Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Slupper

Slupper

Dołączył 16 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8400
  • Znaleziska 2629
  • Mikroblog 5771
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 5
Bakardi
Bakardi
Bakardi
06.05.2026, 10:44:50
  • 1
Obiad 570kcal #dieta
Bakardi - Obiad 570kcal #dieta

źródło: 1000026242

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slupper
Slupper 06.05.2026, 17:18:50 via Wykop
  • 0
@Bakardi: To jest ze biedronki albo ze żabki jedzenie?
  • Odpowiedz
Slupper
Slupper 07.05.2026, 15:42:44 via Wykop
  • 0
@Bakardi: No widać, że nie samemu robiłeś. Z biedronki takie samo jest.
  • Odpowiedz
Slupper
Slupper 08.05.2026, 23:06:04 via Wykop
  • 0
@Bakardi: Wiedziałem! Też tak robię zdjęcia 'swojego' jedzenia. Mniej starania się.
  • Odpowiedz

398

Pobicie rowerzysty

Pobicie rowerzysty

"Pobicie rowerzysty nad Warta dzisiaj o 13:04"

konto_bez_loginu
z
facebook.com
dodany: 02.05.2026, 13:03:41
  • 265
  • #
    wydarzenia
  • #
    przemoc
  • #
    polska
  • #
    pobicie
Slupper
Slupper 02.05.2026, 17:45:39 via Wykop
  • -4
@Jan12221 @tomo1945: pedauy, heh.
Netanstachu
Netanstachu
19.04.2026, 17:32:33
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slupper
Slupper 19.04.2026, 17:35:50 via Wykop
  • 0
@Netanstachu: Weź to usuń.
  • Odpowiedz
Slupper
Slupper 19.04.2026, 17:31:49
  • 1
Kto pije Coca-colę ten rucha kolegę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

393

NASA wyłącza instrument na sondzie Voyager 1

NASA wyłącza instrument na sondzie Voyager 1

NASA wyłącza instrument na sondzie Voyager 1, aby utrzymać statek kosmiczny w działaniu.

starnak
z
science.nasa.gov
dodany: 19.04.2026, 11:59:04
  • 130
  • #
    kosmos
  • #
    nasa
  • #
    nauka
  • #
    voyager
Slupper
Slupper 19.04.2026, 15:47:04 via Wykop
  • -1
NIEEEEEEEE !!!!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AgentGRU
AgentGRU
16.04.2026, 19:31:40
  • 5
muzyka dla prawdziwych twardzieli
#przegryw
AgentGRU - muzyka dla prawdziwych twardzieli 
#przegryw

źródło: aatlantyda-579x582

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Slupper
Slupper 19.04.2026, 15:44:21 via Wykop
  • 1
@AgentGRU: Dziwnie to wygląda.
  • Odpowiedz

462

Inżynier z Nigerii zabił kota i upiekł go na grillu w parku we Włoszech

Inżynier z Nigerii zabił kota i upiekł go na grillu w parku we Włoszech

Wszystko odbyło się w publicznym parku tuż obok placu zabaw dla dzieci...

matixrr
z
lanazione.it
dodany: 18.04.2026, 15:50:54
  • 122
  • #
    wlochy
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    przypadkowymurzyn
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologia
Slupper
Slupper 18.04.2026, 22:44:47 via Wykop
  • -1
@rotaredom: o czym Ty mówisz, kolego?
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
11.04.2026, 20:35:00
  • 991
Mam wrażenie, że Polskie banknoty są strasznie niedoceniane. Moim zdaniem mają najładniejszy design ze wszystkich walut jakie widziałem. Są kolorowe, ale jednocześnie spójne. Odwołują się do polskiej historii/kultury. A w internecie widzę raczej opinie, że są nudne czy brzydkie i ludzie się podniecają jakimiś bezpłciowymi banknotami z nwm gurwa ptakami na przykład xd.

#pieniadze #banknoty #numizmatyka #niewiemjaktootagowac #polska #zalesie
niedorzecznybubr - Mam wrażenie, że Polskie banknoty są strasznie niedoceniane. Moim ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slupper
Slupper 11.04.2026, 22:50:57 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: Jak się nie offtopuje?
  • Odpowiedz
Slupper
Slupper 12.04.2026, 00:32:20 via Wykop
  • 1
@niedorzecznybubr: A dlczego na minus?
  • Odpowiedz
Maly_Jasio
Maly_Jasio
11.04.2026, 05:49:51
  • 1302
Dzień dobry. Chciałem się tylko pochwalić, że w wieku 43 lat dorobiłem się 90m2 bez kredytu we Wrocławiu w spokojnej dzielnicy. Dziękuję
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slupper
Slupper 11.04.2026, 16:06:50 via Wykop
  • 0
@Maly_Jasio: Ile lat?! Przecież ludzie nie dożywają takiego wieku.
  • Odpowiedz

555

Maltretowali Anię przez pół nocy. Potem, ledwo żywą, wyrzucili z pociągu. Nie pr

Maltretowali Anię przez pół nocy. Potem, ledwo żywą, wyrzucili z pociągu. Nie pr

To miała być spokojna nocna podróż pociągiem. Ania Dybowska została okradziona, maltretowana, a potem wyrzucona z pociągu.

lunaexoriens
z
ofeminin.pl
dodany: 11.04.2026, 08:40:21
  • 151
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kryminalne
  • #
    pociagi
  • #
    kolobrzeg
Slupper
Slupper 11.04.2026, 15:46:43 via Wykop
  • 1
@Darth_Father: To jest żart czy naprawdę tak piszesz?

1882

Przez system kaucyjny brakuje pieniędzy. Władze Łodzi mówią o podwyżkach

Przez system kaucyjny brakuje pieniędzy. Władze Łodzi mówią o podwyżkach

System kaucyjny zaczyna wyraźnie wpływać na gospodarkę odpadami w Polsce. Jak wynika z wypowiedzi przedstawiciela MPO Łódź, spadek ilości cennych surowców przekłada się na realne straty finansowe i może w przyszłości wpłynąć na opłaty dla mieszkańców.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 08.04.2026, 12:15:08
  • 312
  • #
    lodz
  • #
    systemkaucyjny
Slupper
Slupper 08.04.2026, 22:10:14 via Wykop
  • 14
@FeyNiX: a dlaczego zajebiście?
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
07.04.2026, 04:35:44
  • 1843
Syn lvl 5 zaprosił sobie kolegę na chatę, stoję w kuchni i słyszę jak mówi mu "a mój tata to mój przyjaciel i on potrafi wszystko".
W jednej sekundzie zrobiło mi się ciepło w sercu.
I zamiast na tym skończyć, to musiał podkoloryzować i ryczy: "Tato! Stań na rękach bo Stasiu nie wierzy!".
Moje zdolności negocjacyjne z pięciolatkami są nikłe, więc podjąłem się tej próby by bronić swojego imienia w oczach syna
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slupper
Slupper 07.04.2026, 22:40:06 via Wykop
  • 0
@powsinogaszszlaja: Tak, po polsku.
  • Odpowiedz

1788

Afera Collegium Humanum. Sąd odmawia dziennikarzom wglądu do akt. Jacek Sutryk t

Afera Collegium Humanum. Sąd odmawia dziennikarzom wglądu do akt. Jacek Sutryk t

Ważą się losy prezydenta Wrocławia. Jacek Sutryk jest jedną z 29 osób, których nazwisko zostało pojawiło się w pierwszym

rybak_fischermann
z
gazetawroclawska.pl
dodany: 06.04.2026, 18:59:22
  • 178
  • #
    sutryk
  • #
    afera
  • #
    wroclaw
  • #
    collegiumhumanum
  • #
    polska
  • #
    polityka
Slupper
Slupper 06.04.2026, 22:30:51 via Wykop
  • 4
@tomaszkus: Jak się podkłada gotowcuw? Kim oni są?

594

Szef WHO ostrzega: czwarty atak na elektrownię atomową w Iranie może wywołać kat

Pokaż treści 18+

Szef WHO ostrzega: czwarty atak na elektrownię atomową w Iranie może wywołać kat

Czwarty ostrzał elektrowni jądrowej Buszehr w Iranie. Nie żyje ochroniarz, uszkodzony budynek pomocniczy. Szef WHO bije na alarm: Atak może wywołać awarię, której skutki zdrowotne zdziesiątkują pokolenia. Rosja ewakuuje 198 pracowników. Czy czeka nas kolejny Czarnobyl nad Zatoką Perską?

robert-i
z
airpres.pl
dodany: 05.04.2026, 14:28:18
  • 94
  • #
    vho
  • #
    atom
  • #
    iran
  • #
    trump
  • #
    izrael
  • #
    usa
Slupper
Slupper 05.04.2026, 22:35:52 via Wykop
  • 2
@staryhuop0: Idź już spać. Jutro też jest dzień.
Slupper
Slupper 05.04.2026, 22:50:19 via Wykop
  • 5
@staryhuop0: A ja piszę tak, żeby popisać. Stary chłopie, żartowałem. Życzę Panu na zdrowie!
Slupper - @staryhuop0: A ja piszę tak, żeby popisać. Stary chłopie, żartowałem. Życzę...

źródło: tttt

Pobierz
ivxvxi
ivxvxi
04.04.2026, 08:59:25
  • 738
Wszystkiego Dobrego.
#wielkanoc #swieta #zyczenia
ivxvxi - Wszystkiego Dobrego.
#wielkanoc #swieta #zyczenia

źródło: 1600

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slupper
Slupper 05.04.2026, 13:44:14 via Wykop
  • 0
@ivxvxi: A weź daj spokój.
  • Odpowiedz
5af068bcd659-11ea-87d00242ac130003
5af068bcd659-11ea-87d00242ac130003
5af068bcd659-11ea-87d00242ac130003
26.03.2026, 13:06:14
  • 514
#parkside #heheszki
5af068bcd659-11ea-87d00242ac130003 - #parkside #heheszki

źródło: 2

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slupper
Slupper 26.03.2026, 18:33:57 via Wykop
  • 1
@5af068bcd659-11ea-87d00242ac130003: Jak ona tam stoi skoro nie ma miejsca na jej nogi?
  • Odpowiedz

424

kacapy wysyłają Afrykańczyków z przypiętymi do ciała minami na ukr. pozycje!

Pokaż treści 18+

kacapy wysyłają Afrykańczyków z przypiętymi do ciała minami na ukr. pozycje!

Nagranie pokazuje Francisa w mundurze, z miną przymocowaną do klatki piersiowej, wyraźnie przestraszonego. W tle rosyjskojęzyczna osoba, używając rasistowskich obelg, mówi, że zostanie wykorzystany jako żywy ładunek do przełamania pozycji armii ukraińskiej. W dodanych artykuł w CNN.

ZionOfel
z
streamable.com
dodany: 25.03.2026, 21:31:34
  • 123
  • #
    wojna
  • #
    najemnicy
  • #
    zbrodniewojenne
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    russiahateclub
Slupper
Slupper 26.03.2026, 17:56:52 via Wykop
  • 1
@awres: @ZionOfel @doczko123 @KolegaPatryk Mirror jakiś będzie czy nie?
Slupper
Slupper 25.03.2026, 14:21:15
  • 1
Jakie p--o nie lubicie a i tak je pijecie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Slupper
Slupper
Autor
25.03.2026, 14:25:08 via Wykop
  • 1
@straszny_cham: To się da zrozumieć. A kupowanie sobie piwa, którego się nie lubi ale pije to z lekka patologia konsumencka?
  • Odpowiedz
Slupper
Slupper
Autor
25.03.2026, 14:32:51 via Wykop
  • 1
@straszny_cham: Ufff, dobrze, że kupuję tylko te którę.. LUBIĘ :)
  • Odpowiedz
Slupper
Slupper
Autor
25.03.2026, 17:15:35 via Wykop
  • 0
@Wolnyityle: Ale Panie, Pinta droga jest. Są też tanie piwa. Dobre piwa. Zwłaszcza pijąc je na raz.
  • Odpowiedz
Slupper
Slupper
Autor
25.03.2026, 21:54:21 via Wykop
  • 0
@Wolnyityle: NOOTYMMÓWIĘWŁAŚNIE
  • Odpowiedz

476

Kierowca wywrotki łamie latarnię. Na szczęście, akurat "nikt nie szedł"

Kierowca wywrotki łamie latarnię. Na szczęście, akurat "nikt nie szedł"

Kierowca wywrotki nie ma pojęcia, co znajduje się za jego pojazdem, a mimo to cofa w poprzek przez chodnik i uszkadza wielką latarnię. Zatrzymał się tylko dlatego, że poczuł opór. Człowiek nie stawiałby takiego oporu. Kierujący sypie tłumaczeniami: "ale nikt nie szedł", "latarnia była z tyłu"

o__0
z
youtube.com
dodany: 25.03.2026, 09:04:12
  • 285
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
Slupper
Slupper 25.03.2026, 14:00:31 via Wykop
  • 3
@ordynarny_cham: No i widzisz. Nikomu nic się nie stało. Ani Tobie ani kierowcy. Autobusiarz na pewno widział, że z Tobą okej, a że się spieszył to leciał harować dalej. Wszystko super.
Na pewno w okolicy był inny kierowca, który klaskał, tylko nie słyszałeś.
Slupper
Slupper 25.03.2026, 14:01:29 via Wykop
  • 1
@SaperX: Fajki trzeba kupić w ogóle się spieszysz, wieczorem nie ma czasu na zakupy on-line bo nie ogarniesz po dwusecie i czteropaku. Więc nie.
Slupper
Slupper 25.03.2026, 14:02:15 via Wykop
  • -3
@loczyn: W sensie musiał sprawić, żeby zmartwychwstała?
Slupper
Slupper 25.03.2026, 17:14:16 via Wykop
  • -1
@loczyn: Ty, faktycznie tak mówiłeś!
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23
  • Strona 2 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.12.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.05.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.06.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking