Ten pomysł SAI aby rotować kierowców między zespołami co pozwoli wyłonić najlepszego kierowcę. Tylko kogo interesuje najlepszy kierowca w oderwaniu od bolidu?
Najpewniej pod względem sportowym jest nim VER no i co wtedy? od 2015 do dzisiaj VER miałby wszystko wygrywać? Tego by chciał SAI? Na drugim miejscu miałby być HAM? i też tak przez 20 lat?
@SpalaczBenzyny: I tak kierowcy by mieli ból dupska, bo jeden by dostał najszybsza rakietę na Monze, a inny by ją wylosował w Monako gdzie to nie ma takiego znaczenia xd
moja wieloletnia rozowa nigdy nie przekroczyła 55kg,
@Akuzativ94: ale gadamy o zupełnie innej sytuacji,
Ty trzymasz formę idealną ale masz różową co ważyła 50 kg, miała ciążę, inne tam przypadki, przytyła do 70-80 kg no to jak sama ona nie zechce schudnąć to nijak jej nie "zmusisz" do schiudnięcia, czy prośbą, błaganiem czy groźbą, masz ją kochać jaką jest
@Akuzativ94: no to takie uproszczenie ale wiadomo, że dla faceta ważny wygląda kobiety, szczególnie ten wygląd gabarytowy :D gdy istotnie się różni od tego w którym się poznali i brali ślub, no i nic tam się nie dzieje z dnia na dzień, itd.. nikt tylko z tego powodu nie weźmie rozwodu ale jak najbardziej może to być podstawą różnorakich nieporozumień i spięć które tam powoli powili będą się piętrzyły, np.
Jak rozumiecie słowa Zełenskiego że "orban tak samo jechał na antyukraińskich sentymentach i przegrał wybory?" Zełenski to nie tylko mąż stanu ale też mściwy ujek i te słowa raczej nie wynikają z braku znajomości polskiej polityki, a wiadomo że nawrockiego popierało 50% wyborców za to że był kibolem i miał aferę z przywłaszczeniem kawalerki i to zupełnie inny przypadek niż orban, którego nienawidziło 80% węgrów. Ma już jakiś plan na przegranie wyborów
@robertkk: cała ta afera z UPA to właśnie wygląda jak robienie sobie polityki czyli Tusku dajcie nam coś bo jak nie to zrobimy wam b----l u was i stracicie na tym wśród swoich wyborców, Tusk czegoś tam nie zrobił więc wyszło jak wyszło, zapunktował Nawrocki za to, teraz jest ukraińska jazda po nim,
Aby się tam Ukraińcy nie przyjechali na tej naszej wojnie polsko-polskiej i planowaniu naszych wyborów
@Dajcie_zyc223: w 2014 jeszcze latał po lasach z patusami* *chociaż Stanowski mówił, że z jego info wynika, że był tym co się tam głównie przygląda, pierwszych skrzypiec nie grał w tych napierydalankach
Czaicie? Gość nasyła na mnie policję bo remont robię xDDD Kupiłem mieszkanie i robię w nim generalny remont Wszystko w godzinach zgodnych z regulaminem spółdzielni, sam fakt remontu i zakres prac również został zgłoszony Wczoraj po 16 skuwałem płytki w łazience i przyszedł sąsiad 50lv z sąsiadką 80lv że im za głośno Powiedział że jeśli nie przestaniemy to zadzwoni na straż miejską i zrobią pomiary głośności (xD) Babka od samego początku lamentowała to nawet
@sikpi: to wynajmij ekipę co skuje te płytki w godzinach normalnych od 10:00 do 14:00 a nie po 16:00 jak wracasz z roboty i zaczynasz dziubać gdy inni ludzie wracają z pracy i chcą odpocząć po swojej robocie
Było nie było kultura nakazuje te najgłośniejsze roboty robić tak aby nie przeszkadzały sąsiadom a po tej 16:00 do 20:00 czy któryś to sobie można kleić płytki czy układać panele
34-letni oszust z Krakowa wykazał się nie lada kreatywnością. Próbował wyłudzić odszkodowanie za zgrubienie paczki z wartościowym przedmiotem. W tym celu opracował specjalny mechanizm.
@Galvay: typ wysyłał paczkę jako on sam i deklarował, że tam jest dron, na dowód pokazywał podrobioną fakturę, że tego drona kupił tydzień temu i go wysyła np. szwagrowi jako prezent
Czy jest jakiś sposób, by wyłączyć w filtrach te gówniane ogłoszenia z USA? Połowa ogłoszeń dotyczy aut, których jeszcze nawet nie ma w Polsce #otomoto #samochody #samochodyzusa #motoryzacja
Polacy są już tak bogatym narodem z potężną ilością wolnego czasu którą mogą wykorzystać na konsumpcję treści jak konfitura albo wielogodzinne j-----e na lekarzy w Internecie wrzucając posty co 30 minut.
Bo po co jakiś tam protest robić, coś naprawdę zmieniać, to wszystko jest tylko rozrywka dla ludzi którzy mają więcej czasu i pieniędzy niż mózgu.
Kiedyś na wykopie ktoś jeszcze miał jakieś hobby. Muzyka, elektronika, samochody, film, książka. Teraz ci degeneraci
Jak to jest z tym ładowaniem % PeKaBe na zbrojenia? Czemu wszyscy na tym opierają siłę armii i nie widzą, że strzelanie patriotami w drony z aliexpress to trochę taki średni interes xD? Tyle hajsu USA ładuje w armię a nie potrafili rozgryźć Iranu który na armię przepala z 10x mniej xD
@NaczelnyWoody: a masz pomysł czym innym strzelać? małe drony to nowość, nie wymyślili jeszcze lepszej metody,
takie przeliczani na wartość to przypominają januszowanie przy naprawie auta, po co mi dobre opony do auta wartego 5k, kupię sobie u----i ze śmietnika, w końcu moje życie g*wno warte w tym aucie, co innego gdybym jechał Mercem, wtedy moje życie warte miliony więc kupię nowe opony
przegrywy będą się ekscytować tym czy jakiś emeryt wygrywa ze swoim kolegą z zespołu. XDD czy wy ludzie nie macie co robić? Jakieś wysrywy postujecie bo jeden czy drugi kierowca ma inną cyferkę obok napisu punkty? Beka z was ( ͡°͜ʖ͡°) #f1 #f1sram
#f1 #f1spam #granturismo #lemans Też tak macie, że mówicie na głos sami do siebie podczas jazdy w stymulatorze? Ja jak mam przycisnąć to mówię głośno: "LAST LAP KIMI, LAST LAP" czy ja jestem normalny? ( ͡°͜ʖ͡°)
Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k. A) Kuchnia za 30k? To chyba z dykty i tektury!!1!! Ja dałem 60k w powiacie we wschodniej Polsce. B) 60k?! To chyba u jakiegoś Janusza bez faktury. Ja dałem 80k, a mam kuchnię ledwie 8m2! C) 80k?! To chyba za jedną szafę!!!! Ja dałem 100k, a mam kuchnię 5m2!!!
Kraj debili. A potem się dziwić, że przychodzi ci jakiś niepiśmienny głąb po kursie za 1000 zł
Detaliczni "stolarze" niczego nie tną sami do kuchni, czy łazienki nawet.
@codziennaKasia: i bardzo dobrze, że nie tną bo jakość pracy ich jest wyższa, cięcie to robota dla "roboli" i każdy tego unika, w profesjonalnych stolarniach piłę obsługije jeden człowiek, nic nie nosi, nic nie dźwiga, wszystko na automatach/podnośnikach, piły serwisowane, tarcze wymieniane co chwilę, cięcia żyleta a nie te
@gokotgo: bardzo dobra jakość, zawiasy to 1:1 to co Blum z hurtowni (tylko w IKEA droższe :D, można powiedzieć, że nic lepszego nie ma, przy czym szuflady kuchenne to ta podstawa linia (tez przecież bardzo dobre), są jeszcze takie bardziej "premium", mówię tutaj o kuchni
@Freyu77: to samo można mówić o stolarzach :D kiedyś stolarz to sam jechał do lasu, wybierał drzewo, do tartaku pociąć, sam sezonował, a dzisiaj jedzie na skład, kupuje co tam jest ,nie wie skąd, ile sezonowane, czasami tylko przyłoży miernik wilgotności, wrzuci w grubościówkę i już wielki stolarz bo z drewna :D
zamawiasz mebel z drewna i za 5 dni już zrobiony :D
#lemans #wec #f1 Nie podoba mi się to co się dzieje z piekarzami. Jak Kubica nie wygrał lę mą to było tysiące artykułów o nim. Jak Śmiechowski wygrywa 3 lę mą w 4 lata (chyba nikt tego nie dokonał, chyba że tojota bez konkutencji w stawce) to jest medialna cisza. Wiadomo, że wygranie lę mą zółtym ferrari gnębionym przez własny zespół to jest coś historycznego, ale
Tylko kogo interesuje najlepszy kierowca w oderwaniu od bolidu?
Najpewniej pod względem sportowym jest nim VER no i co wtedy? od 2015 do dzisiaj VER miałby wszystko wygrywać? Tego by chciał SAI?
Na drugim miejscu miałby być HAM? i też tak przez 20 lat?
Nikogo