Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ice_Glaze

Ice_Glaze

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 26447
  • Znaleziska 5185
  • Mikroblog 21262
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 13
PryciarzSledczy
PryciarzSledczy
50 min temu
  • 2
Tak przerywając na chwilę reprezentacyjne perypetie i wracając na poletko plus(jeszcze)ligi - Indykpol AZS Olsztyn od przyszłego sezonu z drugim tytularnym sponsorem: Energą.

http://energaindykpolazs.pl

A no i pozaolsztynowo to Ślepsk zdecydował się na udział w Pucharze Challenge - o tym jak chętnie zespoły się o to biły widać po tym, że wziął to dopiero 10 zespół w tabeli... xD
#siatkowka #plusliga
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze 13 min temu via Wykop
  • 0
Ślepsk zdecydował się na udział w Pucharze Challenge


@PryciarzSledczy: nie chciał tego Olsztyn, Kędzierzyn, Gdańsk to trafiło do Suwałk.

Indykpol AZS Olsztyn od przyszłego sezonu z drugim tytularnym sponsorem:
  • Odpowiedz
melquiades
melquiades
20 godz. i 15 min temu
  • 263
Dobrze rozumiem że wezwali chłopa do prokuratury zarazem odmawiając prawa do obecności prawnika, gość zatem nie odpowiadał na żadne pytania i teraz cała rządowa klika z premierem na czele kręci narrację o "niewiarygodnym świadku który dużo gada tylko w mediach"? Niesamowite jacy prymitywni ludzie nami rządzą
#polityka #kanalzero #bekazlewactwa
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze 27 min temu via Wykop
  • 0
@melquiades:
Możesz podać źródło że nie pozwolono mu uczestnictwa prawnika?

Wczoraj na konferencji poinformowano że:

Świadek zakomunikował, że nie chce zeznawać bez udziału pełnomocnika. Poinformował, iż nie udało mu się do chwili obecnej ustanowić pełnomocnika.
  • Odpowiedz

578

Kolejny lekarz przerywa milczenie. Uciszali, gdy zgłaszałem patologie.

Kolejny lekarz przerywa milczenie. Uciszali, gdy zgłaszałem patologie.

Wszelkie nagłaśnianie patologii jest napiętnowane. Osobiście kilka razy spotkały mnie próby uciszania za nagłośnienie patologii w obrębie szpitali - mówił rzecznik Naczelnej Izby Lekarskiej Jakub Kosikowski. Opowiedział o sytuacji, w której ukarano go za wytknięcie błędu w sposobie leczenia.

Emerald84
z
polsatnews.pl
dodany: 5 godz. i 30 min temu
  • 72
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    zdrowie
  • #
    lekarz
Ice_Glaze
Ice_Glaze 3 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 15
Ale kto go uciszał? Prokuratorzy, policja? Politycy?? Jakaś władza?
Czy może inni lekarze - ich środowisko?
Widziałem protesty lekarzy i medyków że im za mało płacą ale czy były protesty że nieprawidłowości sa zamiatana pod dywan?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ice_Glaze
Ice_Glaze 1 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 1
@PowiatowyBanan: Moje pytanie było bardziej retoryczne.

309

Johannesburg w RPA zanim czarni doszli do władzy.

Johannesburg w RPA zanim czarni doszli do władzy.

Tak wyglądał Johannesburg jak jeszcze rządzili biali. Dzisiejszy Johannesburg jest cieniem samego siebie. Niektóre europejskie stolice dzisiaj idą tym samym śladem.

eeeedzinnn99
z
youtube.com
dodany: 20 godz. i 38 min temu
  • 82
  • #
    swiat
  • #
    imigranci
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Ice_Glaze
Ice_Glaze 6 godz. i 9 min temu via Wykop
  • -9
Chciałbym zwrócić delikatna uwagę, że biali w RPA to są nachodzący tak samo jak osoby czarnoskóre które obecnie "przejmują" Europę.
Inna alegoria. Zaborcy tacy jak np: Prusy rozgrabili Polskę od 1772 bo byliśmy słabi nie potrafiliśmy zarządzać własnym krajem.
Jeśli Mokambe chce ale nie potrafi zarządzać własnym krajem to niech sra pod krzakiem i dłubie patykiem w kupie ale to jego kraj i ma do tego prawo.
  • 12
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ice_Glaze
Ice_Glaze 5 godz. i 20 min temu via Wykop
  • -8
bo tam była pustka - to były bardzo słabo zaludnione tereny


@ikov: ta definicje spełnia kanadyjski Jukon - czy mam prawo tam obecnie pojechać i zając sobie cześc ziemi Kanady? Mogę? Prawda?

Wyobraź sobie, że w okolicach 5 czy 6 wieku naszej ery nasze tereny były w dużej mierze opuszczone. Wcześniej byli tu celtowie czy goci, ale większość odeszła i została tzw. pustka osadnicza, ułamek tego co wcześniej. I wtedy z południowego
Ice_Glaze
Ice_Glaze 4 godz. i 12 min temu via Wykop
  • -4
@Miszczu_wszystkiego: a te osoby "czarnoskóre to przyjechały z EU jak "bali" czy z regionów ościennych do aktualnych terytoriów RPA??
Ice_Glaze
Ice_Glaze 3 godz. i 49 min temu via Wykop
  • -3
@Miszczu_wszystkiego: przepraszam ale chciałbym wrócić do Twojego wcześniejszego wpisu.
Twierdzisz że jakaś domyślam sie większa cześć obecnych obywateli RPA to czarnoskórzy imigranci.
Czy możesz to określić cyfrą, wartością procentową. Maiłoby oprzeć sie o jakies źródło.

jakby 10 milionów Włochów osiedliło sie w Polsce to by byli
Ice_Glaze
Ice_Glaze 2 godz. i 47 min temu via Wykop
  • -4
@Miszczu_wszystkiego: W Afryce mieszały sie rody i klany czy jak oni się tam zwą. Tak samo na terenie EU mieszały sie pierw ludy (celci, goci, słowanie, galowie ect) a później rody (Habsburgów, Kapetyngów ect ect).
To co robili Europejczycy od "ery Kolumba" to czysty imperialistyczny najazd i grabież na rdzenne ludy całego świata. Takie sa fakty. Oczywiście można dywagować nt. rozwoju cywilizacyjnego ect ale ani brytole w "RPA" i Indiach
Ice_Glaze
Ice_Glaze 15 godz. i 2 min temu
  • 3
Łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#siatkowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarny_matt94
czarny_matt94
17 godz. i 5 min temu
  • 5
Jeśli sport to emocje czy tam rozrywka, to ja nic a nic nie czerpię przyjemności z ogladania polskiej kadry. Nasz styl jest so bólu przewidywalny, a świece gramy jak na przełomie lat 80 i 90.
#siatkowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze 16 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 5
@czarny_matt94:
IceGlaze - @czarnymatt94:

źródło: Grbic

Pobierz
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze 17 godz. i 35 min temu
  • 4
Śliwka z Szalupa ... chryste panie ( ಠ_ಠ)
#siatkowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak
17 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@Ice_Glaze: musi biegać Komenda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
groman43
groman43
18 godz. i 33 min temu
  • 5
#siatkowka Oczywiście spóźnię się na dzisiejszy mecz. Tym razem to wina PKP IC, nie moja. Dostałem 40 minut podróży gratis.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze 17 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 3
@groman43: 40 min więcej a cena ta sama. Ale szczęściarz!
  • Odpowiedz
vasos
vasos
23 godz. i 59 min temu
  • 5
#siatkowka w Orlean w tej chwili 39 stopni, a hala nie ma klimatyzacji :D

Ale grają z dodatkowymi przerwami po 8 i 16 punkcie, a przerwy między setami polsatowskie (5min) zamiast normalnych w VNL 2 minut. Kibiców za to jak na taką godzinę mnóstwo. Francja to nieodkryty teren organizacji turniejów. Ludzi tam jara sport. Nie napierdzielają na żaden że jest mniej popularny od drugiego. Utopia.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze 22 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 2
Orlean w tej chwili 39 stopni, a hala nie ma klimatyzacji


@vasos: Hala wybudowana w 2023r.
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze przedwczoraj, 15:56:35
  • 5
Gas Sales Piacenza wykupuje kontrakt Coopera Robinsona z Zaksy.
Obecnie ofensywa Zaksy to : Kapica i Rećko na ataku i na przyjęciu: Szymura, Zych i Kosiba. ( ಠ_ಠ)
Jak coś nie upolują na rynku "wtórnym" to Kentaki będzie nie wesoło.

#siatkowka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze
Autor
przedwczoraj, 15:59:04 via Wykop
  • 1
@czarny_matt94: zapomniałem że tu jest furtka...
  • Odpowiedz
vasos
vasos
przedwczoraj, 10:26:11
  • 7
#siatkowka wydaje mi się, że Kuba Balcerzak albo ogarnął sobie grafika albo leci na wersji premium AI, ale aż szkoda takiego skondensowanego terminarza nie słać dalej. Polacy grają większość meczów o dwudziestej. Nadal nie rozumiem, że nakładają się na siebie trzy turnieje w Europie zamiast to jakoś rozdzielić, bo w ostatnim tygodniu jest to zrobione idealnie (Osaka --> Belgrad --> Chicago). Ottawę/Brasilię z pierwszego tygodnia przenieść na drugi tydzień i
vasos - #siatkowka wydaje mi się, że Kuba Balcerzak albo ogarnął sobie grafika albo l...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze przedwczoraj, 15:43:14 via Wykop
  • 0
@vasos: "amator" z X robi lepszą robotę niż wszystkie kluby +L, sama +L, Polsat i PZPS razem wzięci.
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze przedwczoraj, 15:58:31 via Wykop
  • 1
@vasos: gdyby Polsat szanował siatkówkę dawno powinien mu zrobić jakiś program i ściągnąć go do Wwa.
A co mamy?? Wanio, Jarosz, Magiera.... (-‸ლ)
  • Odpowiedz

281

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Paczka papierosów za ponad 48 zł. Niemiecki budżet ma zyskać miliardy

Niemieckie Ministerstwo Finansów rozważa znaczące podniesienie podatku tytoniowego. Jak informuje niemiecka agencja prasowa dpa, resort chce w ten sposób zwiększyć wpływy do budżetu, ale przekonuje też, że chodzi o ochronę zdrowia publicznego i ograniczenie liczby palaczy.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 22.06.2026, 13:08:31
  • 182
  • #
    niemcy
  • #
    papierosy
  • #
    ciekawostkizniemiec
  • #
    ciekawostki
Ice_Glaze
Ice_Glaze przedwczoraj, 12:34:39 via Wykop
  • 1
@sraniesranie: łap plusika Mireczku. Też od ponad 10 lat nie palę i jest git! Yebać palaczy i niech grupo płacą.
Patrząc ile masz minusów to ten portal obecnie to totalny ściek.
scriptum_nox
scriptum_nox
22.06.2026, 18:09:38
  • 391
Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zepsuły podróżowanie?
Kiedyś człowiek się można było zgubić i trzeba było sobie poradzić. Dzisiaj nawet nie trzeba pamiętać, gdzie się zostawiło auto.
Wygodniej, ale jakoś mniej ciekawie. Kiedy ostatnio widzieliście turystę z mapą?

W sumie niby nikt nie zabrania, no ale jednak...

#podroze #nostalgia #technologia #podrozujzwykopem
scriptum_nox - Jestem jedyną osobą przed trzydziestką, która uważa, że smartfony zeps...

źródło: 1000022918

Pobierz
  • 239
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze przedwczoraj, 11:44:04 via Wykop
  • 0
Jestem na tyle stary, że pamiętam czasy jak sie jeździło za granicę z notatkami lub kupowało przewodnik typu Lonely Planet w którym były informacje gdzie co zwiedzać i gdzie sa noclegi.
Fajny klimat, nie sądze aby ludzie z ery smartphone kumali wiec jakikolwiek wywód na ten temat na tym portalu to strata czasu lub karmienie niedoyebanych trolli których obecnie mamy jakies 80%.
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
przedwczoraj, 10:03:38
  • 8
#tenis XD wspieranie dopingary, women moment
BigVV - #tenis XD wspieranie dopingary, women moment

źródło: NDcxMDIuYSUCGjt3Zg5sMEFCby0gV2JmFlp3ZmZCeXQbVz4iZBIvKA8dPz1nAj4nBxZjNCVaPiwMDCI3ZkMvdwJLLyEtE3whAEB9G3tFfXBUSX12Zx8-I0EF

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze przedwczoraj, 10:44:57 via Wykop
  • 0
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA:
IceGlaze - @ZAPRASZAMDO_POLONEZA:

źródło: urban

Pobierz
  • Odpowiedz
vasos
vasos
22.06.2026, 19:15:19
  • 6
#siatkowka grafika Kuby Balcerzaka

- Nasewicz wygrywa rywalizacje z Gomułką.
- Gierżot jeszcze się uratował przed odpuszczeniem. Pewnie przez brak pewności co do formy reszty.
- Firlej nie dostaje odpoczynku od gry na punkty i przy powrocie Komendy nie dostanie szansy Bakaj.
- Nowak i Poręba na środku dołączają do rywalizacji o ME.
vasos - #siatkowka grafika Kuby Balcerzaka

- Nasewicz wygrywa rywalizacje z Gomułką....

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze przedwczoraj, 05:30:59 via Wykop
  • 2
Firlej nie dostaje odpoczynku od gry


@vasos: zaora typa jak Janusza. Zarzadzanie zespołem Grbic ma tragiczne. Rozumiem, że na środku wypadł Huber i Bieniek i tu Nicola musi szyć ale na rozegraniu? On dobrze wiedział w trakcie sezonu klubowego kim będzie musiał grać.

Cieszy mnie, że Ciunek został w składzie. Pewnie nie dostanie za wiele gry ale dla niego to i tak przygoda życia.
Jak wypadnie Śliwka? Jak w Gliwicach nie
  • Odpowiedz

498

Czerwona kartka za domniemany rasizm. "Musimy założyć, że powiedział coś, czego

Czerwona kartka za domniemany rasizm. "Musimy założyć, że powiedział coś, czego

"Jeśli piłkarz zakrywa usta i mówi coś rasistowskiego, to oczywiście powinien zostać zawieszony. Musimy założyć, że powiedział coś, czego nie powinien był powiedzieć, w przeciwnym razie nie musiałby zakrywać ust" - powiedział szef FIFA.

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 20.06.2026, 15:06:15
  • 140
  • #
    mundial
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    4konserwy
  • #
    wydarzenia
Ice_Glaze
Ice_Glaze 21.06.2026, 09:48:55 via Wykop
  • -2
Kibice piłkarscy są zyebani do kwadratu. Po co pudrujecie chamstwo jakie macie w tej dyscyplinie sportu?
Po co typ zakrywał usta? Co? tic taca nie zjadł? Bo ma nieświeży zapach?
Nie po prostu ubliżał lub prowokował przeciwnikami - czy to na tle rasistowskim czy nie to chyba mało istotne.
Macie bydło na trybunach i prostaków na boisku.
Kto wiat sieje ten burze zbiera - nie było by tego przepisu gdyby nie zachowanie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ice_Glaze
Ice_Glaze 20.06.2026, 12:03:13
  • 6
Finał mistrzostw Polski
Pogoń Siedlce vs Ogniwo Sopot

W TV na Polsat Sport Fight
#rugby
Ice_Glaze - Finał mistrzostw Polski 
Pogoń Siedlce vs Ogniwo Sopot 

W TV na Polsat S...

źródło: 1000017456

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze 18.06.2026, 17:32:29
  • 1
Jedyne RPA które się liczy!! ᕦ(òóˇ)ᕤ

Oczywiście 99,99% piłkarzy to na żelowane cipy (0,1% to goście pokroju Wasyla czy Jaap Stam)

#mecz #mundial2026
Ice_Glaze - Jedyne RPA które się liczy!! ᕦ(òóˇ)ᕤ

Oczywiście 99,99% piłkarzy to na że...

źródło: Bookie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

angelofdeath007
angelofdeath007
18.06.2026, 17:34:22 via Wykop
  • 0
@Ice_Glaze: Lekka różnica jeśli chodzi o kadrę piłkarską
angelofdeath007 - @Ice_Glaze: Lekka różnica jeśli chodzi o kadrę piłkarską

źródło: 9b82a400-aa6e-11f0-b8ec-cd1dfec43095

Pobierz
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze 18.06.2026, 11:26:44
  • 8
ChKS Chełm w grubych problemach finansowych.
Inpost sie wycofał a Chełm (miasto) chyba nie da tyle.
Bednaruk i Balcerzak na X twierdzą, że niektórzy podpisani zawodnicy rozglądają sie za opcja rezerwową (innym klubem
) na wypadek sytuacji fakapu z budżetem.

#siatkowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak
15.06.2026, 17:44:19
  • 6
#siatkowka Ledwo co Fornal ogłoszony w Zawierciu i już na sklepie dedykowane kubki, koszulki, podkładki pod myszkę...

A teraz porównajmy to z koszulkami Norwidu w zeszłym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ice_Glaze
Ice_Glaze 16.06.2026, 16:39:30 via Wykop
  • 0
@Mipeciak: nie kumam po co porównywać ostatni zespół z pierwszym w +L? Tak, fakap Norwida z koszulkami był jednym z hitów zeszłego sezonu.
Ale jak chcemy zestawiać pracę klubów to może zestawmy tych którzy w ostatnich tygodniach ogłaszali największe transfery -> czyli Warta vs LUK..

Rel pic jak wygląda sklep LUK od stycznia 2026 ... monetyzacją Azjatów zza wielkie wody na poziomie zero.
Ice_Glaze - @Mipeciak: nie kumam po co porównywać ostatni zespół z pierwszym w +L? Ta...

źródło: luk miszcz

Pobierz
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze 17.06.2026, 09:04:07 via Wykop
  • 0
@Mipeciak: Zeszły sezon (2024/25) i te 8 miejsce Norwida przerosło. W ostatnim sezonie wszystko było złe (nawet tory ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Organizacja turnieju przed sezonem z Monza tragedia, frekwencja, koszulki, wykorzystanie potencjału DeCecco i Indry - tam nic sie nie zgadzało. Ciężko znaleźć światełko w tym tunelu.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

I.G

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 22.01.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.06.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking