Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SpalaczBenzyny

SpalaczBenzyny

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18821
  • Znaleziska 5060
  • Mikroblog 13761
  • Obserwujący 33
  • Obserwowane 3
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny wczoraj, 12:55:36
  • 1
Ten pomysł SAI aby rotować kierowców między zespołami co pozwoli wyłonić najlepszego kierowcę.
Tylko kogo interesuje najlepszy kierowca w oderwaniu od bolidu?

Najpewniej pod względem sportowym jest nim VER no i co wtedy? od 2015 do dzisiaj VER miałby wszystko wygrywać? Tego by chciał SAI?
Na drugim miejscu miałby być HAM? i też tak przez 20 lat?

Nikogo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EtaCarinae
EtaCarinae
wczoraj, 13:11:25 via Wykop
  • 6
@SpalaczBenzyny: To p---------e zaocznego mistrza z końca stawki.
  • Odpowiedz
ppiasq
ppiasq
wczoraj, 14:57:51 via Wykop
  • 0
@SpalaczBenzyny: I tak kierowcy by mieli ból dupska, bo jeden by dostał najszybsza rakietę na Monze, a inny by ją wylosował w Monako gdzie to nie ma takiego znaczenia xd
  • Odpowiedz
BezDobry
BezDobry
wczoraj, 06:50:21
  • 1036
#heheszki #humorobrazkowy
BezDobry - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: IMG_2194

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny wczoraj, 08:52:33 via Wykop
  • 276
@Akuzativ94: nawet jak facet trzyma linię no to ona schudnie co najwyżej po rozwodzie :)
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny wczoraj, 09:59:01 via Wykop
  • 19
moja wieloletnia rozowa nigdy nie przekroczyła 55kg,


@Akuzativ94: ale gadamy o zupełnie innej sytuacji,

Ty trzymasz formę idealną ale masz różową co ważyła 50 kg, miała ciążę, inne tam przypadki, przytyła do 70-80 kg no to jak sama ona nie zechce schudnąć to nijak jej nie "zmusisz" do schiudnięcia, czy prośbą, błaganiem czy groźbą, masz ją kochać jaką jest
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny wczoraj, 10:12:57 via Wykop
  • 5
@Akuzativ94: no to takie uproszczenie ale wiadomo, że dla faceta ważny wygląda kobiety, szczególnie ten wygląd gabarytowy :D gdy istotnie się różni od tego w którym się poznali i brali ślub,
no i nic tam się nie dzieje z dnia na dzień, itd.. nikt tylko z tego powodu nie weźmie rozwodu ale jak najbardziej może to być podstawą różnorakich nieporozumień i spięć które tam powoli powili będą się piętrzyły, np.
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
wczoraj, 07:03:11
  • 3
Jak rozumiecie słowa Zełenskiego że "orban tak samo jechał na antyukraińskich sentymentach i przegrał wybory?" Zełenski to nie tylko mąż stanu ale też mściwy ujek i te słowa raczej nie wynikają z braku znajomości polskiej polityki, a wiadomo że nawrockiego popierało 50% wyborców za to że był kibolem i miał aferę z przywłaszczeniem kawalerki i to zupełnie inny przypadek niż orban, którego nienawidziło 80% węgrów. Ma już jakiś plan na przegranie wyborów
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny wczoraj, 07:12:36 via Wykop
  • 3
@robertkk: cała ta afera z UPA to właśnie wygląda jak robienie sobie polityki czyli Tusku dajcie nam coś bo jak nie to zrobimy wam b----l u was i stracicie na tym wśród swoich wyborców,
Tusk czegoś tam nie zrobił więc wyszło jak wyszło, zapunktował Nawrocki za to, teraz jest ukraińska jazda po nim,

Aby się tam Ukraińcy nie przyjechali na tej naszej wojnie polsko-polskiej i planowaniu naszych wyborów
  • Odpowiedz
text
text
przedwczoraj, 14:51:33
  • 134
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny przedwczoraj, 18:01:58 via Wykop
  • 0
Mniejsza z tym, czy gra pod elektorat Konfy czy by udupić Tuska.


@text: najśmieszniejsze jest to, że Tusk jest bardziej anty-ukraiński niż pisowcy :D
  • Odpowiedz
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
Dajcie_zyc223
przedwczoraj, 12:17:09
  • 252
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny przedwczoraj, 17:53:47 via Wykop
  • 1
Doktorat obronił w 2013, czyli jako 30-latek.


@Dajcie_zyc223: w 2014 jeszcze latał po lasach z patusami*
*chociaż Stanowski mówił, że z jego info wynika, że był tym co się tam głównie przygląda, pierwszych skrzypiec nie grał w tych napierydalankach
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.06.2026, 14:20:15
  • 13
W całej tej sprawie z Ukrainą najbardziej cieszy mnie fakt, że świat dowiaduje się, czym była Ukraińska Powstańcza Armia.

#ukraina #wojna #polska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 21.06.2026, 16:26:19 via Wykop
  • 0
@Famine: świat ma to w pupie tak samo jak zdecydowana większość Polaków

Dajemy się rozgrywać tą historią jak leszcze, zarówno przez Zeleńskiego jak i Batyra
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
20.06.2026, 05:35:43
  • 733
Czaicie? Gość nasyła na mnie policję bo remont robię xDDD
Kupiłem mieszkanie i robię w nim generalny remont
Wszystko w godzinach zgodnych z regulaminem spółdzielni, sam fakt remontu i zakres prac również został zgłoszony
Wczoraj po 16 skuwałem płytki w łazience i przyszedł sąsiad 50lv z sąsiadką 80lv że im za głośno
Powiedział że jeśli nie przestaniemy to zadzwoni na straż miejską i zrobią pomiary głośności (xD)
Babka od samego początku lamentowała to nawet
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 20.06.2026, 09:21:10 via Wykop
  • 22
@sikpi: to wynajmij ekipę co skuje te płytki w godzinach normalnych od 10:00 do 14:00 a nie po 16:00 jak wracasz z roboty i zaczynasz dziubać gdy inni ludzie wracają z pracy i chcą odpocząć po swojej robocie

Było nie było kultura nakazuje te najgłośniejsze roboty robić tak aby nie przeszkadzały sąsiadom a po tej 16:00 do 20:00 czy któryś to sobie można kleić płytki czy układać panele
  • Odpowiedz

276

34-letni Polak oszukał system. Kurierzy nie mogli uwierzyć

34-letni Polak oszukał system. Kurierzy nie mogli uwierzyć

34-letni oszust z Krakowa wykazał się nie lada kreatywnością. Próbował wyłudzić odszkodowanie za zgrubienie paczki z wartościowym przedmiotem. W tym celu opracował specjalny mechanizm.

starnak
z
telepolis.pl
dodany: 19.06.2026, 14:14:07
  • 60
  • #
    polska
  • #
    kurierzy
  • #
    paczki
  • #
    wyludzenie
  • #
    policja
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 19.06.2026, 22:28:03 via Wykop
  • 11
@Adam909: przecież każdy sam może sprawdzić fakturę w KSEF

https://qr.ksef.mf.gov.pl/invoice/search

przy czym działa to ujowo :D
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 19.06.2026, 22:34:17 via Wykop
  • 7
@Galvay: typ wysyłał paczkę jako on sam i deklarował, że tam jest dron,
na dowód pokazywał podrobioną fakturę, że tego drona kupił tydzień temu i go wysyła np. szwagrowi jako prezent
DJEVEL88
DJEVEL88
DJEVEL88
19.06.2026, 15:50:08
  • 1
Czy jest jakiś sposób, by wyłączyć w filtrach te gówniane ogłoszenia z USA? Połowa ogłoszeń dotyczy aut, których jeszcze nawet nie ma w Polsce
#otomoto #samochody #samochodyzusa #motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 19.06.2026, 22:19:20 via Wykop
  • 1
@DJEVEL88: kraj pochodzenia: polska
  • Odpowiedz
mrreow
mrreow
19.06.2026, 11:22:04
  • 1
Polacy są już tak bogatym narodem z potężną ilością wolnego czasu którą mogą wykorzystać na konsumpcję treści jak konfitura albo wielogodzinne j-----e na lekarzy w Internecie wrzucając posty co 30 minut.

Bo po co jakiś tam protest robić, coś naprawdę zmieniać, to wszystko jest tylko rozrywka dla ludzi którzy mają więcej czasu i pieniędzy niż mózgu.

Kiedyś na wykopie ktoś jeszcze miał jakieś hobby. Muzyka, elektronika, samochody, film, książka. Teraz ci degeneraci
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 19.06.2026, 22:12:18 via Wykop
  • 0
Bo po co jakiś tam protest robić, coś naprawdę zmieniać,


@mrreow: takie czasy nadeszły, że robienie g*wnoburzy w internetach jest często właśnie skuteczną drogą do załatwienia tematu
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
19.06.2026, 09:13:32
  • 4
Jak to jest z tym ładowaniem % PeKaBe na zbrojenia?
Czemu wszyscy na tym opierają siłę armii i nie widzą, że strzelanie patriotami w drony z aliexpress to trochę taki średni interes xD?
Tyle hajsu USA ładuje w armię a nie potrafili rozgryźć Iranu który na armię przepala z 10x mniej xD

#usa #izrael #iran #wojna #trump #militaria
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 19.06.2026, 10:13:33 via Wykop
  • 0
@NaczelnyWoody: a masz pomysł czym innym strzelać? małe drony to nowość, nie wymyślili jeszcze lepszej metody,

takie przeliczani na wartość to przypominają januszowanie przy naprawie auta, po co mi dobre opony do auta wartego 5k, kupię sobie u----i ze śmietnika, w końcu moje życie g*wno warte w tym aucie,
co innego gdybym jechał Mercem, wtedy moje życie warte miliony więc kupię nowe opony

no więc... jak ktoś uważa, że mu
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
18.06.2026, 20:22:04
  • 7
przegrywy będą się ekscytować tym czy jakiś emeryt wygrywa ze swoim kolegą z zespołu. XDD czy wy ludzie nie macie co robić? Jakieś wysrywy postujecie bo jeden czy drugi kierowca ma inną cyferkę obok napisu punkty?
Beka z was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #f1sram
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 19.06.2026, 06:12:13 via Wykop
  • 2
@helvetica: jak ktoś sobie ogląda serial na netflixie to też ciśniesz bekę? F1 jest dokładnie takim serialem z odcinkiem co tydzień-dwa
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 19.06.2026, 10:08:03 via Wykop
  • 1
@helvetica: trza dodawać #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo się takie leszcze jak ja będą łapać
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
18.06.2026, 17:13:01
  • 9
#takbylo

#ruskieonuce #wojna #rosja #putin #ukraina
Lukardio - #takbylo

#ruskieonuce #wojna #rosja #putin #ukraina

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 18.06.2026, 18:05:05 via Wykop
  • 0
@Ddedden: a czym się różni posiadanie atomówek bez możliwości ich użycia od nieposiadania atomówek?

że jak ruskie posiadają to mają gwarancje, że nikt nie zaatakuje Moskwy?
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 18.06.2026, 18:09:50 via Wykop
  • 0
@Ddedden: sam napisałeś, że nie odpalą bo wiedzą co się z tym wiąże
więc po co w ogóle podejmować ten temat? poza propagandą
  • Odpowiedz
rutekboss
rutekboss
16.06.2026, 12:32:37
  • 7
#f1 #f1spam #granturismo #lemans Też tak macie, że mówicie na głos sami do siebie podczas jazdy w stymulatorze? Ja jak mam przycisnąć to mówię głośno: "LAST LAP KIMI, LAST LAP"
czy ja jestem normalny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rutekboss - #f1 #f1spam #granturismo #lemans Też tak macie, że mówicie na głos sami d...

źródło: 2026-06-16 14_25_12-

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 16.06.2026, 12:36:39 via Wykop
  • 15
@rutekboss: 11 lat na wypoku i się pytasz czy jesteś normalnym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pawelwojciech
pawelwojciech
pawelwojciech
16.06.2026, 07:36:57
  • 1
Komu bilety na high speed test na hungaro? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
https://www.gpticketshop.hu/Formula_1_HungarianGP/Formula_1_Thursday.html
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 16.06.2026, 12:33:28 via Wykop
  • 2
@pawelwojciech: skończyli już remot, można się pofatygować, fajny obiekt i Budapeszt blisko
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
15.06.2026, 07:42:45
  • 493
Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? To chyba z dykty i tektury!!1!! Ja dałem 60k w powiacie we wschodniej Polsce.
B) 60k?! To chyba u jakiegoś Janusza bez faktury. Ja dałem 80k, a mam kuchnię ledwie 8m2!
C) 80k?! To chyba za jedną szafę!!!! Ja dałem 100k, a mam kuchnię 5m2!!!

Kraj debili. A potem się dziwić, że przychodzi ci jakiś niepiśmienny głąb po kursie za 1000 zł
codziennaKasia - Napisz na grupie fb, że zrobiłeś kuchnię za 30k.
A) Kuchnia za 30k? ...

źródło: image

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 15.06.2026, 12:56:44 via Wykop
  • 0
Detaliczni "stolarze" niczego nie tną sami do kuchni, czy łazienki nawet.


@codziennaKasia: i bardzo dobrze, że nie tną bo jakość pracy ich jest wyższa,
cięcie to robota dla "roboli" i każdy tego unika,
w profesjonalnych stolarniach piłę obsługije jeden człowiek, nic nie nosi, nic nie dźwiga, wszystko na automatach/podnośnikach,
piły serwisowane, tarcze wymieniane co chwilę, cięcia żyleta a nie te
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 15.06.2026, 13:00:23 via Wykop
  • 0
mechanizmy z Ikei są dość dobre.


@gokotgo: z okuć prawie wszystko do Ikea robi Blum
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 15.06.2026, 14:30:21 via Wykop
  • 1
i co, i to jest jakaś zła jakość?


@gokotgo: bardzo dobra jakość, zawiasy to 1:1 to co Blum z hurtowni (tylko w IKEA droższe :D, można powiedzieć, że nic lepszego nie ma,
przy czym szuflady kuchenne to ta podstawa linia (tez przecież bardzo dobre), są jeszcze takie bardziej "premium",
mówię tutaj o kuchni
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 15.06.2026, 14:33:21 via Wykop
  • 0
stolarze byli z wiedzą stricte stolarską. T


@Freyu77: to samo można mówić o stolarzach :D kiedyś stolarz to sam jechał do lasu, wybierał drzewo, do tartaku pociąć, sam sezonował,
a dzisiaj jedzie na skład, kupuje co tam jest ,nie wie skąd, ile sezonowane, czasami tylko przyłoży miernik wilgotności, wrzuci w grubościówkę i już wielki stolarz bo z drewna :D

zamawiasz mebel z drewna i za 5 dni już zrobiony :D
  • Odpowiedz
rutekboss
rutekboss
15.06.2026, 12:37:20
  • 23
#f1 do tej pory jestem w szoku że cyrkowcy nie ściągnęli Sir Oponeo na pitstop w momencie jak Klekle dojechał rozwalonym autem do boxu.
rutekboss - #f1 do tej pory jestem w szoku że cyrkowcy nie ściągnęli Sir Oponeo na pi...

źródło: 2026-06-15 14_30_04-Window

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 15.06.2026, 12:43:31 via Wykop
  • 13
@rutekboss: czasami tak się zdarza, motorsport momentami jest nieprzewidywalny
  • Odpowiedz
SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 15.06.2026, 13:01:26 via Wykop
  • 13
@rutekboss: może radio się popsuło :)
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
15.06.2026, 11:14:25
  • 56
#lemans #wec #f1
Nie podoba mi się to co się dzieje z piekarzami.
Jak Kubica nie wygrał lę mą to było tysiące artykułów o nim. Jak Śmiechowski wygrywa 3 lę mą w 4 lata (chyba nikt tego nie dokonał, chyba że tojota bez konkutencji w stawce) to jest medialna cisza.
Wiadomo, że wygranie lę mą zółtym ferrari gnębionym przez własny zespół to jest coś historycznego, ale
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpalaczBenzyny
SpalaczBenzyny 15.06.2026, 12:36:14 via Wykop
  • 5
bez sponsorów


@Jonasz-Kiszke-Mikke: bo to nie są newsy o KUB tylko newsy o jego sponsorach
m.in. Orlen za to płaci
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.03.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.09.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking