inwektywy, wycieczki osobiste i oblężoną twierdzę. Sponsorzy się wymazali, pracownicy odchodzą, a Krzysiek w amoku coś pieprzy o silniczkach xD

Tumurochir
z
x.com
dodany: 11.02.2026, 06:21:00
  • 296
  • #
    stanowski
  • #
    kanalzero
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polskieonuce
Pepperek
Pepperek
Pepperek 11.02.2026, 16:21:02 via Wykop
  • 0
Przecież ta „analiza” jest tak słaba jak to tylko możliwe. Symbol oblężonej twierdzy - a sprawdził autor, który z polityków się publicznie nie wypowiadał na ten temat? Które media o tym nie pisały? Reszty nawet nie chce się komentować, bo poziom ten sam.


@MNovak: Robisz dokładnie to samo, wyciągasz jeden punkt a następnie robisz projekcje na kolejne że tak samo są słabe, nie odnosząc się w żaden sposób do nich

473

Wyszło video z pobicia Ukraińca przez Polaka w autokarze jadącym do Holandii

Pokaż treści 18+

Wyszło video z pobicia Ukraińca przez Polaka w autokarze jadącym do Holandii

Ponad miesiąc temu dałem wpis na mikro o tym co widziałem- jakimi patusami są polskie sebki jadący zagranicę do pracy. Jeden z nich (pijany i nafukany) dotkliwie pobił Ukraińca jadącego w autokarze. Po miesiącu wyszło video z tego zdarzenia- zobaczcie skalę tego zezwierzęcenia ...

Adek92
z
x.com
dodany: 09.02.2026, 16:36:16
  • 148
  • #
    emigracja
  • #
    ukraina
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    wojna
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
Pepperek
Pepperek
Pepperek 09.02.2026, 22:44:25 via Wykop
  • -9
@CXLV:
ale co tu rozumieć mniej więcej 15% ludzi w Polsce ma mental wschodni, tak to wygląda i tyle - zawsze będą politycy którzy są w stanie ich zgarnąć i nie ma żadnej opcji żeby ich jakoś zmienić - po prostu tacy są, to trochę jak próbować przekonać żeby żyleta na legii nie przeklinała, a chłopaki którzy się nudzili w bramach zainteresowali się fizyką.
Pepperek
Pepperek
Pepperek 09.02.2026, 22:55:51 via Wykop
  • -1
@robolol: Dokładnie a skąd wiadomo że żona która dostała w------l nie była patusiarą która sprowokowała, nigdy nie można osądzać bo przecież nie znamy całej sytuacji - powinniśmy mieć całe video - około 3 godzin żeby dokładnie stwierdzić czy się nie należało Ukraincowi - bo przecież mógł coś niemiłego powiedzieć za co dostał w łeb!
Pepperek
Pepperek
Pepperek 10.02.2026, 08:18:57 via Wykop
  • 0
@robolol: Dlatego u nas najbardziej opłaca się finansować boty, wystarczy trochę filmów na tiktoku i mamy anty-ukraińskiego, anty-szczepionkowego, anty-UE wojownika w postaci przygłupiego seby :D

13

pytanie do żołnierzy: czy było coś w wojnie co złamało im serce.

Pokaż treści 18+

pytanie do żołnierzy: czy było coś w wojnie co złamało im serce.

"Panie i Panowie wojskowi, czy jest coś, co złamało wam serce w wojsku? (Bez żartów)" Wspomnienia z wojny głównie Ukrainców, czasami smutne, czasami straszne.

Pepperek
z
x.com
dodany: 08.02.2026, 23:04:56
  • 0
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja

539

Polska była kiedyś jednym z najbardziej jednorodnych etnicznie krajów na świecie

Już 7.5% mieszkańców Polski to obcokrajowcy.

konto usunięte
z
politico.eu
dodany: 30.01.2026, 10:13:16
  • 254
  • #
    polska
  • #
    emigracja
  • #
    polityka
Pepperek
Pepperek
Pepperek 31.01.2026, 12:12:15 via Wykop
  • 1
@ForestDruid: ja odwiedziłem więcej i uważam że na tą chwilę jest świetny.
Pepperek
Pepperek
Pepperek 31.01.2026, 12:16:28 via Wykop
  • 1
@Saeglopur:
Podziękuj social mediom, za chwilę będzie tak: demografia spadnie na łeb na szyje, w sumie już spada a będzie gorzej (dziękujemy instagram), boty przekonają większą część społeczeństwa że w sumie bez UE to byśmy byli drugą Szwajcarią (tutaj FB, X - ilu tam jest "Polaków" - 20 mln?).
A jak ktoś chce ograniczenia sociali należących do Big Tech (którzy kontrolują wszelakie treści) to jest nagle olaboga wolność słowa XD
Pepperek
Pepperek
Pepperek 31.01.2026, 13:30:18 via Wykop
  • 4
@ForestDruid:
Tak zwłaszcza Słowacja z cyganami na każdym rogu XD Akurat rok temu robiłem objazdówkę i wystarczy pojechać poza szlak i trafia się na Polskę lat 90 z tą różnicą że jeszcze dorzucasz cyganów :D
Pepperek
Pepperek
Pepperek 31.01.2026, 18:14:32 via Wykop
  • 0
@ForestDruid: To jak już przyznałeś że chodnik z koski jest lepsze niż łażenie drogą co jest powszechne w Słowackich wiochach, ewentualnie po płytach z których wychodzi trawa, to możemy jeszcze dodać że drogi mają gorsze no i wolniejsze 130 km/h na autostradzie.
Pepperek
Pepperek
Pepperek 31.01.2026, 18:36:08 via Wykop
  • 0
@ForestDruid: A jeśli chodzi o zaawansowane leczenie ciężkich przypadków to okazuje się że zdecydowanie więcej wyspecjalizowanych ośrodków i specjalistów niż Słowacja. Nawet coś takiego jak Centrum Oparzeń w Siemianowicach Śląskich w Słowacji nie znajdziesz.

266

Sondaż partyjny. Grzegorz Braun z największym wzrostem poparcia.

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, najwięcej głosów zdobyłaby Koalicja Obywatelska - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Na podium znalazły się także Prawo i Sprawiedliwość oraz Konfederacja Wolność i Niepodległość. Rośnie poparcie dla Konfederacji Korony Polskiej.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 30.01.2026, 20:38:29
  • 273
  • #
    polityka
  • #
    sondaz
  • #
    wybory
  • #
    polska
Pepperek
Pepperek
Pepperek 31.01.2026, 15:30:54 via Wykop
  • -4
@mike100: ludzie głosują bo generalnie około 15% ma "ruski mental" i wystarczy nasrać FB/X/Tiktoka dość toporną propagandą że Ukrainiec z widłami ruszy na Przeworsk, ale najpierw zabierze Ci pracę, a homokomando z Warszawy przyjedzie do powiatowego przedszkola, EU to największy hamulcowy, a rosja to w sumie normalny kraj z rozsądnym konserwatyzmem i oni w to uwierzą, jeśli jest tego wystarczająco dużo.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.05.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.04.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.10.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking