Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MadmaxPL

MadmaxPL

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1328
  • Znaleziska 1322
  • Mikroblog 6
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5

251

Koniec prawa pobytu dla Ukraińców w wieku poborowym. Dania zmienia przepisy

Koniec prawa pobytu dla Ukraińców w wieku poborowym. Dania zmienia przepisy

Rząd Danii wprowadza zaostrzone przepisy dotyczące pobytu ukraińskich uchodźców wojennych. Mężczyźni w wieku 23-60 lat, którzy nie są zwolnieni z obowiązku służby wojskowej, utracą prawo pobytu na terenie kraju. Władze podkreślają, że unikanie poboru wpływa na osłabienie obronności Ukrainy.

mercatoneun0s
z
biznes.interia.pl
dodany: 15 godz. i 29 min temu
  • 71
  • #
    ukraina
  • #
    dania
  • #
    polityka
  • #
    wojna
  • #
    ekstremizm
MadmaxPL
MadmaxPL 7 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 18
@60groszyzawpis: krzyczenie sława uryninie tyle kilometrów od domu w obcych krajach nagle ma swoją cenę. Przynajmniej będą mieli darmowe bilety powrotne. Fakt rządzący sie kłuca a na wojnę idą piekarze, kasjerzy, budowlańcy a wystarczy wyeliminować rządzących.

280

17 latek z 19 letnim kolegą pobili 41 latka z powodu koszulki piłkarskiej

17 latek z 19 letnim kolegą pobili 41 latka z powodu koszulki piłkarskiej

Z serii w Polsce kibolstwa już nie ma: w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymano dwóch nastolatków odpowiedzialnych za pobicie 41 latka. Powodem miała być koszulka piłkarska którą pokrzywdzony miał na sobie, i którą z niego zerwano. Policja podkreśla że poszkodowany nie prowokował agresorów w żaden sposób.

michalxd21
z
bp24.pl
dodany: przedwczoraj, 15:49:49
  • 48
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    bialapodlaska
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    mecz
MadmaxPL
MadmaxPL 20 godz. i 52 min temu via Wykop
  • -1
Dlatego nigdy nie lubiłem sportu to takie widowisko dla przygłupów. Obserwacja dzieci własnych jak grają sobie tak. No i te plakaty piłkarzy w pokoju trochę to gejowskie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

705

Polacy nie chcą Ukrainy w Unii Europejskiej. Najnowszy sondaż

Polacy nie chcą Ukrainy w Unii Europejskiej. Najnowszy sondaż

Większość Polaków jest przeciwna wejściu Ukrainy do Unii Europejskiej - wynika z nowego sondażu IBRiS na zlecenie Radia Zet. Zdecydowanie na taką odpowiedź wskazało 59,7 proc. badanych. Ukrainę w UE chętniej widzieliby wyborcy koalicji rządowej niż opozycji

freedomseeker
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: wczoraj, 10:05:47
  • 163
  • #
    sondaz
  • #
    ukraina
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polska
  • #
    polityka
MadmaxPL
MadmaxPL 22 godz. i 31 min temu via Wykop
  • 3
@wykopowicz_ka: muszą się schować na parę dni do piwnicy w---w... Polaków ich przerosło. Naszczęście mają swoje Ukrainki w domu które pogłaszczą ich o kucyku na głowie i pryszczach. Czekają aż ich lider Biedroń powie coś mądrego

426

Otwarto Konsulat Honorowy Izraela. Adres? Tajny.

Otwarto Konsulat Honorowy Izraela. Adres? Tajny.

"Ale po co o tym mówić. To niedobra jest."

blastocysta
z
trojmiasto.pl
dodany: przedwczoraj, 13:26:51
  • 37
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    trump
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    izrael
MadmaxPL
MadmaxPL 23 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 5
Czyli stamtąd PIS i KO ma dostawać wytyczne jak ropizdzic nasz kraj. Gdybyśmy mieli polityków z jajami a tak czekamy na wytyczne z wypiętą d--a.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

286

Święto muzyki we Francji. Gwałty, moździerze i podejrzane strzykawki

Noc z 21 na 22 czerwca miała być wielkim świętem muzyki na ulicach Francji. Fête de la Musique ponownie przyciągnęło do

drte111
z
o2.pl
dodany: 23.06.2026, 12:38:05
  • 51
  • #
    francja
  • #
    paryz
  • #
    polityka
MadmaxPL
MadmaxPL przedwczoraj, 10:55:14 via Wykop
  • 0
Ale dzięki temu osoby z kolorowymi włosami mają jaka kolwiek szansę na g---t a potem dumna aborcję.
Z resztą łazicie po ulicach zamiast się bać i siedzieć w domu to takie średniowieczne.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

705

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

Pokaż treści 18+

Nowy Dwór: amstaff wbiega na posesję i zagryza psa

W Nowym Dworze (dolnośląskie) pies wbiega na posesję i zagryza biegającego po podwórku chihuahua.

WielkiNos
z
tvn24.pl
dodany: 22.06.2026, 16:11:06
  • 108
  • #
    psiarze
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    truestory
  • #
    dolnoslaskie
  • #
    polska
MadmaxPL
MadmaxPL 23.06.2026, 04:39:31 via Wykop
  • 19
Wybranie tej rasy jest połączone z zaburzeniami właściela. Sam szedłem kiedyś ze swoimi Yorkami i miałem się z taką parka. Nie chciałem sprowokować niepotrzebnie zagrożenia i skręciłem wcześnie. Usłyszałem szczerzącą się lambadziare patrz przekąska poszła. Ta rasa jest walnięta bo ich właściciele to powodują.
Jestem wolontariuszem w schronisku i ta rasa jest wręcz potulna. Miałem pod opieką boksera jak ktoś mnie widział to się bał go , a on się bał kota
MadmaxPL - Wybranie tej rasy jest połączone z zaburzeniami właściela. Sam szedłem kie...

źródło: 212

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

772

Banderowcy nigdy nie wystąpili przeciwko ludności. Nauka w ukrainskiej szkole

To, jak ukraińska historiografia i oświata widzą Stepana Banderę, Organizację Ukraińskich Nacjonalistów, Ukraińską Powstańczą Armię i całą ukraińską ideologię nacjonalistyczną z tamtych czasów, ma ścisły związek z tym jak widzą II wojnę światową i okres powojenny.

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 21.06.2026, 20:08:16
  • 166
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    drugawojnaswiatowa
  • #
    2wojnaswiatowa
  • #
    nauka
MadmaxPL
MadmaxPL 22.06.2026, 05:16:20 via Wykop
  • 12
Każdy Ukrainiec na granicy chcąc wjechać czasowo do Europy powinien postawić klocka na zdjęciu Bandery i podetrzeć się czerwono czarna flaga. Brak wykonania zadania dożywotni zakaz wjazdu. Polecam poczytać sobie komentarze Ukraińców np n Facebooku. Ostatnio zrobiłem screena czego takiego np jeszcze przed odebraniem orła.
MadmaxPL - Każdy Ukrainiec na granicy chcąc wjechać czasowo do Europy powinien postaw...

źródło: 8307

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MadmaxPL
MadmaxPL 22.06.2026, 12:56:52 via Wykop
  • 0
@uciuuu: nie będę wklejał wszystkiego bo jest za grube każdy osobiście może przeczytać pod jakimkolwiek postem co oni piszą. To nadaje się do zamknięcia granicyz nimi. Banderland niech radzi sobie sam i niech zabiera swoich inżynierów myjących nam kible i to potrafią spierdzielic

471

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Szef MSZ Ukrainy Andrij Sybiha grozi Polsce.

Sybiha zapowiedział "symetryczne" reakcje na działania uznane za nieprzyjazne

etepetete
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.06.2026, 14:47:42
  • 187
  • #
    polityka
MadmaxPL
MadmaxPL 22.06.2026, 05:25:58 via Wykop
  • 8
Ja się zastanawiam gdzie jest piąta kolumna pampersów ukraińskich na wykopie. I czemu jeszcze za wszystko nie obwiniają Konfederacji. No dawać ukroluby wyłaźcie z piwnic.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

932

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

"Pierwszeństwo mają Ukraińcy". Żabka reaguje po ogłoszeniu, które wywołało burzę

Ogłoszenie o pracę w Żabce wywołało burzę w sieci. Prowadząca sklep Ukrainka napisała wprost, że zatrudni tylko swoich rodakow

karol1011
z
fakt.pl
dodany: 20.06.2026, 03:21:16
  • 182
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
MadmaxPL
MadmaxPL 21.06.2026, 18:13:27 via Wykop
  • 8
Ukraina to jest koń trojański. Oni są bardzo podobni charakterem do Żydów ich nie da się lubić..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

830

Prezydent Wałbrzycha zarobił w szpitalu 400 tysięcy! Pracuje na ćwierć etatu

Prezydent Wałbrzycha zarobił w szpitalu 400 tysięcy! Pracuje na ćwierć etatu

Stary temat, ale warty uwagi przy tym co się dzieje. Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej dorabiając na ćwierć etatu w szpitalu zarobił 400 tysięcy złotych. Warto zauważyć, że te zarobki są z 2021 roku jeszcze sprzed czasów sporej inflacji.

Car_Roman
z
polityka.se.pl
dodany: 20.06.2026, 18:55:47
  • 53
  • #
    walbrzych
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    dolnyslask
  • #
    polityka
  • #
    finanse
  • #
    sluzbazdrowia
MadmaxPL
MadmaxPL 21.06.2026, 07:05:29 via Wykop
  • 7
Za PiSu i KO zbliżyliśmy się do Ukrainy. Z resztą całą Unia Europejska to już cyrk i kołchoz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

462

W Polsce trwa cicha wojna służb. Najbardziej aktywny jest wywiad ukraiński

W Polsce trwa cicha wojna służb. Najbardziej aktywny jest wywiad ukraiński

"Panie Boże, broń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami poradzę sobie sam". Po rozpoczęciu pełnoskalowej wojny na Ukrainie dwu- czy nawet trzykrotnie zwiększyły się obsady działających przy ambasadach tzw. stacji, które m.in. koordynują działania funkcjonariuszy wywiadów na terenie Polski.

potspodpach
z
rp.pl
dodany: 18.06.2026, 10:24:22
  • 116
  • #
    sluzbyspecjalne
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
MadmaxPL
MadmaxPL 18.06.2026, 17:05:48 via Wykop
  • 2
@EmDeCe: gość ma dwie flagi na Facebooku co któryś pod swoim ryjem flaga Ukrainy. Ty może pojedź do Rosji i się pień tam. Nie interesuje nas że zakochałeś się w Ukraince bo zdobycie Polki Cię przerosło. Dziwne że wspominasz komuś ruski onucyzm sam będąc pampersem Ukrainy. My nie mamy flag Rosji a krytyka banderowskiej Ukrainy to powinna być naturalna kolej rzeczy. Oby Rosja ich wyleczyła z tego banderyzmu.
Obie konfederację

270

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Koniec rynku pracownika - Mazowsze zasypane ofertami, wschód bez szans

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane o popycie na pracę na koniec I kwartału 2026 roku. Choć liczba wakatów wzrosła kdk do poziomu 100,2 tys., to ekonomiści PKO BP alarmują: ogólny popyt na pracownika pozostaje niski, a rynek mocno się kurczy. Mamy do czynienia z Polską dwóch prędkoś

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 15.06.2026, 17:59:50
  • 145
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
MadmaxPL
MadmaxPL 15.06.2026, 22:53:14 via Wykop
  • 105
Ja jako specjalista miałbym teraz problem w ogarnięciu pracy w 300 tys mieście a co dopiero młodzi. To nawet nie rynek pracownika czy pracodawcy tylko już walka o przetrwanie.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MadmaxPL
MadmaxPL 16.06.2026, 07:37:51 via Wykop
  • 4
@JohnyArkad: ale ja nie mówię że problem mają tylko pracownicy ale i też firmy. Nie ma zleceń i to w całej Europie. Jeżeli chodzi o sytuację pracowników to raczej ciężko teraz odejść do innej pracy i tam dostać więcej. Każdy trzyma się pracy a rotacja jest tam gdzie była jest i będzie.
PS wiem co to bieda mam już 40 lat. Zaczynałem pracę za 5 zł na czarno. Teraz jest

483

Przyszłoroczny plan NFZ z dziurą na 21 mld zł. Za brak pieniędzy zapłacą pacjenc

Przyszłoroczny plan NFZ z dziurą na 21 mld zł. Za brak pieniędzy zapłacą pacjenc

Do końca tego roku w budżecie NFZ zabraknie 16 mld zł, a w przyszłym luka wzrośnie o kolejne 21 mld zł

tomasztomasz1234
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 15.06.2026, 20:05:35
  • 69
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    nfz
MadmaxPL
MadmaxPL 16.06.2026, 04:10:44 via Wykop
  • 6
@maciej-mmmmm: izraelski czopek PiS ?

345

Porozumienie USA z Iranem nas nie obowiązuje - stwierdził izraelski minister

Porozumienie USA z Iranem nas nie obowiązuje - stwierdził izraelski minister

Kochamy Stany Zjednoczone, ale nie jesteśmy jakąś republiką bananową" - dodał.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 15.06.2026, 12:26:29
  • 29
  • #
    polityka
  • #
    izrael
  • #
    iran
MadmaxPL
MadmaxPL 16.06.2026, 01:46:53 via Wykop
  • 25
@oligopol: obejrzyj sobie sadistica czy sadola co robią twoi zwykłym ludziom. Wsadź żydów na tereny obcego państwa. Jak USA tak kocha tych ludobójców to niech zabiera ich wszystkich do siebie. Żydzi nie nawidzą chrześcijan zresztą gardzą nawet Jezusem. 90 % świata nienawidzi Izraela. Jest taki gość co na live łączy się ze zwykłymi Izraelczykami za każdym razem mówią żeby wybić wszystkie dzieci palestyńskie. Jeśli według Ciebie to normalne to według

119

Egzekucja w Białej Podlaskiej. Zabito rosyjskiego opozycjonistę i malarza

Egzekucja w Białej Podlaskiej. Zabito rosyjskiego opozycjonistę i malarza

W Białej Podlaskiej zabito rosyjskiego opozycjonistę malarza, który ostro krytykował Putina. Podobne przypadki miały miejsce wcześniej w Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

Polski_Partyzant
z
podlaski.info
dodany: 15.06.2026, 17:57:53
  • 21
  • #
    rosja
  • #
    kryminalne
MadmaxPL
MadmaxPL 15.06.2026, 22:49:14 via Wykop
  • -2
@glassmice: wy się przy wyborach pienić się będziecie nie wystarczy leków na padaczkę. Pampersy ukraińskie naszczęście macie ciągle na sobie. Ostatecznie garnek z głowy zdejmiecie . Bardziej pro polskiej partii nie ma no ale przecież trzeba być czymś sługa. Zawyczaj piszą to osoby z obcą flaga w profilowym.

233

Czy Polska przekazała MiGi-29 Ukrainie? Tomczyk: "Obecny rząd nie przekazał"

Czy Polska przekazała MiGi-29 Ukrainie? Tomczyk: "Obecny rząd nie przekazał"

Wiceszef MON Cezary Tomczyk w rozmowie na antenie Radia ZET ujawnił kulisy negocjacji dotyczących przekazania myśliwców MiG-29 dla Ukrainy. Okazuje się, że obecny rząd nie zrealizował transferu, ponieważ prowadzi z Kijowem zaawansowane rozmowy na temat pozyskania w zamian unikalnej technologii drono

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 15.06.2026, 09:18:48
  • 58
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    samoloty
  • #
    wojna
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
MadmaxPL
MadmaxPL 15.06.2026, 22:33:05 via Wykop
  • -4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

288

Runął 50-metrowy maszt. Policja bada, czy ktoś celowo odkręcił śruby [zdjęcia]

Runął 50-metrowy maszt. Policja bada, czy ktoś celowo odkręcił śruby [zdjęcia]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie, 14 czerwca, w miejscowości Krajno Pierwsze (gmina Górno). O

konrad-koneczny
z
kielce112.pl
dodany: 15.06.2026, 04:15:41
  • 94
  • #
    telekomunikacja
  • #
    wypadek
  • #
    policja
  • #
    it
  • #
    informatyka
  • #
    komputery
MadmaxPL
MadmaxPL 15.06.2026, 19:01:32 via Wykop
  • 0
@niko444: jest i ktoś z fobia konfederacji. Im bliżej wyborów tym będziecie się bardziej trzęść i pienić. Przypominam oni nie rządzili tak naprawdę nie mieli na nic wpływu . A jedyni nie biegają z przypinkami Izraela Ukrainy LGBT czy innych bzdur. Jedyni mówią coś z sensem i propolsko. Nie próbują wciągnąć nas w ukraińską wojnę.

472

To ich ostatnie zdjęcie. Brutalne zabójstwo. Ciała rzucili krokodylom

Pokaż treści 18+

To ich ostatnie zdjęcie. Brutalne zabójstwo. Ciała rzucili krokodylom

Rod i Rachel Saunders zostali brutalnie zamordowani w RPA. Brytyjscy botanicy szukający rzadkich kwiatów byli torturowani

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 12.06.2026, 06:51:33
  • 149
  • #
    rpa
  • #
    kryminalne
MadmaxPL
MadmaxPL 12.06.2026, 15:22:26 via Wykop
  • 28
Wy piszecie że w życiu tam nie pojedziecie to właśnie dzięki PIS I PO oni przyjadą do was.
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

658

Dronowanie terrorystów z IDF

Dronowanie terrorystów z IDF

Libański ruch oporu przyjął taktykę z frontu Ukraińskiego. Kompilacja z 1,5 miesiąca. Enjoy :)

renegatt
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 06:49:12
  • 160
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zydzi
  • #
    wojna
  • #
    zbrodniarzewojny
MadmaxPL
MadmaxPL 10.06.2026, 19:19:24 via Wykop
  • 1
Za miesiąc czekam na kolejny film oby dłuższy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

420

Polacy pracują jedni z najdłużej w Europie. To nie powód do dumy

Polacy pracują jedni z najdłużej w Europie. To nie powód do dumy

Polska zajmuje 5 miejsce w UE pod względem długości tygodnia pracy, czyli średnio 38 godzin, a dla samozatrudnionych jeszcze dłużej. Czyli co tracimy tracimy przez fikcyjne samozatrudnienie, niskie płace wymuszające dłuższą pracę i słabość PIP

minister-danych-z-d
z
relacje.news
dodany: 07.06.2026, 13:01:22
  • 113
  • #
    rynekpracy
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
  • #
    ciekawostki
MadmaxPL
MadmaxPL 07.06.2026, 17:33:14 via Wykop
  • 0
Ja miesięcznie pracuje na etacie i u siebie po 350/400 godzin. Pracowałem kiedyś w Niemczech oni wychodzą w piątek o 12 do domu, w pracy zostają tylko parobki. Zasuwamy a i tak musimy kupić to co powstanie w Niemczech.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Blue

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 19.03.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking