Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MrJohnny

MrJohnny

Dołączył 9 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 396
  • Znaleziska 294
  • Mikroblog 102
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 58

329

Nigeryjczycy masowo produkują benzynę. To zachwieje europejskim rynkiem?

Nigeryjczycy masowo produkują benzynę. To zachwieje europejskim rynkiem?

To będzie koniec ery importu benzyny z Europy? Jej masową produkcję rozpoczęła nigeryjska rafineria Dangote Oil.

Pasterz30
z
rmf24.pl
dodany: 21.01.2025, 21:19:57
  • 115
  • #
    nigeria
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    paliwa
  • #
    afryka
  • #
    paliwo
MrJohnny
MrJohnny 22.01.2025, 11:12:19 via iOS
  • 0
@PeterFile miałeś na myśli, że pensje spadną?

21

Otworzyli "fabrykę" samochodów używanych. Pierwszą taką w Polsce

Otworzyli "fabrykę" samochodów używanych. Pierwszą taką w Polsce

Potrzebują średnio do pięciu dni, by samochód używany był prawie jak nowy.

MrJohnny
z
money.pl
dodany: 21.01.2025, 17:18:37
  • 9
  • #
    motoryzacja
  • #
    polska
  • #
    samochody
  • #
    samochodyuzywane
  • #
    fabrykiwpolsce
MrJohnny
MrJohnny 20.01.2025, 22:19:05
  • 0
Hej! Ktoś wie dlaczego nie mogę dodać znaleziska? Dostaję komunikat, że przekroczyłem limit dodawanych znalezisk. Tyle, że ostatnio nic nie wrzucałem na wykop! 😄
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrJohnny
MrJohnny
Autor
20.01.2025, 22:26:00 via iOS
  • 0
@szatanEK666 i wszystko jasne! A na poważnie to chyba link był zbyt długi. Przerzuciłem go przez skracacza linków i przeszło. Tyle, że na darmo bo ktoś mnie uprzedził 🤣
  • Odpowiedz

543

Osiem milionów Polaków. Mówi się już o "epidemii singlozy"

Osiem milionów Polaków. Mówi się już o "epidemii singlozy"

- "Singloza" może wydawać się zjawiskiem pozytywnym, oferującym większą swobodę i niezależność, jednak wiąże się z ryzykiem, którego nie możemy ignorować - mówi ekspertka. Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na życie w pojedynkę?

WP_Kobieta
z
kobieta.wp.pl
dodany: 16.01.2025, 13:57:50
  • 871
  • #
    zwiazki
  • #
    polska
  • #
    singiel
  • #
    milosc
  • #
    samotnosc
  • #
    psychologia
MrJohnny
MrJohnny 17.01.2025, 14:37:57 via iOS
  • 0
@bregath dobrze gada! Polać mu!
MrJohnny
MrJohnny 17.01.2025, 14:47:22 via iOS
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrJohnny
MrJohnny 17.01.2025, 17:49:51 via iOS
  • 0
@Inozythol raczej nie myślę o europie nawet. P0lki zazwyczaj są skażone feminizmem a w Europie wcale nie jest lepiej. Myślę raczej o azjatkach. Onetu nie zażywam. Nie kręcą mnie tak ciężkie n-------i. A to czy baby wszędzie są takie same? Pewnie tak. Myślę jednak, że można je sobie wychować. Jedne łatwiej jedne trudniej. A po co się męczyć z jakimiś księżniczkami gdy można ogarnąć sobie wierną i skromną żonę na wakacjach

425

Policja w USA wrzykorzystuje AI. Już 8 Amerykanów aresztowanych przez pomyłkę

Policja w USA wrzykorzystuje AI. Już 8 Amerykanów aresztowanych przez pomyłkę

Co najmniej ośmiu Amerykanów zostało aresztowanych, ponieważ zostali mylnie zidentyfikowani przez oprogramowanie rozpoznawania twarzy podał we wtorek dziennik Washington Post. Policja w USA używa sztucznej inteligencji do zatrzymywania podejrzanych bez konieczności posiadania innych dowodów.

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 14.01.2025, 23:38:49
  • 57
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    chatgpt
  • #
    technologia
MrJohnny
MrJohnny 15.01.2025, 22:35:35 via iOS
  • 13
@paq-stone co nie zmienia faktu, że rozwój AI nie może ograniczać wolności człowieka nawet jeśli błąd na poziomie poniżej promila to dalej jednak jacyś ludzie stracili przez to swoją wolność. Jeśli pójdzie tak dalej to nie tylko w skarbówce trzeba będzie udowadniać, że nie jest się koniem ale także na ulicy gdy policjanci będą ścigać niewinnych na podstawie pomyłki AI. Nawet jeśli to AI nie powinno stanowić jedynej podstawy do zatrzymania.

1

Adam Bodnar ogłasza dobrą wiadomość. Chodzi o Sebastiana M. i wypadek na A1

Adam Bodnar ogłasza dobrą wiadomość. Chodzi o Sebastiana M. i wypadek na A1

Dotarła do mnie bardzo dobra wiadomość ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

MrJohnny
z
businessinsider.com.pl
dodany: 10.01.2025, 20:49:44
  • 0
  • #
    majtczak
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    polityka
  • #
    afera

6

Chłopiec potrącony na przejściu dla pieszych.

Chłopiec potrącony na przejściu dla pieszych.

chłopak pod opieką matki wbiegł na przejście dla pieszych mając czerwone światło.

MrJohnny
z
m.joemonster.org
dodany: 10.01.2025, 20:03:59
  • 1
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    madka
  • #
    polska
  • #
    wypadekdrogowy

328

Porachunki pomiędzy grupami kontrolującymi "salony gier" 777

Pokaż treści 18+

Porachunki pomiędzy grupami kontrolującymi "salony gier" 777

Gdańsk. Grupa przestępcza kontrolująca ten salon prowadzi ok. 250 takich miejsc w całej Polsce. W pewnym momencie dostali sygnał, że na Przeróbce pojawiła się konkurencyjna ekipa, która chce przejąć ich lokal - opowiada nam informator. Jego zdaniem akcja przy lokalu była demonstracją siły.

blastocysta
z
trojmiasto.pl
dodany: 09.01.2025, 13:17:19
  • 70
  • #
    gdansk
  • #
    mafia
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
MrJohnny
MrJohnny 10.01.2025, 08:58:09 via iOS
  • 0
@barber-barberski najskuteczniej to jednak w pralce. Wystarczy Wizir i bielsze nie będzie xD

318

Kontrole na granicach dają się we znaki. Przedsiębiorcy liczą straty

Kontrole na granicach dają się we znaki. Przedsiębiorcy liczą straty

Władze Niemiec zapowiadają, że kontrole na wszystkich granicach, w tym tych z Polską, trwać będą dłużej niż do końca marca 2025 roku. Ta decyzja nie zaskakuje, bo w ostatnich miesiącach nie nastąpił żaden przełom w związku z sytuacją geopolityczną. Przedsiębiorcy ze Szczecina obawiają się zatorów

o__0
z
rmf24.pl
dodany: 08.01.2025, 12:49:42
  • 72
  • #
    policja
  • #
    strazgraniczna
  • #
    europa
  • #
    przedsiebiorczosc
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
MrJohnny
MrJohnny 09.01.2025, 22:17:37 via iOS
  • -1
Parę razy przekraczałem granicę D-CZ, D-A, D-NL, D-F, D-B no i D-PL. No i zgadnijcie gdzie natrafiłem na kontrolę. Tylko i wyłącznie na granicy z Polską i z Czechami.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

581

Erytrejczyk zgwałcił Niemkę na cmentarzu

Pokaż treści 18+

Erytrejczyk zgwałcił Niemkę na cmentarzu

W Hildesheim (Niemcy) rozpoczyna się proces przeciwko 35-letniemu Gebryhiwetowi M., oskarżonemu o gwałt na 38-letniej bezdomnej kobiecie z Niemiec. Według aktu oskarżenia do zdarzenia doszło na terenie Marienfriedhof, cmentarza z zabytkowymi grobami. Napastnik miał zaciągnąć ją w krzaki, gdzie ją ro

airaG
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 09.01.2025, 14:57:40
  • 70
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    emigracja
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • #
    policja
MrJohnny
MrJohnny 09.01.2025, 22:12:27 via iOS
  • 1
Co robiła bezdomna 38-letnia Niemka o 3 w nocy na cmentarzu?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

723

Berlin: Prawie 40 proc. sprawców z sylwestra nie posiada niemieckiego paszportu

Berlin: Prawie 40 proc. sprawców z sylwestra nie posiada niemieckiego paszportu

Odsetek obcokrajowców w Berlinie ogółem wynosi około 24 procent. Nie podano, ilu zarejestrowanych za przestępstwa Niemców ma pochodzenie migracyjne.

Bobito
z
m.bild.de
dodany: 06.01.2025, 22:17:00
  • 87
  • #
    imigranci
  • #
    niemcy
  • #
    sylwester
MrJohnny
MrJohnny 07.01.2025, 13:47:30 via iOS
  • 0
@mmmmmmmmmmmmmm yhy. Powiedz to lewakom w Niemczech. Oni są tam tak zaślepieni, że prędzej Polaka u*ebią niż inżyniera na bezrobociu z Somalii. Tylko patrzeć jak w meczetach zaczną u nich rozdawać kałachy a niemieccy politycy będą chcieli w związku z tym kontrolować granice albo rozwieszać plakaty o tolerancji.
MrJohnny
MrJohnny 07.01.2025, 13:54:16 via iOS
  • 0
Moim zdaniem do zmiany tej rzeczywistości wystarczy jeden godzinny spot w niemieckiej telewizji, gdzie jakiś złotousty, płomienny polityk wygłosi mowę o bezpieczeństwie, jedności i szacunku do historii, kultury i niemieckiej ziemi. Najlepiej jeszcze z jakimś chwytliwym hasłem. I tyle chyba styknie, żeby ludzie wyszli na ulice.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

345

Czym jest model standardowy?

Czym jest model standardowy?

Model standardowy to teoria oddziaływań cząstek elementarnych, która opiera się na dwóch zasadniczych koncepcjach: teorii oddziaływań elektrosłabych oraz chromodynamice kwantowej. Wszystkie oddziaływania w modelu standardowym można zapisać przy użyciu równań i diagramów...

Lifelike
z
alejakto.pl
dodany: 06.01.2025, 17:12:35
  • 30
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    fizykakwantowa
  • #
    swiatnauki
  • #
    liganauki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
MrJohnny
MrJohnny 07.01.2025, 13:41:35 via iOS
  • 1
@Saly Panie! Takie wzory to na matmie w podstawówce się rozwiązywało. Wynik X=42

893

Firmy transportowe prosiły rząd o system informujący o odebraniu prawa jazdy.

Firmy transportowe prosiły rząd o system informujący o odebraniu prawa jazdy.

Kierowcy ciężarówek, autobusów czy kurierskich dostawczaków często nie informują pracodawców, że stracili prawo jazdy. Branża już dwa lata temu prosiła rząd, by systemowo wysyłać im takie informacje.

PiotrSkargarkson
z
brd24.pl
dodany: 07.01.2025, 04:36:58
  • 158
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    prawojazdy
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    warszawa
MrJohnny
MrJohnny 07.01.2025, 09:01:34 via iOS
  • -2
@SpalaczBenzyny bez przesady. Wystarczy raz lub dwa razy w miesiącu. Raczej codziennie nie rozjeżdża się ludzi będąc kierowcą zawodowym.

547

Reporter neoTVP wzięty za fraki i wyrzucony z konferencji prezydenta USA xD

Reporter neoTVP wzięty za fraki i wyrzucony z konferencji prezydenta USA xD

Beka z czystej wody w kranie i wstyd na cały świat xD Zdarzenie miało miejsce w czerwcu, ale w mediach głównego ścieku do tej pory panuje zmowa milczenia.

xxwykopekxx
z
youtube.com
dodany: 25.12.2024, 06:42:00
  • 148
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    heheszki
MrJohnny
MrJohnny 25.12.2024, 07:31:37 via iOS
  • 181
Pali głupa i myśli, że ludzie to łykną. Przecież nie wysłaliby idioty który nie mówi po angielsku na konferencję prezydenta USA…. Na 100% wie co przeskrobał i za co go wywalili tylko ściemnia, że po prostu do niego podeszli i wzięli go za fraki.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

538

Dyrektor LP trzy razy okrążył Ziemię, bo weekendy chciał spędzać z rodziną

Pokaż treści 18+

Dyrektor LP trzy razy okrążył Ziemię, bo weekendy chciał spędzać z rodziną

125 tys. km przejechał samochodem służbowym były dyrektor generalny Lasów Państwowych w czasach rządów Prawa i Sprawiedliwości. W każdy piątek kierowca musiał go wozić do domu rodzinnego na Śląsk. W poniedziałek szofer przywoził dyrektora z powrotem do stolicy. To nie jedyny taki przypadek.

Kolekcjoner_dusz
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 24.12.2024, 07:46:25
  • 104
  • #
    polska
  • #
    lasypanstwowe
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
MrJohnny
MrJohnny 24.12.2024, 16:00:22 via iOS
  • 0
@Szala toż 460 posłów i 100 senatorów ma darmowe przejazdy koleją i komunikacją publiczną. Przy spalaniu średnio 8L/100km i dystansach około 80 tys km na posła/senatora rocznie to daje jakieś 2 miliardy litrów wachy rocznie. Przypominam, że planeta płonie i paliwo idzie z naszej kasy. Średnia 80 tys km / os wzięta z bańki. Być może znajdzie się ktoś kto ma rzeczywiste dane i się podzieli to się przeliczy jeszcze raz

1129

Katastrofa! Za 10 miliardów lat zginie Słońce.

Katastrofa! Za 10 miliardów lat zginie Słońce.

Was też wk...ją te miniatury z napisem pilne?

szejset-66
z
komputerswiat.pl
dodany: 23.12.2024, 18:36:19
  • 182
  • #
    katastrofa
  • #
    pilne
  • #
    nauka
MrJohnny
MrJohnny 24.12.2024, 15:44:30 via iOS
  • 1
@Janusz_Rekina nie pisz tak bo jeszcze ktoś z rządu to przeczyta!

457

Thierry Breton domaga się szybszej cenzury po poparciu Elona Muska dla AfD

Thierry Breton domaga się szybszej cenzury po poparciu Elona Muska dla AfD

Thierry Breton, były komisarz Unii Europejskiej, zareagował na poparcie Elona Muska dla AfD. Oskarżył Muska o udział w zagranicznej ingerencji w niemieckie wybory i domaga się szybkiego podpisania Ustawy o Usługach Cyfrowych (DSA), która wprowadza surowe przepisy dotyczące moderacji treści.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 23.12.2024, 22:17:27
  • 215
  • #
    ciekawostki
  • #
    elonmusk
  • #
    4konserwy
  • #
    informacje
  • #
    niemcy
  • #
    polityka
MrJohnny
MrJohnny 24.12.2024, 12:43:43 via iOS
  • 3
@logitive nawet jeśli ocenzurują X w Europie… Elon pewnie wyłączy ten X i raczej to go nie zaboli. Tylko UE będzie szła w kierunku Korei północnej sama się ograniczając. Tylko czekać jak zabronią używania internetu światowego i zuboż unijny odpowiednik :D

642

GUS: maleje skala urodzeń wśród kobiet 20-29 lat

Pokaż treści 18+

GUS: maleje skala urodzeń wśród kobiet 20-29 lat

Młode pokolenie Polek nie garnie się do macierzyństwa.

Tarek
z
x.com
dodany: 22.12.2024, 19:15:36
  • 491
  • #
    demografia
  • #
    statystyka
  • #
    twitter
  • #
    p0lka
  • #
    macierzynstwo
  • #
    dzieci
MrJohnny
MrJohnny 23.12.2024, 09:11:35 via iOS
  • 0
@_ElefantSkript proponujesz, żeby się skrzyknąć i zrobić strajk stulecia czy tylko płaczesz na wykopie i idziesz grać dalej?
MrJohnny
MrJohnny 23.12.2024, 09:11:57 via iOS
  • 0
@KanJaweuDieZweite no jakby nie było ma trochę racji.

519

Ministra z lewicy ukarze bezdzietnych mężczyzn

W Polsce przypada 5,2 mln kawalerów wobec 4,1 mln panien, więc siłą rzeczy nie bedą mieli z kim założyć rodziny i mieć dzieci. Mimo iż płacą gigantyczne podatki i odkładają piniądze do ZUS, na starość mogą nie dostać emerytury. Pomysł ministry w powiązanych.

xxwykopekxx
z
vitalia.pl
dodany: 22.12.2024, 18:07:31
  • 136
  • #
    przegryw
  • #
    przegrywpo30tce
  • #
    samotnosc
  • #
    depresja
  • #
    blackpill
  • #
    polityka
MrJohnny
MrJohnny 23.12.2024, 09:03:10 via iOS
  • -2
@paramedix no jak chcesz to bierz się za nią. Ja podziękuję, ale życzę wam szczęśliwego życia :D

6

Premier Słowacji oskarża Zełenskiego o próbę przekupstwa. "500 milionów euro"

Pokaż treści 18+

Premier Słowacji oskarża Zełenskiego o próbę przekupstwa. "500 milionów euro"

Robert Fico twierdzi, że Wołodymyr Zełenski zaproponował mu łapówkę w wysokości 500 mln euro.

MrJohnny
z
dorzeczy.pl
dodany: 22.12.2024, 09:49:51
  • 18
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    europa
  • #
    wojna
MrJohnny
MrJohnny
Autor
22.12.2024, 10:17:38 via iOS
  • -2
@Blackorange 50mln to chyba trochę mało jak na przekręty na skalę UE. Tyle to oni sobie na Ukrainie w łapę dają za przysługi :D
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • Strona 2 z 9
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.01.2017

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 11.09.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking