Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TomdeX

TomdeX

Dołączył 11 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 95477
  • Znaleziska 31102
  • Mikroblog 64375
  • Obserwujący 28
  • Obserwowane 138

2816

Przyłapane gnoje na wyrzucaniu budowlanego syfu w lesie

Przyłapane gnoje na wyrzucaniu budowlanego syfu w lesie

Mordy zdziwione. Pięknie widać tablice rejestracyjną.

Pro-Xts
z
facebook.com
dodany: 25.04.2026, 19:20:11
  • 211
  • #
    ekologia
  • #
    srodowisko
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
TomdeX
TomdeX 25.04.2026, 21:37:52 via Wykop
  • -10
limity roczne a poza tym trzeba odstać swoje.


@guilmonn: bez przesady, nawet jak przekroczysz limit, który wcale nie jest mały to płacisz grosze, a kolejki? Robiłem generalny remont, 8 przyczep gruzu i w sumie nigdy żadnej kolejki u siebie nie widziałem. Zależy do PSZOKu i godziny, ale bez przesady. żeby to był powód wywalania do lasu.
TomdeX
TomdeX 26.04.2026, 06:51:58 via Android
  • -6
@pioter_ciemiezca: przecież zawsze się płaciło za śmieci, kiedy jeszcze były wysypiska też. To nie jest powód, żeby wyrzucać je do lasu...
TomdeX
TomdeX 26.04.2026, 07:14:03 via Android
  • 0
@pioter_ciemiezca: a dlaczego masz nie płacić więcej, jak inflację wywaliło w kosmos na przestrzeni paru lat? Pieniądz traci na wartość.
innych
innych
25.04.2026, 21:38:53
  • 1890
ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawołam jak się okaże z tego afera za jakiś czas

#latwogang
innych - ludzie naprawdę wpłacą 70mln na fundację takiego typa xd
plusujcie to zawoła...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-25 233633

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomdeX
TomdeX 25.04.2026, 22:39:07 via Wykop
  • 16
@innych: jak to fundacja, większość na utrzymanie jej i promocję, nie po to się je zakłada, żeby nic z nich nie mieć, Friz o tym wie i oni też. Owsiak nie jest inny.
  • Odpowiedz

437

Strajk w Dino w sobotę 25 kwietnia

Strajk w Dino w sobotę 25 kwietnia

Dwugodzinne wstrzymanie pracy, wyjście przed sklepy i wspólny protest. Tak ma wyglądać strajk ostrzegawczy w Dino Polska.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 25.04.2026, 08:12:27
  • 117
  • #
    dino
  • #
    strajk
  • #
    handel
TomdeX
TomdeX 25.04.2026, 12:52:46 via Wykop
  • 71
Miał być i nie było, u mnie 2 markety Dino i w obu normalnie pracowały.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TomdeX
TomdeX 25.04.2026, 14:49:10 via Wykop
  • 4
U mnie było.Zajechałem o 13.00 i musiałem wrócić po godzinie.


@ACM04: ciekawe czy jeszcze pracują, czy wypowiedzenie dostały... Jakby wszystkie sklepy brały równo udział to wszystkich nie zwolnią, ale jak tylko część to na pewno dostaną, chociażby po kieszeni.
huopisko
huopisko
24.04.2026, 15:18:11
  • 2154
nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze
piękny kontrast pomiędzy zagłodzonym państwowym szpitalem, z którego odpada tynk, a drogimi samochodami lekarzy zaparkowanymi tuż pod nim
to powinno dostać jakąś nagrodę pokroju World Press Photo of the Year

#medycyna #nfz #lekarz #lekarz100k #konowalposting #polska
huopisko - nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze
p...

źródło: 1000005878

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomdeX
TomdeX 24.04.2026, 19:27:41 via Wykop
  • 2
@huopisko: Hipokrates w grobie się przewraca...
  • Odpowiedz

484

GlobalEye zastąpi AWACSa w NATO? Boeing przegrywa z Saabem w Europie

GlobalEye zastąpi AWACSa w NATO? Boeing przegrywa z Saabem w Europie

Sojusz Północnoatlantycki przygotowuje się do fundamentalnej zmiany we flocie samolotów wczesnego ostrzegania. Według najnowszych doniesień, NATO zamierza zrezygnować z zakupu amerykańskich maszyn Boeing E-7A Wedgetail, na rzecz europejsko-kanadyjskiego rozwiązania

Portal_Obronny
z
portalobronny.se.pl
dodany: 23.04.2026, 19:54:52
  • 55
  • #
    nato
  • #
    militaria
  • #
    samoloty
  • #
    lotnictwo
  • #
    informacje
TomdeX
TomdeX 24.04.2026, 19:25:57 via Wykop
  • 61
Waszyngton nie będzie zachwycony że Europa coraz częściej omija ich zbrojeniówkę.


@real_scoria: sami sobie są winni, olewając dostawy, strasząc Europę wyjściem z NATO, bo nie dołączyła do walki z Iranem... To nie jest partnerstwo.

2697

Prima aprilis

Prima aprilis

Dowiezienie dziecka do prywatnej szkoły pod same drzwi stoi w hierarchii codziennych obowiązków tak wysoko, że każdy, kto występuje przeciwko temu procederowi, jest złym człowiekiem. Historia nieciekawa, do której pewna osoba postanowiła dorobić bogatą opowieść o codziennej udręce.

o__0
z
youtube.com
dodany: 19.04.2026, 07:01:15
  • 505
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    warszawa
TomdeX
TomdeX 19.04.2026, 08:48:12 via Wykop
  • 5
trzeba popcorn zamiast kawki


@honorowy_dawca_nasienia: dokładnie, popcorn starczy, bo ciśnienie samo wzrasta oglądając ten film.
TomdeX
TomdeX 19.04.2026, 14:10:22 via Wykop
  • 3
Złoto. Oranie celebrytów lvl expert.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3221

Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce

Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce

Zarządzajacy torem Automobilklub Wielkopolski otrzymał oficjalną decyzję w tej sprawie od Głównego Inspektora Ochrony Śr

Beltazor
z
radiopoznan.fm
dodany: 14.04.2026, 15:33:36
  • 445
  • #
    poznan
  • #
    tor
  • #
    motoryzacja
  • #
    wyscigi
TomdeX
TomdeX 14.04.2026, 16:14:58 via Android
  • 19
A później, że po ulicach szaleją, a nie na torze... No cóż, tor właśnie zamknięty.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TomdeX
TomdeX 14.04.2026, 16:27:02 via Android
  • 5
@263473: ale tu nie chodzi nawet o z-----------e, a szybkie przyspieszanie, wielu samo to że jest szybsze auto czy głośniejsze przeszkadza i mówią, czemu to na torze nie jedzi, a po mieście, no to teraz toru już nie ma i tylko miasto zostaje.

613

Poproszę na siebie

Poproszę na siebie

Zebranie w szkole to jest takie ważne wydarzenie, na które trzeba przyjechać samochodem i zaparkować pod samym wejściem. Albo najlepiej w klasie. Nieważne, że obok są wolne miejsca postojowe oraz ogromny parking centrum handlowego. Od zawsze tak się parkowało. Komuś się to nie podoba?

o__0
z
youtube.com
dodany: 12.04.2026, 07:01:59
  • 163
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
  • #
    policja
TomdeX
TomdeX 12.04.2026, 10:07:48 via Wykop
  • 27
Piękny przykład ci rodzice dają dzieciom, nie będę szła 8 minut z centrum, stanę na trawniku i wywalone. Później, że młodzi też mają wywalone i robią to samo, no w szkole tego ich nie nauczyli.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

636

Nie wolno mówić źle o żydach. Awantura na spotkaniu z Sikorskim.

Nie wolno mówić źle o żydach. Awantura na spotkaniu z Sikorskim.

przypomnę wszystkimi co się działo, jak usuwa się ludzi zadających niewygodne pytania.

KolorowyWielkiSwiatPolski
z
fakt.pl
dodany: 12.04.2026, 09:28:56
  • 90
  • #
    polityka
  • #
    sikorski
  • #
    kolaicjaobywatelska
TomdeX
TomdeX 12.04.2026, 10:02:06 via Wykop
  • 0
Dlaczego?


@tomaszkus:
TomdeX - >Dlaczego?

@tomaszkus:

źródło: czemu-usa-wspiera-izrael-v0-hidixd9dbfuc1

Pobierz
Czoso
Czoso
12.04.2026, 07:41:16
  • 1966
#stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza
Czoso - #stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza

źródło: obraz

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomdeX
TomdeX 12.04.2026, 09:18:12 via Wykop
  • 48
@Czoso: kupują 5 metrowe suvy do miasta i zdziwieni, że mają problem z miejscami. Do tego dorzucić niechęć przejścia nawet 200m, bo przecież jest samochodem to nie będzie jeszcze ileś tam metrów dreptał do celu i mamy obraz patusiarstwa drogowego i to tego najgorszego.
  • Odpowiedz

2476

Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.

Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.

Gdzie podziało się brakujące 20 gramów twojej ulubionej tabliczki? Choć ceny kakao na światowych rynkach drastycznie spadły, sklepowe półki rządzą się własną, słodko-gorzką logiką. W niedzielę przypada Międzynarodowy Dzień Czekolady. Według danych o koszyku wielkanocnym, zebranych przez Bank Pekao,

airaG
z
businessinsider.com.pl
dodany: 12.04.2026, 08:53:50
  • 330
  • #
    kakao
  • #
    czekolada
  • #
    jedzenie
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
  • #
    polska
TomdeX
TomdeX 12.04.2026, 09:15:44 via Wykop
  • 359
Kupili kakao na górce i teraz muszą wyprzedać zapasy... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

871

Hotel Gołębiewski w Pobierowie będzie zatrudniał imigrantów

Hotel Gołębiewski w Pobierowie będzie zatrudniał imigrantów

Może i zepsuli krajobraz ale za to ubogacą kulturowo.

dolina_korupcji
z
podroze.onet.pl
dodany: 11.04.2026, 16:51:51
  • 262
  • #
    imigranci
  • #
    hotelarstwo
  • #
    bezrobocie
  • #
    praca
  • #
    4konserwy
  • #
    januszebiznesu
TomdeX
TomdeX 11.04.2026, 20:51:06 via Wykop
  • 11
pełno młodych ludzi narzeka, że od miesiecy szukają pracy i nie moga nic znaleźć, i że dawniej takich problemów nie mieli


@xpear: bo imigranci robią za minimalną, a Polacy nie będą.
Arutam2002
Arutam2002
11.04.2026, 18:57:56
  • 45
#przegryw jem serek homogenizowany z piątnicy o smaku stracciatelli
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomdeX
TomdeX 11.04.2026, 20:29:29 via Wykop
  • 1
jem serek homogenizowany z piątnicy o smaku stracciatelli


@Arutam2002: ja uwielbiam o smaku słonego karmelu, świetny.
  • Odpowiedz
r5678
r5678
11.04.2026, 14:47:10
  • 1530
Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu psychicznym że musiał wyrwać jakiegoś chwasta.

#kryminalne #s---------a #bron #policja #obronakonieczna
r5678 - Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu...

źródło: Screenshot 2026-04-11 at 16-45-49 #BystrzycaKłodzka - Search _ X

Pobierz
r5678 - Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu...
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomdeX
TomdeX 11.04.2026, 16:26:38 via Wykop
  • 19
jeśli nie miał pozwolenia na b--ń do ochrony własnej to chyba nawet nie mógł jej sobie załadowanej nosić przy dupie.


@tonawegla: Nawet b--ń do celów sportowych można nosić przy sobie, tyle że zakrytą. Ale skoro to instruktor to zapewne miał pozwolenie na b--ń do ochrony osobistej, no ale nie ma co gdybać, zobaczymy co z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz
TomdeX
TomdeX 11.04.2026, 16:37:55 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
TomdeX
TomdeX 11.04.2026, 17:02:22 via Wykop
  • 22
powinien od razu celować w głowę i wyrwać trzy chwasty


@Xuzoun: w głowę się nie celuje, za mała szansa na trafienie, to nie jest film ( ͡° ͜ʖ ͡°) W głowę się celuje, jak już cel leży i kiedy chce się upewnić, że nie przeżyje, ale tak robi się głównie na misjach, no i wtedy sąd by mu dowalił, bo to celowe zabicie, a nie obrona
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
10.04.2026, 07:14:47
  • 21
Próbuje się wczuć w sytuacje jakiegoś przysłowiowego Mireczka, który w 2015 roku kupił akcje Nvidia i po 3 latach miał 1000% zysku. Trzymał się mocno za j---a żeby nie sprzedać, wierzył w te firmę. Fajnie, ja też wierze w moje inwestycje, ale jak jakaś zrobi 1000%, to bym chyba nie wytrzymał i sprzedał. No i potem ta sama inwestycja, co zrobiła mu 1000% przez następne 7 lat robi kosmiczny wynik.
To chyba
jatutylkonamoment - Próbuje się wczuć w sytuacje jakiegoś przysłowiowego Mireczka, kt...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomdeX
TomdeX 10.04.2026, 09:14:00 via Wykop
  • 1
kupuli bitcoiny poniżej dolara. Czasami się zastanawiam czy ktoś z nich utrzymał do 120 000$ czy wszyscy szczęśliwie posprzedawali jak wzrosło do 50$


@HammerWZZN: Już niewielu pamięta, jak btc spadło do paru tysiaków, ludzie zamiast kupować to wieszczyli rychły koniec wielu dokupowało ( ͡° ͜ʖ ͡°). Giełda od zawsze była dla mocny graczy z jajami, albo przejebiesz, albo dużo zyskasz.
  • Odpowiedz

630

Iran nie ustąpi. Cieśnina Ormuz pozostanie zamknięta

Marynarka wojenna irańskiego Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) stanowczo odrzuciła żądania Donalda Trumpa dotyczące otwarcia strategicznego szlaku. "Cieśnina Ormuz nigdy nie powróci do dawnego stanu, zwłaszcza dla Ameryki i Izraela" ogłosili Irańczycy.

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 06.04.2026, 08:00:02
  • 101
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    militaria
  • #
    ciesninaormuz
  • #
    izrael
TomdeX
TomdeX 06.04.2026, 13:14:02 via Wykop
  • 6
Mamy ambasadę i ambasadora Iranu w Polsce. Może najwyższy czas zapukać i zacząć dyskusje co, jak i ile.


@Hanys_Mori: każdy kraj europejski to robi, dziwne, jakby Polska tego nie robiła. Francja w sumie pierwsza się dogadała.
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
05.04.2026, 20:24:23
  • 17
Infrastruktura portu w Noworosyjsku skutecznie zestrzeliła ukraińskie drony.

#ukraina #wojna #rosja
Sweet-Jesus - Infrastruktura portu w Noworosyjsku skutecznie zestrzeliła ukraińskie d...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomdeX
TomdeX 05.04.2026, 22:24:53 via Wykop
  • 0
@Sweet-Jesus: spore te drony, że się tak jarają... a nie, czekaj...
  • Odpowiedz

1639

Biedni rodzice

Biedni rodzice

Ktoś wpadł na pomysł zorganizowania przedszkoli pośród zabudowy jednorodzinnej. Rodzice dobrowolnie wybrali placówki, znając lokalizację i warunki. Nie zamierzają jednak dostosowywać swojego życia do własnych wyborów i rezygnować z komfortu. Żadnego chodzenia. Wyłącznie podjeżdżanie pod same drzwi p

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 05.04.2026, 07:01:24
  • 427
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    stopcham
TomdeX
TomdeX 05.04.2026, 12:34:49 via Wykop
  • 13
Ja to czekam aż ktoś wkońcu weźmie ich do sądu.


@pyszniarz: miał przecież wiele spraw, chyba żadnej nie przegrał.

Celowe podchodzenie pod cofający samochód?


@pyszniarz: chamskie, ale nie jest niezgodne z przepisami, w końcu tego auta tam nie powinno być, a pieszy może stać na chodniku w każdym miejscu i ile mu się podoba.
TomdeX
TomdeX 05.04.2026, 12:37:32 via Wykop
  • 10
policja z iq mniej wiecej takim jak ma moj pies...


@klicek: od policja z daleka, po obniżeniu wymagania w testach przyjmują jak leci, imbecyli też. Później im sodówa odwala, że mają więcej prawa od innych. Jeszcze się policja chwali, jak to teraz więcej ludzi idzie do policji - no shit, sherlock.
TomdeX
TomdeX 05.04.2026, 13:00:05 via Wykop
  • -21
Ogólnie w większości się z nimi zgadzam, ale no ten siwy może lekko beknąć, jazda rowerem po chodniku, otwarcie czyjegoś auta i zgaszenie silnika jest normalnie karalne i wszystko zostało nagrane.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TomdeX
TomdeX 05.04.2026, 13:27:14 via Wykop
  • -15
na podstawie jakiego przepisu zgaszenie czyjegoś auta jest karane? 😂


@adrninistrator: Otwarcie drzwi lub włożenie rąk do wnętrza pojazdu bez zgody właściciela stanowi ingerencję w jego prywatną przestrzeń. W polskim prawie ingerencja w cudzy samochód może być traktowana podobnie jak naruszenie miru domowego (choć samochód nie jest "domem", orzecznictwo chroni prywatność pojazdu), nawet jeśli samochód jest pozostawiony z włączonym silnikiem, nie uprawnia to osób trzecich do otwierania go i manipulowania

51

Cezary Pazura nie ma nic przeciwko jeżdżeniu po chodniku ale ma problem z nagryw

Cezary Pazura nie ma nic przeciwko jeżdżeniu po chodniku ale ma problem z nagryw

nagrywaniem a to jest czynnośc w pełni legalna natomiast jazda wzdłóż chodnka zaraz obok placówek wychowawczych gdzie takie niebezpieczne i nielegalne zachowanie doprawadza do utraty zdrowia i/lub życia według Pazury jest ok.... prawo jazdy w czipsach znalezione przez oboje inteligentów

Vraagno
z
donald.pl
dodany: 04.04.2026, 17:35:00
  • 11
  • #
    konfitura
  • #
    polskiedrogi
  • #
    afera
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    samochody
TomdeX
TomdeX 04.04.2026, 18:51:22 via Wykop
  • 0
ci kretyni zrobią zaraz zamach na ich zdrowie i życie zamiast po sekundzie od zwrócenia uwagi przeprosić i wyjechać.


@Commodore_64: tak to jest, jak bogata warszafka żyje w swoje bańce. Jak śmie plebs zwracać im uwagę.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 32
  • Strona 3 z 32
  • >

Tomasz

  • Lubię placki.
  • Piwnica
  • https://www.facebook.com/ProHaven
  • tomdex1@wp.pl

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 02.06.2016

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 02.03.2018

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 19.07.2016

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 07.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.04.2019

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 22.02.2016

    Pozytywnie Zakręcony
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia