Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KubaJS

KubaJS

Dołączył 12 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2797
  • Znaleziska 2137
  • Mikroblog 660
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 5

494

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

Hinduski holding restauracyjny jako migracyjny koń trojański?

ZAHIR KEBAB: WHILE YOU EAT THERE, YOU ARE FUNDING YOUR REPLACEMENT Many Poles see Zahir as a kebab chain. That is the su

zdrajczyciel
z
x.com
dodany: 14 godz. i 22 min temu
  • 127
  • #
    imigranci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
KubaJS
KubaJS 9 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 6
zobaczycie, kiedyś ciapaci zgładzą świat... a przynajmniej Polskę ;) któregoś dnia wszystkie kebaby w Polsce dodadzą coś do mięsa i pół kraju wybiją :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

385

Sąd skazał go na 99 lat więzienia. Po 40 latach AI i DNA wskazały innego sprawcę

Pokaż treści 18+

Sąd skazał go na 99 lat więzienia. Po 40 latach AI i DNA wskazały innego sprawcę

Roy Criner miał 21 lat i żadnej kryminalnej przeszłości, gdy został oskarżony o zabójstwo 16-letniej Deanny Ogg. Sąd skazał go na 99 lat więzienia. Po latach DNA wykazało, że był niewinny. Teraz, 40 lat później, analiza danych, DNA i genealogia genetyczna doprowadziły śledczych do innego mężczyzny.

ProstoZMainstreamu
z
aihub24.pl
dodany: 15.06.2026, 14:37:21
  • 78
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
KubaJS
KubaJS 16.06.2026, 09:50:32 via Wykop
  • -5
@Pokaczu: kara śmierci jest okej pod warunkiem, że złapiesz kogoś albo na gorącym uczynku albo zaraz po jak np. ucieka - wtedy najlepiej trzask prask i po wszystkim

1819

SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!

SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!

Po niesamowitym starciu z Anną Kalinskaya - Maja wygrywa mecz i przechodzi do półfinału turnieju gdzie zmierzy się z Aryną Sabalenką

okoboji
z
meczyki.pl
dodany: 03.06.2026, 11:05:49
  • 176
  • #
    tenis
  • #
    sport
  • #
    mecz
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
KubaJS
KubaJS 03.06.2026, 13:31:25 via Wykop
  • -1
@DiwadAbodzo97: bez przesady, wcale jakaś urodziwa nie jest ;) chociaż na pewno lepsza niż męska Świątek
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
02.06.2026, 04:54:57
  • 2184
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 327
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJS
KubaJS 02.06.2026, 11:16:55 via Wykop
  • 0
jaki ten świat jest przewrotny ;) są ludzie którzy nigdy nie chcieli mieć dzieci i nie mają (np. ja) i są ludzie którzy robią tysiące rzeczy, wydają gruby hajs i nie mogą tych dzieci mieć.

A chyba najgorsza kategoria to ludzie którzy nigdy nie chcieli mieć dzieci i wpadli i wcale nie są z tego powodu szczęśliwi.
  • Odpowiedz

307

Ukraina uderzyła pociskami Storm Shadow. Celem kluczowe obiekty wojskowe w Rosji

Ukraina uderzyła pociskami Storm Shadow. Celem kluczowe obiekty wojskowe w Rosji

Ukraińskie dowództwo poinformowało o przeprowadzeniu szeroko zakrojonego ataku rakietowego na rosyjskie obiekty wojskowe z wykorzystaniem pocisków manewrujących Storm Shadow.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 28.05.2026, 16:48:18
  • 44
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
KubaJS
KubaJS 29.05.2026, 06:10:59 via Wykop
  • 1
@xpear: można gdzieś o tym poczytać? pytam serio, zaintrygowało mnie
KubaJS
KubaJS 29.05.2026, 06:45:00 via Wykop
  • 1
@xpear: dzięki za wyjaśnienie

461

Linia 666: przez całą Polskę do Helu z nowym przewoźnikiem

Linia 666: przez całą Polskę do Helu z nowym przewoźnikiem

Flixbus uruchamia linię 666, która wystartuje w Krakowie i przez Warszawę dojedzie do Helu. Najpierw była lokalną atrakcją turystyczną, później ogólnopolskim memem, a dzięki zagranicznym turystom, masowo odwiedzającym północną Polskę, jej popularność wykroczyła poza granice kraju.

WroTaMar
z
trojmiasto.pl
dodany: 28.05.2026, 18:43:07
  • 55
  • #
    turystyka
  • #
    podroze
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    trojmiasto
  • #
    krakow
  • #
    warszawa
KubaJS
KubaJS 29.05.2026, 06:14:42 via Wykop
  • 4
@ruchopor: w c--j tego jeździ po Polsce :)

1001

Poseł zaapelował o to, aby zaprzestać masowego sprowadzania imigrantów

Pokaż treści 18+

Poseł Witold Tumanowicz podczas posiedzenia Sejmu zabrał głos na mównicy, gdzie przywołał postać Wiktorii Herun z lubelskiego ratusza i jej przechwałki o sprowadzaniu "studentów" z Afryki wraz z całymi rodzinami. Całą wypowiedź skwitował apelem o zaprzestanie sprowadzania Afrykańczyków do kraju.

Makavlani
z
x.com
dodany: 27.05.2026, 09:09:28
  • 186
  • #
    polityka
KubaJS
KubaJS 27.05.2026, 11:37:40 via Wykop
  • 2
@idiotanumer9999: nigger? :P

swoją drogą wyobrażasz sobie jak poseł apeluje o zaprzestanie masowego sprowadzania niggerów? :D

578

Podatek od kaucji za zwrócone butelki i puszki. Fiskus nie odpuści

Podatek od kaucji za zwrócone butelki i puszki. Fiskus nie odpuści

Niemal codziennie pojawiają się doniesienia o rekordowych kwotach uzyskiwanych przez zbieraczy opakowań objętych systemem kaucyjnym. Niektórzy w ten sposób dorabiają, odbierając kwoty sięgające nawet kilkuset złotych dziennie. Mogą się teraz zderzyć z fiskusem. Jeśli ktoś robi to systematycznie,..

KapitanTorpedal
z
fakt.pl
dodany: 25.05.2026, 03:10:34
  • 252
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
KubaJS
KubaJS 25.05.2026, 12:03:05 via Wykop
  • 2
@Oooonieee: szacun! serio. Mi by się nie chciało, ale rozumiem i mam świadomość, że są ludzie którzy wykonają taką p--------ą pracę dla tego tysiaka.

Szanuję każdego, kto coś robi żeby zarobić, a nie tylko siedzi, stęka i wybrzydza.
KubaJS
KubaJS 25.05.2026, 12:04:09 via Wykop
  • 1
@7502-6038: nie do końca ;) jak oddajesz swoje 20 butelek, za które zapłaciłeś kaucję to tak - masz rację :) ale jeśli chodzisz cały dzień i grzebiesz w śmietnikach żeby później dostać kaucję to już oficjalnie przychód

612

Wychodzisz z Castoramy bez zakupów? Algorytm każe pracownikowi spytać dlaczego

Wychodzisz z Castoramy bez zakupów? Algorytm każe pracownikowi spytać dlaczego

Castorama postawiła na AI. Wiele dużych firm tak zrobiło. Popularna sieć sklepów z materiałami budowlanymi wykorzystała jednak technologię w celu między innymi uprzykrzania życia klientom oraz okrajania premii pracowników.

Epikur
z
bezprawnik.pl
dodany: 24.05.2026, 09:52:04
  • 215
  • #
    praca
  • #
    januszebiznesu
  • #
    castorama
  • #
    afera
KubaJS
KubaJS 25.05.2026, 06:02:35 via Wykop
  • 4
@Deray: casto zawsze była droga. Jak kupiłem mieszkanie 12 lat temu to wszystko kupowałem w casto... człowiek był młody i głupi ;) Kilka lat temu robiłem remont lokalu w firmie to już człowiek był mądrzejszy ;)

Myślę, że zakupy robią tam ludzie starsi, albo tacy, którzy potrzebują mieć coś JUŻ TERAZ NATYCHMIAST.

Swoją drogą - nie wiem jak w innych miastach, ale u mnie w casto mają naprawdę sporo pracowników

1057

Policjant usiłuje wmówić kierowcy, że nie ma prawa sam wezwać lawety

Policjant usiłuje wmówić kierowcy, że nie ma prawa sam wezwać lawety
zwirz
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:46:50
  • 159
  • #
    policja
  • #
    bezprawie
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
KubaJS
KubaJS 20.05.2026, 11:43:04 via Wykop
  • 24
no dobra, a jak jest w rzeczywistości zgodnie z przepisami? mogę swoją lawetę zamówić czy nie?

bo już kij w lawetę, ale tutaj faktycznie chcą odholować mu auto na parking policyjny za który też musi płacić.

Nie mogę sam zamówić lawety żeby mi zawiozła auto np. pod dom/warsztat?
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

514

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.

Mam dosyć podwyżek Spotify i Netflix. Stworzyłem platformę do dzielenia kont.
SubSplit
z
wykop.pl
dodany: 18.05.2026, 10:04:06
  • 295
  • #
    spotify
  • #
    oszczedzanie
  • #
    netflix
  • #
    finanse
  • #
    youtube
  • #
    biznes
KubaJS
KubaJS 19.05.2026, 06:19:52 via Wykop
  • 2
jestem chyba jedyną osobą na tym portalu, która nie korzysta z netflixa, ze Spotify itp - żadnych subskrypcji nigdy nie miałem.

Nie wiem czy się chwalić czy żalić.

A jakby ktoś pytał skąd muza to odpowiadam, że YT + stare mp3 na dysku.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KubaJS
KubaJS 19.05.2026, 06:21:39 via Wykop
  • 0
@Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz: witaj cumplu, też tak muzyki słucham od zawsze :) Też nie korzystam z YT Premium, bo adblocki na kompie wystarczają ;)

Jedynie filmów i seriali nie oglądam nigdzie, bo po prostu nie oglądam :D

605

Pentagon ujawnia setki zdjęć i nagrań UFO. "Obiekty śledziły misje Apollo"

Pentagon ujawnia setki zdjęć i nagrań UFO. "Obiekty śledziły misje Apollo"

USA publikują setki zdjęć i nagrań niezidentyfikowanych obiektów latających. "Ujawnienie" dzieje się na naszych oczach?

NQBIT
z
bithub.pl
dodany: 08.05.2026, 13:42:49
  • 247
  • #
    ufo
  • #
    usa
  • #
    uap
  • #
    kosmos
  • #
    nauka
  • #
    technologia
KubaJS
KubaJS 08.05.2026, 22:18:48 via Wykop
  • 0
luźne pytanie na nockę ;)

wierzycie w jakieś obce cywilizacje? nie muszą stricte wyglądać tak jak wszędzie przedstawiane ufoludki, ale ogólnie? jakie macie zdanie na ten temat?

czemu mielibyśmy być jedynymi inteligentnymi stworzeniami we wszechświecie? ;) może takich jak my jest wiele na różnych planetach, a może nawet o wiele wiele mądrzejszych? ;)
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1655

Media Expert vs Konsument: Bezprawnik opisuje absurdalną walkę o Android Boxa

Media Expert vs Konsument: Bezprawnik opisuje absurdalną walkę o Android Boxa

Pamiętacie moją walkę o boks, który po aktualizacji stał się cegłą, a sklep wysłał go do serwisu lodówek? Redakcja Bezprawnik.pl właśnie opublikowała artykuł o tej sprawie. Sklep ignoruje dowody od producenta i brnie w zaparte. Nie dajmy się uciszać! #AkcjaReklamacja #mediaexpert #prawo #polska #t

lukasz-biliniewicz
z
bezprawnik.pl
dodany: 05.05.2026, 06:32:25
  • 233
  • #
    akcjareklamacja
  • #
    mediaexpert
  • #
    prawo
  • #
    dobreprogramy
  • #
    benchmark
KubaJS
KubaJS 05.05.2026, 08:39:12 via Wykop
  • 6
@leon-san: opiszesz szerzej jak to u Ciebie wyglądało? ;) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KubaJS
KubaJS 05.05.2026, 09:58:04 via Wykop
  • 39
@leon-san: o k---a, dobry świr :D ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D

4023

Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"

Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"

Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło ponad 200 skarg na odcinek programu Polsatu "Państwo w Państwie". Omawi

nilphilus
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 04.05.2026, 07:24:41
  • 573
  • #
    panstwowpanstwie
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
KubaJS
KubaJS 04.05.2026, 11:19:22 via Wykop
  • 7
@piotr-lebek: nie głową to po pierwsze i nie on tylko inny - to po drugie ;)
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
01.05.2026, 09:10:53
  • 1027
Dużo postów o tym, że w majówkę trzeba się n-----ć n---------ć, a ja nieskromnie się pochwalę, że właśnie stuknęło 2 miesiące bez kropli alkoholu i jedziemy dalej.
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KubaJS
KubaJS 01.05.2026, 19:34:48 via Wykop
  • 1
o co chodzi z tym chwaleniem się że się nie pije tyle i tyle lat? wśród moich znajomych tez jest taka "moda".

to brzmi jakby wszyscy mieli jakieś problemy z alko i próbuję się tym wytłumaczyć i zyskać poklask. Za gówniarza się melanżowało co weekend, chlało z kolegami, chodziło na ogniska gdzie ognia nie było ;) ale w dorosłym życiu jakoś mi to przeszło, człowiek sie skupił na czymś innym i nie
  • Odpowiedz

480

Wypadek w motocyklisty i rowerzysty w Mielcu

Wypadek w motocyklisty i rowerzysty w Mielcu

Wypadek w motocyklisty i rowerzysty w Mielcu. "Motocyklista z zakazem prowadzenia. Rowerzysta na elektryku 1.5 promila alkoholu." Obaj trafili do szpitala 25.04.2026 Mielec

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 27.04.2026, 08:19:45
  • 129
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawojazdy
  • #
    kierowcy
  • #
    mielec
KubaJS
KubaJS 27.04.2026, 11:43:09 via Wykop
  • 2
@pfx666: też nie kumam i nie praktykuję tego, ale nie zadawaj takich pytań ludziom, którzy jakby trzeba było to i na smyczy by chodzili ;)

zresztą nigdy nie miałem z tym żadnego problemu ani jako kierujący autem, ani jadący rowerem... jak jadę rowerem to często gęsto dojeżdżam do przejścia, zwalniam prawie do zera, widzę, że kierowca mnie widzi i puszcza i przejeżdżam bez zatrzymywania się, złażenia itp

a jak jadę
KubaJS
KubaJS 27.04.2026, 11:44:41 via Wykop
  • 9
KubaJS

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KubaJS
KubaJS 27.04.2026, 12:45:14 via Wykop
  • 0
@stivenus: o kurde, to mnie zaskoczyłeś :D wiedziałem, że to nie jest świeży przepis, ale nie sądziłem, że aż tak stary :O

bardziej nastawiałem się na ostatnie 10, max 15 lat :D

412

Rusza kontrowersyjny system śledzenia śmieci. Na razie dobrowolny

Rusza kontrowersyjny system śledzenia śmieci. Na razie dobrowolny

Już 1 maja 2026 r. rozpocznie się pilotażowy system kodowania worków na śmieci. Ma on na celu identyfikację ich właściciela, dzięki czemu ograniczy podrzucanie odpadów, a przy okazji poprawi także ich segregację. Rozwiązanie będzie testowane w Jarosławiu.

VoxClamantisInDeserto
z
bezprawnik.pl
dodany: 22.04.2026, 19:15:11
  • 198
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    jaroslaw
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    smieci
  • #
    ciekawostki
KubaJS
KubaJS 23.04.2026, 12:16:07 via Wykop
  • 4
@HuGho: albo ktoś się w----i i do worka sąsiada podrzuci coś nielegalnego ;)

528

Rafał Brzoska uderza w konkurenta. "Naprawdę, drogi budowaliście dla siebie?"

Rafał Brzoska uderza w konkurenta. "Naprawdę, drogi budowaliście dla siebie?"

Rafał Brzoska uderza w swojego zagranicznego konkurenta - DHL. Wytknął gigantowi, że płaci niskie kwoty podatku dochodowego.

konkarne
z
money.pl
dodany: 20.04.2026, 12:24:47
  • 176
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    prawo
  • #
    ksiegowosc
KubaJS
KubaJS 21.04.2026, 12:28:14 via Wykop
  • -3
jestem chyba jedyną osobą, która nie czuje fenomenu płacenia jak największych podatków i szczycenia się tym :D

tak, wiem, zaraz się zbiegną wszyscy i będą mi tłumaczyć, że skoro dużo zarabiam i korzystam z infrastruktury to powinienem płacić duże podatki ble ble ble... Sorry, ale nie - biznes polega na tym, żeby zarabiać, rozwijać się, zarabiać jak najwięcej i optymalizować koszty (w tym również podatkowe). Skoro coś jest legalne (czytaj płacenie mniejszych
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

751

Zdrada, kłamstwa i upadek giganta. Zemsta kochanka żony zniszczyła mu życie

Zdrada, kłamstwa i upadek giganta. Zemsta kochanka żony zniszczyła mu życie

Grzegorz Władyka budował mleczarskie imperium, a skończył w więzieniu jako "bestia". Gdy przyłapał swoją żonę na zdradzie na zdradzie z pracownikiem, ten oskarżył go o molestowanie.

Dawser
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 20.04.2026, 06:05:18
  • 71
  • #
    podkarpacie
KubaJS
KubaJS 20.04.2026, 09:41:12 via Wykop
  • 1
są tematy gdzie stawiam GRUBĄ KRECHĘ


@PowiatowyBanan: jakie to tematy? pytam serio, bez uszczypliwości :)
KubaJS
KubaJS 20.04.2026, 10:59:55 via Wykop
  • 0
@PowiatowyBanan: hahaha okeeej :D

608

Będzie wiadomo, kto nie segreguje. Od 1 maja worki na śmieci ze specjalnym kodem

Będzie wiadomo, kto nie segreguje. Od 1 maja worki na śmieci ze specjalnym kodem

Od 1 maja rusza pilotażowy system kodowania worków na odpady. System ma służyć przede wszystkim ograniczeniu podrzucania. Dalszy ciąg przenoszenia sortowni pod Masze dachy

mr-Robot
z
portalsamorzadowy.pl
dodany: 17.04.2026, 04:39:54
  • 288
  • #
    segregacjaodpadow
  • #
    ekologia
  • #
    polska
  • #
    smieci
KubaJS
KubaJS 17.04.2026, 09:59:24 via Wykop
  • 6
pierwsze co wtedy robię to idę zerwać naklejkę od sąsiada, wydrukuję sobie takie dla siebie i będę wyrzucać śmieci z jego kodem :D
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • niezwykły :D
  • Przemyśl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.07.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia