Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko112
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
relike

relike

Dołączył 5 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3545
  • Znaleziska 3464
  • Mikroblog 81
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 1
Salido
Salido
10 godz. i 22 min temu
  • 1017
Minął 1. (z 67) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miały miejsce 3 wypadki śmiertelne w których zginęły 3 osoby.

3 wypadki drogowe ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
3 ofiary śmiertelne w wypadkach drogowych od początku wakacji.
Salido - Minął 1. (z 67) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miały miejsce 3 wypa...

źródło: 1-453841-53

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

relike
relike 12 min temu via Wykop
  • 0
Przecież taka osoba może zabić każdego. po 70 roku powinny być badane osoby na sprawność czy mogą się poruszać pojazdami cięższymy jak 1000kg


@Let_Me_2_Be: Po przekroczeniu 65 lat poddasz się eutanazji czy dalej tak będziesz twierdzi znaczy się srał "powinny"?
W statystykach młodzi najwięcej powodują wypadki, stary wymoczku.
  • Odpowiedz
relike
relike 9 min temu via Wykop
  • 0
@Salido: Obawiam się, że utonięć przez weekend może być znacznie więcej.
Idealna pogoda (upał) do pływania, znaczy się do utonięć.
  • Odpowiedz

63

burzyciel dni

burzyciel dni

Rowerzysta powinien być tolerancyjny wobec kierujących, którzy MUSZĄ na chwilę zaparkować samochód na drodze dla rowerów

o__0
z
youtube.com
dodany: 8 godz. i 42 min temu
  • 12
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    stopcham
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
relike
relike 41 min temu via Wykop
  • 0
Ponieważ egzamin na prawo jady jest trochę ułomny, dlaczego?
Robisz kurs na PJ samochodem do 2.5 DMC, ale po zdaniu egzaminu masz uprawnienia do 3.5 DMC.
Podobnie jak z dopuszczeniem poruszaniem się motocyklem 125 po 3 latach po zdaniu na kat B, to jak cudownie nauczy się jeździć motocyklem po trzech samochodem? To nie te czasy jak na wsiach uczyli się jeździć na WSK 125.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1848

Rekord lekarza ze Śląska - 5 tysięcy godzin w rok, średnio 14 godzin dziennie

Rekord lekarza ze Śląska - 5 tysięcy godzin w rok, średnio 14 godzin dziennie

Przewodniczący Naczelnej Rady Lekarskiej Łukasz Jankowski chce ujednolicenia maksymalnego możliwego czasu, który lekarz może miesięcznie przepracować na kontrakcie. Takie zmiany wprowadził już jakiś czas temu Sosnowiecki Szpital Miejski, gdy okazało się, że w 2023 roku jeden z pracowników chirurgii

airaG
z
tvn24.pl
dodany: wczoraj, 15:37:06
  • 113
  • #
    nfz
  • #
    szpital
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    polska
relike
relike wczoraj, 17:13:10 via Wykop
  • 4
NFZ państwowa instytucja, czyli oszukiwali państwo. Ciekawe z jakimi konsekwencjami to się spotka.
Oj nie ładnie tak oszukiwać państwo.
Mam nadziej, że wyjdzie jakaś ustawa co ukróci naciąganie państwa. A nie czekaj, przecie tam wielu partyjniaków.
I uj, można się rozejść.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

relike
relike wczoraj, 17:16:08 via Wykop
  • 13
Śmieją się z Ukrainy że tam korupcja itp...tymczasem w Polsce....


@duble2: W Polce był i będzie. Tylko trochę lepiej się z tym kryją.
Pisałem wiele razy o tym, że w Polsce utarło się powiedzenie "pieniądz lubi ciszę".
relike
relike wczoraj, 17:21:00 via Wykop
  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

387

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

Ciężarówka podczas cofania najechała na rowerzystę. Nie żyje 36-latek

W Długokątach Małych w powiecie żyrardowskim kierowca cofając ciężarówką przejechał 36-latka w biały dzień.

siedzewrobo
z
miejskireporter.pl
dodany: przedwczoraj, 22:17:38
  • 175
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    prawojazdy
  • #
    rower
  • #
    rowery
relike
relike wczoraj, 13:56:04 via Wykop
  • 2
@siedzewrobo

w biały dzień

Czekan na czarny dzień, no dobra może być szary. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

relike
relike wczoraj, 17:06:33 via Wykop
  • 0
noc polarna. Mówi to panu coś?


@ziemniag: Nie.

1299

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

Lekarz z Zielonej Góry miał 32 lata i zarobił 4,3 mln zł. "Niczego nie ukradłem"

W 2021 r. dochody Roberta Górskiego z działalności leczniczej przekroczyły 4,3 mln zł, a rok później wyniosły 1,6 mln zł. w ostatnich latach jego roczny dochód wciąż przekracza milion złotych. W 2019 r. lekarz poparł w wyborach do Sejmu Łukasza Mejzę, którego nazywał wprost swoim przyjacielem

kyloe
z
o2.pl
dodany: 23.06.2026, 06:27:14
  • 123
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    sluzbazdrowia
relike
relike 23.06.2026, 21:13:12 via Wykop
  • 2
Owszem ukradłeś. Przez swoją chciwość ukradłeś tysiące badań, które mogły umożliwić wcześniejszą diagnozę i ocalić ludzkie życie. Ukradłeś tysiące zabiegów medycznych, które były potrzebne pacjentom, a na które NFZ już nie miał pieniędzy


@leon-san: Wystawiał FV a NFZ wpłacał! NFZ nie rozliczał i nie sprawdzał, to jak można ukraść?
Ta sytuacja jest jeszcze lepiej opracowana niż "łowcy skór"
Tylko przez przypadek wyszło, że jeden zrobił sprawozdanie majątkowe bo był partyjny

521

Panika na Krymie

Panika na Krymie

Potężne pożary po nocnym ataku na Krym. Drony uderzyły w strategiczne obiekty

Endrula83
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 21.06.2026, 09:23:18
  • 94
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    putin
  • #
    wydarzenia
  • #
    militaria
relike
relike 21.06.2026, 16:46:31 via Wykop
  • 1
@sqorvel: жарко ( ͡º ͜ʖ͡º)

429

Parking w parku

Parking w parku

Kierowcy wykorzystali szansę. Gdy miasto nie dba o przestrzeń, a służby pozostają bezczynne, pod tym wiaduktem można parkować za darmo. Jest tylko jeden problem: dojazd. Codziennie dziesiątki samochodów jeżdżą po drodze dla rowerów i chodniku - po alejce parkowej. Znaki nie mają znaczenia, bo w końc

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 21.06.2026, 07:01:16
  • 83
  • #
    konfitura
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    policja
  • #
    polscykierowcy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
relike
relike 21.06.2026, 10:46:58 via Wykop
  • 6
Przy okazji ktoś sobie naklepie zasięgów na YT xD


@johny-bravooo: W czym masz problem? Zacznij nagrywać. Razy De.
relike
relike 21.06.2026, 16:43:40 via Wykop
  • 3
Mam co robić w życiu


@johny-bravooo: To nie komentuj.

33

Nie daj się nabrać na elekrytczną propagandę. Wolimy benzynę i diesla.

Nie daj się nabrać na elekrytczną propagandę. Wolimy benzynę i diesla.

Czy drogie paliwo wywołało w Polsce nagły wzrost zainteresowania samochodami elektrycznymi? Nie. Udział elektryków mocno spada a wśród używanych aut sprowadzanych do naszego kraju królują klasyczne napędy. Polacy kochają benzynę i diesla

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 21.06.2026, 03:07:51
  • 34
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    benzyna
  • #
    diesel
relike
relike 21.06.2026, 16:35:35 via Wykop
  • 0
W osobówkach zależy od tego czy ktoś ma panele.


@7502-6038: Panele to dajo za darmo w sklepie z panelami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak taniej wychodzi ładowanie z gniazdka niż na ładowarkach o ile nie mieszkasz w bloku.

Jak dla mnie następny samochód to elektryk.

536

PGE Konstancin

PGE Konstancin

Czy można prowadzić zakład energetyczny bez parkingu dla klientów? Czy brak parkingu upoważnia zmotoryzowanych klientów zakładu energetycznego do blokowania chodnika i przystanku autobusowego? Chcesz pomóc w rozwoju kanału? PATRONITE https://patronite.pl/samochodoza SUPPI https://suppi.pl/samochodoz

mocten
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 09:47:16
  • 163
  • #
    samochodoza
  • #
    karyna
  • #
    psychoza
  • #
    parkowanie
  • #
    szalenstwo
relike
relike 20.06.2026, 10:47:35 via Wykop
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

relike
relike 21.06.2026, 10:22:47 via Wykop
  • 8
@plastus82: W ciągu 5 minut trzy satelity pojawiły się, także ten.

867

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

"Patohulajnogi" kontra piesi. Może czas przestać udawać, że to nie problem?

Ile jeszcze wypadków i potrąceń musi się wydarzyć, by system wreszcie dostrzegł problem? Nikt nie spodziewał się, że zwykły spacer stanie się sportem ekstremalnym, a chodnik - areną walki o zdrowie. Przez lata powrót do domu piechotą był raczej synonimem spokoju.

whimer
z
trojmiasto.pl
dodany: 16.06.2026, 09:05:16
  • 232
  • #
    hulajnogaelektryczna
  • #
    rower
  • #
    piesi
  • #
    chodnik
relike
relike 16.06.2026, 13:54:49 via Wykop
  • 0
Hulajnoga powinna móc jeździć po drodze


@PiersiowkaPelnaZiol: No właśnie, że nie.
Jest bardziej wywrotna. Jak ktoś zrobi glebę to jest większa szansa, że zostaniesz chrupką.
To jakie miało być ograniczenie prędkości na drodze?
relike
relike 16.06.2026, 13:57:06 via Wykop
  • 0
@Wolfr: Kup elektryka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
relike
relike 16.06.2026, 14:10:20 via Wykop
  • 1
właśnie gówniaki powodują te wypadki,


@PiersiowkaPelnaZiol: Nie dalej jak godzinę temu pojechałem na szybkie zakupy. Mijałem goowniaków pędzących około 40 km/h na kukurydzach. W pełnych kaskach co sprawia większą anonimowość.

Jak dla mnie hulajka jest lepsza niż rower ponieważ nie muszę jeździć po drodze, no i mam spore przewyższenie.
relike
relike 16.06.2026, 14:13:28 via Wykop
  • 2
@dzem_z_rzodkiewki: Od roweru. Przy prędkości 20 km/h praktycznie nie jesteś w stanie jechać trzymając kierownicę jedną ręką.

558

Rozjeżdżali jego pole quadami. Rolnik szarżował na nich Ursusem,

Rozjeżdżali jego pole quadami. Rolnik szarżował na nich Ursusem,

Gdy jadące nią trzy młode osoby, poruszające się quadem i dwoma motocyklami typu enduro, zjechały na łąkę, aby przepuścić jadący z naprzeciwka ciągnik Ursus C-360, kierowca traktora nagle zjechał z drogi i ruszył w kierunku quada, próbując go staranować.

byferdo
z
cenyrolnicze.pl
dodany: 14.06.2026, 06:32:59
  • 178
  • #
    rolnictwo
  • #
    traktorboners
  • #
    polska
  • #
    wies
  • #
    enduro
  • #
    motocross
relike
relike 14.06.2026, 14:40:53 via Wykop
  • -6
@xaviivax: Dziwne. Jak byliśmy z kumplami we Włoszech to robiliśmy zdjęcia w sadzie z winogronami.
Obsraliśmy gacie jak nam lokalna Polka wyjaśniła, że właściciel działki mógł nas odstrzelić bez ostrzeżenia.

1210

Dziennikarka TVP i Polskiego Radia pozywa Bandytów Drogowych.

Dziennikarka TVP i Polskiego Radia pozywa Bandytów Drogowych.

"Co za brednie ! Nie masz pojęcia o czym piszesz i niszczysz komuś życie na podstawie domysłów? Gratuluję . Sprawę zgłaszam na policję i do prokuratury. Do zobaczenia w sądzie" !

dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 06:25:53
  • 178
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • #
    patologia
relike
relike 14.06.2026, 11:19:33 via Wykop
  • 0
Chyba nie masz żony skoro nie zauważyłeś że kobieta ZAWSZE ma rację i ZAWSZE jest niewinna. ¯\(ツ)/¯


@Ociec2: Jeśli tak masz to tak se wychowałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)

589

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W Warszawie ktoś zostawił konia w nagrzanym bagażniku Hyundaia

W nagrzanym samochodzie pozostawione były zwierzęta - koń oraz dwa gołębie.

Edonik
z
miejskireporter.pl
dodany: 12.06.2026, 21:59:49
  • 118
  • #
    warszawa
  • #
    stolica
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
relike
relike 13.06.2026, 10:55:44 via Wykop
  • 2
Koń by się uśmiał jakby zobaczył cielaka w maluchu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/30110-buhaha-cielak-w-maluchu/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

429

Spacery środkiem drogi

Spacery środkiem drogi

We Włocławku zastosowano specyficzny rodzaj dywersji przeciwko pieszym: obiecano im przestrzeń, w której w rzeczywistości są niepożądani. Kierowcy trąbią, pędzą, grożą, bo sugerują się wyglądem infrastruktury, a nie oznakowaniem. Wyjątkowo szkodliwa pułapka zorganizowana przez miasto.

kubako
z
youtube.com
dodany: 11.06.2026, 13:02:10
  • 100
  • #
    polska
  • #
    konfitura
  • #
    przepisy
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
relike
relike 11.06.2026, 18:17:49 via Wykop
  • 2
@Nowystaryziel: Możliwe, że nie jest to najjaśniejsza żarówka w pudełku.

290

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Wojciech Adamczyk, reżyser serialu "Ranczo", umieścił na swoim koncie na Facebooku link do artykułu, w którym zapowiedziano Daniela Olbrychskiego, mającego w produkcji zastąpić Franciszka Pieczkę.

etepetete
z
rozrywka.o2.pl
dodany: 10.06.2026, 18:47:35
  • 158
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    polska
  • #
    ranczo
  • #
    informacje
relike
relike 11.06.2026, 16:56:46 via Wykop
  • 0
powinna


@kanis-sapiens: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

585

Patostreamer przecinał wstęgę w przedszkolu integracyjnym

Patostreamer przecinał wstęgę w przedszkolu integracyjnym

W Hajnówce (woj. podlaskie) wybuchła afera po uroczystościach z okazji Dnia Dziecka w samorządowym Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika. Kontrowersje wywołały zarówno wykonanie biesiadnej przyśpiewki jak i obecność artysty, którego przeszłość budzi poważne zastrzeżenia.

p10t3r
z
fakt.pl
dodany: 10.06.2026, 08:48:11
  • 40
  • #
    patostreamy
  • #
    kononowicz
  • #
    podlasie
  • #
    hajnowka
  • #
    szkola
relike
relike 10.06.2026, 16:29:47 via Wykop
  • 3
Widać, że Polacy srają kasą. To jakiś sport narodowy aby wpłacać uj wie po co i za co.
Patus odpalił lajwa i ci p-----------e wpłacają pieniądze i są szczęśliwi.
Po jakiego uja szczekacie, jak rząd wymyśla nowe podatki.
No to macie, jak nie umiecie szanować pieniądza!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

547

Listonosz podpisał list polecony swoim nazwiskiem. Adresat stracił 15000

Listonosz podpisał list polecony swoim nazwiskiem. Adresat stracił 15000

Jeden z listonoszy pracujących w Suchej Beskidzkiej stał się centralną postacią "afery pocztowej" w regionie.

Oko_Spawacza
z
msn.com
dodany: 06.06.2026, 02:12:11
  • 95
  • #
    pocztapolska
  • #
    afera
  • #
    listonosz
relike
relike 06.06.2026, 17:50:58 via Wykop
  • 2
Listonosz, miał ubranie mundurowe.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

59

rosyjska propaganda o ruskich pierogach w Polsce

rosyjska propaganda o ruskich pierogach w Polsce

ruskie pierogi nie mają nic wspólnego z Rosją Danie pochodzi z Rusi Czerwonej - historycznej krainy geograficznej, która dziś obejmuje tereny zachodniej Ukrainy

lapagapa
z
polsatnews.pl
dodany: 06.06.2026, 10:01:58
  • 34
  • #
    pierogi
  • #
    propaganda
  • #
    polska
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    ciekawostki
relike
relike 06.06.2026, 17:41:54 via Wykop
  • 10
Ukraińskie pierogi pojawiły się po 2022 r. Przypadek?
https://www.youtube.com/watch?v=j5YdAHM9PMc
relike - Ukraińskie pierogi pojawiły się po 2022 r. Przypadek? 
https://www.youtube.c...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1497

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga prowadzi współprace z Cezarym Pazurą który pomawia o pedofilstwo

Kuchnia Vikinga deklaruje, że jest gotowa na utratę klientów z powodu współpracy z Cezarym Pazurą. Wielu osobom przeszkadza jego publiczne wsparcie dla żony po jeździe samochodem po chodniku przy przedszkolu, podczas której naraziła dzieci na realne niebezpieczeństwo. Po trupach do celu...

Vraagno
z
facebook.com
dodany: 05.06.2026, 20:44:40
  • 234
  • #
    konfitura
  • #
    afera
  • #
    catering
  • #
    kuchniavikinga
  • #
    polska
  • #
    stopcham
relike
relike 06.06.2026, 17:09:25 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

398

Quadowy poligon na Podhalu. Pola, kurz i ryk silników. Policja ruszyła z dronami

Quadowy poligon na Podhalu. Pola, kurz i ryk silników. Policja ruszyła z dronami

W Zakopanem, Kościelisku i Poroninie rajdowcy rozjeżdżają uprawy i drogi. Mieszkańcy zgłaszają trasy, zatrzymują kierowców, a policja śledzi konwoje z powietrza.

Pan_od_Internetu
z
spidersweb.pl
dodany: 06.06.2026, 12:46:41
  • 57
  • #
    podhale
  • #
    zakopane
  • #
    policja
  • #
    motoryzacja
  • #
    patologiazewsi
  • #
    prawo
relike
relike 06.06.2026, 16:59:37 via Wykop
  • 9
To na podhalu uchowały się jeszcze jakieś uprawy? Myślałem, że ich sztandarowym produktem eksportowym jest żurawina z Łowicza 😅


@kepak: Kiepu, mogę się zersać w twojej piwnicy tylko dlatego, nie jej nie zamknąłeś?
18 lat ma wymoczkowie i taki zryty beret, zryta ameba z dostępem do internetów.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >
  • Moderacja to ...je, sługusy ebaxxej propagandy.
  • wukrainu
  • https://www.mamwaswdupie.xx

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.12.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 21.05.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking