Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
P4ncak3
P4ncak3

P4ncak3

Dołączył 1 rok i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7153
  • Znaleziska 1497
  • Mikroblog 5656
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 25

277

Przypomnienie - mąż posłanki PiS 2 lata na OIOMie, koszt blisko 1 mln złotych

Przypomnienie - mąż posłanki PiS 2 lata na OIOMie, koszt blisko 1 mln złotych

Tak politycy marnotrawią pieniądze z NFZ.

Syn_Tracza
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 3 godz. i 39 min temu
  • 44
  • #
    polityka
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    bekazpisu
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 31 min temu via Wykop
  • 1
A zamiast rozliczeń


@MirekStarowykopowy: Dokładnie. Ja bardzo dobrze pamiętam te sprawę i co? I jak sie zakończyła? a jak sie zakończyły red is bad, maseczki, wybory, działki, laski, stajnie, tornistry, uniwersytety itd? JEDNO WIELKIE NIC

116

Zintegrowana Sieć Kolejowa - nowy plan dla polskiej kolei

Zintegrowana Sieć Kolejowa - nowy plan dla polskiej kolei

Plan zakłada budowę 4700 km nowych linii kolejowych oraz modernizację kolejnych 5600 km istniejących tras. W efekcie powstać ma sieć oparta na 19 magistralach kolejowych, które połączą najważniejsze ośrodki gospodarcze i regiony kraju.

portal_przemyslowy
z
polskiprzemysl.com.pl
dodany: wczoraj, 11:12:44
  • 50
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    transport
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    inwestycje
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 37 min temu via Wykop
  • 3
@Thorand: @subnoise A Elektrownie jądrowa to zobaczymy jak świnie niebo.

798

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 3 godz. i 7 min temu
  • 190
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 1 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@00F6x: O kurde ale to bylo piekne!

46

Polska ma 5-kubitowy komputer kwantowy. Profesor: Q-Day nastąpi za 10 lat

Polska ma 5-kubitowy komputer kwantowy. Profesor: Q-Day nastąpi za 10 lat

Politechnika Wrocławska uruchomiła ODRA-5, pięciokubitowy komputer kwantowy. Prof. Bożejko wyjaśnia, dlaczego programowanie kwantowe jest na poziomie lat 40. XX wieku i kiedy komputery kwantowe złamią szyfrowanie RSA-2048.

real_scoria
z
naukawpolsce.pl
dodany: 2 godz. i 31 min temu
  • 26
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    polska
  • #
    programowanie
  • #
    bezpieczenstwo
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 1 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 9
@werfogd: Az mi sie przypominają z lezka w oku te wszystkie "polskie" tablety Kruger&Matz, GoClever, MyPhone... Które sa rebrandingiem jakiś chińskiej taniej elektroniki.

373

Streamer we Francji chciał udowodnić, że nie ma niebezpiecznych dzielnic

Podczas streama na kicku streamer w pierwszej imigranckiej dzielnicy do której pojechał w Marsylii od razu po wyjściu z taksówki został zaatakowany przez grupkę imigrantów i musiał uciekać. Na reddicie w tym temacie już komentarze zablokowane. XD

MadMan1
z
reddit.com
dodany: 22 godz. i 33 min temu
  • 58
  • #
    polityka
  • #
    francja
  • #
    bekazlewactwa
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 5 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@DziendobryMireczku: Mieszkałem w Marsylii... Ten gość podjechał pod same drzwi dealerów którzy mu mówili by wyłączył kamerę. Serio, myślisz ze jakbyś podjechał w latach 90 do Pruszkowa z kamera to byś lepiej na tym wyszedł? Albo do jakiejkolwiek gorszej dzielnicy w mieście? To była prowokacja i nie miała nic z "imigrantami"
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 5 godz. i 27 min temu via Wykop
  • -1
2026 i nie możesz z kamerą wjechać do miasta, bo Cię zabiją jak w jakiejś afryce, no kur*a nie wierzę...


@MadMan1: Wyszedłbyś na Prage w Warszawie w nocy w 2005? Tutaj nie chodzi o imigrantów czy "afryke" tutaj chodzi o dealerke i policje.
TTedbundYY
TTedbundYY
14 godz. i 56 min temu
  • 105
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 6 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 0
że ten cały b----l to w stu procentach zasługa kobiet. To one masowo rzucają chłopów


@TTedbundYY: Nie. Chłopy sa samotne bo muszą grindować i pracować w nadgodzinach przez 10-15 lat żeby do czegoś dojść i złapać dzięki temu różowa. Nie maja czasu na znajomych wiec sa samotni. Jak juz znajda jakaś różowa to trzymają sie jej kurczowo, i staja sie betabankomatem i dalej nie maja czasu na znajomych. Wiec cale
  • Odpowiedz

2664

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 15 godz. i 45 min temu
  • 357
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 6 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 2
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: Jak weterynarz do swoich "pacjentów"
kankes
kankes
kankes
wczoraj, 07:37:46
  • 132
Usiadło takie wulgarne blond julczysko naprzeciwko chłopa, przybrało jeszcze bardziej wulgarną pozę, zrobiło dumną księżniczkową minę, wyjęło i zaczęło wulgarnie jeść fit-bułę i pisze na telefonie pewnie z jakimś mokebe albo chadem. Na zwykłego dobrego, przyjaznego i życzliwego chłopa nawet nie spojrzy, nie zagada, nie zapyta czy może się umówić. I tak się żyje w tym hipergamicznym kukoldystanie.

#p0lka #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Usiadło takie wulgarne blond julczysko naprzeciwko chłopa, przybrało jeszcze...

źródło: 324332.09

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 wczoraj, 11:22:06 via Wykop
  • 0
@kankes: facet, czy Ty jesteś normalny. Przestań robić zdjęcia kobietom z przyczajki.
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 wczoraj, 11:12:45
  • 4
#nieruchomosci #pytaniedoeksperta
Hej, jakich stron używacie przy szukaniu działek i mieszkań na sprzedaż?
Ja używam:
https://metroskop.pl
https://deweloperuch.pl
https://zametr.pl/
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tuziemiapl
tuziemiapl
23 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 1
@P4ncak3: do szukania działek polecam sprawdzić darmowy https://tuziemia.pl
  • Odpowiedz
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
21 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@P4ncak3: na adresowo https://adresowo.pl/ czasem wpadają jakieś oferty od prywatnych osób bo to jedna z niewielu stron gdzie płacisz za kontakt do właściciela. Czasem też regionalne strony na fb z nieruchomościami są też dedykowane dla działek warto tam napisać posta gdzie się szuka działki i w jakim przedziale cenowym czasem może się ktoś odezwać kto nigdzie nie ogłasza ale to różnie bywa.
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
przedwczoraj, 14:36:22
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 20:07:46 via Wykop
  • 0
@FLAC: czy to #wroclaw i niepolda?
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 wczoraj, 09:34:03 via Wykop
  • 0
@szyb_prezydent: @FLAC Flac co ty wrzucasz za starocia?
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
14.06.2026, 19:45:53
  • 78
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 wczoraj, 09:33:23 via Wykop
  • 0
@SlowSnake: @ToKontoNieIstnieje:
One sa po treningu wiec to normalne ze nie wygląda się najlepiej, ale...
Tylko te 3 na zielono może są w okolicach 30 (lub przed)
Te na niebiesko są bliżej 50
reszta w okolicach 40.
P4ncak3 - @SlowSnake: @ToKontoNieIstnieje: 
One sa po treningu wiec to normalne ze ni...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
RobertPPK
RobertPPK
14.06.2026, 10:20:59
  • 199
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 wczoraj, 06:27:07 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Coxex
Coxex
przedwczoraj, 17:18:08
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 19:59:38 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

454

Ile zarabia salowa w szpitalu? Oto kwoty na rękę

Ile zarabia salowa w szpitalu? Oto kwoty na rękę

Salowe w środowisku szpitalnym to jedno z najniżej płatnych stanowisk w obszarze opieki zdrowotnej. W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 4 w Bytomiu pensja podstawowa salowej w tej placówce wynosi 5318,12 zł brutto, co daje około 3955 zł netto.

Marcepanowy_Detektyw
z
finanse.wp.pl
dodany: 13.06.2026, 17:06:44
  • 184
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    informacje
  • #
    medycyna
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 08:34:50 via Wykop
  • 1
Zero korepetycji. Dostalem sie 2 razy bo wtedy aby sie przeniesc z jednej AM na druga trzeba bylo zdac wstepne.


@lorafenus: A jak Ci sie to udało ze poszedłeś na bio-chem? Kto Cię w te stronę popchnął w wieku 13-15 lat?
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 08:39:49 via Wykop
  • 1
samemu mialem plan


@lorafenus: Ale jak sam miałeś plan w wieku 12 lat? Ktoś musiał Cie w to popchnąć.
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 09:01:59 via Wykop
  • 1
jak w wieku 9 lat mowilem ze bede lekarzem.


@lorafenus: To gratuluje inteligencji. Ja w wieku 9 lat myślałem tylko o tym w jaka gierkę pograć.

Gdybym mogl cofnac czas - nigdy wiecej. Sama medycyna nie jest az taka zla, ale warunki pracy i klimaty w szpitalu. To nie jest to co wykopki sobie tutaj wypisuja.


@lorafenus: a chcesz sie przebranżowić w medyczne product certification?
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 11:11:45 via Wykop
  • 0
Mam blizej 50 r.z. niz dalej


@lorafenus: Właśnie zatrudnili chirurga 55-letniego hiszpana który juz miał dosyć dyżurów, administracji i całego bs ze służbą zdrowia.
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 12:55:25 via Wykop
  • 0
w medycynie w Szwajcarii jak jestes formalnie z bloku wschodniego, to jestes w randze psa lub nizej


@lorafenus: I tak lepiej być lekarzem polakiem w Szwajcarii za grube pieniądze niz elektrykiem polakiem w szwajcarii.
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 18:26:16 via Wykop
  • 0
Dyplom z Bangladeszu bo PL to dzicz i takie tam.


Proszę Pana. Mamy kilkaset podań na to miejsce bierzesz Pan pol roku pracy za darmo a potem zobaczymy.


@lorafenus: W 100% sie zgadzam, urodziłem sie i pracuje za granica ale dyplomy mam polskie. I wiem jak to wygląda na papierze a w rzeczywistości. Co nie zmienia faktu ze mimo wszystko jest lepiej... pracowałem jako budowlaniec w Norwegii i w IB
donatien-de-sade
donatien-de-sade
13.06.2026, 11:40:42
  • 103
„Darmowy ciepły posiłek dla każdego dziecka” brzmi tak pięknie gdyby nie koszt w wysokości 15 miliardów złotych rocznie i fakt, że około 40% podstawówek w Polsce nie ma nawet zaplecza kuchennego.

Łatwo się wymyśla podobne ustawy gdzie coś jest „darmowe”, gorzej z finansowaniem.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - „Darmowy ciepły posiłek dla każdego dziecka” brzmi tak pięknie gdy...

źródło: IMG_7701

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 13.06.2026, 22:02:07 via Wykop
  • 1
Czyli chodzi tylko o to, że już nie jesteś dzieckiem i akurat ty niczego nie dostaniesz? Chciałbyś dla siebie i tylko w tym problem? Rozumiem. Przykra sprawa


@Nemayu: @donatien-de-sade a ja tam rozumiem op. Sam mam powyżej 30 i nic nie dostałem od państwa nigdy. Ani gratis studiów, ani 0 podatku do 26, ani 13 I 14 emerytury, ani 800+, leki które biorę nie są refundowane, na bezrobotnym nigdy
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 14.06.2026, 09:11:12 via Wykop
  • 0
a od czego sa rodzice na litosc boska ? to oni ich nie karmia ?


@oink_oink: lepsze pytanie " OD CZEGO JEST 800 złotych z waszych podatkow?"
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 14.06.2026, 14:21:32 via Wykop
  • 0
trzeba być absolutnie pozbawionym godności niewolnikiem z wyboru żeby boldupic o 15 mld na k--w a podstawowe prawo człowieka czyli nieumieranie w pracy i przejscie na emeryture dla facetow w wieku 53 lat xD


@szybki_zuk: Poprawiłem

to potem bedzie ze glodne bez kolacji.


@oink_oink: Dokładnie, a później będzie ze dziecko bez smartphona, bez butów Nike, bez laptopa. A w międzyczasie inflacja to the moon przez rozdawnictwo.
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 07:42:55 via Wykop
  • 0
A p---------e o inflacji z rozdawnictwa to też szczyt głupoty xD Wiedza o gospodarce na poziomie Korwina. (...) że nawet 500 i 800+ nie spowodowało nadmiernej inflacji, potwierdzają to wszelkie dane.


@szybki_zuk: najśmieszniejsze ze bylem mocnym lewakiem, dopóki się nie zorientowałem ze dosypywanie pieniędzy ludziom powoduje defraudacje pieniędzy na niespotykana skale (podziękuj pis za ostatnie 10 lat) a później inflacje. Wiec w ostatecznym rachunku JA mam gorzej. W niemczech z
  • Odpowiedz
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 11:09:39 via Wykop
  • 0
@szybki_zuk: a jakies nie wiem, konkretne dane, przyklady oprocz "XDDD". Ile masz lat dziecko?
  • Odpowiedz

1684

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

W Polsce trwają masowe, ale ciche zwolnienia. "Tego nie ma w statystykach"

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że na polskim rynku pracy nie ma żadnych znaczących zmian. Ani nie ogłasza się masowo zwolnień grupowych, ani rekrutacji. Po cichu dochodzi jednak do bardzo znaczącej rewolucji na rynku pracy.

VoxClamantisInDeserto
z
next.gazeta.pl
dodany: 14.06.2026, 16:01:51
  • 628
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    kryzys
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 08:43:16 via Wykop
  • 4
Ale musisz być nieudacznikiem skoro pracę zabierają ci Hindusi i bandy UPA


@Zaklad_Gospodarki_Odpadami: @iAndrew Janusz im daje pod stolem i ma ich za niewolników. Tutaj nie ma nic do znaczenia czy mówi po angielsku czy polsku. Tutaj chodzi o sprowadzenie sobie niewolnika który nie będzie walczył o swoje prawa jak polak. I polak tez nie będzie spal w 6 w sypialni z innymi bo ma rodzinę kredyt, dzieci,
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 08:51:08 via Wykop
  • 0
Polska nie ma żadnych istotnych produktów globalnych, nie ma know how, przez dziesiątki lat kasę przeżarto zamiast inwestować w m.in. energetykę - jedynie infrastruktura drogowa się broni, którą będzie spłacana latami (przynajmniej jest).


@kimunyest95: Dokładnie to samo mowie. Wszystko zostało zainwestowane w beton i konsumpcje.

Pozdrowienia z emigracji.


@kimunyest95: A gdzie i niby co robisz na tej emigracji? Nie jest tak prosto znaleźć sensowna prace za granica
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 08:56:31 via Wykop
  • 9
100 cv w 2-3 miesiace


@ni0bi: @guilmonn @qoszmar Moja znajoma z 12-letnim doświadczeniem wysłała około 300 w przeciągu 8 miesięcy, miała 2 procesy rekrutacyjne. (jest księgowa, audyt, regulatory, upadlosc). Z czego jeden to były 3 rozmowy, test i kwestionariusz. Na koniec jej zaproponowali stawkę analysty poniżej jej dolnych widełek. Odmowila bo wiedziała ze jak sie zgodzi to nie zobaczy awansu przez lata. Drugi proces rekrutacyjny zakończył się niepowodzeniem.

2835

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 09:25:28
  • 281
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 14.06.2026, 14:34:42 via Wykop
  • 1
@kastrator2: a jestes w stanie to z linkami powiazac?
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 14.06.2026, 14:37:27 via Wykop
  • 16
@DoktorMorela: Ewentualnie zamiast kupować 12 mieszkań kupisz tylko 6 i przejdziesz na emeryturę w wieku 40 lat.
P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 przedwczoraj, 07:38:32 via Wykop
  • 0
Biznes na mieszkaniach to wspaniała sprawa.


@DoktorMorela: whataboutism idealny
PtactwaWiele
PtactwaWiele
12.06.2026, 06:51:41
  • 2684
Myślałem że wykopki jak zwykle przesadzają z odklejką w gastro. Aż do wczoraj…

Byłem w pewnym lokalu z meksykańskim jedzeniem w okolicach wrocławskiego rynku. Nie było obsługi kelnerskiej trzeba było podejść do baru i wziąć karty samemu. I spoko - ja tam nie przepadam jak ktoś za mną biega. Wybrałem sobie jedzenie i podszedłem do lady złożyć zamówienie. A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek xDDD

Rozumiecie? Jeszcze
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 13.06.2026, 08:40:19 via Wykop
  • 0
A Pani podając mi terminal do zapłaty pyta czy chce dać napiwek


@PtactwaWiele: Wiem o której restauracji mówisz. Ja stamtąd wyszedłem jak zobaczyłem ich cenę za placek z czarna fasola i kawałkiem mięsa.
  • Odpowiedz
Oart1
Oart1
Oart1
12.06.2026, 12:39:31
  • 28
takim p0lkom jak marcelina to powinni przywrócić na rynku pręgierz + golenie łba co by wszyscy wiedzieli, że mają do czynienia z nigger loverem.

#p0lka #patologiazmiasta #erazmus #czarnuch #logikarozowychpaskow
Oart1 - takim p0lkom jak marcelina to powinni przywrócić na rynku pręgierz + golenie ...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 13.06.2026, 06:43:42 via Wykop
  • 0
@Oart1: Ale przecież powiedziała sama prawdę. Przywrócić pregiez to można jakby mówiła ze "wzrost się nie liczy, pieniądze sie nie liczą, tylko i wyłącznie miłość się liczy" a później w tango z mokebe.
  • Odpowiedz
Varesi
Varesi
12.06.2026, 17:38:33
  • 237
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P4ncak3
P4ncak3
P4ncak3 13.06.2026, 06:35:54 via Wykop
  • 7
młode kobiety szukają idealnego Chada z doskonałym nasieniem do zapłodnienia.


@Varesi: i na końcu " SA INNE NACJE KTÓRE SPOWODUJĄ ZE NIE WYGINIEMY" Czy ona nawiązuje do bulli rozpłodowych mokebe co przyjeżdżają do Polski?!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.08.2025

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 20.09.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking